Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ειναι καλη αυτη η προσφορα???βοηθηστε!!!


Recommended Posts

Γεια χαρα κοριτσακια,μπορει ναναι νωρις αλλα ειπα να βγω τωρα που εχουμε εκπτωσεις μηπως και πετυχω καμια προσφορα για το παιδικο μας δωματιακι.Πηγα στα λητω αλλα μου την εδωσε διοτι ειναι καπως απροσωπα και δεν περιμενα να μου κανουν και καμια προσφορα της προκοπης... :P

θα ξαναπαω τωρα βεβαια για να συγκρινω με μια αλλη προσφορα που πηρα απο ενα συνοικιακο μαγαζακι.

Λοιπον η προσφορα που μου εδωσε αυτο το καταστημα ειναι:

1)κρεβατακι που βγαινει το καγκελο αργοτερα και γινεται σαν προεφηβικο μηκος 1,40 με σχεδιο LUNEY TUNES λαγουδακια ζευγαρακι θυληκο αρσενικο

2) συρταριερα ιδιο σχεδιο

3)στρωματακι απο κοκοφοινικα και λατεξ

4)προικα μαρκας ωμεγα (με σχεδιο λαγουδακια luney tunes) αποτελειται απο σεντονακια κουβερλι κουνουπιερα και παντα(προστατευτικο κρεβατιου)

5)Καροτσακι peg perego on track (περιεχει καθισματακι αυτοκινητου 0-13 κιλα,πορτ μπεμπε , τσαντουλα και αδιαβροχο καλυμα).

Αυτα τα πεντε που σας εγραψα μου τα δινει ολα 1750 ευρω.Αρχικα μου φανηκε καλη προσφορα αλλα γυριζοντας σπιτι και μπαινοντας στο ιντερνετ διαπιστωσα πως κερδιζω περιπου 250Ευρω κατι που θα μου εκανε ακομη και ενα πολυκαταστημα,λεω τωρα... :blink: :silly: :silly: :silly:

Σας παρακαλω ειμαι ασχετη και δεν εχω ψαξει αρκετα γιατι ειναι νωρις αλλα σκεφτηκα πως ειναι εκπτωσεις και μπας και κερδισω τιποτα... Πειτε τη γνωμη σας σας παρακαλω....επισης αυτος μου ειπε πως μπορω να δωσω προκαταβολη 30 % και τα υπολοιπα να τα δωσω Απριλη που θαμαι και 7 μηνων και να μου τα φερει ολα τοτε.τι λετε???να τα κλεισω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο ιντερνετ τι βρηκες?

ειδες καποιο αλλο καταστημα??

συνηθως οι προσφορες εχουν μεσα υπολογισμενη και την εκπτωση(εμεις στην δουλεια μου ετσι καναμε,σε επιπλα δουλευα)

γνωμη μου ειναι να το ψαξεις λιγο ακομη αν μπορεις βεβαια

αν και νομιζω οτι ειχαμε εναν πελατη με βρεφικα....να κοιταζα που μενεις αθηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μενω Θεσσαλονικη!τωρα αυτος δεν εκανε εκπτωση αποτι καταλαβα.απλα εκοψε απο μονος του οσο θα εκοβε και σε περιοδο μη εκπτωσεων.μου φαινεται οτι οσο θα εδινα και χωρις εκπτωσεις τοσο μου τα δινει.δεν ξερω μπερδευτηκα...εσενα ποσο σου βγηκανε αυτα που λεω να παρω κι εγω???στο περιπου?

