Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυμοσυνη-θαυμα


anna k

Recommended Posts

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια να στε παντα καλα,και συντομα ολες σας να εχετε ενα μικρο θαυματακι στη κοιλιτσα σας.σας ευχαριστω πολυ για τη θετικη ενεργεια που μας στελνετε.δε το εχουμε πει ακομα σε πολλους κ αν δεν ειχα κ εσας θα εσκαγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sinxaritiria anna na exeis mia teeeeeeleia egimosinh k se ligous mines na kratas ena ygiestato moraki stin agalitsa sou filia !

telika oti k na kanoume to moraki erxete ti katalili stigmi k ekei pou den to perimeneis !!!!

ade k sta dika mas oi ypoloipes koritsia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο ευχομαι! Μακαρι να σου πανε ολα καλα και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! Οντως σαν θαυμα μου ακουγεται!! Ειδες...αν ο Θεος θελει.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!!!Σου ευχομαι ολόψυχα να έχεις μια

ήρεμη και ομορφη εγκυμοσύνη...

Και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι!

Ολα θα πάνε μια χαρούλα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Άννα!!!συγχαρητήρια κοπέλα μου!!σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και σε λίγους μήνες να κρατάς ένα γερό μωράκι στη αγκαλιά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου μέρα Άννα!!!Σου εύχομαι μέσα πό την καρδιά μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 8 μήνες να καρτάς το αγγελουδάκι σου στην αγγαλιά σου!!!Περι μένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια και με το καλό και ένα γερό μπεμπάκι!

να είσαι ήρεμη και χωρίς άγχος!!

όλα καλά μέχρι το τέλος να πάνε!

αχ πόσο νοσταλγώ τις πρώτες μέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι χαρμοσινα νεα ειναι αυτα κοριτσακι μου..............με το καλο το μωρακι σου κ καλη εγκυμοσινη!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

Να είσαι ήρεμη και να μη σηκώνεις βάρη!!!

Σύντομα θα ακούσεις την καρδούλα του μωρού σου

και θα τρελαθείς από χαρά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα.πριν λιγες μερες για ακριβεια τη τριτη βεβαιωθηκα οτι ειμαι εγκυος μετα απο τη ταλαιπωρια μιας εξωσωματικης.τη τριτη η β χωριακη μου βγηκε 304 (ειχε κανει λαθος το μικροβιλογ κ μου χε πει 363)και στον υπερηχο δεν ειδε τιποτα ο γιατρος στον οποιο δεν ειχα ξαναπαει κ ο οποιος επειδη δεν ειδε τιποτα μου μιλησε για διακοπη κυησεως.σημερα επανελαβα τη β χωρ, και μου βγηκε 518.ο γιατρος μου αρχισε κατι ....θα δουμε ,περιμενα να πας καλυτερα ,τελος παντων με εκανε να αισθανομαι πολυ απαισιοδοξα.εσεις που εχετε προχωρησει στις εγκυμοσυνες σας,τι λετε βρε κοριτσια.γιατι αυτος ο ανθρωπος μ εχει αγχωσει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...