Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια γραμμούλα.......χιλιάδες συναισθήματα!!!!!!!!!


cristi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 197
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:woohoo: :woohoo: πω πω κοπελα μου ποσο χαρηκα για σεναα.μπραβοοοοοοοοοοο!!!!πολλα πολλα συγχαρητηριααααααααααα!ειδες τελεικα που ηρθε το σπορακι σου γρηγορα τωρα να εισαι ηρεμη και ολα θα πανε καλα.με το καλο ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου :):):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AYTA EINAI TA KAΛΑΑΑΑΑΑΑΑ.......... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΖΩ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!! ;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose σου ευχομαι και σενα γρηγορα να ερθει ενα μωρακι!!! Αντε να ειμαστε 2 οι εγκυμονουσες του mammy στη χαλκιδα!!! :woohoo:

Νανα ευχομαι το ιδιο και σε σενα!! Γρηγορα με ενα παιδακι!!!

Τινκερμπελ τι γινεται? Που εισαι?

Εχεις κανα καλο νεακι κι εσυ? Αντε ανυπομονω!!!

Sophie thank you so much for your wishes!!!

Oh your daughter is adorable!!!!

Marvel σε ευχαριστω κι εσενα παρα πολυ...και για τις ευχες σου αλλα και για τις συμβουλες και την συμπαρασταση ολη τη βδομαδα!!!

Ελενουκο μου...τι να πω για σενα...τα εχουμε πει κατ'ιδιαν... :)

Τρισευτυχισμενη, αριστινα σας ευχαριστω πολυ κοριτσια...καταλαβαινετε πως νιωθω!!!!

Μπουγατσουλα, ελπω, wendy, μαμα παναη,ζετουλα, επιστημη, katekagi, αναστασια, σωσω, Τεση, απις, Νελλακι (γρηγορα κι εσυ ξανα), irene, βουλα, κονστανς, κατσαριδουλα μου, crazy, ζουμπι,μαμα μινα, αχ κοριτσια και ολες οσες δεν ανεφερα!!!! Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου!!!!

Μακαρι ο Θεος να σας στειλει ολα οσα ζητατε! Ευχομαι να ειναι καλα τα παιδακια σας, να σας δινει υγεια η Παναγιτσα, οσες προσπαθειτε να ερθει συντομα....

Ειμαι τρελη απο τη χαρα μου!!!!

Θελω να σας αγκαλιασω ολες!!!!

Δεν το πιστευω...ειναι σαν θαυμα!! Με 0.1 χοριακη την προηγουμενη Δευτερα κι εγω το ηξερα!!!! Προσπαθουσα να με λογικεψω για να μην απογοητευτω ξανα....και ομως ειχα δικιο!!!!!!!

Ειμαι εγκυος!!!!!!!! Περιμενω το μωρακι του πιο σημαντικου ανθρωπου στη ζωη μου!!!! Αχ ευχαριστω τον Θεο απο τα βαθη της καρδιας μου που μου εδωσε την ευκαιρια να μεγαλωσω κι εγω εναν ανθρωπο!!!

Τι να πω... ειμαι ευτυχισμενη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ξερετε τι σκεφτομαι......

Θυμαστε που σας ειπα οτι το βραδυ που πηρα το αρνητικο αποτελεσμα απο την μικροβιολογο μετα μεσα στον υπνο μου ποναγα τοσο πολυ που νομιζα οτι ειχα λερωθει απο την περιοδο?

Το κακομοιρο μου φωναζε..."μην την πιστευεις...εγω ειμαι εδω....."

Και μετα αιμα πουθενα!!!

Ποναγα ποναγα...αλλα τελικα δεν ηρθε ποτε...σαν να ηταν μονο για να μου πει να μην στεναχωριεμαι γιατι ειναι εδω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι cristi μου αν και πιστευω πως θα αργησω εγω :P αλλα ελπιζω ο Θεος να με διαψευσει και να ειναι και για μενα το 2010 το καλυτερο ετος :) ανυπομονω να δω και εγω ενα ++++++ αντε μακαρι να γινουμε πολλες μαμμυλομμανουλες απο Χαλκιδα :P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ???????????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Είμαι μόνη μου και κλαιω απο τη χαρα μου!!!!!!!!

Είμαι Αμερική για δουλεια και μολις μπηκα να δω τα νεα....και τι να δω....η φιλεναδα μου εγκυοοοοοςςςςςς!!!!!!!!!!

Χαρηκα τοσο μα τοσο πολυ για σενα!!!!

Συγχαρητηρια....να ηρεμησεις και ξεκουραση.....ε και δεν μπορω να σε αφησω μονη σου γιατι ειπαμε εμεις παμε μαζι οποτ εαυτο το μηνα εχω εντατικες προσπαθεις για να σε προλαβω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CRISTI απο πότε άρχισες να αισθάνεσαι αυτά τα τσιμπήματα ας το πούμε έτσι στην κοιλίτσα σου? τα έχεις ακόμη?

Εγώ είχα έντονα για δύο μέρες την 21η και 22η με κύκλο 35 ημερών, σαν να έχω περίοδο.Δεν τα έχω ξανααισθανθεί....λες? Με συγχωρείς που μεσα στην χαρά σου σου κάνω χαζές ερωτήσεις....

