Μετάβαση σε περιεχόμενο

MAIEYTHΡΑΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

κοριτσακια μου, ειμαι λιγο πελαγωμενη οσον αφορα τη σωστη επιλογη γιατρου, που θα με παραακολουθει αυτο το κρισιμο διαστημα της εγκυμοσυνης... μενω στη θεσσαλονικη και η αληθεια ειναι πως ο γυναικολογος μου δεν με καλυπτει ωστε να τον εμπιστευτω... θα ηθελα πολυ να ακουσω τη γνωμη σας απο εσας που εχετε ηδη κανει ενα μωρακι και μεινατε ευχαριστημενες απο το γιατρο που ειχατε.... περιμενω με αγωνια.......... :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικακι Εγω ειμαι πολυ ευχαριστιμενη απο τον γιατρο μου. Αμα θες να σου στειλω με πμ να στοιχεια του. Ξεγενναει στο γεννεσης και στο Διαβαλκανικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη...ειναι στην μητροπωλεως και ειναι σχετικα νεος..ξεγενναει οπου θες... παντως εκανα την πιο ευχαριστη γεννα που ειχα φανταστει αν και με ειχε αναλαβει 3μηνες πριν να γεννησω μιας που ο γιατρος μου αρρωστησε :(

ο παλιος μου γιατρος πηγαινε μονο γεννεσις ή γενικη οποτε κανονισα για γενεσσις αλλα να σου πω την αληθεια αφου αυτος παει παντου το σκεφτομαι ΑΝ κανω 2ο να παω σε νοσοκομειο να εχω το μονοκλινο μου με το μωρο μου μαζι...τελοσπαντων αμα θες πες μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alikaki ο δικος μου γιατρος ξεγεναει στην βιοκλινικη και στην γενικη.εγω γενησα στην γενικη με καισαρικη και εμεινα πολυ ευχαριστημενη και το περιβαλον πολυ καλο,καθαρο και ευγενικες οι νοσυλευτριες.το πρωσοπικο στα χειρουργια πολυ εξειδικευμενο και πολυ οργανωμενο.στο δευτερο παλι εκει θα ξαναπαω και δεν λυπηθηκα ουτε ενα ευρω απο τα λεφτα που εδωσα.στον γιατρο μου παλι οφειλω πολλα.Ανθρωπος με πολλα ΑΑΑΑΑΑΑ.με βοηθησε και να μεινω εγκυος.δεν τον αλλαζω με κανεναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κ εγω ειμαι ΥΠΕΡευχαριστημενη απο το γιατρο μου. Με βοηθησεπααααααρα πολυ σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης αλλα παρα πολυ κ στο θηλασμο. Ειναι πολυ ευγενικος σου εξηγει τα παντα οσο ηλιθια κ αν ειναικ γενικοτερα ειναι πολυ πολυ καλος σεολα. Ειναι συμβεβλημενος με ολα τα ταμεια αλλα ξεγενναει στο γενεσις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρω ότι η Τσιβελεκίδου Ελένη είναι άψογη. Λίγο αυστηρή αλλά είναι ανθρωπος και εκτός από καλή μαιευτήρας είναι και καλή γυναικολόγος. Την παινεύει πολύς κόσμος που γέννησε μαζί της και είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού. Είναι στην Ανδριανουπόλεως 6 με παπακυρίτση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΙΚΗ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΡΜ Μ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΠΗΡΕΣ.

ΔΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΛ 2310230046 ΚΑΙ 6947948252. ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΛΛΑ. ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΑΨΟΓΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα πηρα ολα ταμηνυματακια σας.... σας ευχαριστω παρα παρα πολυ κοριτσια..... ειστε φανταστικες........... :laugh: :laugh: :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου καλησπέρα!!μήπως μπορείτε να μου πείτε αν γνωρίζετε καλό μαιευτήρα γυναικολόγο που να είναι συμβεβλημένος με το ΤΕΒΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

κορίτσια μου καλησπέρα!!μήπως μπορείτε να μου πείτε αν γνωρίζετε καλό μαιευτήρα γυναικολόγο που να είναι συμβεβλημένος με το ΤΕΒΕ;

Μιχάλης Μπιλούνης

Ερμού 44... από ότι θυμάμαι.

Πολύ καλός στη δουλειά του.

Ευγενικότατος και πολύ γλυκός.

Έχει εκπαιδευτεί στους υπερήχους.

Είναι στην ομάδα του Πράπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AngelMama έγραψε:

sia 24 έγραψε:

Μιχάλης Μπιλούνης

Ερμού 44... από ότι θυμάμαι.

Πολύ καλός στη δουλειά του.

Ευγενικότατος και πολύ γλυκός.

Έχει εκπαιδευτεί στους υπερήχους.

Είναι στην ομάδα του Πράπα.[/quote:3hfqo7wa]

angel mama ποσο χρονων ειναι?? τον συστηνεις απο προσωπικη εμπειρια??? κανει τοκετους στο διαβαλκανικο??? συγνωμη για τις απανωτες ερωτησεις!!! :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera

o dikos mou o giatros einai kalamaria, auton eixa kai eimai para ma para polu euxaristimeni. EInai neos, polu iremos kai kalos giatros, pleon oles oi files mou kai suggeneis pane se auton.

Ton lene ilia dimitriadi, exei TEBE kai ego gennisa sto diabalkaniko, an theleis na sou steilo tilefono me pm

xxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου καλήμέρα!!δήλωσα τελικά την Ιωακειμίδου Χριστίνα..πήγα εχθές για μια πρώτη αναγνωριστική επίσκεψη και μου φάνηκε πολύ καλή και ευχάριστη!!ευχαριστώ πολύ πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...