Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

με φοβισε το 2 μιας κ μια φιλη μου που ειναι μεγαλυτερη εβγαλε 2,20. Και γι αυτο αναρωτιεμαι γιατι να εχουν τετοια διαφορα κ το θεμα ειναι αυτο με το παπ α με τα διδυμα γιατι ουτε κ μενα μου το εκανε αλλα ρωτησα τον γιατρο μου αν χρειαζεται να κανουμε αμνιοπαρακεντηση αλλα μου ειπε οχι οτι κανουμε παρακεντηση μονο αν βγει πανω απο 2,50 αλλα κ παλι ανυσυχω. Βρε κοριτσια τωρα εγινα 28

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

vre koritsi mou giati agxonese?

o giatros xerei kalitera apo emas an ipirxe esto kai to paramikro provlima tha sto lege stamata na agxonis ta morakia sou.

edo kai dyo xronia emfanitike sto stithos mou kati san elia poli mikro o giatros mou eipe oti den einai tipota

simera otan ekana mpanio prosexa oti megalose para poli ti na kano

den mporo na vro kai ton giatro.

oufffff poso atixi eimai :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας και απο μενα!

:woohoo:

Τελικα βλεπω οτι ολες τις ιδιες αποριες και ανησυχιες εχουμε!

Ευτυχως που τα λεμε και απο εδω μεσα!

και λυνονται καποιες αποριες!

κοριτσια κι εγω περιμενω διδυμακια!

τα δικα σας ειναι απο τον ιδιο σακο η διαφορετικο?

Επισης ποιον γιατρο εχετε?

Σας εχουν πει οτι για τα διδυμα μονο καισαρικη ειναι η μεθοδος

που χρησιμοποιειται? κατι τετοιο ακουσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new_mammy κοριτσακι μου καλως ηρθες στην παρεουλα. Εμενα ειναι σε διαφορετικους σακους και διαφορετικους πλακουντες. Ηρθαν χωρις να τα περιμενω μιας κ εχω κ την κορη μου κ στην αρχη ανχωθηκα αλλα ειναι ολα μια χαρα τωρα εχω παρει τα πανω μου μιας κ θα γεμισει το σπιτι μου μωρα.

Εγω εχω τον ΨΥχογιό απο το Μητερα. Οσους γιατρους ρωτησα μου ειπαν ολοι για καισαρική. Δυστηχως γιατι μιας κ γεννησα την κορη μου φυσιολογικα θα ηθελα να γεννησω κ τα διδυμακια μου φυσιολογικα.

Γιαννα μου μηπως να ρωτησεις δερματολόγο? δεν ειναι τιποτα πιστευω αλλα καλύτερα να μην το αφηνεις ετσι.

Τελικα κοιταξα την αυχενική απο την μικρη μου και ηρεμισα.

Αχ κοριτσακια μου ειναι τελειο το οτι μπορουμε να τα λεμε τοσο ωραια μεσα απο αυτο το θεμα να στηριζει η μια την αλλη και να μαζευουμε και συμβουλές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ NEW_MAMY. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες! :)

Η δική μου αυχενική ήταν 2,0 στο ένα μωράκι και 2,9 στο άλλο! Ήταν εμφανές το ρινικό οστό και όλα τα υπόλοιπα όργανα και είχανε πολύ καλή ανάπτυξη και τα δύο. Ο γιατρός μου, μού είπε να μην ανησυχώ, ότι συνήθως ειναι "τσιμπημένες" οι αυχενικές, αλλά τα μωράκια ειναι μια χαρά. Και δεν έκανα αμνοιοπαρακέντηση. Είμαι 38 χρονών. Περίμενα με αγωνία τη β΄επιπέδου, η οποία -δόξα το Θεό- ήτανε φυσιολογικότατη!!! Όλο λαχτάρες περνάμε με τα μπεμπάκια μας!!! :laugh:

Εγώ σκέφτομαι στην αρχή -και για όσο χωράνε- να τα κοιμίζω σε μια κούνια, στο δικό μας δωμάτιο. Και μετά στο δωμάτιό τους και στο κρεβάτι της η καθεμιά!

