Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.....................


eleni74

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μα τι ωραία που ξεκίνησε αυτός ο μήνας! :P

Μπράβο κοπέλα μου! Εύχομαι τα καλύτερα! :)

Μακάρι να συνεχίσουν αυτές οι ανακοινώσεις κορίτσια και η επόμενη να έρθει από μένα το βράδυ.. :P :silly: :lol: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να φέρεις στον κόσμο ένα υγειέστατο αγγελούδι ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου συγχαρητήρια, σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό και με τη βοήθεια της Παναγίτσας να περάσει ο καιρός και να πάρεις στην αγκαλιά σου και το δεύτερο σου παιδάκι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΤΖΙΚΑΚΙ ΜΥΡΙΣΑ.........ΠΟΥΦ :laugh: :laugh:

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ......ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ;;;;;;;;;;;

ΦΤΟΥ ΣΟΥ.............

ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ , ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΕΞΕ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΡΑ....

ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΤΖΑΤΖΙΚΑΚΙ...........

Η ΚΑΤΑΡΑ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ........"ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ, ΚΟΠΕΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ" :P

ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΕΣΕΝΑ.

ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΤΖΑΤΖΙΚΑΚΙ.................... :angry:

ΦΙΛΑΚΙΑ, ΦΙΛΕΝΑΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε βρηκα φιλεναδα...σε εψαχνα στις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης :laugh: :laugh: :laugh:

Σου ευχομαι λοιπον και αποε δψ να σου πανε οαλ τελεια και χαιρομαι πολυ πολυ για σενα!!!!

Ειδατε κοριτσια???Ολες πρεπει να παιρνουμε δυναμη...ασε που εμενα νομιζω οτι μου ηρθε λιγο απο το φυσημα...χαχαχαχα

πες μας Ελενακι τι το διαφορετικο εκανες αυτο το μηνα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο βρε Ελενιτσα :woohoo:

Να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε 9 μηνες να κρατας αγκαλιτσα ενα υπεροχο υγιεστατο μωρακια.

Πολλα πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ελένη...Μεγάλη η χαρά σας,ο μήνας μπήκε γιορτινά!!!

Εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη,και με το καλό να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοο.βρεθηκε η 19η της λιστας μας :) πολλα συγχαρητηρια να εχεις ενα υγιες μωρακι και με το καλο να ερθει στον κοσμο.να προσεχεις τωρα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ελενακι,συγχαρητηρια κι απο εμενα..!Με το καλο να φερεις στον κοσμο το παιδακι σου..!

Μηπως μπορεις να ριξεις ενα φυσημα ακομα,γιατι οταν το εκανες 'ελειπα'...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sinxaritiria kai ek merous moy !!! Kai ego simera imoun ston ginaikologo mou na epiwewaioso tin egkimosini mou. Eimai 6 ewdomadon, eixa anxos ean itan endomitrio. Alla eytyxos ola ok.

Y.S Emas mas ekatse i egkimosini meta apo 2,5 xronia prospathias. Kai malista eno eixame apofasisei me ton antra mou pos telikos den peirazei kai ena paidi ( pou exoume 4 xronon) mia xara einai. Molis den prosphatagame katholou emeina egkios. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια κανενα νεο απο την goldy2308;;;;;;τι εγινε ακομα να παρει τα αποτελεσματα!!!!!!συνχαρητηηρια ελενη μου για την εγκυμοσυνη σου....σου ευχομαι ολα να σου πανε μια χαρουλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...