Μετάβαση σε περιεχόμενο

40!!!


elenaa

Recommended Posts

elenaa μου να μην σ'ανησυχει η ηλικια σου! αλλες προσπαθουν με τοσους κοπους και δυστυχως δεν τα καταφερνουν! εσενα ο Θεος σου χαριζει 3 αγγελακια(τα 2 τα εχεις ηδη!)

αλλες κοπελες φτανουν στα 50 και προσπαθουν με κααααθε τροπο και μεσω της ιατρικης-τεχνολογιας και συνεχιζουν τις προσπαθειες!

ασε που οσες τα καταφερνουν ειναι μια χαρα με την εγκυμοσυνη αλλα και μετεπειτα!

οσο για τα παιδια σου, προσπαθησε-οσο γινεται με την αντιδραστικοτητα- να τους βαλεις και αυτους μεσα στο "παιχνιδι"! να ζουν, να συνεισφερουν και αυτοι στην εγκυμοσυνη για να μην νιωθουν "εκτος"!

φαση αντιδραστικοτητας ειναι και θα τους περασει!

η θεια μου ηταν 42 που εμεινε εγκυος και ωφελεσε κατα πααααρα πολυ την θεια μου! η ξαδελφη μου την εκανε πιο "συγχρονη" και στις ιδεες και στο ντυσιμο της και πιο ανοιχτομυαλη!

γενικα ως οικογενεια ενωθηκαμε περισσοτερο με τον ερχομο της ξαδελφης μου!

μια αλλη φιλη μου εκανε εξωσωματικη στα 47 της, γεννησε μια χαρα(με καισαρικη) και ειναι μες την τρελλη χαρα!

μια αλλη φιλη της μαμας μου που ηταν σε παρομοια φαση με σενα εγινε τρισευτυχισμενη και πιο αγαπημενη με τον αντρα της και τα 2 της τα αδιαφορα αγορια που ειχε εγιναν στοργικα επιτελους

ξερω παααρα πολλες παρομοιες-ιδιες περιπτωσεις με σενα... που τελικα ολα βγηκαν θετικα και ολοι ευτυχισμενοι!

ολα θα πανε καλα! να κανεις οτι σου λεει ο γιατρος σου, να προσεχεις και ολα θα πανε καλα!

καλη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα 40 δεν είναι και τόσο δύσκολη ηλικία για μανούλα τώρα πια!Τόσες και τόσες! :)

Η προισταμένη μου: πρώτο παιδί στα 42 ,με μια πολύ καλή και ήρεμη εγκυμοσυνη και φυσιολογικότατο τοκετό(μάλιστα ήθελε να γεννήσει στην "μπανιέρα" αλλά εν πρόλαβε!

Ολα θα πάνε καλά και θα κάενι καλό και στα μικρά σου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...