Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2009!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!

Ειπα να ανοιξω ενα θεμα με οσες γεννησαμε περυσι τον Φεβρουαριο...

Εμενα η μικρη μου γεννηθηκε στο Αττικο Νοσοκομειο στις 5 Φεβρουαρίου 2009 κ ώρα 14.34 με καισαρικη μετα απο δυο μερες στον ορο με τεχνητους πονους που δεν ανοιγε ο τραχηλος.

Την βαπτισαμε στις 3 Οκτωβριου το ονομα της πεθερας μου Μαρια Ελενη κ την φωναζουμε Μαριλενα. Θα προτιμουσα ενα αλλο ονομα δικο μου ασχετο κ οχι την κωλοπαραδοση που εχουμε στην Ελλαδα αλλα ας μην το συζητησω γιατι τσαντιζομαι. Ευτυχως που το δευτερο θα παρει οτι ονομα θελω εγω!

Ειναι μικροσκοπικη, παιρνει μητρικο γαλα κ σε μια βδομαδα περιπου που θα γινει 12 μηνων θα αποθηλασω.

Δεν περπαταει, προσπαθει στηριζομενη στο τραπεζακι του σαλονιου κ τον καναπε. Αρχισε να μπουσουλαει πριν ενα μηνα αλλα καθοταν απο 5 μηνων. Λεει λιγες λεξουλες, μα μα, ντα ντα, μπα μπα, κα κα, και στον υπνο υπαρχουν νυχτες που με ξυπναει... αλλα την κοιμιζω.

Σε γενικες γραμμες ειναι ησυχο μωρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 6 ΦΕΒΡ. ΣΤΙΣ 22:40 ( ΠΗΤ ΕΙΧΑ 5/2) ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΟΥΣ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΓΩ. ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3.200 ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΕ ΕΙΧΕ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΑΝΤΩΣ!ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ;; ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΑΚΟΜΗ , ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!!! ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟ ΜΩΡΟ .ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 6. ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΕΥΤΥΧΩΣ!! ΤΟΝ ΒΑΦΤΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ . Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΑΣΧΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΕΛΛΗΝΙΚΟ , ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΑΜΕ. ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΑΡΧΑΙΟΕΛΛ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ!!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!!!

Δεν μπορώ να μη δεν γράψω και σ'αυτό το θεματάκι μιας και είμαι και γω μια Φεβρουαριομανούλα!!!

:P:P:P

Η Ειρήνη μου γεννήθηκε 12 Φεβρουαρίου στις 14.20 το μεσημέρι στη Θεσ/νίκη. Είναι αδυνατούλα και πολύ πολύ όμορφη!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θηλάζει και θα συνεχίσει για πολύ ακόμη (ελπίζω)!!!

Περπάτησε κανονικά όταν συμπλήρωσε τους 11 μήνες αλλά έκανε βηματάκια απο 9,5 μηνών. Όόόόόλη μέρα πέφτει κάτω η σκουντούφλα μου αλλά δεν παραδίδει τα όπλα!!!! Αγαπημένη της ασχολία είναι να μιλάει στο τηλέφωνο και να συμμαζεύει τα ντουλάπια της μαμάς....

Μιλάει όλη μέρα μόνη της και ξεκαρδίζεται στα γέλια όταν της μυρίζουμε τα πόδια!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Επίσης από την κοιλιά ακόμη την παντρέψαμε με τον Θοδωράκο, το γιο της Θούλης!!!

Αυτάάά!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα ναι δουλευω, γυρισα στην δουλεια οταν η μικρη ηταν 7 μηνων... Ειχα παρει 5 μηνες απο την 6μηνη αδεια του ΟΑΕΔ. Η καρδια μου με πιασε οταν την αφησα... Ευτυχως που την κραταει η μητερα μου.

Περασα πολυ δυσκολες στιγμες με τον θηλασμο...κι εχω πεισμωσει να σταματησω οταν κλεισει τους 12 μηνες! Τοση ταλαιπωρια λεω...

Κι εμενα ξυπναει καποια βραδυα, και την κοιμιζω μαζι μου στο κρεββατι κ μετα την πηγαινω στην κουνια της... Μπορει να μην ειναι καλο αυτο αλλα ειναι τρομερο συναισθημα να κοιμαται στην αγκαλια μου... Το εκανε απο την πρωτη νυχτα στο μαιευτηριο... Οσο για το παρκοκρεββατο ποτε δεν καθησε κ ετσι το εχω αφησει στην μητερα μου για οταν κοιμαται εκει. Δεν ανησυχω τοποτε θα περπατησει, σκεφτομαι οταν ειναι εκεινη ετοιμη!

Να σου ζησιε ο γιος, ειναι κ υποψηφιος γαμπρος για την κορη μου!!! :)

Lovie να σου ζησει η κορη! Δεν πειραζει που σκουντουφλαει, σιγα σιγα θα βρει την ισορροπια της... Παντως ειναι ωραιο συναισθημα να μεγαλωνεις παιδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαστε και εμείς!!!

