Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ...


Recommended Posts

οταν μπηκα την πρωτη φορα εδω μεσα πριν απο ενα διμηνο, ειχα τοσους ενδοιασμους, τετοια φοβια, απο τα λαθη του παρελθοντος που ειχα κανει...σημερα με ενα τεστ ''εγκυος 2-3', βρηκα την πιστη μου ξανα και δοξαζω τον θεο για ολα του τα δωρα στην ζωη μου!!!!!!ειμαι εγκυος, το γραφω και δεν το πιστευω, 1μιση μηνας προσπαθειων και μου το εδωσε τοσο απλοχερα....ενισχυστε την πιστη σας καθημερινα γιατι τα αγγελουδια μας ειναι θεοσταλτα. μου ερχεται να ουρλιαξω απο την χαρα μου!!!! αυριο το πρωι εχω ραντεβου κατα τις 10 το πρωι να κανω μια αιματολογική να βεβαιωθω......νιωθω οτι θα τρελλαθω απο την χαρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 έγραψε:

οταν μπηκα την πρωτη φορα εδω μεσα πριν απο ενα διμηνο, ειχα τοσους ενδοιασμους, τετοια φοβια, απο τα λαθη του παρελθοντος που ειχα κανει...σημερα με ενα τεστ ''εγκυος 2-3', βρηκα την πιστη μου ξανα και δοξαζω τον θεο για ολα του τα δωρα στην ζωη μου!!!!!!ειμαι εγκυος, το γραφω και δεν το πιστευω, 1μιση μηνας προσπαθειων και μου το εδωσε τοσο απλοχερα....ενισχυστε την πιστη σας καθημερινα γιατι τα αγγελουδια μας ειναι θεοσταλτα. μου ερχεται να ουρλιαξω απο την χαρα μου!!!! αυριο το πρωι εχω ραντεβου κατα τις 10 το πρωι να κανω μια αιματολογική να βεβαιωθω......νιωθω οτι θα τρελλαθω απο την χαρα μου...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :woohoo: :woohoo:

ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε κοριτσακι μου παντα τετοια νεα να ακουμε!!!!!!!

να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ευάκι1234 σου έυχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.

Να σε ρωτήσω πέρα απο την καθυστέρηση είχες και κάποιο άλλο συμπτωμα που σε εκανε να υποψιστείς οτι είσαι έγκυος??

Φιλάκιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλά συγχαρητηρια!ειναι πολυ όμορφα και συγκηνητικα ολα όσα γράφεις,με αγγιξαν πολυ!

Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής σου να είναι όταν πια με το καλό θα κρατήσεις στα χερια σου το αγγελούδι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου πολλα συγχαρητηρια να εχεις μια πολυ καλη και υγιη εγκυμοσυνη ευχομαι!Το Θειο του δωρο στο εστειλε πολυ απλοχερα οπως λες και πολυ γρηγορα γι αυτο να τον δοξαζεις καθε μερα γι αυτο.να σου πανε ολα καλα μεχρι τελος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι σου ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη κοιτα να το απολαυσεις οσο μπορεις.....και εγω οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος μετα απο προσπαθεια 9 μηνων εκανα σαν τρελη,δεν το πιστευα,σαν εσενα ηθελα να ουρλιαζω απο τη χαρα μου αλλα δυστυχως 2 μηνων απεβαλλα και μου εκαναν αποξυση απο τοτε πανε 2,5χρονια και ακομα δεν εχω ξαναμεινει κατι που το λαχταρω τοσο πολυ,απο τη στεναχωρια και το πολυ κλαμα καθε βραδυ αρρωστησα επαθα σπαστικη κολιτιδα με φρικτους πονους και σπασμους του εντερου που με τρελαιναν,εκανα θεραπεια και ειπα στον εαυτο φτανει μην το σκεφτεσαι αλλο οταν ειναι να ερθει θα ερθει αλλα και παλι θες δεν θες το σκεφτεσαι.τωρα περιμενω περιοδο αυτες τις μερες και μετα τον αλλο μηνα παμε για την πρωτη μας σπερματεγχυση ελπιζω και ευχομαι να πιασει,να μπει και σε εμενα και σε ολες σας καλα αυτος ο χρονος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια μου ολες....ενα φουσκωμα στο στηθος το αριστερο...κουλο ε? οχι και στα 2 πολυ γελιο, οταν λεω στον αντρα μου οτι το ενα ειναι πιο μεγαλο ενω επιμενει οτι ειναι και τα δυο φουσκωμενα, επισης ενα βαρος χαμηλα στην κοιλιτσα...αυτα εχω εγω....μετα βεβαια απο τα αποτελεσματα της αιματολογικης, ολο και επηρεαζεσαι και λες ''μα ειμαι εγκυος'' μαλλον ποναω ε? μαλλον διψαω ε? χαχαχαχα πολυ γελιο, ευχομαι να το ζησετε γρηγορα ολες μεσα απο την καρδια μου πραγματικα το ευχομαι!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καρδουλα μου σε καταλαβαινω!! και εγω απεβαλλα τον μαρτιο του 2007...και τωρα ηρθε παλι ο καλος θεουλης και εβαλε το χερακι του και ευλογησε την κοιλιτσα μου....για να δουμε!!!!σου ευχομαι υγεια και γρηγορα ενα μωρακι υγιες στην κοιλιτσα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι μου ευχομαι να σου πανε ολα τελεια....να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατσηεις το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax μακαρι ρε ευακι και σε σενα και σε μενα και σε ολες εδω,απο 14 του μηνα περιμενω και ακομα δεν ηρθε η ατιμη,μεχρι 20 εχω περιθωριο γιατι ποτε δεν ειναι σταθερος ο κυκλος μου,πριν παντα πριν μερες με πονουσε το στηθος μου πρηζοταν ηταν πολυ ευαισθητο και τωρα τιποτα λες και δεν περιμενω περιοδο,τι να πω θα δειξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι τα συγχαρητηρια κι απο μενα!!! Ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!!

