Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ...


Recommended Posts

ξενιουλακι μου περιμενω ευχαριστα να μου πεις....αντε περασαν τρεις ημερες!!!! σας ευχαριστω ολες σας για την θετικη ενενργεια σας και τις ευχες σας.... αχ ALEXDIM μου χαιρομαι γιατι με καταλαβαινεις πως νιωθω...γιατι απεβαλλες? αν θες πες μου...να προσεχω οτι μπορω για αυτο σε ρωταω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι ακομα δεν μου ηρθε η ατιμη απο 14 εως σημερα περιμενα αλλα τπτ και δεν εχω καθολου καποιους πονους που ειχα πριν μου ερθει η περιοδος.....ας πουμε πριν 2-3 μερες πρηζοταν το στηθος μου και πονουσε ετσι καταλαβαινα οτι οπου να ναι θα ερθει,τωρα τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

κοριτσια μου πλεω σε πελαγη ευτυχιας.....ειδα το μωρακι μου στον υπερηχο στις 5/2 την Παρασκευη, για αυτο χαθηκα ημουν θεσσαλονικη..ειναι 12 χιλιοστα το αγγελουδι μου!!!!! 150- με 160 παλμους το λεπτο εχει...ρε ''γυναικες μου '' δεν ειναι φοβερο? πραγματικα χαιρομαι αν και καπου καπου φοβαμαι, μιας και μου ειπε ο γιατρος να σταματησω τα ουτροτζεσταν και σημερα παλι εχω καφε, πριν απο λιγο πηρα το πρωτο και ξανα μανα τα αρχιζω...ουφ!!!!υπομονη μεχρι τις 12 μαρτη για την αυχενικη διαφανεια..δοξασμενος ο θεος που ευλογησε την κοιλιτσα μου και μακαρι να ευλογησει ολες μας συντομα...τωρα εχω και ερωτηξξξξη χαχχαα ετσι θα σας αφηνα μονο με καλα νεα και χωρις να σας κουρασω? τι ειναι η αυχενικη διαφανεια? ε? τι βλεπουμε εκει? φιλια...ενα ομορφο τριημερο σε ολες και καλα κουλουμα....και ψιτ!!!! προσοχη στα κιλα 3 εχω βαλει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι σου ευχομαι οτι καλυτερο με την εγκυμοσυνη, να σου πανε ολα καλα και σε λιγο καιρο να εχεις το μπεμπακι σου αγκαλιτσα!!! :woohoo:

η αυχενικη διαφανεια επισης συνοδευεται και απο μια εξεταση αιματος που λεγεται PAPP-A. στην αυχενικη διαφανεια ο γιατρος κανει καποιες μετρησεις στο μωρακι για να δει μηπως εχει πιθανοτητες για συνδρομο νταουν. ο υπερηχος αυτος μαζι με την εξεταση αιματος θα σου πουν ποσες πιθανοτητες για συνδρομο νταουν εχει το μωρο, πχ 1:5600.

τωρα αν το ποσοστο σου δειχνει οτι το μωρο εχει πολλες πιθανοτητες να εχει συνδρομο νταουν πχ 1:200 ο γιατρος θα σου πει να κανεις αμνυοπαρακεντηση οπου σου παιρνουν υγρο απο την κοιλιτσα με προσοχη να μην κανουν ζημια στο μπεμπακι και το στελνουν στο εργαστηριο και την επομενη μερα σου λενε αν ολα ειναι οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κουκλιτσα μου για τις πληροφοριες σου....αρκετα χρησιμες.....σου ευχομαι και εσενα μια τελεομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sygxaritiriaaaaaaaaaaaa!!!!! kai ego proxthes to idio pragma epatha!!!!!!!! na tsirikso ithela!!!!!!!!!

na exeis mia teleia egkymosyni kai mia akomi pio teleia genna!!!!! tha gineis mia glykia manoylaaaaaaaaaa!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 έγραψε:

ευχαριστω πολυ κουκλιτσα μου για τις πληροφοριες σου....αρκετα χρησιμες.....σου ευχομαι και εσενα μια τελεομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι!!!!

σ'ευχαριστω πολυ ευακι!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...