Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μηδενικό κάρμα ΄ΤΩΡΑ!!!!!!


tirogaridaki

Recommended Posts

Κοριτσια κάντε μου μια χάρη. Κατεβάστε μου το κάρμα στο 0...δε μου αρέσει να το βλέπω να ανεβοκατεβαίνει έτσι το προτιμώ 0. Καλύτερα για μένα. Δε θέλω η υπαρξή μου μέσα στο φόρουμ να είναι προιον αξιολογησης..άλλωστε δεν το ζήτησα..ευχαριστώ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 140
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν ξερω αν βρεις καποια να σου το κατρβασει εγω προς το παρων λεω να στο ανεβασω

προτιμαω να ανεβαζω μονο το καρμα οταν συμφωνω απολυτα με καποια αποψη παρα να το κατεβασω απο καποια με την οποια διαφωνω!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απόλυτα με την Ελένη. Πάντως, διαφωνώ γενικά με το κάρμα, και το είχα ξαναπεί άλλωστε. Δεν έχει ιδιαίτερο νόημα, ειδικά όταν δεν ξέρεις ποιος σου το κατεβάζει και γιατί! Νομίζω το καλύτερο θα ήταν να καταργηθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο μενα και το 23ο σου!και στην Ευινα [ζουζουνα] τις το κατεβαζαν δεν ξερω αν συνεχιζεται..αλλα νομιζω ειναι παιδιαστικα πραγματα!

μην χαλιεσαι για κανεναν

στο κατω κατω εμας μας αρεσει...[πολυ σε παω παρεπιπτοντως(το σκοτωσα?)χεχε]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κάντε μου τη χάρη ..ακουγεται χαζομάρα το ξέρω αλλά θέλω να το κάνω..κ επειδή πραγματικά το κάρμα είναι τελείως πλασματικό σαν εικόνα θα θελα να είναι στο 0..όταν διαβάζει κάποιος τη γνώμη μου ή τη συμβουλή μου δε θέλω να προιδεάζεται από το κάρμα μου..κάτι που συμβαίνει εντελώς ασυνείδητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι βλακειες ειναι αυτες στην ηλικια μας.

Δεν συμφωνεις με τον αλλον δεν συμμετεχεις στην κουβεντα.

Κοιτα κοριτσακι μου να ελευθερωθεις με το καλο και μην ασχολεισαι με χαζομαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δε με χαλαει καθόλου απλώς εχω παρατηρήσει πως δεν έχει καμια ουσία..μπορεί να δω κάποια να έχει παρα πολύ μεγάλο κάρμα και να διαβάζω τη γνώμη της και να λέω..μα καλά..τι λέει η κοπέλα!!! Και κάποια με 0 και να λέει πολύ σωστές κουβέντες οπότε θεωρώ πως είναι τελειως άχρηστο..τι ουσία΄έχει να μου το ανεβάσετε κι άλλο από τη στιγμή που έτσι κι αλλιώς δεν έχει καμία σχέση με αυτό που είμαι ή που δεν είμαι ...έτσι κι αλλιώς δεν αισθάνομαι καλύτερη από κάποια άλλη..στην ιδια θέση με άλλες ναι..αλλά να θεωρώ τον εαυτό μου ανώτερο όχι..κι επειδή δε σε κάνει το κάρμα..είπα να ανεβάσω αυτό το <<χαζό>> θέμα ώστε να το κάνω 0..έτσι ..για να μπορεί να άξιολογεί κάποιος τα λεγόμενά μου χωρίς να προιδεάζεται από κάτι ανουσιο..είτε θετικά είτε αρνητικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα μου το ανεβοκατέβαζαν :lol:

Τι να πω...προφανώς κάποιες δεν έχουν με κάτι καλύτερο να ασχοληθούν και διασκεδάζουν ιδιαίτερα με αυτό!Ε,ας μην τους το χαλάσουμε :P

Προσωπικά έχω σχηματίσει άποψη για την κάθε κοπέλα απο τις διάφορες δημοσιεύσεις(γιατί μην νομίζετε,ο χαρακτήρας του ανθρώπου φαίνεται και μέσω του απρόσωπου διαδικτύου...)και όχι απο το κάρμα

Λυπάμαι,αλλά εγώ δεν θέλω να στο κατεβάσω! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟ ΚΑΡΜΑ.Κ ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ

ΕΧΟΥΝΕ ΒΑΛΕΙ!!!

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΟΥΣΙΟ ΘΕΜΑ ΑΣΕ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΑΝΕΒΑΖΕΙ,ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οποια μπορεί να μου το κατεβάσει έχει καλώς αλλιώς δεν πειράζει..ουτε κομπλξ έχω ουτε ανασφάλεια..απλώς δε γουστάρω να το βλέπω..με ενοχλεί πως το λένε..΄πολλές φορές το έχω αγνοήσει και δε με νοιάζει αν αρέσουν αυτά που λέω ή όχι αλλά όταν το βλέπω να ανεβαίναι ή να κατεβαίνει αθελά μου ασχολουμαι..να το βγάλω τελείως από το προφίλ μου δε γίνεται οπότε όποιος θέλει μου το βάζει στο 0..κάτι σαν delete ένα πράγμα...δεν μπορεί να δηλώσει κάποιος την εναντίωσή του με κάτι; Πρέπει σώνει και καλά να έχει πρόβλημα με αυτό ή να νιώθει μειονεκτικά; (Ποντικάκι μη νομίζεις ότι μιλάω σε σένα έτσι ..γενικά είμαι εκνευρισμένη με το θέμα κι επειδή δε μου αρέσει να με παρεξηγουν ξηγηθηκα!!!:) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως για όποια δεν μου κατεβάζει...βλέπε Νέλλη και υπολοιπες..θα δείτε ρε...ζήτήστε μου καμία χάρη και θαμε δέιτε!!!!! :Ρ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Πάντως για όποια δεν μου κατεβάζει...βλέπε Νέλλη και υπολοιπες..θα δείτε ρε...ζήτήστε μου καμία χάρη και θαμε δέιτε!!!!! :Ρ ;)