Πάντως, η δίδυμη εγκυμοσύνη θέλει πολύ ξεκούραση. Εγώ έχω "πήξει" στον καναπέ. Μόνο τις απαραίτητες διαδρομές κάνω. Έχω βαρύνει κι όλας...΄

Τί νέα κοριτσάκια? Τί κάνετε? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas manoules!

eftixos den einai tipota auti i kreatoelia pou exo sti thili o giatros mou eipe na tin aferesoume kata tin diarkia tis kesarikis.

simera niothw poli vareti kato xamila mallon ta sporakia mou einai ekei.eseis ti kanete?piterpan xekinisa na niotho kati fterougismata stin kilia les na einai ta mwra i tha einai ta entera mou? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες μέλλουσες μανούλες!!! Τι κάνουν τα μπεμπάκια?? Εμένα μου έχουν λείψει ... μακάρι να είχα έναν υπέρηχο στο σπίτι ... ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!! Τα σκέφτομαι συνέχεια, δεν υπάρχει στιγμή που η σκέψη μου να μην περιτριγυρίζεται γύρω από τα μικρουλάκια μας!!!!!!!!

Εγώ νιώθω γενικά περίεργα ... κατ' αρχάς έχω βαρύνει ... έχω πάρει σχεδόν 4 κιλά (ποιος τον ακούει τον κέρβερο τον γιατρό) και η κοιλιά είναι πλέον τεραστίων διαστάσεων ... ετοιμόγεννης ... που θα φτάσει αυτή η κοιλιά, μου λέτε??? Είμαι και μικροκαμωμένη και φαίνομαι από χιλιόμετρα ότι είμαι έγκυος ... με την πρώτη ευκαιρία θα πάω να πάρω και κανένα ρουχαλάκι πιο ευρύχωρο ... Συνεχίζονται οι αϋπνίες ... χτες είχα και ταχυκαρδία ... σας έχει συμβεί αυτό??? Εμένα πρώτη φορά, γενικά στην ζωή μου πρώτη φορά, στα καλά καθούμενα ...

Πίτερ Παν, χρειάζεται ξεκούραση όντως η δίδυμη κύηση ... εγώ όμως είμαι στην δουλειά και ταλαιπωρούμαι, δεν ξέρω τι να κάνω με αυτό το θέμα, την μια λεω να σταματήσω, την άλλη να συνεχίσω ... έχει και ο άντρας μου προβλήματα με την δική του δουλειά και ενδέχεται να φύγει ... οπότε, καταλαβαίνετε ... δυστυχώς στην ζωή υπάρχει ισορροπία, δεν γίνεται να πάνε όλα καλά σε όλους τους τομείς ...

Και εγώ με καισαρική θα γεννήσω, πρώτα ο Θεός!!!

Αλήθεια, χρησιμοποιείται κάποια κρέμα για χαλάρωση και ραγάδες??? Ξέρω ότι πρέπει να βάζουμε στην κοιλιά και στο στήθος, και αν παίρνουμε και επιπλέον βάρος στα μπούτια ανάμεσα στα πόδια και στα μπράτσα. Εγώ μέχρι στιγμής που και που βάζω βαζελίνη, λένε ότι βοηθάει, ωστόσο λιπαίνει το δέρμα πολύ και μετά κολλάνε τα ρούχα ... έχετε καμιά πρόταση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί κάνετε κοριτσάκια, όλα όμορφα?

εγώ αισθανομαι μιά χαρά, πράγμα που με κάνει να θέλω να βγω να περπατήσω. δεν αντέχω άλλο μεσα στο σπίτι, η ψυχολογία μου έχει αρχίσει να πέφτει επικίνδυνα!νιώθω ότι έχω μουδιάσει, θέλω περπάτημα. σήμερα σκέφτομαι να πάω λίγο αγορά να πάρω κανένα κολαν εγκυμοσύνης και κανένα φορεματάκι αλλά ψιλοφοβάμαι.

