Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συνάντηση στο κέντρο Αθήνας || 23-1-2010


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 202
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρουλα εχω εξελιχθει σε πολυ καλη αγροτισσα ασε πηγαμε το προηγουμενο σαββατοκυριακοκαι απο της δυο το μεσηερι εως της 7 το απογευμα μαζεψαμε με το Κυριακο 260 κιλα πορτοκαλια και μετα απο τις κλουβες που τα βαζαμε τα βαε σε 5κιλες σακουλες και και μετα της φεραμε ετοιμες .Καλα μιλαμε για πολυ πορτοκαλι και που να δεις το Σταυρο να μαζευει ετσι ειναι ολη η οικογενεια στο ποδι.Αν εχι ασχημο καιροθα παει μονος ο Κυριακος και θα κατσουμε εδω με το Σταυρο οποτε θα ερθουμε .

Αλλιως στην επομενη να μην ειναι πολυ αργα και ρε κοες να κανουμε και καποια συναντησ λιγο πιο κοντα για εμας που μενουμε στα βορεια προσαστεια .Αναστασια εσυ Δροσια ; εγω Ολυμπικαο χωριο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που θα μπορούσε να γίνει; Δεν έχω ιδέα από τα μέρη τα δικά σας..

Σκέψου ένα μέρος που να έχει εύκολη πρόσβαση, πχ μετρό και πρότεινέ το! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λείπει ο Μάρτης από την Σαρακοστή;;; :laugh: :laugh: :laugh: Ούτε κι η Ελενίτσα από την συνάντηση!! Έχω καταντήσει όπου γάμος και χαρά η Βασίλο πρώτη!!! :laugh: :laugh: Εκτός απροόπτου εννοείτε με υπολογίζετε!!! Θα ενημερώσω βέβαια τηλεφωνικώς αν δεν έρθω!! Ρουλάκι μου και Δημητράκο μου λείψατε ζουζούνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσααααααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Αχ μωρε Ρουλάκι, Λίγο δύσκολο για μένα. Είναι η ώρα που κάπως ξεκουράζομαι γιατί όλη μέρα και όλη νύχτα είμαι στο πόδι.

Θα δω. Δε λέω ακόμη τίποτα.

Αααχχχχ. Και όσο σκέφτομαι εκεινη τη σοκολατόπιτα. :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε κοριτσάκι... ένα Σάββατο είναι...Δεν θες να ξεσκάσεις λίγο;;

Να πιεις ένα καφεδάκι.. να χαλαρώσεις με γυναικοπαρέα... Ε δε θα σε βάλουμε και να σκάψεις!! :P :laugh: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πάρες τη Μητροπόλεως προς τα κάτω και μετά τη Μητρόπολή θα βρεις κάπου την Καπνικαρέας. Εκεί θα κάνεις αριστερά και θα συνεχίσεις επί της Καπνικαρέας μέχρι να βρεις μια πλατεϊτσα. Εκεί είναι η Τερίνα!

Μην έχεις αγωνία καλέ! Θα περάσουμε τέλεια!!! :)

Στείλε μου το κινητό σου να μπορούμε να συνεννοηθούμε σε περίπτωση που μπερδευτείς! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ,ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΟΜΩΣ ΜΑΖΙ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

κοριτσακια ,εχετε προβλημα να το κανουμε λιγο πριν της 5????

Εγώ δεν έχω αντίρρηση. Τι ώρα εννοείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Ρουλάκι κατ αρχίν να ζητησω συγγνωμη που σου έκλεισα το τηλέφωνο απότομα εχθές, δεν είμαι αγενής (συνήθως), αλλα η ώρα που πήρες ήταν ώρα αιχμής!! :) :)

Θα σε πάρω και τηλ να απολογηθω και κατ' ιδίαν! Προς το παρόν δέξου τη δημόσια συγγνώμη μου!! :) :)

Στο θέμα μας τώρα.

Αυτό το Σάββατο τελικά έρχονται τα κουμπαράκια μου απο τα Γιάννενα και θα φύγουν την Κυριακή. Οπότε το βλέπω λίγο δύσκολο, αλλάαααα όχι και ακατόρθωτο. Θα κάνω ό,τι περνά απο το χέρι μου. Στην ανάγη θα πω και ψέμματα (μεταξύ μας αυτό έτσι??) Ελπίζω να τα καταφερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

μαμα Παναη έγραψε:

Εγώ δεν έχω αντίρρηση. Τι ώρα εννοείς;[/quote:37rmef5x]

οτι ωρα σας βολευει ,αλλα οσο το δυνατον νωριτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sissio έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Ρουλάκι κατ αρχίν να ζητησω συγγνωμη που σου έκλεισα το τηλέφωνο απότομα εχθές, δεν είμαι αγενής (συνήθως), αλλα η ώρα που πήρες ήταν ώρα αιχμής!! :) :)

Θα σε πάρω και τηλ να απολογηθω και κατ' ιδίαν! Προς το παρόν δέξου τη δημόσια συγγνώμη μου!! :) :)

Στο θέμα μας τώρα.