Ειδες που σου ειχα πει παρτο χαλαρα και θα ερθει?

Ετσι πρεπει να κανουν ολα τα κοριτσια και θα πραγματοποιηθει το ονειρο τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ειστε ολες καλα!!!!! δεν σας κρυβω ομως οτι στο πισω μερος του μυαλου μου παλι κατι με κραταει στο να χαρω, ενα τσιμπηματακι, εκεινη η αποβολη του 07 ερχεται καποιες στιγμες και με τρομαζει τοσο πολυ.....ο καλος θεουλης ομως ξερει για ολα τα μωρακια την πορεια τους...υπομονη, ηρεμια, πιστη το πρωτο διμηνο το δυσκολο....φιλακια να εχετε μια καλη εβδομαδα με υγεια και πολυ σεξξξξξξξ....μου λειπει και οπως ξερουμε ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται χαχχαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ευάκι...Μπράβο όχι μόνο επειδή είσαι έγκυος,αλλά γιατί εκτιμάς το δώρο αυτό.Έτσι μου το έδωσε κι εμένα...Πολύ απλόχερα,χωρίς καν να προσπαθήσω,κι από τότε κάθε μέρα ακόμα κι αν δεν το λέω,αισθάνομαι ένα μεγάααλο "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!"

Καλή εγκυμοσύνη,με το καλό ένα υγιές μπεμπάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να πάρεις το μωράκι στην αγκαλίτσα σου.

Το να σκεφτόμαστε θετικά μόνο καλό κάνει.

Πότε είναι η τελευταία ημερομηνία τοκετου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό ,εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια και σε 8 μήνες να έχεις μαζί σου το πιο όμορφο δώρο της ζωής σου , τη ζωή σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Εύα μου!!! Αυτή τη φορά θα πάνε όλα πολύ πολύ καλα!!!!

Κι εμένα στην αρχή το αριστερό μου στήθος ήταν πιο μεγάλο και είχε πολύ πλάκα :woohoo: , μετά ήρθαν στα ίσια τους και τα 2 και τουρλώσανε!

Επίσης θα ήθελα να σου πω και το εξής: εγω τώρα είμαι στον 6ο, με 2 αποβολές στο παρελθόν, και απο τον φόβο μου μη συμβεί κάτι και μην τολμήσω να το πιστέψω και γκρεμιστούν όλα ακόμα δεν έχω χαρεί την εγκυμοσύνη μου. Είναι η ποιο ωραίες στιγμές της ζωής μου και δεν τόλμησα να τις απολάυσω...σκέψου οτι σε όλους (γονεις κλπ) το ανακοίνωσα πριν 1 μήνα που δε γινόταν να το κρύψω πια. Μην κάνεις το ίδιο λάθος! Απολαυσέ το όσο περισσότερο μπορείς! Να είσαι περήφανη και να το δείχνεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...