Μετάβαση σε περιεχόμενο

''εμπηξαν 42 βελόνες στο σώμα 2χρονου''


manoula3

Recommended Posts

:(:(:(:(:(

Πώς μπορούν;Δεν έχουν καρδιά;; :angry:

Τώρα,αν ξαναπώ για την θανατική ποινή θα γίνω πολύ κουραστική... :angry::angry: Αλλά τους αξίζει!Η φυλακή είναι ξενοδοχείο πολυτελείας για αυτά τα άτομα!!!

Αι στο διάολο πια με τον κάθε ανώμαλο!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε θανατικη ποινη νελλη μου ξαναπες το οποιος πειραζει παιδια ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ!!!!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!! τα παιδια τα εχουν κανει πειραματοζωα σε καθε ειδους ανωμαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι ανωμαλία????οταν το καναν δεν σπαραζε η καρδια τους???? :(

αχ θεε μου σ'ευχαριστώ που δεν με έκανες τέτοιο άνθρωπο ...ειναι αρρωστοι αυτοι οι άνθρωποι...μακαρη το παιδάκι να περάσει ατο σηντομοτερο αυτον το γολγοθά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαινεται απο τη φατσα τι κομπλεξαρας μ@@@κας ειναι!!!!

Τι να πω ρε παιδια! Τι τους φταινε τα παιδια!!!! Βγαζουν πανω τους οτι ανωμαλια τους δερνει! Κρεμαλα!!!!!!! :angry: :angry: :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομίζω ότι αν μου το έκαναν αυτό στο παιδάκι μου θα τους σκότωνα με τα ίδια μου τα χέρια,νυχια,δόντια οτιδήποτε...πάντως ζωντανοί δεν θα μεναν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το να μπει φυλακή ή να πεθάνει αυτό το κτήνος,θα είναι η μικρότερη ποινή...

Ας μου τον δώσουν για κανένα μήνα σπίτι μου.Να τον δέσω τον κερατά,και να του κάνω ό,τι θέλω!Θα περάσει καλά.Άιντε πια,κάθε ανώμαλος ξεσπάει σε μια ψυχούλα.Τί πέρασε κι αυτό το παιδάκι,Παναγία μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ειδα καιε γω το θεμα ειναι οτι οι γιατροι δνε ειναικαι πολλοι αισιοδοξοι για τη πορεια του .Για εμνα η καλυτερη ποινη ειναι να του κανουντ ο ιδιο αλλα ξερετε που εκει αν μαθει ο Καραγιοζης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...