αλήθεια πώς πάτε από κοιλίτσες? εγώ κλείνω τη 15η εβδομάδα και η κοιλίτσα μου είναι αρκετά μεγάλη. έχω πάρει και 3 κιλά, καλά είναι ή πολλά? όσες γυναίκες έχουν γεννήσει μου λένε ότι τέτοια κοιλιά είχαν στον 5ο! είμαι αρκετά μικροκαμωμένη και η κοιλιά κάνει μπαμ! είναι αλήθεια ότι στις δίδυμες εγκυμοσύνες ότι και να κάνεις παίρνεις αρκετά παραπάνω κιλά?

kleoxx, τί νέα απ΄το γιατρό, όλα καλά?είδατε φύλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρήκα κορίτσια!

Ευχαριστώ beoutsaki! Και εμένα διαφορετικοί σάκοι είναι τα μωρουλάκια μου και είναι και τα πρώτα μου. Καταλαβαίνετε πόσο ψαρωμένη μαμά είμαι!

Χθές μάλιστα έκανα και υπέρηχο και μαθαμε το φύλο! Είναι ένας μπεμπάκος και μια μπεμπούλα! άντε τώρα ανυπομονώ να τα πάρω στην αγκαλίτσα μου!

2002, beoutsaki και σε όλα τα κορίτσια εύχομαι να έχουμε όλες καλές εγκυμοσύνες και καλές καισαρικές! :silly:

για την gianna83: η γνωμη μου ειναι αν βγαλεις αυτη την ελια που αναφερεις, να ζητησεις να την στειλεις για βιοψια για να εισαι σιγουρη,

αν και φανταζομαι ο γιατρος σου θα το εχει υποψην του ουτως η αλλως.

marsoupilami δεν ξερω αν κανει να βαζεις βαζελινη επειδη δεν απορροφαται καλα, μην παθεις καμια μολυνση, εγω θα σου ελεγα

να βρεις μια κρεμουλα που δεν θα σου μυριζει ασχημα-για μενα ηταν βασικο αυτο-

και ειναι για ραγαδες κτλ και να βαζεις απο αυτην

φιλακια κοριτσια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami μου κι εσύ τα ίδια? κοιλίτσα τεράστια? τέλεια, να μην αισθάνομαι μόνο εγώ περίεργη! εγω δεν έχω ξεκινήσει ακόμη κρέμα για ραγάδες γιατί ο γιατρός μου είπε από τη 16η εβδομαδα και μετά. ελπίζω να μην είναι πολύ αργά μέχρι τότε!

κι εγω όλη τη μέρα σκέφτομαι τα μωράκια, δεν κάνω τίποτα άλλο όλη μέρα, μου φαίνεται αιώνας μέχρι τον Ιούνιο!

ρε κορίτσια ξεκούραση, αλλά πόση???εγώ βγαίνω κάθε 2-3 μέρες για κανένα καφεδάκι και παρκάρω όσο πιό κοντά γίνεται. και φτιάχνω κανένα φαγητό στο σπίτι. τίποτα άλλο δεν κάνω, δεν περπατάω σχεδόν καθόλου. δεν αντέχω άλλο! μήπως το παρακάνω με την ξεκούραση? μία μέρα πριν την αποκόλληση είχα περπατήσει αρκετά και το έχω συνδυάσει, δεν ξέρω βέβαια αν ήταν αυτός ο λόγος ή ήταν τυχαίο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aliky κι εγω μια απο τα ιδια! εγκλειστη σε ενα σπιτι γιατι φοβαμαι! κι εγω τον δευτερο μηνα ειχα αιμορραγια γι' αυτό καθηλώθηκα σπίτι και πρόσφατα επειδή έκανα λίγες δουλειές παραπάνω με έπιασαν κάτι περίεργοι πόνοι και είχα και κάτι υγρά "περίεργα" και ο γιατρός είπε να μην ξανασηκωθώ από το κρεβάτι για 2 βδομάδες τουλάχιστον. αναγκαστικά λοιπόν έχω διαβάσει τα πάντα για τις δίδυμες κυησεις στο ιντερνετ και έχω δει κάθε βλακεία που παίζει η τηλεόραση.

