Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΚΙΒΩΤΙΟ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΔΕΚΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ :angry:

ΠΟΛΛΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΣΑΣ ΛΕΩ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΟΥΛΟΥΠΩΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΑΙ ΓΕΡΟΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΦΥΣΙΚΑ!!!

ΕΜΕΙΣ ΔΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.

ΣΤΙΣ 18 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ...ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ Η ΚΥΡΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΝΩ ΗΡΕΜΗΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΡΙΞΕ ΕΝΑ ΒΛΕΜΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΧΤΥΠΗΣΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ :laugh: :laugh:

ΚΙΛΑΚΙΑ 9350 ΚΑΙ ΥΨΟΣ 74,ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.

ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ ΤΡΕΛΟ ΟΥΤΕ ΣΤΟΚΡΕΒΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ :dry:

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΖΑΛΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΟΥΛΑ :P :laugh:

ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΥΓ.ΕΓΩ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΝΤΟΜΑΤΟΥΛΑ ΠΑΝΤΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 328
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki ti kaneis???

oute pou thelo na fantasto posi kourasi exei mia metakomisi-edo kaneis ena geniko katharisma olo to spiti kai pefteis kseri meta...

toulaxiston telioses kai tora mporeis na ksekourasteis kai na xalaroseis sto neo sas spiti!!

etsi ekane kai i dikia mou me to giatro -ton koitage poli apilitika san na tou leei:kapoia stigmi den tha to glitoseis to ksilo esy!!!(xi,xi,xi)

tha valo kai ego ligi ntomatoula na parei oraia gefsi-xthes tis evala kai ligi pastoula kouskousaki kai to efage olo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια ευχαριστω.καλοριζικο το νεο σασ σπιτι.να σασ ζησει και η ξαδερφουλα σασ.

οσο για την ντοματα μου ειπε η παιδιατροσ οτι στον 8 μηνα βαζουμε κ ξεκιναμε ρυζακι,κουσκουσακι.εγω ντοματα εχω βαλει.και καρπουζι εχω δωσει.α και μπισκοτακι στο χερι του εδωσα κ ετρωγε μονοσ του.πιστευω απο'δω κ περα σταδιακα λιγο λιγο απ'ολα μπορει να φαει,αν δεν εχει προβλημα με τα κακα η καποια αλλεργια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει και εγω απο πανω του ειμαι οταν του τα δινω,τα λιωνει με τα σαλια κ τρωει,οταν φαει το μισο του το παιρνω να μην βαλει μεγαλο κομματι στο στομα.οσο πιο πολυ θα τρεμεισ μην πνηγει τοσο θα πνιγεται,ακομα κ με τα σαλια.

ο ανηψιοσ του αντρα μου ειναι 7 χρονων κ η μανα του ακομα δεν του δινει ποπ κορν μην του κατσι κανενα κομματι στο λαιμο :blink::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει και εγω απο πανω του ειμαι οταν του τα δινω,τα λιωνει με τα σαλια κ τρωει,οταν φαει το μισο του το παιρνω να μην βαλει μεγαλο κομματι στο στομα.οσο πιο πολυ θα τρεμεισ μην πνηγει τοσο θα πνιγεται,ακομα κ με τα σαλια.

ο ανηψιοσ του αντρα μου ειναι 7 χρονων κ η μανα του ακομα δεν του δινει ποπ κορν μην του κατσει κανενα κομματι στο λαιμο :blink::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγαμε και εμεις στον γιατρο 7600 και 68 ποντους.

Μουειπε οτι μπορω να τις δινω τα παντα εκτος απο αυγο ψαρι και γιαουρτι, αλλα ο καθενας λεει οτι θελει απο οτι εχω καταλαβει,πολλες απο εσας δινετε γιαουρτακι ο δικος μας ειναι καθετος.

Ντοματα θα της βαλω αυριο.

Αααα μου ειπε να στης δωσω και κατσικι και χοιρινο απαχο ενοοιται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διδυμα μια χαρα το μωρακι σου! :) και συνχαρητηρια για το δοντακι σας!!!