έχεις άλλα συμπτώματα???

με το καλό τώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi mpravoooooooooooo alla kane kai tin xoriaki!!!

euxomai na einai kala...

giati kai egw eixa + testaki kai xoriaki pou epefte.... :silly: :silly: :silly:

aseee!!!

se sena euxomai na einai sta ypsiiiiiiiiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

ΦΙΛΕΝΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ???????????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Είμαι μόνη μου και κλαιω απο τη χαρα μου!!!!!!!!

Είμαι Αμερική για δουλεια και μολις μπηκα να δω τα νεα....και τι να δω....η φιλεναδα μου εγκυοοοοοςςςςςς!!!!!!!!!!

Χαρηκα τοσο μα τοσο πολυ για σενα!!!!

Συγχαρητηρια....να ηρεμησεις και ξεκουραση.....ε και δεν μπορω να σε αφησω μονη σου γιατι ειπαμε εμεις παμε μαζι οποτ εαυτο το μηνα εχω εντατικες προσπαθεις για να σε

προλαβω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Νεραιδουλααααααααααααα μου!!!!!! Που εισαι βρε κοριτσακι!!!!!

Κλαις εσυ....κλαιω κι εγω...αστα να πανε!!!!!! Αααααχ δεν το χω πιστεψει ακομα.... :silly: :silly: :silly: :silly:

Αντε κι εσυ γρηγορα.......να εχουμε να συγκρινουμε τις κοιλιες μας....αντε δε θα παχαινω μονη μου!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ζουζουνα μου περιμενω πως πως τα καλα νεα κι απο σενα!!!!

Αντε να γυρισεις γρηγορα πισω να τα λεμε και πιο συχνα!!!!

Φιλακια πολλα!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.

Cristi μου, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ λετιτσια μου ποσο σε νιωθω δεν μπορεις να φανταστεις!!!!

Εχω κυκλο 28 μερων. Την 19η μερα το βραδυ ξεστολιζα το δεντρο και κουραζομουν πιο ευκολα. Ενιωθα και κατι σαν τσιμπηματα, σαν τραβηγματακια μικρα στη μητρα μου και μια αισθηση οτι θα αδιαθετησω. Μολις καθομουν λιγο με τα ποδια ψηλα κανα 10λεπτο εφευγαν.

Τις επομενες μερες ελιωσα στον υπνο!!!!

Αααααα και.......... κατουρησα κουβαδες!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Το στηθος μεχρι εκεινη την ωρα πρησμενο αλλα δεν ποναγε. Μονο οι ρωγες μου ετσουζαν απο το πρηξιμο.

Τελος παντων....την Δευτερα (24η μερα) πηγα για χοριακη. Ηττα μεγαλη!!!!

0.1.....ααααααχ στεναχωρια...κακο....το ειχα και σιγουρο μεσα μου....ασε!!!!

Εκεινο το βραδυ με πιασαν πονοι περιοδου. Το πρωι ουτε αιμα ουτε τιποτα.

Το στηθος αρχισε να ποναει ελεινα και να μη χωραει πουθενα....Ε λεω μου ερχεται! Ελα ομως που το ρημαδι το ενστικτο μου το φωναζε!!!! Προσπαθουα να σκεφτω λογικα και ολο γυρναγε στο μυα΄λο μου...

Παρασκευη 28η μερα περιοδικοι πονοι περιοδου. Σαββατο 29η πιο εντονοι.

Κυριακη εκανα τεστ. Μου δινει βεβαι κατι σουβλιες που χτυπανε και στη μεση αλλα απο οτι ξερω ειναι φυσιολογικο.

Σου ευχομαι να εισαι παντως!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το που μπήκα μέσα έπεσα πάνω στην ανακοίνωσή σου!!!

Μακάρι πάντα να ξεκινάει η ημέρα έτσι!!

Πόσο χαίρομαι που η χοριακή ήταν λάθος και έχεις το μπεμπάκι σου!

Συγχαρητήρια cristi μου! Θερμά συγχαρητήρια και πολλές

ευχές για μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Με μεγάλη χαρά θα σε αλλάξω θέση και θα σε πάω στη κάτω λίστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ cristi μου. Εύχομαι όλα τα κορίτσια να ζήσουν αυτό που ζεις και εσύ....

Εύχομαι καλή εγκυμοσύνη και πολλές μα πάρα πολλές ευτυχισμένες μέρες...... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!

Κι εγω το ευχομαι αυτο για καθε γυναικα που θελει ενα μωρο!!!

Μιλινα μου μακαρι να αδειασει η πανω λιστα εντελως!!! Ή καλυτερα να ανανεωθει απο κοριτσια που ξεκινανε τωρα τις προσπαθειες τους!!!!

Αχ ακομα να το πιστεψω!!!!!

Φοβαμαι κιολας μηπως ειναι τιποτα κακο. Αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι. Εχω επηρρεαστει και απο τα τοσα ασχημα που εχω ακουσει τον τελευταιο καιρο....

Μακαρι να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...