το πιο σπαστικό στην εγκυμοσύνη είναι ότι έχεις απίστευτο χρόνο, αλλά λίγα πράγματα να κάνεις.

Αφού σε κάποια φάση μέχρι και κέντημα άρχισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκά τι κανετε? εγω νιωθω σημερα ψόφια. Πηγα για δουλεια μαζί με την κορη μου βεβαια την οποια κυνηγουσα ολη μερα μιας κ δεν εχω βοηθεια (πριν ρωτησετε η πεθερα μου προτιμαει να πηγαινει για καφεδες παρα να ανακατευετε με παιδια). ΜΕτα σχολασα πηγα για ψωνια ηρθα να μαγειρεψω να απλωσω πλυντηριο να βαλω σκουπα τραβηξα τα επιπλα να σκουπισω κ απο πισω να ταισω την κορη να την κοιμισω να παω να ταισω τα σκυλια των γονιών μου που λειπουν κ μολις τωρα ηρθα κ εκατσα λιγο στον καναπε μιας κ το απογευμα δηλαδη σε καμια ωριτσα κ κατι περιπου πρεπει να ξαναπαω με την μικρη στο μαγαζί. Συμπερασμα για να μην σας κουραζω αλλο μονο εκγυμοσυνη δεν καταλαβαινω. Αισθανομαι κυριολεκτικα εξαντλημενη. Η πιεση μου εχει πεσει στο μηδεν. Τα χω φτυσειιιιιιιιιι.

Πραγματικα δεν βλεπω κ εγω την ωρα να παω να ξαναδω κ εγω τα μωρακια μου κ να δω κ το φυλο γιατι τελικα μονο οταν κανω τον υπερηχω θυμαμαι οτι ειμαι εγκυος.

Απ την αλλη ημουν παντα αρκετα γεροδεμενη. Εχω θυροειδη κ εχω παραπανω βαρος βεβαια ευτυχως ειναι ομαλα κατανεμημενο κ δεν φαινεται ασχημο.

Το καλο ειναι οτι τωρα με την εκγυμοσυνη οχι μονο δεν φαινεται τιποτα αλλα εχω χασει κ 5,300 με την κουραση τους εμετους κ τα διαφορα. Και με την κορη μου ειχα παρει συνολο σ ολη την εγκυμοσυνη 6,5 κιλα για να δουμε τωρα τι θα κανουμε.