Ολια της εδωδα μπισκοτακι και εκανε ενα κρακ και εκοψε το μισο, και απο τοτε της το βουταω σε ενα ποτηρι με νερακι και της το δινω και πασαλιβεται :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΟΡΘΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ!!! :woohoo: :woohoo: :laugh: :silly: :woohoo:

κοριτσια εχω ξετρελαθει!!την αφησα λιγο στο παρκο για να πλυνω τα πιατα και ξαφνικα αρχισε να κλαιει δυνατα...γυρναω και τη βλεπω ορθια να κρατιεται απο το πανω μερος του παρκου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ DIDIMA!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ!1 :P

ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΟΥ,ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ :woohoo:

Ο ΧΑΒΑΛΕΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ!!!!!!!!! :blink:

ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΒΑΨΑ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΒΑ ΓΑΙ ΤΟ ΧΤΕΝΙΣΜΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου εχω ξετρελαθει!!!απο εκεινην την ωρα που σταθηκε ορθια,μολις την βαζουμε στο παρκο σηκωνεται αμεσως -στεκεται λιγα λεπτα και ξεκαρδιζεται στα γελια γιατι της κανει εντυποση!!!

καλα οταν γυρησα και την κοιταξα και ηταν ορθια,φωναζα σαν τρελλη μονη μου απο τη χαρα.

αντε κοντεβετε και εσεις στην βαφτηση.εμεις αυριο θα κλεισουμε εκκλησια και απο βδομαδα ξεκιναω τρεξιμο για τα υπολοιπα.

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσακια μου :)

σασ ξεχασα λιγο γιατι εχω λιγο τρεξιμο.

διδυμα καλοριζικο το δοντακι σασ και ευχομαι ολα να βγουν ετσι!

μαριαννα μου και ο δικοσ μου σηκωνεται ορθιοσ,και μπουσουλιμα τρελο κανει :laugh: καλα και οταν ερχεται ο μεγαλοσ μου γιοσ απ'το παιδικο ειναι ολα τα λεφτα,ο μικροσ τσιριζει με πολυ χαρα,τον κοιταει μεσ στα ματια,λιωνει οταν τον βλεπει :) και ο μεγαλοσ τον φωναζει'ρικουκη" δεν ξερω πωσ το σκεφτηκε(το εχει για χαιδευτικο).

τελοσ ο θηλασμοσ και για μασ.δεν αντεχα αλλο να ξυπναω την νυχτα 5-6 φορεσ,να τον κουναω ολη νυχτα,με λιγα λογια δεν ειχα αρκετο γαλα για να χορταινει το μωρο,με τα φαγητα τελαιυταια δεν τα παμε καλα.και αφου σταματησα να θηλαζω ειδα επιτελουσ γεματη πανα με τσισα,και μπολικα κακα,χωρισ να ειναι σφιχτα.δεν ειναι οτι κοιμαται ολη νυχτα αλλα πινει 200-250 γρ γαλα και με το που τον ξαπλωνω κοιμαται.

εχω παρει κ δειγματα τισ βαπτισησ,αλλα δεν ειχα χρονο να ανεβασω,αυτη την εβδομαδα θα ανεβασω.αντε Μαρια κοντευετε και εσεισ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

olya έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ?

ΑΝΟΙΞΑ ΠΟΣΤ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΜΑΣ "ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ".ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ :)

Olya μου ειδα το post με την βαπτιση ολα τελεια και ο μικροος κουκλος οχι οτι ο μεγαλος δεν ειναι αλλα επειδη ειναι η βαπτιση του μικρουλη τον προσεχουμε πιο πολυ.

Ααα ειχες πει οτι εισαι απο ενα χωριο του Αργους δεν μου θυμιζεις τιποτα ομως τωρα που σε ειδα στη φωτο.

Εμεις 15 Αυγουστου θα κανουμε την βαπτιση και δεν εχω βρει ρουχα ακομα.

Θα ανεβω το αλλο Σαββατο Αθηνα να κοιταξω γιατι εδω που εριξα μια ματια μου δεν ενθουσιαστικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω "διδυμα".οχι δεν εχω πει οτι ειμαι απ'το Αργοσ,ειμαι απ'το Καζακσταν :silly: .η μαμα μου ξαναπαντρευτηκε και ζει στα Φιχτια(διπλα στο Αργοσ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε??? χαθήκαμε, έχω να μπω πααααααααρα πολύ καιρο :blush::blush: . Δεν μου έχουν έρθει και πολύ καλά τα πραγματα τον τελευταίο καιρο και δεν είχα χρονο σχεδον για τίποτα. Έχει πρόβλημα ο μπαμπάς μου και είμαι μεσα έξω στα νοσοκομεία :(:(:( . Ευτυχώς με το μωράκι μου είναι όλα καλά, μεγαλώνει και θεριευει. χτες πήγαμε στο γιατρό και είναι 8250, 66 πόντους, έχουμε 2 δοντάκια, τρώμε τα πάντα εκτός από αυγό, ψάρι και μέλι, μπουσουλάμε όλο το σπίτι, πιανόμαστε από τα έπιπλα και ότι είναι στο ύψος μας βρίσκεται στο πάτωμα, :angry: … Κάναμε και τη βάπτιση στις 27/6 και το μωρό μου εκτός από αγάπη, μωρό, κουρκουμπίνι, μούτρο, γατάκι….κτλ κτλ είναι και Έλενα :woohoo: :woohoo: !!!!!!! Σε γενικές γραμμές αυτά είναι τα νέα μου και τα νέα της Έλενας… Χαίρομαι που διαβάζω τα νέα σας και τα μωράκια σας είναι καλά. Όσες τα βαπτίσατε να σας ζήσουν, να είναι καλοφώτιστα , ευτυχισμένα και γέρα πάνω απ όλα, όσες ετοιμάζεστε, με το καλό να τα βαπτίσετε. .

