Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μηδενικό κάρμα ΄ΤΩΡΑ!!!!!!


tirogaridaki

Recommended Posts

tirogaridaki έγραψε:

Mitsaki ναι να το υποθέσεις!!!Που θες και συμπάθεια!!! ;) Πλάκά κάνω..!!

Έτσι ε??? :angry: Καλά Φανούλα, καλά, κι εγώ ΔΕ στο κατεβάζω το άτιμο το κάρμα, δεν στο κατεβάζω που να χτυπιέσαι!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 140
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα

να ξεκατοινιαστω κ εγω λιγο???Λοιπον πριν κανα μηνα ειδα ενα θεαματικο καρμα σε μια κοπελα(αναστασια,βουλα κ κατρινα οχι εσεις) χωρις να μιλαει γενικα με επιχειρηματα και σοβαρα.Με δυο λογια μου εκανε εντυπωση ποσο ψηλο ειχε...Ξερετε τι παρατηρησα??Οτι αν οχι καθε μερα ανεβαινε το καρμα σαν τρελο...Λεω ε κατι θα ειπε σε καποιο τοπικ, αλλα τσουκ....Και λοιπον κοβω το κεφαλι μου απο τη ριζα οτι εχει 2-3 λογαριασμους και το ανεβαζει μονη της..Μη μου ζητησετε με πμ ονομα σας αφηνω να το βρειτε μονες σας!!Εχει πλακα..

Ρε τυρογαριδακι κ εσυ σοβαρη μορφωμενη κοπελα στο εχω ξαναπει, δεν εχεις πιο σοβαρα θεματα να μας ανοιξεις??Τιποτα με τον μικρο???Σου εκανε καμια ζημια??? :laugh: :laugh: :laugh:

Καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,έχουμε και λέμε:

1)Δεν μιλάει με πολλά επιχειρήματα και σοβαρά

2)Έχει κάρμα πάνω απο 54...

:P

(πωπω,εγώ είμαι χειρότερη κατίνα χαχα ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hope θα σκασω...στειλε μου με πμ πλιζζζζζζ

ειμαι πολυ περιεργη κουτσομπολα τι να κανω!!!!!

Λοιπον...Φανη που να χτυπιεσαι εγω ΔΕΝ στο κατεβαζω...δεν εχω κατεβασει καμιας ...εχω ανεβασει κανα δυο αλλα μονο σαν ανταποδοση...γιατι πραγματικα ειδικα σε αυτην την λειτουργεια δεν βρηκα ποτε κανενα απολυτος νοημα...

παντως το ολο θεμα μου θυμηζει μαγειρικη της Βεφασ...πολλα συστατηκα, σαλτσες και ουσια μηδεν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα, καλησπέρα και από μένα!!!!

Για μένα το κάρμα είναι σαν να μην υπάρχει!!! Διαβάζω όλες τις απαντήσεις, με κάποιες συμφωνώ , με κάποιες διαφωνώ και κάποιες άλλες με προβληματίζουν να "ψαχτώ" !!!!

Ποτέ όμως δεν έχω ανεβάσει ή κατεβάσει κάποιο κάρμα! Δεν το κοιτάζω καν!!!!!

Προτιμώ να στείλω π.μ., όπως και έχω κάνει, και οι απαντήσεις με βοήθησαν πολύ..... άλλωστε για αυτό είμαι και μέλος στο mammyland! Για να βοηθηθώ να γίνω όσο καλύτερη μανούλα γίνεται....!!!

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρένια άπαιχτη!!!Το καρμήσαμε...!!! :woohoo: :lol:

Αθηνά στο σύλλογο θεσσαλονίκη, το συστήνω ανεπιφύλακτα! :)

Είτε στο ''χαμόγελο του παιδιού'', ''είτε στο κάνε μία ευχή''!

Σίγουρα κάποια κοπέλα θα γνωρίζει περισσότερα!

Alkost συμφωνώ απόλυτα!!!Με υπερκάλυψες!!!Ναι είναι κάπως...

