Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΜΟΥ


Recommended Posts

Κοριτσακια μου γλυκα γεια σας.

Μολις χθες έμαθα για την εγκυμοσύνη μου και ειλικρινά δεν μπορώ να κρυψω την απεραντη χαρα μου με τίποτα.... :laugh: :woohoo: :P Ηρθε το δωρο μου για τα Χριστουγεννα και για τα γενεθλια μου που είναι σήμερα. Ο μικρός μου Γιώργος περιμένει πως και πως το αδερφάκι του. Έχουμε τρελαθεί οικογενειακώς....

Έυχομαι σε όλα τα κορίτσια του μαμυ καλα Χριστούγεννα και να γίνουν αυτές που θέλουν οοοοοολες σύντομα μανουλες και αυτες που είναι να χαίρονται τα παιδάκια τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.... ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ... ;);):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιδατε αυτος ο αι -BILL τι δωρακια φερνει??? Να σου πανε ολα τελεια και να κρατησεις αγκαλιτσα ενα υγιεστατο ζουζουνομαμουνακι.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Καλη λευτερια εγκυουλες και γρηγορα με γεματες κοιλιτσες οι υπολοιπες. :woohoo:

Υ.Γ Ανυπομονω να αποκτησω και εγω το 4 μωρακι μου.Ακομα περιμενω... ;)

θα ερθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovebaby έγραψε:

Eιδατε αυτος ο αι -BILL τι δωρακια φερνει??? Να σου πανε ολα τελεια και να κρατησεις αγκαλιτσα ενα υγιεστατο ζουζουνομαμουνακι.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Καλη λευτερια εγκυουλες και γρηγορα με γεματες κοιλιτσες οι υπολοιπες. :woohoo:

Υ.Γ Ανυπομονω να αποκτησω και εγω το 4 μωρακι μου.Ακομα περιμενω... ;)

θα ερθει?

GLYKOYLA MOY KAI EGO STHN IDIA FASH EIMAI AKRIVOS!!!PERIMENO POTE THA ERTHEI TO 4.GIATI ARGEI????ME TO KALO KAI KALES GIORTES.FILIA :kiss::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις υπέροχες ευχές σας, πραγματικά με συγκινήσατε πολύύύύ..... Από την πρώτη στιγμή που μπήκα εδώ με έχετε στηριξεί και βοηθήσει. Εύχομαι να είστε πάντα καλά και κάθε όνειρο σας να πραγματοποιηθεί...θα τα λέμε συχνα, φιλάκιααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ! ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniania ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.Να χαιρεσαι την οικογενεια σου κουκλα μου και οτι ποθεις γρηγορα να το εχεις.Εμενα ηρθε το τεταρτο αλλα του φανηκε πολυ μακρυς ο δρομος και αποφασισε να γυρισει πισω.Το εχασα πριν 12 μερες.Τωρα θα εκλεινα τον τεταρτο μηνα μου.Λογω των ημερων δεν θα ανα φερθω σε λεπτομερειες.Εχουμε τα κουκλια μας και ο θεος να τα εχει γερα και τυχερα.Και επιδη ειμαι της Γερμανικης σχολης ΟΡΜΟΥΧΤΕΝ για το επομενο :woohoo: Ειμαι ανυπομονη και οπως λεει και η μαια μου τρελλη.Θελω τωρα να ξεκινησω τις προσπαθειες και θελω ΔΙΔΥΜΑ :silly: :blink::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovebaby έγραψε:

maniania ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.Να χαιρεσαι την οικογενεια σου κουκλα μου και οτι ποθεις γρηγορα να το εχεις.Εμενα ηρθε το τεταρτο αλλα του φανηκε πολυ μακρυς ο δρομος και αποφασισε να γυρισει πισω.Το εχασα πριν 12 μερες.Τωρα θα εκλεινα τον τεταρτο μηνα μου.Λογω των ημερων δεν θα ανα φερθω σε λεπτομερειες.Εχουμε τα κουκλια μας και ο θεος να τα εχει γερα και τυχερα.Και επιδη ειμαι της Γερμανικης σχολης ΟΡΜΟΥΧΤΕΝ για το επομενο :woohoo: Ειμαι ανυπομονη και οπως λεει και η μαια μου τρελλη.Θελω τωρα να ξεκινησω τις προσπαθειες και θελω ΔΙΔΥΜΑ :silly: :blink::huh:
na eisai kala glykoula moy kai esy na xairesai ta paidakia soy.elpizo na ginei h efxh soy pragmatikothta poly grygora kai na einai kai didyma.makari ;) ego kai me ena akoma efxaristhmenh tha eimai.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια.οντως το ωραιοτερο δωρο της χρονιας που φευγει!!!!!!!!!!!!καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!να χαιρεσαι και τον γιωργακη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia kai go to pira to doro mou kai petao apo xaraaaaaaaaaaaaaaaaaa

anelpisto gia toso sintoma ...eimai toso eutuxismeni

na ste oles kala kai na min stamatates tis prospatheies...

auta ta xristougenna einai theika aplaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ....ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...