και δεν τα ειδα στο ιντερνετ.απο μαγαζι γειτονιας ειναι.πηγα και μου εκανε μια προσφορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κατάλαβα σωστά,μ'αρέσει πολύ το σχέδιο αυτο του looney tunes και είναι και ουδέτερο.¨Οσο για την τιμή μου φαίνεται καλή αλλά όπως σου είπαν καλύτερα είναι να το ψάξεις περισσότερο.Δεν μένω Αθηνα και δεν ξέρω απο καταστήματα αλλά θυμάμαι παλιά που κάποια είχε αναφέρει για μια βιοτεχνία με πολύ καλές τιμές..Ίσως να κοιτάξεις και απο το ίντερνετ για κάποια πράγματα που θές να πάρεις(εκτός κρεββάτι-συρταριέρα)όπως το καρότσι αλλα να ρωτήσεις πρώτα για τα site αν έχει ψωνίσει κάποια για να δεις αν είναι αξιόπιστα ή όχι. Εγώ είχα πάρει της chicco το καρότσι με πόρτ μπεμπέ,κλπ 600ευρώ και στο ίντερνετ το είχα δει 450!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπες στο ira-bebe.gr ή στο letoshop.gr για να συγκρίνεις τιμές και να δείς σχέδια.Επίσης και στο oneira.gr,είναι κατάστημα στη Θεσσαλονίκη.Έχει και πολύ ακριβά(αλλά τέλεια σχέδια!!) και έχει και πιο οικονομικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 έγραψε:

1)κρεβατακι που βγαινει το καγκελο αργοτερα και γινεται σαν προεφηβικο μηκος 1,40 με σχεδιο LUNEY TUNES λαγουδακια ζευγαρακι θυληκο αρσενικο

δεν νομίζω να το χρειάζεσαι.Ένα απλό κρεβάτι αργότερα είναι μια χαρά.

2) συρταριερα ιδιο σχεδιο

εγω πήρα διφυλλη ντουλάπα. Με βόλεψε καλύτερα

3)στρωματακι απο κοκοφοινικα και λατεξ

καλή επιλογή

4)προικα μαρκας ωμεγα (με σχεδιο λαγουδακια luney tunes) αποτελειται απο σεντονακια κουβερλι κουνουπιερα και παντα(προστατευτικο κρεβατιου)

δεν μαρέσει η ποιότητα της ωμέγα. είμαι υπέρ της pierro ή αν έχεις να δώσεις της guy laroche

5)Καροτσακι peg perego on track (περιεχει καθισματακι αυτοκινητου 0-13 κιλα,πορτ μπεμπε , τσαντουλα και αδιαβροχο καλυμα).

εγώ τα πήρα χωριστά. Μόνο καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου που κουμπώνει στο καρότσι. Το πορτ μπεμπέ δεν το βρήκα απαραίτητο. Η καλαθούνα στο σπίτι βολεύει καλύτερα (ασχέτως αν δε τη χρησιμοποίησα γιατί το μωρό κοιμάται μαζί μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου με βοηθατε πολυυυ!!αμα ξερετε τιποτα και για θεσσαλονικη πειτε μου.να παω να παρω και απο εκει καμια προσφορα.Βασουλα2 θα δω τα σαιτς που μου ειπες αμεσως!!!

Παπακι εχεις απολυτο δικιο για τη ποιοτητα της ωμεγα δεν μαρεσε πολυ απλα ειχε ιδιο σχεδιακι με το κρεβατακι.και επισης σχετικα με την ντουλαπα θα κανω αργοτερα τριφυλλη μεγαλη οποτε δεν θελω να παρω τωρα μια μικρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με το παπακι! Εγω ειχα παρει την κουνια τηνπροικα το καροτσι το καθισματακι αυτοκινητου απο την Ποδηλατουπολη μπεμπε. Κανε μια βολτα απο εκει, νομιζω πως ελεγε οτι εχουν τα κρεβατακια 30% εκπτωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να βρω το σαιτ της ποδηλατουπολης...

μπηκα στα αλλα σαιτς που μου προτεινατε αλλα μαρεσει ακομη αυτο που ηθελα εξαρχης,τα λαγουδακια !!! αμα μπειτε στο fatsoulesmoda θα δειτε και τα λαγουδακια που λεω.χχαχαχα τελεια ειναι απλα αυτος δεν πρεπει να μου εκανε εκπτωση αλλα εκοψε οσο θα εκοβε αν πηγαινα και σε καιρο μη εκπτωσεων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μιας και μενεις Θεσσαλονικη πηγενε και στα ΚΟΥΚΟΥ, και βγαλε και καρτα μελους, θα δεις οτι εχουν διαφορα πολυ ωραια σχεδια. Επισης, εμεις πηραμε κρεβατακι και αλαξιερα- συρταριερα mothercare, μας βγηκε 430 Ευρω, παλη κρεβατακι που βγαινουν τα καγκελα και παιρνει στρωμα 140Χ70, στρωμα πηραμε κοκοματ 140 Ευρω ξεχωριστα, και λευκα ειδη επισης..πιστεψε με δεν θα χρειαστει μονο ενα..και καποια απο αυτα που λενε προικα μοωρου μπορει να μην τα χρειαστεις καθολου, Στα ΚΟΥΚΟΥ με την καρτα μελους μαζευεις ποντους και παιρνεις δωροεπιταγες

