Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΠΟΔΙΑ-SOS!!!


irini27

Recommended Posts

κοριτσια μπορω να φανταστω πως νοιωθετε αν και δεν το περασα, πριστικαν λιγο τα ποδια μου στον 9ο μεχρι εκει φοραγα κανονικα τις μποτες και τις κουμπωνα κανονικα μεχρι επανω χωρις κανενα προβλημα! βεβαια εχω κανει το εξης: κατω απο το στρωμα στο κατω μερος εχω βαλει δυο κουβερτες και εναι πιο ψηλα! αυτο το κανω χρονια για να ξεκουραζω τα ποδια μου μιας και η δουλεια μου παντα ειχε ορθοστασια ποτε πολυ ποτε λιγο (ειμαι νοσηλευτρια) και οπου βρεθω βαζω τα ποδια μου λιγο πιο ψηλα παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μπορω να φανταστω πως νοιωθετε αν και δεν το περασα, πριστικαν λιγο τα ποδια μου στον 9ο μεχρι εκει φοραγα κανονικα τις μποτες και τις κουμπωνα κανονικα μεχρι επανω χωρις κανενα προβλημα! βεβαια εχω κανει το εξης: κατω απο το στρωμα στο κατω μερος εχω βαλει δυο κουβερτες και εναι πιο ψηλα! αυτο το κανω χρονια για να ξεκουραζω τα ποδια μου μιας και η δουλεια μου παντα ειχε ορθοστασια ποτε πολυ ποτε λιγο (ειμαι νοσηλευτρια) και οπου βρεθω βαζω τα ποδια μου λιγο πιο ψηλα παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...