Ακομα το ψαχνω κ εγω το θεμα του υπνου η μαμα μου ειδε την κουνια που λεγαμε να παρουμε κ μου ειπε οτι ειναι μικρη κ δεν αξιζει να την παρουμε κ ετσι τζιφος παλι απο την αρχη. Θα κοιταξω στα mothercare μαλλον που ειδα μια η στα λητώ που ειδα κ εκει μια ομορφη κ οικονομική απλα κοιταζα να γινεται κ μονο κρεβατι ετσι ωστε να κοιμαται το ενα εστω μεχρι 4-5 χρονών μεσα. Σας τρελανα ε? sorryyyyyyyyyy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μας τρέλανες!!! Μα καλά, έχω πάθει μεγάλη πλάκα ... τόσες δουλειές ... ούτε να το σκεφτώ, όχι και να τις κάνω ... Εγώ έρχομαι στο γραφείο, που είναι και γραφειακή καθαρά δουλειά (τα έξω τα έχω κόψει) και αισθάνομαι απίστευτες τύψεις, διότι την αποκόλληση (να μην την σκέφτομαι καλύτερα) την έπαθα εδώ μέσα στο γραφείο ... τι να πω ... σε συγχαίρω, πρώτα για το κουράγιο σου (τι να κάνω, να μου πεις ...) και δεύτερον για την καλή σου τύχη, διότι εγώ τίποτα από όλα αυτά δεν έκανα και πριν από την αποκόλληση και όμως την πάτησα ... Πρόσεχε όμως, σε κάθε περίπτωση, καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο αν δεν έχεις βοήθεια, αλλά τουλάχιστον προσπάθησε να μην κάνεις όλες τις δουλειές μαζεμένες σε μία μέρα, σήμερα σκούπισμα, αύριο σιδέρωμα, μεθαύριο ξεσκόνισμα ..., πέρα από τα βασικά που αφορούν την φροντίδα του μωρού ... πραγματικά με κόμπλαρες!!!! Εγώ σηκώνομαι από την καρέκλα του γραφείου για να στείλω ένα φαξ και το σκέφτομαι δυο και τρεις φορές μέχρι να το κάνω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κανω κοριτσακι μου μην νομιζεις οτι το θελω ξερεις ποσες φορες ανησυχω κ λεω Παναγιτσα μου κανε να ναι καλα τα παιδακια μου γιατι μ ολα αυτα που κανω το ξερω πως ρισκαρω απιστευτα. Απλα δεν γινεται αλλιως ισως φταιω εγω που κ απ την πρωτη εγκυμοσυνη μου δεν εκατσα να την απολαυσω παρα μεχρι τελευταια στιγμη μετακομιζα τα επιπλα για να βαψουμε το σπιτι μας.

Απ την αλλη με στενοχωρει το γεγονος οτι δεν εχω μια βοηθεια. Ειμαι δυναμική αλλα θα ηθελα καμια φορα λιγο εστω να μου κρατησουν λιγο την μικρη μου να κανω καμια δουλεια με ησυχια κ να μην προσπαθω να τα κανω ολα ταυτοχρονα. Σημερα που τα εκανα ολα αυτα κ τραβηξα κ τα επιπλα κ κυριολεκτικα ξεπατωθηκα μετα εκατσα κ τα σκεφτομουν κ λεω τι κανω? μα πραγματικά τι κανω? τι νομιζω οτι ειμαι? κ αν χτυπα ξυλο γινει κατι θα βγουν κ απο πανω κ θα με κατηγορανε κιολας. Η πεθερα μου η αναισθητη κραταει τα παιδια του αλλου γιου της κ εμας βγαινει κ δηλωνει "να μην εκαναν τοσα παιδια εγω δεν ειμαι διατεθημενη να βοηθησω καθολου ας τα λουστουν" μα ειναι αντιμετωπιση αυτη?

τελος παντων μην σας κουραζω. Αχ ποιος ξαναπαει σε λιγο παλι στο μαγαζίι???????????? περιμενω λιγο να ξυπνησει η μικρη μου να την ντυσω να την ταισω κ μετα δρομο παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια,

τι να πω με αυτά που ακούω, διανύω 13 εβδομάδα και απο κοιλιά τίποτα, το πολύ πολύ να πεις ότι μοιάζω σαν να έχω μερικές μέρες να πάω τουαλέτα και από κιλά 0. Βέβαια έχω μερικά παραπανίσια κιλά έπρεπε να είμαι 60 και είμαι ήδη 70 (τα 10 κιλά τα έβαλα μετά το γάμο τα τελυταία 3 χρόνια :laugh: :laugh: ), λέτε να παίζει ρόλο αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλίτσα, γκρινιάζεις που δεν έβαλες κιλά??????? Μακάρι και εγώ να μην τα είχα πάρει αυτά τα χαζοκιλά ... σε κάθε περίπτωση ελπίζω να είναι της κοιλιάς και όχι σε άλλα σημεία ... εγω ξεκινησα 56 και φτανω σιγα σιγα (κατι γραμμάρια λείπουν) τα 60 ... Εγώ πάντως από κοιλιά ... άλλο πράγμα ... χωρίς υπερβολή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οπως σας ειπα ευτυχως δεν παραφαινομαι ακομα αλλα φανταζομαι οτι συντομα θα σκασουν μύτη χαχα. Τι να κανουμε κοριτσακια αυτα στο προγραμμα ειναι δεν θα ντραπουμε κ γι αυτα ακους καλέ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απολαυσε το κοριτσακι πριν σου πεσουν ολα μαζεμένα