:P:P:P;) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα να δεις!!!!!!μεχρι πριν 5 λεπτα ειχε 24 το καρμα και τωρα 22 παλι!!!!!φανταζομαι οτι εκεινη που το κατεβαζει εχει κανει τουλαχιστον 4 διαφορετικους λογαριασμους!!!!!!!!!!και στην αναστασια συμβαινει ακομα αυτο με το κατεβασμα στο καρα

Ενα εχω να πω!!

ΝΑ ΤΑ ΝΑΙ Η ΖΗΛΕΙΑ ΨΩΡΑ..................

Είναι πολλοί εκείνοι που μπαίνουν σαν ανώνυμοι και αφήνουν τη χολή τους νομίζοντας ότι έτσι θα καταφέρουν κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τιρογαριδακι φυσικα και καταλαβα τι εννοεις.

επειδη το θες πολυ σου κατεβασα ενα αλλα μου λεει δεν μπορω να σου κατεβασω αλλο παρα σε 6 ωρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki μπορεί να μην έχουμε μιλήσει αλλά σε συμπαθώ πολύ! γι αυτό το λόγο ούτε εγώ πρόκειται να σου το κατεβάσω! το αντίθετο θα έλεγα! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

κοιτα να δεις!!!!!!μεχρι πριν 5 λεπτα ειχε 24 το καρμα και τωρα 22 παλι!!!!!φανταζομαι οτι εκεινη που το κατεβαζει εχει κανει τουλαχιστον 4 διαφορετικους λογαριασμους!!!!!!!!!!και στην αναστασια συμβαινει ακομα αυτο με το κατεβασμα στο καρα

Ενα εχω να πω!!

ΝΑ ΤΑ ΝΑΙ Η ΖΗΛΕΙΑ ΨΩΡΑ..................

Είναι πολλοί εκείνοι που μπαίνουν σαν ανώνυμοι και αφήνουν τη χολή τους νομίζοντας ότι έτσι θα καταφέρουν κάτι

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.... :laugh: καλά ε;; έχεις πολύ πλάκα!! Σιγά μην μπαίνει μονο και μονο για να κατεβάζει κάρματα!!!χαχαχαχαχα...ολόκληρη απάτη!!Εγώ πάντως δηλώνω την αποχή μου από κάθε κάρμα. Δεν το γουστάρω κι έτσι δεν ανακατεύομαι...ουτε ανεβάζω ουτε κατεβάζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Ποντικακι νασαι καλά..μη με ξεχάσεις πάλι σε 6 ώρες..το ακους;;;;; :)

Αν το θυμηθω οκ αν αυτο σε χαροποιει.Μην με βριζουν οι αλλες ειμαι και εγκυουλα ουτε να νομιζετε οτι εγω σου κατεβαζα το καρμα.τωρα το εκανα και στο ειπα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mantarini έγραψε:

tirogaridaki μπορεί να μην έχουμε μιλήσει αλλά σε συμπαθώ πολύ! γι αυτό το λόγο ούτε εγώ πρόκειται να σου το κατεβάσω! το αντίθετο θα έλεγα! :):):)

Μη με σαμποτάρεις μανταρινάκι!! :angry::P Δείξτε μου αλλιώς τη συμπάθειά σας..αφήστε που θα εννοηθεί και θαυπονοηθεί ότι άνοιξα το θεματακι για να ανεβάσω το κάρμα μου!!!μπλιαααχχ...μακριά απο μας τετοιου είδους γλυψίματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νοστιμο μου τυρογαριδακι δεν τρωγεσαι!!!

Κυριολεκτικα!!!

Δεν μπορω να σε φαω.....Κανω διατροφη που δεν επιτρεπει τα γαλακτοκομικα!!!χαχαχαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

Αν ησουν φουντουνι...ισως!!! :silly: :silly:

Παλι βεβαια θα επρεπε να τσεκαρω τα συστατικα σου!!!! :P:P:P

(ο καθενας με τον πονο του εδω μεσα!!! :laugh: :laugh: :laugh: )

Να σου πω οτι το δικο μου καρμα εχει γινει λαστιχο!!!

Ξεχειλωσε πια!!!! :P:P

Τις τελευταιες μερες ειχε κολλησει στο 69!!! :woohoo: :woohoo:

Οποια φιλη κ αν μου το ανεβαζε,το πρωι ΠΑΛΙ 69!!!

Το θεωρησα ερωτικο υπονοουμενο...Λεω...Καποια-ες με γουσταρουν τρελλα!!!

:laugh: :P :laugh: :P

Αρχισα λοιπον να διαδιδω οτι σιχαινομαι τη σταση 69 ωστε να μην εχει-ουν ελπιδες!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ελπιζω να την-ις επεισα!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πλακιτσα κανω να ευθυμησουμε λιγακι!!!!Φανταζομαι το καταλαβατε!!! :blush::blush::):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ποιος ασχολείται με το κάρμα-pοlice??

Σιγά στην ηλικία μου τουλάχιστον (32+) μην κοιτάζω τέτοια πράγματα όταν διαβάζω την άποψη κάποιου.

Εμένα το μόνο που με νοιάζει είναι να λέει ευγενικά την αποψή του, όποια και να είναι αυτή, και να μη θίγει κάποιον άλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...