Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και το αποτέλεσμα είναι...........


leticia

Recommended Posts

ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!

Κοριτσάκια μου πρίν :laugh: απο λίγο έκανα τεστ (της hometest) και βγήκε θετικό..... :woohoo: :silly: :woohoo:

Το μόνο που μένει είναι να με δει γιατρός.....

Ο αντρούλης μου το έλεγε απο την αρχή αυτός ο μήνας είναι ο τυχερός και δεν το πίστευα....

Τον πιάσαμε τον πελαργό αυτόν τον μήνα για τα καλά φαίνεται :laugh: και δεν θα τον αφήσουμε να φύγει........γιατί έχει πολύ δουλεια ακόμη :laugh: έτσι δεν είναι?

Σκορπίζω τις ευχούλες μου και για εσάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ευχηθω και απο εδω!

πολλα συγχαρητηρια με μια υγιη τελειομηνη εγκυμοσυνη.ετσι δινε και εσυ ευχουλες για εμας που ακομα το παλευουμε :) βλεπω η πελαργοσκονη απο ολα τα κοριτσια επιασε τοπο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!Σου ευχομαι μια ομορφη εγκυμοσύνη και με το καλο να κρατησεις το αγγελουδι σου!

αντε και στα δικά μας κορίτσια!

Απο συμπτώματα τι είχες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και από εδώ να σου ευχηθώ ότι καλύτερο. να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε λίγοα θα έρθουμε κι εμείς να σου κάνουμε παρέα... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ

για όλες τις ευχές....

Δεν έχω σταματήσει τις ευχούλες μου για εσάς...

Μέσα απο την καρδούλα μου

εύχομαι όλες να αποκτήσετε ένα μωράκι στην κοιλίτσα σας σύντομα....

Σας ευχαριστώ και πάλι.... :kiss::kiss:

Όσες θέλετε να μάθετε τα συμπτώματα μου ακούστε.....Ο κύκλος μου κυμαίνεται απο 35 εως 40 μέρες και στην 37η ξεκίνησα να έχω ήπιες αναγούλες, λίγες κρυάδες και ατονία μπόλικη.Όπως όταν είσαι άρρωστος αλλα χωρίς πυρετό... Απο την 42η μέρα τα συμπτώματα μου είναι πολύ πιο έντονα με εμετούς διαρκώς, δεν μπορώ να κάνω δουλειές, νυστάζω πιο πολύ κτλ.. Η σωματική μου αυτή κατάσταση δυστυχώς δεν μου επιτρέπει να είμαι χαρούμενη, αφού θέλω να βρίσκομαι διαρκώς στο wc, οπότε θα κάνω λίγη υπομονή να περάσει.... :silly: :kiss: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...