Αυτό το Σάββατο τελικά έρχονται τα κουμπαράκια μου απο τα Γιάννενα και θα φύγουν την Κυριακή. Οπότε το βλέπω λίγο δύσκολο, αλλάαααα όχι και ακατόρθωτο. Θα κάνω ό,τι περνά απο το χέρι μου. Στην ανάγη θα πω και ψέμματα (μεταξύ μας αυτό έτσι??) Ελπίζω να τα καταφερω!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αν δε βγεις σε πανελλαδικό δίκτυο να ζητήσεις συγγνώμη, δε σε συγχωρώ!!! :P:P :laugh: :P :silly:

Άμάν κι αυτοί οι κουμπάροι!!! Βρήκαν πια όλοι το σ/κ αυτό να έρθουν ;;; Κουμπάρους θα'χει και η Μαρίτσα (ίσως), κουμπάρους θα'χεις κι εσύ... έλεος!!! Τι μποϋκοτάζ είναι αυτό;;; :P:P :laugh:

Άντε, έλα... έστω και για λίγο!!! Σε τελική ανάλυση... θα χάσεις την έκπληξη;;; Πως το βλέπεις;;;; :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα με βολευει καλυτερα 4 τουλαχιστον αν ερθουν οι κουμπαροι μου μηπως προλαβω και το συνδιασω και ερθω γιατι αυτοι ερχονται συνηθως 7 η ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

[ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αν δε βγεις σε πανελλαδικό δίκτυο να ζητήσεις συγγνώμη, δε σε συγχωρώ!!! :P:P :laugh: :P :silly:

Άμάν κι αυτοί οι κουμπάροι!!! Βρήκαν πια όλοι το σ/κ αυτό να έρθουν ;;; Κουμπάρους θα'χει και η Μαρίτσα (ίσως), κουμπάρους θα'χεις κι εσύ... έλεος!!! Τι μποϋκοτάζ είναι αυτό;;; :P:P :laugh:

Άντε, έλα... έστω και για λίγο!!! Σε τελική ανάλυση... θα χάσεις την έκπληξη;;; Πως το βλέπεις;;;; :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμμ..... :unsure: Oκ! θα σε πάρω τηλέφωνο κατά τις 3.30 για να σου δώσω την πρόφαση, σκέψου εσύ τι θα πεις!!! :laugh: :P :laugh:

Συμφωνείς για 4 αντί 5;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βούλα, δεν πρόκειται να πω τίποτα για την έκπληξη αν δεν φτάσεις πρώτα!!!! :P :p

Άντε, ξεκίνα!!!!!! Ακόμα εκεί είσαι;;;;; :laugh: :P :p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπενθύμιση λοιπόν, αλλά με τη νέα ώρα!!! ;):) :)

crazy έγραψε:

Κορίτσια μου γεια σας! :)

Εύχομαι σε όλες σας καλή χρονιά, με υγεία και ό,τι επιθυμείτε για εσάς και τις οικογένειές σας. Οι μανούλες να χαίρονται τα ζουζούνια τους, τα καθ' οδόν μωράκια να γεννηθούν με το καλό κι όλα τα υπόλοιπα που αναζητούνται, σύντομα να βρουν το δρόμο προς τις κοιλίτσες των κοριτσιών που προσπαθούν!! ;):) :)

Μετά από αρκετό καιρό ομολογουμένως ήρθε ο καιρός να συναντηθούμε, τι λέτε;;! Έχουμε να τα πούμε από πέρσι!! :laugh: :P :laugh:

Η συνάντησή μας θα γίνει το Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2010, στις 4 μ.μ., στην καφετέρια Τερίνα, Καπνικαρέας 35 στην Πλάκα. Είναι κοντά και στο μετρό του Συντάγματος και στο σταθμό στο Μοναστηράκι. Στον χάρτη θα δείτε το ακριβές σημείο.

Να πω πως στη συνάντηση μπορεί να έρθει όποια θέλει, άσχετα με το αν είναι μαμά ή όχι, αν είναι καινούρια στο mammyland ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να έχει ως ενδοιασμό. Το λέω αυτό γιατί κατά καιρούς υπάρχουν τέτοια μηνύματα απορίας και θέλω να σας προλάβω! :laugh: :laugh:

Όσες δεν έχουν ξανάρθει και το αποφασίσουν, ας μου στείλουν με π.μ. ένα κινητό για να'χουμε επικοινωνία αν χρειαστεί.

Προσοχή, για όσες χρησιμοποιούν ηλεκτρικό ισχύει το εξής:

Από ΤΡΙΤΗ 12 Ιανουαρίου 2010 έως ΠΕΜΠΤΗ 1 Απρλίου 2010 τίθεται εκτός λειτουργίας το τμήμα ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ για το οποίο η εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού θα γίνεται με τη Λεωφορειακή Γραμμή ΕΘΕΛ Χ13 (ΗΣΑΠ).

Αυτά και καλή αντάμωση!! :)

Φιλάκια!! :) :)

Υ.Γ. Θα σας έχω και μια έκπληξη! ;):P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...