Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσια HELP


Recommended Posts

μαρινιω έγραψε:

beboula poso xronwn eisai??????

egw eimai 22!kai nai kai egw grafw eksetastiki...

alla auta den ta afinoume etsi flou!!!eite theloume eite oxi....

19...μια φορα το αφησα και εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοιτα φανταζομαι οτι θα ειναι δυσκολο με τις σπουδες..αλλα ολα γινονται μονο θεληση να εχουμε..αν το παρουν ετσι καλα οι γονεις σου πολυ πιθανον να σε βοηθαει η μαμα σου..αληθεια απο που εισαι??υπαρχει δυνατοτητα να σε βοηθησουν οι δικοι σου η δουλευουν και ειναι μακρυα??καλα και εμεις ειχαμε θεματακι με τους δικους του αλλα ολα καλα τωρα...γενικα ολοι ειχαν ψιλοφρικαρει αλλα τωρα ανυπομονουν και ακομη δεν το πολυπιστευουν..το αγορι σου ειναι στην ηλικια σου η μεγαλυτερο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο καλος μου ειναι 23 σπουδασε και τωρα κανει στρατο, το θεμα ειναι οτι ειμαι απο Κυπρο και απλος σπουδαζω εδω, μενω λευκωσια και η σχολη ηταν στην λευκωσια τωρα την πηραν λεμεσο, ειναι περιπου 2 ωρες με το αυτοκινητο, ειναι ολοι στην λευκωσια, τωρα πασχιζω να παρω μεταγραφη Κυπρο, περιμενω τα αποτελεσματα για να κανω και τα χαρτια που θελω αλλα ειναι μπλεξημο γιατι εγω παλι θα πρεπει να μενω μονη μου μακρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθησε προστοπαρον να μην αγχωνεσαι με την μεταγγραφη και την εγκυμοσυνη...δωσε με το καλο τα μαθηματα μετα κανε κανενα τεστακι και λιγο λιγο ολα θα παρουν την σειρα τους...πραγματικα σου ευχομαι να σε παρουν στη λεμεσο γιατι οπως και να το κανουμε ειναι πιο κοντα και θα ειναι πιο ευκολο αν τελικα εισαι εγκυος..!!!ολα θα παρουν τον δρομο τους..φανταζομαι οτι σου φαινονται βουνο γιατι και μενα ετσι μου φαινοταν(και τελειωνω κιολας με την σχολη)αλλα οσο κοινο και αν ακουγεται ολα θα πανε καλα...και αν δεν ειναι να εισαι εγκυος δεν θα εισαι...ολα για καποιον λογο γινονται... B)B)B) Για αυτο χαλαρα :P :silly: B):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι στον ιδιο σακο ειναι...ομοζυγωτικα...θα μοιαζουν σαν 2 σταγονες λεει ο γιατρος...αλλα φυλλο δεν μαθαμε ακομη...θα μαθουμε σε 2 εβδομαδες μαλλον...!!!οτι θελουν ας ειναι..εμενα δεν με νοιαζει πραγματικα..ειναι και τα πρωτα οποτε δεν εχω θεμα..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανυπομονω να τα ξαναδω...δεν μπορεις να φανταστεις...εχω εθιστει απο τωρα στα μωρα μου!!!!χαζομαμα τελειως θα ειμαι δεν το συζητω!!!αντε και εσυ οποτε μαθεις μην μας ξεχασεις ε???οποιο και να ειναι το αποτελεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχε :) ενταξη χαζομαμα :P την παρασκευη να περιμενετε αποτελεσματα, την κανω εγω σιγα σιγα γιατι θα κατσω να διαβασω λιγο, μετα θα κανω μπανιο και εβαλα και στην κατσαρολα καλαμποκι για βρασιμο:P καληνυχτα χαζομαμα, καληνυχτα και στα διδυμακια χχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα καληνυχτα κουκλιτσα και απο τους 3 μας...και εγθα κατσω να διαβασω λιγακ και μετα παλι αυριο το πρωι..!!!φιλια περιμενω νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με την θερμοκρασια του σωματος τι γινεται κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης? ξερω οτι πεφτει στην ωορηξια και λιγες μερες πριν την περιοδο, αν εισαι εγκυος τι γινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!τι γινεται???ουτε εσυ καθεσαι τν κ...σου κατω να διαβασεις??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: λοιπον για την θερμοκρασια τα διαβασα τωρα στη παθολογια και λεει οτι λιγο πριν την ωορρηξια η θερμοκρασια πεφτει...στην ωορρηξια ανεβαινει κατα ο.5 περιπου...και αν εισαι εγκυος ενω κανονικα θα επρεπε να ξαναπεσει μετα την ωορρηξια...αυτη δεν πεφτει και ετσι εχεις καπως αυξημενη θερμοκρασια ακομη και 14-18 μερες μετα την ωορρηξια..αυτο βεβαια εξαρταται απο το ποια ειναι θερμοκρασια σου γενικα σε φυσιολογικα επιπεδα...εμενα π.χ ειναι καπου στο 35.6 και ετσι οταν εχω ωορρηξια παει 36.6,36.7 καπου εκει...!!!!πιστευω να εγινα κατανοητη και να σε βοηθησα λιγουλαακιιιι :P:P:P :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα σαντουιτς, μετα θα διαβασω :P πηρα ψωμι, εβαλα μπολικο βουτυρο, τυρακι, 2 χοντρα χοντρα κομματια παριζακι+ 2 που τα εφαγα σκετα και καθομαι και το απολαμβανω :P εγω μετρουσα την θερμοκρασια μου απλος για να δω αν πεσει... δεν ηξερα οτι παιζει ρολο αν μεινει ψηλα επιπεδα πχ εγω 3-4 μερες απο τοτε που αρχισε η καθυστερηση την μετραω δεν πεφτει κατω απο 37, κυμαινεται απο 37,1-37,3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katekargi έγραψε:

