Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΙΚΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


antroula

Recommended Posts

ΕΦΥΓΕ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΕΡΩΤΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ...Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΝΑ ΝΕΟΤΑΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ...ΤΟ ΝΕΟ ΕΠΕΣΕ ΣΑ ΒΟΜΒΑ ..ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΘΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ FACEBOOK.ΤΑΝ ΠΟΛΥ ΞΑΦΝΙΚΟ..ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙ ΑΛΛΑ ΕΦΥΓΕ....ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΚΑΛΟΣ....ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑΝΝΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑΠΩ.......ΛΟΓΙΚΑ ΘΑΣΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ(ΠΟΥΧΑΣΕΣ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ) ΤΩΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΣΟΥ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΝΤΡΟΥΛΑ,ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ Κ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ!

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΘΛΙΒΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΕΙ ΕΝΑΣ

ΑΝΘΡΩΠΟΣ! ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ

ΟΠΩΣ ΛΕΣ!ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΛΗΘΕΙΑ,....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ ΣΤΕΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑΝ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ..ΕΠΕΣΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΑΒΟΗΘΗΤΟΣ ΩΡΕΣ ΜΟΝΟΣ...ΤΠΤ ΑΛΛΟ...ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ...ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΡΙΜΑ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά είναι αλήθεια :( Γιατί ρε γ@μ%το!!!!!!!! Και σήμερα θα γιόρταζε....Νέο παιδί 31 χρονών! Πριν 2 μήνες έφυγε και η μανούλα του. Μάλλον την αγαπούσε πολύ και πήγε δίπλα της. ......Είμαι κομμάτια. Έχει γίνει χαμός στο fb και πώς να μην γίνει άλλωστε...

Γιάννη μου καλό ταξίδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριμα το παλικαρι!!!τι να πω ???εχασε τη μανουλα του και εφυγε και αυτος ...ναναι καλα να τους θυμουνται ο Νικολακης ο αδερφος του και ο πατερας του.

ρε παιδια πως εφυγε το παιδι???μαθατε???εγω ηξερα για δυστυχημα με αμαξι...μαλλον λαθος μου τα πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε γαμώτο.Τον άκουγα πολύ ιδίως όταν έμενα Κατερίνη και όσο ήμουν φοιτήτρια Θεσσαλονίκη.Κρίμα πολύ κρίμα.Καλό σου ταξίδι ...Έχεις να ταξιδέψεις πολύ κόσμο εκεί ψηλά με τη φωνή σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια τι νεα ειναι αυτα?εχω παθει σοκ!δεν το χωραει ο νους μου για τον τροπο που εφυγε αν ισχυει κατι τετοιο!δεν ξερω τι να πω!απλα κουραγιο στον μπαμπα και στον αδερφο!απο κει που ηταν οικογενεια εχουν μεινει μονο οι δυο τους μεσα σε 2 μηνες!πως το αντεχεις κατι τετοιο? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο ταξιδι γιαννη αντιο θα μασ λειψει η φωνη σου οι συμβουλεσ σου το χιουμορ σου...η παρεα σου.........χαιρετισματα στη γειτονια των αγγελων :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...