20 Φλεβάρη 2009,ήρθε στον κόσμο, άκουσα το έντονο κλάμα της!!! :cheer:

Από τότε ζούμε και αναπνέουμε ΜΟΝΟ για την Αλεξανδρούλα μας!!!

Όσα και να γράψω φτωχά...!!!

ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ, ΤΟ 'ΜΑ' ΤΗΣ ΜΕ ΑΝΑΣΤΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΘΕΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ!!! :cheer:

ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΑΣ Η ΖΩΗ!!!

:cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ....

ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 23/2...

ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΜΟΥ!!!!!

ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΆΙΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΣΦΙΧΤΑ Κ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ....

ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Είναι αδυνατούλα και πολύ πολύ όμορφη!!!!

Είχε να μοιάσει βέβαια...!!! :cheer:;):kiss:

Βούλα αγκαλίτσες και φιλάκια...!!! :cheer:

Και εγώ λιώνω!!! :);)

θυμάμαι πέρισυ τέτοια εποχή, το άγχος και την αγωνία...

Όλα μία γλυκειά ανάμνηση!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΛΙΩΝΟΥΜΕ??????????

ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΑΠ'ΤΟ ΝΑ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ Κ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ???

ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ.....

ΟΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕ Η ΜΕΡΑ...

ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ....ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ !!!

2/2 ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΧΡΟΝΟ .

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΓΚΑΛΙΣΕΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ .

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑ ΤΙΣ ΦΟΤΟ ΚΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ .

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΕΣΥΡΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ .ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ .ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ .

ΤΙ ΔΩΡΟ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΤΕ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥΣ?

ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΤΙ ,ΤΟΥΡΤΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ !!!

2/2 ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΧΡΟΝΟ .

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΓΚΑΛΙΣΕΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ .

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑ ΤΙΣ ΦΟΤΟ ΚΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ .

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΕΣΥΡΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ .ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ .ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ .

ΤΙ ΔΩΡΟ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΤΕ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥΣ?

ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΤΙ ,ΤΟΥΡΤΑ?

Καλά συνονόματη εμείς γεννήσαμε στο ίδιο μαιευτήριο με 3 μέρες διαφορά! Θυμάσαι ελπίζω που το λέγαμε...

Θα της κάνουμε παρτάκι εδώ στο σπίτι κ θα της κόψουμε κ τούρτα!!!

Δεν θα παραλείψουμε βέβαια να τραβήξουμε βίντεο...

Εσείς θα του κάνετε παρτάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

lovie έγραψε:

Είναι αδυνατούλα και πολύ πολύ όμορφη!!!!

Είχε να μοιάσει βέβαια...!!! :cheer:;):kiss:

Βούλα αγκαλίτσες και φιλάκια...!!! :cheer:

Και εγώ λιώνω!!! :);)

θυμάμαι πέρισυ τέτοια εποχή, το άγχος και την αγωνία...

Όλα μία γλυκειά ανάμνηση!!! :cheer:

Κατρίνα δεν μπορείς να φανταστείς κι εγώ πέρυσι τέτοια εποχή τι αγωνία και άγχος πέρασα κ πόσο όμορφα ένοιωσα όταν την πρωτοπήρα στην αγκαλιά μου... Δεν υπάρχει ομορφότερο συναίσθημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ (ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ)ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ Ο ΜΕΛΛΩΝ ΝΟΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ .

ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΥΡΤΑ .....ΑΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ .!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω Αφροδιτη το περιμενω πως κ πως. Να ερθουν τα ξαδελφια της (3 αγορια! ενα πρωτο κ δυο δευτρα ξαδελφια) κ καποιοι φιλοι με τα παιδια τους... Θα την βαλω να σβησει κ κερακι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βούλα τίποτα ομορφότερο!!!

Ο μπαμπάς μας ζηλεύει...!!!

Αφροδίτη πολύ άγχος...είχα πεθάνει από την αγωνία!!!

Πόσο αξίζει όμως!!!

Afroditi σήμερα μόλις έκλεισα παιδότοπο!

Φυσικά προσκλησούλες, όλα τα στολίδια, τούρτα σκέφτομαι μία γατούλα που έχει σ'ένα βιβλίο της και όταν τη βλέπει φωνάζει και τσιρίζει από χαρά!!!

Εσείς για πείτε ιδέες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katrina

εμενα σαν ιδεα ο παιδοτοπος δεν μου αρεσει... Βλεπεις απο μικρα η μητερα μου μας εκανε παρτυ κ θελω να τηρησω την παραδοση!

