Μετάβαση σε περιεχόμενο

προκληση τοκετου


sophiak

Recommended Posts

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕΣ Κ ΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ AN ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΓΕΝΝΑ!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ!!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...λιγες ωριτσες εμειναν μεχρι να μπω στο μαιευτηριο!!Ξαφνικα χθες βραδυ ο τραχηλος μου πηρε την αποφαση να μαλακωσει και να με βοηθησει!!Ειδα λιγο αιματακι πηρα αμεσως τη μαια μου κ ενημερωσε οτι αυτο ειναι ενα απο τα πρωτα σημαδια τοκετου,οπως ειχαμε συζητησει ηδη, και πως μπορει μεσα σε 24 ωρες να ξεκινησει ο τοκετος!!Εχω αρχισει να αγχωνομαι σιγα σιγα!!Ειμαι ετοιμη περιμενω να περασουν οι ωρες για να ξεκινησουμε!!Ελπιζω να πανε ολα καλα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟΚΕΤΟ Κ Η ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ...

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ..ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΜΟΡΦΑ Κ ΘΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΑΝΤΕ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεννησα την μπουμπου μου την Παρασκευη το πρωι και τελικα χωρις προκληση...με επιασαν οι πονοι στο δρομο για το μαιευτηριο και λιγη ωρα μετα εσπασαν τα νερα!!! :P Ζοριστηκα λιγο μεχρι την επισκηριδιο αλλα σε 1,5 ωριτσα απο τη στιγμη που την εκανα κρατουσα τον θησαυρο μου!!Ειμαι ερωτευμενη με την κορη μου και ο αντρας μου.....πιο πολυ :laugh: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω λογια να περιγραψω αυτο που αισθανομαι....!!!!Παντως πρεπει να παραδεχτω οτι ειμαι λιγο αγχωμενη ως πρωταρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει κοπελα μου,γερη και δυνατη να ειναι...!!

Ειδες που αγχωνοσουν αδικα?ολα πηγαν καλα..

Καλη λοχεια και καλη δυναμη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λογικο να εισαι αγχωμενη ως πρωταρα,αλλα δεν χρειαζεται να εισαι...μια χαρουλα θα τα καταφερεις θα δεις...εγινες μανουλα και θα εχεις περισοτερη δυναμη και θελω ωστε να ανταπεξελθεις στις αναγκες του μωρου σου... :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει η μπουμπου σας!!!ευχομαι καθε ευτυχια για την ομορφη οικογενεια σας!υγεια και αγαπη!!!να δειτε οπως επιθυμειτε τη κουκλιτσα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας. Να είναι καλότυχο και ευτυχισμένω.

Και μην αγχώνεσε. Στο λέω εγώ που ήμουν στην θέση σου πριν 5μήνες περίπου και ήμουν στην τσίτα όλη την ώρα. Τώρα που τα θυμάμε γελάω με τα χάλια που είχα τότε. Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια!!Ελπιζω σε λιγους μηνες να γελαω και εγω με αυτα που κανω σημερα!! :laugh: Εφαγε?Χορτασε?Δεν εχει κανει κακα ακομα?Πω Πω δεν μπορω να σταματησω να την κοιταω...δε βγαινω απο το δωματιο!!χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...