Ε[πισης αν δεν κανω λαιος η Ποδηλατουπολη εχει εκπτωση σε ολα τα εκθεσιακα κρεβατακια και συρταριερε προικες κλπ 30%. Εγω ηθελα να παρω απο εκει αρχηκα γιατι και εμεις Φευρουαριο ψαχναμε για δοματιο, αλλα της Pali αυτο ποη ηθελα ειχα εξαντήθει. Στο Mister baby και Bebe Home μην πας εχει βλακιες και ειναι πανακριβα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ Cesilia,nasai kala θα παω κι απο mothercare να δω !ευχαριστωωωω για τις πληροφοριες και ολα τα υπολοιπα κοριτσακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι μπορείς να βρεις οικονομικότερα τα ίδια πράγματα. 1ον το καρότσι δές στο ebaby.gr σίγουρα θα είναι φθηνότερο. Καθώς επίσης πήγαινε και μια βόλτα στο μαγαζί Ανατέλλω στο ΙΛιον (ιλίου 40) ή πάρε τηλ να σου πουν τιμές τηλ. 2102616225 νομίζω ότι θα τα βρείς τα ίδια πράγματα φθηνότερα και δίνεις ότι θες προκαταβολή ακόμη και 100€ και η εξόφληση στην παράδοση που θα σου τα στήσουν εγώ εμείνα πολύ ευχαριστημένη.

Καλές αγορές με το καλό το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω νομιζω μπορεις να τα βρεις και σε καλυτερη τιμη. Και οσο για την προικα του μωρου,κοιτα μηπως τα παρεις και χωριστα (να μην ειναι σετ εννοω),το mothercare εχει καλης ποιοτητας σεντονια και μπορεις να τα ταιριαξεις ,εγω του γιου μου εχω παρει σε διαφορα σχεδια αλλα ταιριαζουν με την παντα και το παπλωματακι. Ειναι ακριβες οι παντες βεβαια.Επισης τα κρεβατια ειναι σε καλη τιμη στο mothercare,και ειναι καλα.

Καροτσι/καθισμα αυτοκινητου/port bebe ειναι σιγουρα πιο φτηνα στο internet.

για δες και εδω

http://www.pingpong-online.com/ απο εδω εχω παρει καθισμα αυτοκινητου και ηταν ολα ΟΚ ηρθε σε μια βδομαδα και ηταν 100 ευρω φθηνοτερο απο εδω, (οτι σ αρεσει επικοινωνησε μαζι τους για να δεις την διαθεσιμοτητα κ ποτε θα στα στειλουν,πριν παραγγειλεις)

αλλα και αυτα ειναι εγκυρα site

http://www.olivers-baby-care.co.uk/

http://www.bimbomarket.it/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

kalispera:D

ego pistevo pos i prosfora einai kali dioti exeis dialexei sxdia looney tunes karosi peg perego auto pou ithela k ego to on track to eixa vrei 580 euro telika pira einai tis junior me 395!!einai kali i prosfora apla skepsou to gt mporei na deis kati allo pou na sou aresei pio polu k min viazese oloi kanoun dieukolinseis me ta lefta k se ena mina sxedon pantou sta paradidoun!!me to kalo to moraki sou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσαρες!!!βρηκα και κατι που μαρεσε ακομη περισσοτερο αλλα 100 ευρω βγηκε πιο ακριβα σαν προσφορα