Η ιδεα της τουρτας ειναι πολυ καλη, μου εδωσες ιδεα να της βαλω τον μικυ μαους που ειναι ο αγαπημενος της. Θα την αγορασεις υποθετω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aphroditi έγραψε:

Katrina

εμενα σαν ιδεα ο παιδοτοπος δεν μου αρεσει... Βλεπεις απο μικρα η μητερα μου μας εκανε παρτυ κ θελω να τηρησω την παραδοση!

Η ιδεα της τουρτας ειναι πολυ καλη, μου εδωσες ιδεα να της βαλω τον μικυ μαους που ειναι ο αγαπημενος της. Θα την αγορασεις υποθετω?[/quote

Afroditi και εμένα δεν είναι του φόρτε μου αλλά αναγκαίως στη συγκεκριμένη χρονική περίοδο και για άλλους λόγους πρακτικούς.

Επίσης είμαι και λιγάκι της ευκολίας...

Ναι τούρτα ζαχαροπλαστείου βεβαίως-βεβαίως...δεν είμαι για πειράματα τώρα!!!

Της αρέσει ο Μίκυ;;;Έχει πολλά αγαπημένα η Άλεξ αλλά η γατούλα κερδίζει έδαφος!

Τί θα ετοιμάσεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη σε ευχαριστω πολυ, να σου ζησει και σενα η κορουλα σου!λες να συμπεθεριασουμε ;;;!lovie και γω ειμαι στις 12 φεβρ. , να σου ζησει η μικρη σου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αλλο σαββατο που εχουμε τα γενεθλια φυσικα κ θα κανουμε παρτακι εδω στο σπιτι ! θα εχουμε κ 3 παιδακια φιλων ομως γιατι ξαδερφακια δεν εχουμε ακομη. θα παραγγειλουμε κ την τουρτα μας που σκεφτομαι να ειναι με τον μικυ μωρο κ θα εχουμε κ διαφορα μεζεδακια απο κετερινγκ διοτι κοριτσια δεν προλαβαινω.

στανοχωριεμαι μονο που δεν θα ειναι μαζι μασ ο μπαμπας διοτι ειναι ταξιδι..ειναι ναυτικος βλεπετε ..

δωρο δεν ξερω ακομη συγκεκριμμενα , σιγουρα θα ειναι ενα παιχνιδι και ρουχαλακια που θα φορεσουμε στο παρτυ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω katerina! τι τέλεια!!!!!!!!!

Είμαστε την ίδια μέρα!!!

Αγοράκι ή κοριτσάκι;;;;

Κatrina παιδότοπο ε;;;;

Και μεις αρχικά έτσι λέγαμε αλλά έπειτα άλλαξαν τα πλάνα μας.

Κορίτσια μου θα κάνετε και προσκλήσεις;;;;

Εγώ μάλλον όχι...

Ή να κάνω τελικά;;;;

:dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τωρα ειδε το θεματακι....

γεια σασ...

εγω γεννησα το κανακαρι μου στισ 19 του μηνα...

1,45 το μεσιμερι... ;)

θηλαζει οο το βραδυ κ δε αφηνει τη μαμα να κοιμηθει :angry:

εχουμε συμπεθεριασει ηδη με τη νατασσα..

οποτε κατερινακι θα σε στεναχωρησω :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Aphroditi έγραψε:

[/quote:3rdliuuu]

Ευτυχως υπαρχουν κι αλλες σαν κι εμενα! Κι εγω της ευκολιας ειμαι... Αλλα μου αρεσει το σπιτι...

Θα ετοιμασω κατι ευκολο, πχ κανα ρολο με πατατες φουρνου (τις ετοιμες mac kain με φλουδα), τυροπιτακια, λουκανικοπιτακια, τσιπς κλπ.

Δεν προκειται να κανω δυσκολα! Εσυ? Δωσε καμμμια ιδεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΕΙ ΠΟΛΥ...ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΡΙΤΗ...

Κ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΦΙΛΟΙΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ..

ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ...

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΕΙ ΠΟΛΥ...ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΡΙΤΗ...

Κ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΦΙΛΟΙΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ..

ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ...

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ....

Κι εμένα μην φανταστεις, Παρασκευη πεφτουν αλλα θα τα κανω Σαββατο. Δεν γινεται διαφορετικα γιατι ολοι δουλεουν κ θελω να τα κανω νωρις κατα τις 5. Προκειμενου να μην της κανεις τιποτα καλυτερα μετα... Γνωμη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!

ΑΠΛΑ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ.

ΜΕ ΠΑΠΠΟΥΣ,ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ,ΘΕΙΟΥΣ...

ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΦΙΛΟΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσενα Βουλα τι σε βολευει. Εγω το κανω Σαββατο για να ερθουν κ φιλοι κ συγγενεις.... Μην φανταστεις οτι θα εχω κ τον τρελο κοσμο, αλλα θα μαζευτουμε πιστευω αρκετοι! Θα της τραβηξω κ βιντεακι με την φωτογραφικη μηχανη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...