Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ?


kalliopap

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια,

Γράφτηκα πριν 1 χρόνο στο μάμυ, μετά η σελίδα "σερνότανε" οπότε κάποια στιγμή είδα κι αποειδα και τα παράτησα! Πρόσφατα παρατήρησα ότι βελτιώθηκε η κατάσταση οπότε έγινα και πάλι συχνή επισκέπτρια στο γουρλίδικο site (ναι, ναι, το πιστεύω ότι μου έφερε γούρι! και συμπαράσταση βρήκα εδώ και από όλα!).

Βρίσκω το φόρουμ εξαιρετικά χρήσιμο και την παρέα πολύ καλή. Όμως βρε κορίτσια υπάρχουν πολλά μηνύματα με 3 και 4 υπογραφές από κάτω το κάθε ένα, και πολλές φορές οι 2 από τις 4 λενε το ίδιο πράγμα με άλλα λόγια.

Πήρα λοιπόν το θάρρος να σας προτείνω να βάζουμε μια υπογραφούλα (ticker) στα μηνύματά μας, για να γίνει πιο ευανάγνωστο το φόρουμ και πιο γρήγορη η σελίδα. Τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μόνο η Σοφία απάντησε? Για εσάς δεν είναι δύσχρηστο το site ως έχει? Εγώ είμαι η περίεργη? Κρίμα πάντως, εγώ πραγματικά δυσκολεόμαι πολλές φορές και φαντάζομαι και άλλες κοπέλες αντίστοιχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalliopap εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί.Ούτε με κουράζει.Διαβάζω το κείμενο και δεν παρατηρώ τα τικεράκια.

Παρολαυτά, έχεις δίκιο στο οτι 2-3 τικεράκια με το ίδιο θέμα είναι ανούσια :) Κατα τ'άλλα δεν έχω προβλημα με την έκταση της υπογραφής του κάθε μέλους(είμαι και εγώ μέσα στα μέλη με σχετικά μεγάλη υπογραφή)! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια τη ειναι το τικερακι; και πως θα το βαζουμε στην υπογραφη; μπορει να ειναι χαζο που δεν καταλαβα, αλλα πειτε μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δεν κολλάει το σάιτ, ούτε είναι ιδιαίτερα αργό. Το πρόβλημα το προκαλούσαν τα ποστ με τις υπεράριθμες σελίδες, όχι τα τικεράκια.

Εγώ έχω ένα τικεράκι, γιατί δεν έχω τι να βάλω στο δεύτερο!!!!!!!

Πάντως, θα συμφωνήσω με τη Νέλυ, είναι ανούσιο να έχουμε 3 τικεράκια που να λένε το ίδιο πράγμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα κι εγώ να μάθω πως μπαίνουν τα τικεράκια όπως τα λέτε.

Εγώ όμως έχω πρόβλημα με την ταχύτητα του site και κάποιες φορές κολάει.

Έχω γραμμή με μεγάλη ταχύτητα και δεν έχω πρόβλημα με άλλα site.

θα ήθελα να μου πείτε αν φταίει κάτι που διορθώνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalliopap έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια,

Γράφτηκα πριν 1 χρόνο στο μάμυ, μετά η σελίδα "σερνότανε" οπότε κάποια στιγμή είδα κι αποειδα και τα παράτησα! Πρόσφατα παρατήρησα ότι βελτιώθηκε η κατάσταση οπότε έγινα και πάλι συχνή επισκέπτρια στο γουρλίδικο site (ναι, ναι, το πιστεύω ότι μου έφερε γούρι! και συμπαράσταση βρήκα εδώ και από όλα!).

Βρίσκω το φόρουμ εξαιρετικά χρήσιμο και την παρέα πολύ καλή. Όμως βρε κορίτσια υπάρχουν πολλά μηνύματα με 3 και 4 υπογραφές από κάτω το κάθε ένα, και πολλές φορές οι 2 από τις 4 λενε το ίδιο πράγμα με άλλα λόγια.

Πήρα λοιπόν το θάρρος να σας προτείνω να βάζουμε μια υπογραφούλα (ticker) στα μηνύματά μας, για να γίνει πιο ευανάγνωστο το φόρουμ και πιο γρήγορη η σελίδα. Τι λέτε?

Συμφωνώ κι επαυξάνω...

Άντε καλά τα τικεράκια... Υπάρχουν υπογραφές με βιντεάκια από το youtube, φωτογραφίες ολόκληρες, γκράφιτι και ότι άλλο θες!

Αυτές κάνουν τις σελίδες να γεμίζουν κυριολεκτικά με 3 ποστς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝεφέληΠ έγραψε:

θα ήθελα να μου πείτε αν φταίει κάτι που διορθώνεται.

Νεφέλη υποθέτω ότι διορθώνεται αλλά σίγουρα όχι από εμάς...

Αυτό που κάνω εγώ είναι να έχω ανοιχτό μόνο το mammy και να μην κάνω κανένα download π.χ. ή οτιδήποτε άλλο θα επιβαρύνει την ήδη επιβαρυμένη ταχύτητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ας δοκιμασουμε σιγουρα θα βελτιωθει η κατασταση.....

ομως πως μπαινουνε τα τικερακια μια φορα και οχι σε καθε δημοσιευση δεν το βρισκω με τιποτα! βοηθεια κανεις?tz4japoi4u819x4p.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...