Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου τη δίνει!


IreneValadia

Recommended Posts

Μου τη δίνει!

Σκέφτηκα να ανοίξουμε αυτό το θέμα και να είναι ο χώρος οπού θα γκρινιάζουμε και θα λέμε τις κακίες μας.

Θα ξεσπάμε εδώ και έτσι δε θα ξεσπάμε στους συνανθρώπους μας και δε θα είμαστε κακίες! Χιχι …

Τι λέτε?

Π.χ.: μου τη δίνει που η συνάδελφος ενώ εχθές μου ζήτησε και της έδωσα την συνταγή του εκμέκ που την κέρασα, σήμερα βρήκε να μου πει «όταν λες αλσα τοπ μπορώ να βάλω γκαρνί? Γιατί πήγα εχθές σε μεγάλο σούπερ μάρκετ και δε βρήκα!» Ντόινγκ!!! :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 244
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΜΑΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΙΡΗΝΗ!!!!

Μου την δίνει που ΦΙΛΗ μου θελει να μαθει αν προσπαθουμε για παιδι...και μου το φερνει απ εξω απ εξω...και καλα οτι μια γνωστη της ρωτησε για μενα αν προσπαθουμε για baby και η φιλη μου της απαντησε ''ΕΕΕ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥΣ'' (λες και πρεπει να πω ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑ ξεκιναμε απο ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ) ή και το αλλο το κουλο

''με ρωταει πολυς κοσμος αν προσπαθειτε και εγω λεω ΔΕΝ ΞΕΡΩ''!!!!

γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

γαβ :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη τι το θελες...

Αχ!!! Μου τη δινει γεννηκα...σημερα τιποτα γιατι νυσταζω μετα απο αλλη μυα ολονυχτια με το καμαρι μου...απ'αυριο τα σπουδαια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MOY THN DINEI ΠΟΥ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΠΙΤΙ Η ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ(ΕΠΙΤΗΔΕΣ!!!) ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Η ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΤΛ! ΜΗ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΙΧΝΗ ΜΑΣ...... ΒΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!εμενα γενικα μου την δινουν πολλα...δεν ειναι 1 δεν ειναι 2 δεν ειναι 3..ουτε τα παιδια του πειραια να ηταν... :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μου τη δινει..που τωρα που εχω αδεια γιατρου..καθομαι και αγχωνομαι για το τι θα πουν για μενα τα αφεντικα στη δουλεια!!βλεπετε τοσα χρονια (9),εχω παρει ολες και ολες 4 μερες ασθενεια!!!δεν με εχω συνηθισει..σε ασθενειες!!ξερω ξερω χαζομαρα ειναι αλλα μεσα μου ..ψιλοααγχωνομαι!!που θα παει...θα το χωνεψω..οτι ειμαι εγκυουλα!χοχιχιχι!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν προλαβαίνω να τα γράψω όλα...θα γεμίσω σελίδες...είναι σήμερα και η μέρα μου αισθάνομαι πολύ "ΞΥΝΗ", ό,τι πρέπει για το θεματάκι.... Λοιπόν έχουμε και λέμε:

1)...που πρέπει να περιμένω άλλους 3 μήνες μέχρι την επόμενη εξωσωματική

:angry::angry::angry:

2)...που πιστεύω ότι δεν θα πετύχει :angry::angry::angry:

3)...που κανένας γιατρός δεν ξέρει τι φταίει...και το "ήταν τυχαίο" :angry::angry::angry:

4)...που κανείς δεν σκέφτεται να μην κάνει στον άλλο αυτό που δεν θα ήθελε να του κάνουν :angry::angry::angry:

5)...που χρεωκοπούμε και ταυτόχρονα δεν χρεωκοπούμε (σαν χώρα) :angry::angry::angry:

6)...που οι τιμές στα αγαθά διαμορφώνονται ανάλογα με τις ανάγκες του κάθε εμπόρου :angry::angry::angry:

7)...που το σύστημα στα ασφαλιστικά ταμεία έχει φτιαχτεί έτσι ώστε να σε κουράζει να πάρεις πίσω τα ψίχουλα που σου δίνουν και να λες..αει στο δι..λο θα τα βάλω από την τσέπη μου :angry::angry::angry:

και τόοοοσα άλλα...θα σκεφτώ και θα ξαναγράψω... :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου την δινουν τα στρουμφακια χαχαχαχαχχαχαχαχαχα

στο θεμα μας τωρα....

μου την δινει που φοβατε ο ανδρας μου

πως δ θα τα καταφερουμε αν κανουμε τωρα ενα παιδι

κ μου κανει συνεχει;α τον κινεζο

αααααααααααααααα τα νεεεεεευρα μουουουουουοου

μου την δινει που οπου κ αν κοιταξω βλεπω μωρα η ακουω για εγκυμοσυνες

κ γω δ μπορω να εχω ενα

μου την δινει να κανω παντα αυτο που θα ευχαριστει

τους αλλους αλλα...οχι εμενα

μου την δινει ο οι περισσοτεροι συναδερφοι μου ειναι ζαμαν φου

κ τα θελουν ολα ετοιμα

μου την δινει που εχω παρει τα τελευταια 4 χρονια

15 κιλα αλλα Δ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ

μου την δινουν πολλα παρα πολλα ακομα

γενικα ειμαι μια ξυνομουραααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τη δίνει που η συνυφάδα μου η οποία έχει ένα αγοράκι κ έγγυος στο δεύτερο, συνέχεια με ρωτάει αν πήγα στο γιατρό κ τι μου είπε. βρε ουστ σιγά μη της πω. έχω κάνει 2 εξωσωματικές κ 2 αποβολές και δεν της είπα ποτέ-τίποτα. Μου τη σπάει αφάνταστα κορίτσια που όλο κάνει αχ και βαχ λες και είναι άρρωστη για να την προσέξουμε...ο Θεός ελπίζω να βλέπει και να μας χαρίσει και εμάς μια φουσκωτή κοιλίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XELONITSA έγραψε:

Μου τη δίνει που η συνυφάδα μου η οποία έχει ένα αγοράκι κ έγγυος στο δεύτερο, συνέχεια με ρωτάει αν πήγα στο γιατρό κ τι μου είπε. βρε ουστ σιγά μη της πω. έχω κάνει 2 εξωσωματικές κ 2 αποβολές και δεν της είπα ποτέ-τίποτα. Μου τη σπάει αφάνταστα κορίτσια που όλο κάνει αχ και βαχ λες και είναι άρρωστη για να την προσέξουμε...ο Θεός ελπίζω να βλέπει και να μας χαρίσει και εμάς μια φουσκωτή κοιλίτσα.

Αμάν αυτές οι συννυφάδες!

Έλεος!

Κορίτσια ξεσπαθώστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ορμώμενη από τη χελονίτσα...

7)...που όλες οι "εύκολα" μαμάδες θεωρούν ότι είναι το ίδιο εύκολο σε όλες να μείνουν :angry::angry::angry:

8)...που οι περισσότερες από τις παραπάνω είναι "μυγιάγγιχτες" :angry::angry::angry:

9)...που το προβλημα που έχει ο καθένας μας είναι πάντα σοβαρότερο και μεγαλύτερο από του συνανθρώπου του :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου την δινει οταν ξαφνικα εμφανιζεται ενα εμποδιο απο το πουθενα και μου χαλαει τα σχεδια...!!! :angry:

Επισης μου την δινουν αυτοι που το παιζουν φιλοι σου αλλα απο πισω σκαβουν το λακκο σου...!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Εμενα μου την δινει οταν ξαφνικα εμφανιζεται ενα εμποδιο απο το πουθενα και μου χαλαει τα σχεδια...!!! :angry:

Επισης μου την δινουν αυτοι που το παιζουν φιλοι σου αλλα απο πισω σκαβουν το λακκο σου...!!! :angry:

Ποιος έσκαψε το λάκκο της φιλενάδας μου? Θα έχει να κάνει μαζί μου!!! :angry::angry::angry::angry::angry::P

Μαρινάκι μη μου πεις ότι χάλασαν τα σχέδια του ταξιδιού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΤΙ ΔΙΝΕΙ:

1. ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΤΕ

2. ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ

3. ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ

4. ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΑΝΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ

5. ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ. ΕΚΕΙΝΟΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ??? :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

sweetmammy έγραψε:

Ποιος έσκαψε το λάκκο της φιλενάδας μου? Θα έχει να κάνει μαζί μου!!! :angry::angry::angry::angry::angry::P

Μαρινάκι μη μου πεις ότι χάλασαν τα σχέδια του ταξιδιού...[/quote:8lh835jm]

Για το λακκο μιλαω γενικοτερα...!!!

Μωρε ειμαι αρρωστουλα...!!! Θα τα πουμε καλυτερα απο το fb...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia Βάλε και εσύ μια κάμερα! Γιατί αφήνεις τον κόσμο στην άγνοια?

maria1982 Να είσαι καλά, να έχεις την υγεία σου και να πληρώνεις μόνη σου. Να δούμε ποιος θα χάσει στο τέλος!

Κατρινα Είσαι ακόμα στην αρχή … θα το ξεπεράσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaxarenia μαζί σου!!!!!!! Μου την έδινε αυτό για 5 χρόνια!

Τώρα που με τα πολλά τα κατάφερα να μείνω έγκυος ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ που κάθε πικραμένη θεία-μάνα-γιαγιά απο τα ανω γ@μιδια πήρε να συγχαρεί για τα κατορθώματα του αντρούλη μου...τόσα χρόνια σπουδάσαμε, πήραμε πτυχία, μεταπτυχιακά, προχωρήσαμε σημαντικα στις δουλειές μας, αγοράσαμε σπίτι αλλα το να πηδ..ξει ο γιοκας τους ήταν άξιο συγχαρητηρίων...βρε ουστ!

Μου τη δίνει που τα πεθερικα μου δεν νοιάζονται για ΤΙΠΟΤΑ αλλο παρα για το φύλο για να αποφασίσουν για το όνομα! Θα φάνε καλα!

Αυτά περι εγκυμοσύνης...

Θα επανέλθω δριμύτερη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

Ορμώμενη από τη χελονίτσα...

7)...που όλες οι "εύκολα" μαμάδες θεωρούν ότι είναι το ίδιο εύκολο σε όλες να μείνουν :angry::angry::angry:

8)...που οι περισσότερες από τις παραπάνω είναι "μυγιάγγιχτες" :angry::angry::angry:

9)...που το προβλημα που έχει ο καθένας μας είναι πάντα σοβαρότερο και μεγαλύτερο από του συνανθρώπου του :angry::angry::angry:

ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ...ΠΟΥ ΟΛΟ ΛΙΠΟΘΥΜΑΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΕΙΝΑΙ....ΘΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΦΛΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ...(τη συνυφάδα πάντα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...