αλλα με καλυτερη ποιοτητα προικα και κρεβατακι και συρταριερα της PALI με στρασσακια!δηλαδη κρεβατακι ,συρταριερα,στρωματακι με κοκοφοινικα και προικα της PIERRE CARDIN με στρασακια ιδια με το κρεβατακι και τη συρταριερα.και καροτσακι on track Peg Perego=1800 euro.ειναι λιγο τσιμπημενα αλλα ειναι πολυ εντυπωσιακα.λεω να τα κλεισω το Σαββατο πρωτα ο θεος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ Μ ΕΝΑ ΠΟΝΟ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ebaby ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ 450 ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ!!!!!!!!!! ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΞΩ. ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΟΣΟ ΘΕΣ! ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΑΝΑΤΕΛΛΩ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΣΤΡΩΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΣ ΜΕ 430 ΕΥΡΩ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ SWAROVSKI. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ. ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Arguro καλημερα,εχθες που πηγαινα στη μαμαμου περνωντας απο τη Μοναστηριου προς το σταθμο στο υψος της πυροσβεστικης ειδα ενα γωνιακο καταστημα με παιδικα επιπλα κ κρεβατακια γ μωρα,φευγαλεα ειδα ενα κρεβατακι που πολυ μετανιωσα που δεν πηρα διοτι ειναι κρεβατι με αλλαξιερα που στην πορεια φευγει και γινεται κανονικο κρεβατι με κομοδινο ,δηλ το παιρνεις κ για 12 χρονια εισαι καλυμενη,το καταστημα πρεπει να ειναι καινουργιο διοτι δεν το ειχα ξαναδει κ περναω συχνα απο εκει...τα Λητω τα θεωρω ακριβο μαγαζι ,ριξε μια ματια στο www.toys.de εχθες παρελαβα το καθισμα αυτοκινητου της μικρης 150 ευρω πιο φτηνα απο το Λητω κ με μεταφορικα 15,90 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aργυρώ 27 καλημέρα.Χθές παρήγγειλα τα επιπλάκια και δεν μπορούσα να απαντήσω νωρίτερα.Δυο μήνες τώρα κάνω έρευνα αγοράς γιατί οι διαφορές που έβρισκα ήταν τρελλές.

Εκλεισα 1.Κρεββατάκι Pali Gigi e Lele με κάγκελο

2.Βagnetto το ίδιο

3.Πάντα.πάπλωμα,κουνουπιέρα

4.Στρωματάκι Greco Strom

με 1000 Ευρώ.

Είναι ένα μαγαζί στο Ιλιον .

Δεν χάνεις τίποτα να κοιτάξεις και εκεί.Αν θές στοιχεία στείλε μου μήνυμα.Μην πούνε οτι κάνω και διαφήμιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

