Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ VERDE?


DORA1

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!! ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 4 ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ VERDE ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΟΠΟΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΛΛΑ ΕΧΘΕς ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ.... :):) ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ Ας ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΑΣΥΝΗ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ VERDE ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΤΑΣΗ ΕΘΝΙΚΗ ΑΜΥΝΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ 10 ΛΕΠΤΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΤΕ.. :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια καλά να περάσετε!! :) :)

Είναι πολύ ωραία εκεί που θα πάτε!!!

Δείτε το: http://www.piuverde.com.gr/index2.htm

Eδώ θα δείτε και το χάρτη: http://www.athinorama.gr/map/default.aspx?cat=3&id=2105 ;)

Εγώ δυστυχώς δουλεύω ως αργά και δε θα προλάβω... :( :(

Άλλη φορά!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου ωραια θα ηταν αλλα δεν θα μπορεσω πιστευω να ξανακανονισετε ομως και να τα πουμε παλι απο κοντα καλα να περασετε

φιλια σε ολα τα κοριτσια που θα εισαστε εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια...είμαι βέρα παπαγιώτισσα με λένε καρολίνα και μπορώ να πώ ότι ζήλεψα γιατί μου αρέσει πολύ το verde.... να περάσετε τέλεια.... ;););) θα χαρώ να το ξανακανονίσουμε άλλη φορά ώστε να μου δοθεί η ευκαιρία να γνωρίσω όποιες μανούλες έρθουν από κοντά και οχι μόνο μέσω του twitter....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντορίτσα sorry αλλά κάτι έγινε και δέν μπόρεσα να διαβάσω το μην που μου στειλες στα προσωπ.μην. άν μπορείς απάντησε μου εδώ είμαι λίγο καινούργιο μωλ΄εμωλέ και δέν τα ξέρω ακόμη καλά τα μάμυκατατόπιαααααααααααααααα.ευχαριστώ μακια.... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...