Απορώ έπειτα από τη μείωση πώς αισθάνονται;;;Ότι πετύχανε;;;

Ανωμαλία... :blink::blink::blink:

Αφροδίτη μου ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση!!! :)

Ναι, έχω κάποιες εκρεμμότητες!Σε λίγο γενεθλιαζόμαστε!!! :);)

Θ'ανέβαινα απλά δεν τολμώ...μήπως προξενήσω παρεξήγηση έστω και με την παρουσία μου, οπότε σε άλλα θέματα... :);)

Παρεπιπτόντως πολύ έξυπνος τίτλος!!! :);)

Εν κατακλείδι ναι ένα χεράκι να φαίνεται!!!Ριάλιτι θα γίνει!!! :lol:

Ναι όπως και να ακούγεται με ενοχλεί όχι καθ'εαυτό το κάρμα αλλά η κίνηση υπουλίας, μικροπρέπειας!!! :angry:

Αντιλυσσικό κανείς;;; :woohoo: :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xntou έγραψε:

χαχαχα

να ξεκατοινιαστω κ εγω λιγο???Λοιπον πριν κανα μηνα ειδα ενα θεαματικο καρμα σε μια κοπελα(αναστασια,βουλα κ κατρινα οχι εσεις) χωρις να μιλαει γενικα με επιχειρηματα και σοβαρα.Με δυο λογια μου εκανε εντυπωση ποσο ψηλο ειχε...Ξερετε τι παρατηρησα??Οτι αν οχι καθε μερα ανεβαινε το καρμα σαν τρελο...Λεω ε κατι θα ειπε σε καποιο τοπικ, αλλα τσουκ....Και λοιπον κοβω το κεφαλι μου απο τη ριζα οτι εχει 2-3 λογαριασμους και το ανεβαζει μονη της..Μη μου ζητησετε με πμ ονομα σας αφηνω να το βρειτε μονες σας!!Εχει πλακα..

Ρε τυρογαριδακι κ εσυ σοβαρη μορφωμενη κοπελα στο εχω ξαναπει, δεν εχεις πιο σοβαρα θεματα να μας ανοιξεις??Τιποτα με τον μικρο???Σου εκανε καμια ζημια??? :laugh: :laugh: :laugh:

Καλο βραδυ

Xαχα κατάλαβα για ποια λες!!!!!!!!

Δεν είναι έτσι όπως νομίζεις πάντως....

;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα ο κόσμος έχει σοβαρές ασχολίες. Τυρογαριδάκι μου έχεις μηδεν κάρμα. Ο στόχος επετεύχθη. (κατάλαβα τι είναι το κάρμα όταν είχα ήδη 9 κάλιο αργά παρά ποτέ) Να πω τη μαύρη αλήθεια υπήρξαν στιγμές που διαφωνούσα μαζί σου αλλά εννοείται δε θα κατέβαζα το κάρμα σου γιατί πολύ απλά δεν έχει νόημα μια τέτοια κίνηση. Ούτε είναι υποχρεωτικό να συμφωνούμε όλοι μεταξύ μας εδώ μέσα. Πολιτισμένοι άνθρωποι θέλουμε να λεγόμαστε. Αν κάναμε ψηφοφορία για το αν η γνώμη μας μετράει τότε ναι. Προτιμώ το κάρμα αν ανεβοκατεβαίνει να φαίνεται και από ποιον είναι για να συζητιέται το θέμα και όχι να θάβεται πίσω από το δάχτυλό μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

[

Αφροδίτη μου :) και όμως υπάρχουν!!! :woohoo:

Στην περίπτωσή μου πια επέστρεψε δριμύτερη η κοπελιά... :laugh: :P

Για να μη νομίζει ότι είμαστε και χαζές... :P:P:P

Εμένα με ενοχλεί η εμπάθεια!!!Ναι με ενοχλεί!!!

Έχει λυσσάξει πια!!!Ένα αντιλυσσικό!!! :laugh:

Argi τελικώς δεν έχασες και κάτι!!!

Πρτείνω ανοιχτό χεράκι, να φαίνεται...

Ύπουλα όμως ταιριάζει σε κάποιες περισσότερο!!! :lol:

Άντε πια...!!!

Όποια έχει κάτι να πει ας το λέει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια,δεν το σταματάμε εδώ το θέμα?

Ηλίθιες και ανεγκέφαλες υπάρχουν παντού. :woohoo:

Μ αυτές θα ασχολούμαστε ή με τα παιδάκια μας? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλεια καλώς την!!! :):):)

Ναι εσύ βίωσες στο έπακρο τον καταποντισμό του κάρματος!

Έπομαι και εγώ και άλλες!!! :laugh:

Το θέμα είναι ότι τώρα η κοπέλα που με ποθεί είναι άσχετη των συζητήσεών μου, δηλαδή ουδέποτε συζήτησα μαζί της!!!

Μόνη της μυγιάζεται!!!