Φιλάκια πολλά και ελπίζω να τα λέμε πιο συχνά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντια μου να χαιρεστε την ελενα σου να ειναι καλοφωτιστη και να εχει παντα χαρες στην ζωη της!!!

ελπιζω να πανε ολα καλα με τον μπαμπα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειχες χαθει βρε Ντια...χρονια και ζαμανια που λενε!!!!

Να σου ζησει η Ελενα να ειναι καλοτυχη στη ζωη της!!

Την Κυριακη βαφτισαμε και εμεις το μαναρακι μας Χριστνα -Μαρια το ονομα της.

Αν και στην αρχη της ημερας ειχα αγχος,εκλαιγε και πολυ το παιδι στην εκκλησια και ημουνα ετοιμη να τα μπηξω,κατα τα αλλα ολα ηταν ομορφα,στο τραπεζι που ακολουθησε τα σπασαμε στην κυριολεξια!!!μεχρι τις 8 το βραδυ χοροπηδαγαμε,το καταευχαριστηθηκαμε.

Οσο για την μικρη μου ηταν θεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου να χαιρεστε την κουκλα σας!!!να εχει ολα τα καλα του κοσμου στη ζωη της και εσεις να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!

εκλεγε πολυ εε?το καημενουλι.αυτα ακουω και αναρωτιεμαι τι θα κανει η δικια μου στην βαφτιση που θα ειναι ηδη 10 μηνων τοτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλημέρα, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.

Μαράκι μου να σου ζήσει η Χριστίνα-Μαρία καλοφώτιστη να είναι. Έχουμε πολύ καιρό να τα πούμε. Αντε να γίνει καμια συνάντηση να τα πούμε κ απο κοντά.

Μαριάννα μου μην έχεις άγχος. τα περισσότερα μωράκια κλαίνε, να είσαι προετοιμασμένη. Η Έλενα ήταν κυρία πριν το μπλουμ, μόλις την έβαλε στην κολυμπήθρα ακούστηκε σε οοοολο το Γαλάτσι :(:( , όταν την έβαλε στην αγκαλιά της νονάς της, έσκασε χαμόγελα στον φωτογράφο το μούτρο :laugh: :lol: . Όλα θα πανε καλά!!!! φιλάκια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και απο μενα.

ντια να ειναι καλοφωτιστη η Ελενα σασ,να σασ γεμισει με χαρα.

Μαρακι καλοφωτιστη και η Χριστινα-Μαρια,ευχομαι τα καλυτερα,και λενε οτι ειναι πολυ καλο οταν κλαινε στην βαπτιση(δεν ξερω γιατι :blink::S )και καμια φορα οταν δεν κλαινε ο παπασ με το ζορι τα κανει να κλαινε.

Μαριαννα βρικεσ φορεμα?περασα απ'το μαγαζι στην καλλιθεα στην θησεοσ που ελεγεσ το "μπλαζε" εχει πολυ ωραια,αλλα και οι τιμεσ :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολυα μου περιμενα τις εκπτωσεις και λεω αυτο το σαββατο να αφησω τη μπουμπου στον αντρα μου και να ριξω μια ματια.

παπουτσια εχω εντοπισει δυο ζευγαρια που μου αρεσουν σε χρωματα μπεζ-λευκο που πηγαινει με ολα, και αφου τα δοκιμασω πολλες φορες και σπασω τα νευρα της πωλητριας θα επιλεξω τα πιο ανετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianna31 έγραψε:

ολυα μου περιμενα τις εκπτωσεις και λεω αυτο το σαββατο να αφησω τη μπουμπου στον αντρα μου και να ριξω μια ματια.

παπουτσια εχω εντοπισει δυο ζευγαρια που μου αρεσουν σε χρωματα μπεζ-λευκο που πηγαινει με ολα, και αφου τα δοκιμασω πολλες φορες και σπασω τα νευρα της πωλητριας θα επιλεξω τα πιο ανετα!!!

:laugh: :laugh: παρε πρωτα φορεμα και μετα παρε παπουτσια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...