Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...


yuki

Recommended Posts

ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΜΑΙΟ ΘΑ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΙ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΤΟΥ ΓΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ. ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΣΧΕΔΙΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ? ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ?

post-6412-13873934772913_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΑΝΙΤΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ 22 ΜΑΙΟΥ...ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ. ΑΝ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

Το μαιο και σεις? και εμεις μονο βαφτιση ομως, στις 23 Μαιου...αλλα ακομα η αχρηστη μανα τιποτα δεν εχω ψαξει..

στο θεμα μας τωρα, λοιπον η δευτερη (δεξια) μου φαινεται οτι παει καλυτερα σε γαμο..μου κανει πιο επισημη...μπορεις να βαλεις και πλεξιγκλας κουτακι για πιο εντυπωσιακο αν θες..

Συγνωμη που παρεμβαινω αλλα τοσες μερες ψαχνω τη Franita !!!!Tι κανεις φιλεναδα μου εισαι καλα;;;Προσπαθω να σε βρω στο facebook αλλα...δεν μπορω.Τι κανει ο μπεμπης σου;;;

Οσο για τις μπομπονιερες μου αρεσει πολυ αυτη που ειναι στα δεξια οπως κοιταζουμε τη φωτογραφια.Με το καλο η βαφτιση κ ο γαμος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΤΟΝ ΜΑΙΟ!!! ΕΓΩ 16 ΑΝΤΕ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ !!

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΕΡΙΤΕΧΝΗ ΑΥΤΗΝ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΙΚΗ ΑΞΙΑ .ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΓΙΑ ΠΟΙΚΙΛΙΑ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΟΧΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΟΥΣΟΥΡΟΥΜ :blush::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκι μου,εμένα μου αρέσει περισσότερο η δεξιά...Αν θέλεις να την κάνεις πιο...πλούσια μπορείς στο τελείωμα να βάλεις κ άλλα χαντράκια ή στο κέντρο του φιόγκου μια παραμάνα-καρφίτσα που να δένει με όλο το θέμα της βάτισης-αν έχεις θέμα,πχ κορονίτσα αν έχει να κάνει με πρίγκιπα,ή αυτοκινητάκι,κτλ κτλ...΄΄Εχει πολλά τέτοια στο εμπόριο.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσακι μου με το καλο ολες μας . Εγω σημερα καταφερα να βρεθω με την φιλεναδα μου που ειναι wedding planner κ να μου τεξει τα 'θεματα΄ ως τον Ιουνιο.

Στο θεμα σου τωρα , θα ειμαι απολυτα ειλικρινης , δεν ειμαι κ πολυ του χρωματος , αλλα αυτο ειναι καθαρα προσωπικο .

Οσο για τα δεσιματα , εγω 8α επελεγα και τα 2 !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ,ΕΝΩ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΕΝΙΚΑ

ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΣΑΝ ΣΧΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ..

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου αρέσουν πολύ κι οι δυο!! Έχεις σκεφτεί να κάνεις μισές μισές;; Εξάλου οι κορδέλες και τα κουτάκια έχουν το ίδιο χρώμα!!Σωστά;; Είναι φοβερές!! Με το καλό ο γάμος σας..κι η βάφτιση για το πουκαρινάκι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...