έχει τύχη να πάτε απο το ZARA HOME??Εχει εκπληκτικά παιδικά σεντόνια, πετσέτες,κουβερτάκια, παπλώματα,κουρτίνες, πιτζαμούλες κλπ. και έχει πολύ καλές τιμές.όσο για την ποιότητα αύτα που πήρα για το δικό μου υπνοδωμάτιο δεν έχουν πάθει απολύτως τιποτα.πολύ καλό βαμβάκικαι πολύ ωραία σχέδια!!!εγω θα τα πάρω όλα απο εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ακριβώς έτσι!! Του χρόνου θα 'χουμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά!! Ρε κορίτσια ώρες ώρες νομίζω ότι ζω σε όνειρο και θα με τσιμπήσει κάποιος! Δεν το 'χω συνειδητοποιήσει 100% ! Νομίζω όταν τον αντικρίσω θα σταματήσει ο χρόνος! Το νιώθετε κι εσείς; 😊
    • Σήμερα κατέβασα και μια πολύ ενδιαφέρουσα εφαρμογή εγκυμοσύνης. Σου δείχνει πολλές πληροφορίες ανα εβδομάδα για το σώμα σου, τα έμβρυο, τι να προσέχεις, κτλ: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wte.view Έχω ήδη 3 άλλες για την περίοδο και τη σύλληψη αλλά δε μου έφταναν 🤣🤣🤣
    • Τώρα που λέτε για το φαγητό, έχω παρατηρήσει επίσης ότι ενώ όταν πεινάω λυσσαω λες κι έχω να φάω μέρες μετά δυσκολεύομαι να τελειώσω τη μερίδα μου. Μη σας πω ότι λαχανιαζω κιόλας καθώς μασάω 😅 μια τρέλα γενικά! Και συμφωνώ με @Naty_ αν ήταν στο χέρι θα θελα να βλέπω το σποράκι μου όσο πιο συχνά γίνεται. Προς το παρόν κοιτάζω στον υπέρηχο τον λεκιθικο που ειναι ένα κουκούτσακι και ονειρεύομαι πως θα μεγαλώνει ✨ ανυπομονώ να το ξαναδώ 💕
    • 17/3 ήταν η προτελευταία περίοδος (τελικά όπως φαίνεται ήταν η τελευταία). 22η μέρα του κύκλου έκανα ωορρηξία (επιβεβαιωμένο με τεστ) και 1 εβδομάδα μετά είχα αίμα. Το αίμα κράτησε ουσιαστικά 3 μέρες με την πρώτη να μην έχω καθόλου ροή. Οι άλλες δύο όμως είχαν κανονική ροή περιόδου οπότε υπέθεσα ότι είχα απλά μικρή ωχρινικη φάση λόγω θηλασμού. Ξεκίνησα κανονικά τα τεστ ωορρηξίας όπου έφτασα 27η μέρα του "κύκλου" και δεν έβρισκα θετικο. Ανωορρεκτικος  κύκλος σκέφτηκα, αλλά ας συνεχίσω τα τεστ μήπως και την πετύχω.. Και χτες που ήρθε η παραγγελία με τα νέα τεστ της hometest είδα αυτήν την απίστευτα έντονη γραμμη. Επιπλέον να συμπληρώσω ότι σε αυτόν τον υποτιθέμενο κύκλο δεν είχα καμία επαφή, περίμενα να βρω θετικό για να ξεκινήσουμε, μιας και με την μικρούλα και το κυλιόμενο ωράριο του άντρα μου οι επαφές είναι πολύ περιορισμένες.. Από συμπτώματα είχα ναυτιες την τελευταία εβδομάδα και έκανα και εμετό, αλλά το απέδωσα στο ότι από εκεί που έτρωγα σαλάτες και φιλέτο κοτόπουλο λόγω διατροφής, πήγαμε διακοπές και τρώγαμε συνέχεια junk (το ίδιο σκέφτηκα και για τα πονακια στην κοιλιά). Πολύ έντονη υπνηλία που μου φαινόταν φυσιολογικό με ένα μωρό που βγάζει δόντια. Και είχα και πόνο στις θηλές όταν θηλαζα αλλά δεν έδωσα σημασία.  Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Τα one step της ωορρηξίας δεν είχαν σίγουρα δεύτερη γραμμή, θα το πρόσεχαν αν ήταν μόνο η γραμμή του θετικού 100%. Και μάλιστα μου έκανε εντύπωση και έλεγα καλά σε κάθε κύκλο έστω κ αχνη, υπήρχε μια γραμμή, σε αυτόν τον κύκλο δεν υπάρχει καθόλου ορμόνη στο σώμα;; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να ήταν ελαττωματική παρτίδα...    Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις κορίτσια μου. Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει, θα καλέσω αύριο τον γιατρό μου να μου πει τι να κάνω. Λογικά θα πάω για υπέρηχο, δεν ξέρω αν έχει νόημα η χοριακη στην εβδομάδα που είμαι (από εκείνη την τελευταία ωορρηξία δεν είχα ξανά επαφή, άρα αποκλείεται να είμαι λιγότερο). Ο άντρας μου να σας πω ότι είναι σε μεγαλύτερο σοκ. Μου λέει "ΑΝ είσαι έγκυος.....". Λέω ναι αν είμαι... 😂😂 Αν δεν είχα αλλάξει τεστ ωορρηξίας άραγε ποτέ θα το μάθαινα;; 😂😂 Ο,τι καλύτερο εύχομαι σε όλες σας, εγκυμονούσας και όσες προσπαθούν λ. Βλέπετε, από εκεί που δεν το περιμένουμε έρχεται τελικά 🥳🥳
    • Χρόνια πολλααααα σε όλες τις μανούλες❤️❤️❤️ αλλά και στις μανούλες που έχασαν τα μωράκια τους πριν ακόμη να έρθουν στη ζωή🙏👼🙏 χρόνια πολλα σε όλες μας κοριτσια μουυυυ και εύχομαι του χρονου να γιορτάζουμε με τα μωρά στην αγκαλια μας🥳🥳🥳🌈🥰🥰🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...