μετα θα χεις απειρες δουλειες να κανεις θελεις δεν θέλεις χαχα οπως ολες μας βεβαια που μετα θα λεμε φωτια στα μπατζακια μας.

Αχ κοριτσακια μου εγω ειμαι στην δουλεια με την μικρη οπως καταλαβαινετε κ μετα πρεπει να παω να μαζεψω το σπιτι μου γιατι το πρωι ξυπνησαμε λιγο αργα κ δεν προλαβα να κανω τιποτα κ μονο που τα σκεφτομαι μου ρχεται τρελααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami έγραψε:

Σουλίτσα, γκρινιάζεις που δεν έβαλες κιλά??????? Μακάρι και εγώ να μην τα είχα πάρει αυτά τα χαζοκιλά ... σε κάθε περίπτωση ελπίζω να είναι της κοιλιάς και όχι σε άλλα σημεία ... εγω ξεκινησα 56 και φτανω σιγα σιγα (κατι γραμμάρια λείπουν) τα 60 ... Εγώ πάντως από κοιλιά ... άλλο πράγμα ... χωρίς υπερβολή!!!!

Σας διαβάζω κι ας μην απαντάω!

Πιστεύω ότι η κοιλίτσα σου θα ξεπρηστεί, έχεις ακόμα πρησμένες ωοθήκες από την διαδικασία της εξωσωματικής...ήρθε και η εγκυμοσύνη και απόγινε...Αν και είναι ωραία η κοιλίτσα βρε κορίτσια...όταν είσαι έγγυος βέβαια!!!

Με το καλό σε όλες σας!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΕΜΕΙΣ!!!

ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ Κ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΖΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΙΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΒΟΛΤΑ,ΓΙΑ ΚΑΦΕ....

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!! Που είστε σήμερα??? Χαθήκατε!!! Ξεχυθήκατε στα μαγαζιά λόγω εκπτώσεων???

Μπράβο Kleoxx, συγχαρητήρια για τα μωράκια σου!!!!! Επίσης συγχαρητήρια που δεν έχεις πάρει κιλά και που κάνεις και βολτούλες - σε ζηλεύω και για τα δύο!!!!!

Πείτε μου ποιες έχετε μεγάλη κοιλιά, γιατί θα σκάσω!!!! Χτες το βράδυ ήταν ένα τεράστιο πεπόνι και μιλάμε ότι ήταν πέτρα - τέλειοι κοιλιακοί!!!! Την χαίρομαι - μην νομίζετε ότι γκρινιάζω, την χαίρομαι και την παραχαίρομαι (ο γιατρός δεν ξέρω αν θα χαρεί - ποιος τον ακούει - θα μου λέει ότι τρώω) - περπατώ καμαρωτή καμαρωτή και την επιδεικνύω!!!!!!! χιχιχι!!!!

Irene, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!!! Σε περιμένουμε στην παρεούλα μας σύντομα!!!!!!! Και έχεις δίκιο ότι οι ωοθήκες είναι ακόμα πρησμένες - μου το είπε ο γιατρός στην αυχενική διαφάνεια!!

Για όποια ενδιαφέρεται ... για τις ραγάδες που λέγαμε (μόνη μου τα έλεγα δηλαδή!!!) βρήκα ένα προϊόν του Κορρέ!!! http://www.korres.com/default.aspx

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...