Τέλος πάντων...

Έσταξα πια!!!

Ό,τι είναι ας γίνεται!!! :);)

Τιρογαριδάκι θα τη δαγκώσω την όποια...

άντε πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly έγραψε:

Ρε κορίτσια,δεν το σταματάμε εδώ το θέμα?

Ηλίθιες και ανεγκέφαλες υπάρχουν παντού. :woohoo:

Μ αυτές θα ασχολούμαστε ή με τα παιδάκια μας? ;)

:):):)

Όντως το βουλώνω... :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

molly έγραψε:

:):):)

Όντως το βουλώνω... :);)[/quote:3q121ibu]

Δεν το πα για σενα! :)

Μου είσαι πολύ συμπαθής.

Απλά επειδή υποψιάζομαι ποιά μπορεί να

είναι γι αυτό προτείνω να μην ασχολούμαστε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια..ευχαριστώ για τηβοήθεια...ήταν πολύ σημαντικός ο στόχος..!!!!!!!! χεχεχεχεχεχεχε...εντάξει..δεν ήταν και κανενας σοβαρός λόγος να ανοιξω θέμα αλλά επεισή σπάστικα αρκετές φορές με αυτό ήθελα να βάλω ένα τέλος. Παπάκι μου αρέσει να μου λέειο άλλος στα ίσια τι τον ενοχλεί ή ότι διαφωνεί σε κάποιες περιπτώσεις μαζι μου..ακόμη και σε όλες..δεν έχω πρόβλημα!:) Αλλωστε πάνω από όλα σημασία έχει να περνάμε καλά εδω σαν παρέα, να ξεσκάμε , να ηρεμουμε...όχι να κλείνουμε τον υπολογιστή ακομη περισσότερο εκνευρισμένες!:) Εγώ τουλάζιστον ακόμη και με ενα τέτοιο θέμα γέλασα πολύ ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑι συγγνώμη..θα μάθουμε ποια είναι αυτή με μεγάλο κάρμα και χωρίς ιδιαίτερα και σοβαρά επιχειρήματα;;; Σπάω το κεφάλι μου όλη μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

ΚΑι συγγνώμη..θα μάθουμε ποια είναι αυτή με μεγάλο κάρμα και χωρίς ιδιαίτερα και σοβαρά επιχειρήματα;;; Σπάω το κεφάλι μου όλη μέρα!!!

Ναι ρε tirogaridaki....κ εμενα με εχει φαει η περιεργειααααααααααα :woohoo: :woohoo: .πω,πωωωωω....μηπως ειμαστε λιιιιιγο...κουτσομπολες...;;;;;; :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν καταλαβα για ποια ή ποιες λετε....χαχαχαχα...

δεν κατεβασα ποτε καρμα κ ας εχω διαβασει κ κουλα...

εμενα μου το εχουν κατεβασει κ ξερω κ ποια....γιατι μια φορα μου το κατεβασαν...κ να πω την αληθεια μου τσατιτηκα γιατι επειδη δεν συμφωνουσα με την αποψη της με εκδικηθηκε ετσι....χαχαχαχα...προσωπικα δεν γνωριζομαστε ολες οποτε δεν μπορουμε να κρινουμε τους χαρακτηρες...παντως για μενα ειμαι το ιδιο κ στην καθημερινοτητα μου...οτι εχω να πω θα το πω....κ ειμαι πολυ κοινωνικη....

αυτο με τους πολλους λογαριασμους το εχω σκεφτει κ εγω....δηλαδη υπαρχουν πολλες που μπορει να το κανουν...αλλα νομιζω οτι θα πρεπει να ειναι κατινες....συγχωρεστε με αλλα ετσι νομιζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας πιστευω!!!!!!

10 σελλιδες!!!

Ε οχι....θα κατεβαχω το καρμα ολονωνσ ας......αφου δεν εχετε τι να κανετε!!!!

Απαπαπαπ. Απιστευτο πραγμα....

Λενα, κατηργησε το καρμα ΤΩΡΑ!!!!!!!

Τι χαζαμαρες- που λεει και ο Λαζοπουλος ειναι αυτες τωρα...δουλιες δεν εχει οποιος το ανεβοκατεβαζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαελ εισαι απιστευτη...που παει το μυαλο σου πρωινιατηκα...να σου πω ομως την αμαρτια μου...ενα δικιο το χεις....δουλεια δεν ειχε ο ακατονομαστος.....που λεει και ο λαος χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...