Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έπρεπε να το δω για να το πιστέψω!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!Είχα κάνει το Δεκέμβριο 2 τέστ από το φαρμακείο και λίγες μέρες μετά μία χωριακή, η οποία και έδειξε πάνω από 2.000 μονάδες. Ο γιατρός απλά επιβεβαίωσε τη χωριακή, δεν έκανε καμία εξέταση και πέρα από τις αιματολογικές, μου συνέστησε την αυχενική διαφάνεια ως πρώτο υπέρηχο 28/1. Από μέσα μου, αμφισβητούσα τα τεστ και έλεγα μήπως έχω κάτι άλλο. Πολύ χαζή; Την περασμένη Πέμπτη λοιπόν το είδα, το άκουσα και έτσι πλέον το συνειδητοποίησα. Δεν υπάρχει καλύτερο συναίσθημα. Το dvd δεν ξέρω και εγώ πόσες φορές έχει παίξει. Καλή εγκυμοσύνη σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου καλημερα κ καλως ηρθες :) γιατι τοση δυσπιστια; τωρα ελπιζω να το απολαμβανεις; καλη εγκυμοσηνη λοιπον κ θα χαρω να τα λεμε :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβαζα για όλες τις κοπέλες που έβλεπαν την κουκιδίτσα και άκουγαν καρδούλα. Εγώ είδα κατευθείαν χεράκια και πατουσίτσες. Δεν θα το ξανααμφισβητήσω, υπόσχομαι.Εννοείται το απολαμβάνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athdrak έγραψε:

Διάβαζα για όλες τις κοπέλες που έβλεπαν την κουκιδίτσα και άκουγαν καρδούλα. Εγώ είδα κατευθείαν χεράκια και πατουσίτσες. Δεν θα το ξανααμφισβητήσω, υπόσχομαι.Εννοείται το απολαμβάνω!!

To ίδιο συνέβη και με μένα... Η πρώτη μου επαφή με το μωράκι μας ήταν η αυχενική διαφάνεια... Έκλαιγα σαν τρελή! :):):)

Εύχομαι να έχεις ένα καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης! Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε πιστευω γιατι εγω εκανα το τεστ των 5 ημερων και βγηκε αρνητικο και μετα ειχα καθυστερηση 2 μερες και ημουν εγκυος και δεν το περιμενα με τιποτα!(ειχα απογοητευτει για αλλη μια φορα)!Οταν ειδα το σακο..δεν το πιστευα..ωσπου ειδα καρδουλα και διαστασεις και το χωνεψα πραγματικα!!ευχομαι καλη εγκυμοσυνη να εχεις και εσυ!!ποτε εχεις ΠΗΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για όλα, είναι καταπληκτικό αυτό που βιώνουμε. Με το καλό όλες οι κοπέλες και όλα τα μωράκια!!Εγώ έχω ΠΗΤ 9/8!Τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...