Μαρινιω καλη επιτυχια και σε σενα λοιπον...αντε με το καλο να ορκιστουμε!!!!!!!;)

etsi ante me to kalooo!!!

egw exw sikwthei apo 9 h wra gia diavasma...!!! :silly: :silly: :silly:

afiste pikra!!!!!!!

beboula eisai mikri mwre akoma!!!kane ena testaki gia na deis...kai pes mas!!!ok???oi goneis mas tha pathenan ena efragma an to mathenan....theloun prwta kariera!!etsi lene kai emena...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πικρα δεν λες τιποτα...χαχαχαχα!!!!και εγω νωρις σηκωθηκα αλλα τωρα θα στρωθω κανονικα...!!!γιατι πριν δουλευα τον κοσμο...:) :) :) τι σχολη εισαι μαρινιω εσυ???και εσυ μπεμπα??

Εμενα πραγματικα φρικαραν λιγακι αλλα ενταξει τους περασε...ε τελειωνω και την σχολη οποτε το πηραν πιο ψυχραιμα...αν ημουν μικροτερη και εμενα για εμφραγμα τους εκοβα...χαχαχαχαχα!!!!Μπεμπα κατσε διαβασε και κανε και κανενα τεστακι..ολα τα συμπτωματα ειναι και εγκυμοσυνης..αλλα αυτα διαφερουν απο γυναικα σε γυναικα???

Μαρινιω ποτε με το καλο εσυ????λες να ορκιστεις και μετα η πολυ αργοτερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα η ξεχασιαρα να σας πω σχολη.... :P:P λοιπον εγω ειμαι Νοσηλευτικη και επιτελους τελειωσα το 8ο εξαμηνο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα εχω και συναδελφο στην παρεα....!!!!!!πωπω δυσκολη η σχολη μας...πολυ διαβασμα...αλλα και η δικη σου μαρινακι αλλο πραγμα...η αδερφη της κολλητης μου ηταν οικονομικο και τα θυμαμαι και τα δικα της...και εγω 22 ειμαι...στις 14.6 θα γινω 23...!!!!μεγαλωνουμε μαρινακι και εγω νομιζω τοι ειμαι ακομη στο πρωο ετος...πως περασε ετσι ο καιρος ε????αντε με το καλο και εσυ...καλυτερα που δεν ηρθε ακομη...ακου και μενα που με τις αναγουλες και την μεση μου ζοριζομαι να διαβασω!!!!!!!!!;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katekargi έγραψε:

χαχαχαχα εχω και συναδελφο στην παρεα....!!!!!!πωπω δυσκολη η σχολη μας...πολυ διαβασμα...αλλα και η δικη σου μαρινακι αλλο πραγμα...η αδερφη της κολλητης μου ηταν οικονομικο και τα θυμαμαι και τα δικα της...και εγω 22 ειμαι...στις 14.6 θα γινω 23...!!!!μεγαλωνουμε μαρινακι και εγω νομιζω τοι ειμαι ακομη στο πρωο ετος...πως περασε ετσι ο καιρος ε????αντε με το καλο και εσυ...καλυτερα που δεν ηρθε ακομη...ακου και μενα που με τις αναγουλες και την μεση μου ζοριζομαι να διαβασω!!!!!!!!!;) ;)

perimeneis kai didimakia e???????????

mpravoooooooooooooooo kopela mou!!!!!!!!!!!!

dipli xaraaaaaaaaaaaaaaaa :woohoo: :woohoo: :woohoo:

me to kalooooooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααααα :silly:

Ευχαριστω Μαρινακι μου να σαι καλα....διπλη η χαρα διπλα εξοδα αλλα δεν με νοιαζουν μωρε...ας γεννηθουν με το καλο και ολα καλα :P

Εδωσες κιολας η δινεις αλλη μερα???εγω σημερα το απογευμα...στις 5 παρακαλω...πιο αργα δεν μπορουσαν???και εχουν βγαλει και ενα προγραμμα αστα να πανε...!!!!

Αντε και στα δικα σου :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...