Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΗΛΩΣΤΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ


ΝΑΝΑ2

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΑΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Η ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΕΤΗΣΙΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ,ΕΠΙΣΗΣ ΚΙ ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΛΑΒΕ ΑΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΤΟΥ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΘΟΔΟ ΤΩΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΩΝ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 170
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για ποιό λόγο κάνεις την έρευνα ? Κάτι σχετικά με το επάγγελμά σου? Θα μας κοινοποιήσεις το αποτέλεσμα της έρευνας? Εγώ γέννησα το 2005 ένα κοριτσάκι και το 2008 ένα αγοράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ποιό λόγο κάνεις την έρευνα ? Κάτι σχετικά με το επάγγελμά σου? Θα μας κοινοποιήσεις το αποτέλεσμα της έρευνας? Εγώ γέννησα το 2005 ένα κοριτσάκι και το 2008 ένα αγοράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ποιό λόγο κάνεις την έρευνα ? Κάτι σχετικά με το επάγγελμά σου? Θα μας κοινοποιήσεις το αποτέλεσμα της έρευνας? Εγώ γέννησα το 2005 ένα κοριτσάκι και το 2008 ένα αγοράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησα 11-8-2007 την μπουμπου μας (δεν θυμαμαι ημερομηνια συλληψης)και θα γεννησω μεσα Οκτωβρη ενα αγορακι (ημερομηνια συλληψης δεν ρωτησα επειδη μου φαινοταν αστειο να ρωτησω αφου θηλαζα και πρακτικα ουτε περιοδο ειχα ουτε ΤΕΡ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησα 11-8-2007 την μπουμπου μας (δεν θυμαμαι ημερομηνια συλληψης)και θα γεννησω μεσα Οκτωβρη ενα αγορακι (ημερομηνια συλληψης δεν ρωτησα επειδη μου φαινοταν αστειο να ρωτησω αφου θηλαζα και πρακτικα ουτε περιοδο ειχα ουτε ΤΕΡ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησα 11-8-2007 την μπουμπου μας (δεν θυμαμαι ημερομηνια συλληψης)και θα γεννησω μεσα Οκτωβρη ενα αγορακι (ημερομηνια συλληψης δεν ρωτησα επειδη μου φαινοταν αστειο να ρωτησω αφου θηλαζα και πρακτικα ουτε περιοδο ειχα ουτε ΤΕΡ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να έμεινα έγκυος από την 8η μέρα της περιοδου μέχρι την 10η που κάναμε ελεύθερα,εκτός και αν έπιασε κανα 24ωρο πιο μετά τη 10η.Η σύλληψη πρέπει να έγινε δηλαδή Ιούλιο 15 του μήνα τουλάχιστον και γέννησα πρωταπριλιά του 2008 ένα αγοράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να έμεινα έγκυος από την 8η μέρα της περιοδου μέχρι την 10η που κάναμε ελεύθερα,εκτός και αν έπιασε κανα 24ωρο πιο μετά τη 10η.Η σύλληψη πρέπει να έγινε δηλαδή Ιούλιο 15 του μήνα τουλάχιστον και γέννησα πρωταπριλιά του 2008 ένα αγοράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να έμεινα έγκυος από την 8η μέρα της περιοδου μέχρι την 10η που κάναμε ελεύθερα,εκτός και αν έπιασε κανα 24ωρο πιο μετά τη 10η.Η σύλληψη πρέπει να έγινε δηλαδή Ιούλιο 15 του μήνα τουλάχιστον και γέννησα πρωταπριλιά του 2008 ένα αγοράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...