Μετάβαση σε περιεχόμενο

40!!!


elenaa

Recommended Posts

τι να κανω βοηθηστεμε.μετα απο 11 χρονια και παλι εγκυοςφοβαμε οτι δεν θα τα καταφερω!!!δυο παιδια ενα 11 και το αλλο 10.εχω πολλα νευρα.εχτες πηγα doctorμου ειπε οτι προχοραμε κανονικα....θελω τηνγνωμη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλακα με κανεις ...που λεει και η διαφιμηση...μια χαρα θα τα καταφερεις. Η κουμπαρα μου το τριτο ετσι το εκανε.

Βοηθουσαν τα δυο μεγαλα..θα σε βοηθησεουν...θα παιξουν λιγακι μαζι του καποια στιγμη...

Ολα καλα να σου πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ηρεμήσεις και το καλοσκεφτείς ,

θα δεις οτι ολα είναι πιο απλα από οτι νομίζεις....

Τα παιδιά σου ξέφυγαν λίγο από την απόλυτη φροντίδα σου

( δε λεω οτι δεν σε έχουν ανάγκη , αλλα ξεπετάχτηκαν εννοω)

και σίγουρα θα ειναι οτι πιο χαρμόσυνο για αυτα!

Ολα θα πανε καλα και θα βολευτουν,είναι οτι πιο ομορφο σου

εχει συμβει, με το καλό να το παρεις αγκαλιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaa έγραψε:

τι να κανω βοηθηστεμε.μετα απο 11 χρονια και παλι εγκυοςφοβαμε οτι δεν θα τα καταφερω!!!δυο παιδια ενα 11 και το αλλο 10.εχω πολλα νευρα.εχτες πηγα doctorμου ειπε οτι προχοραμε κανονικα....θελω τηνγνωμη σας

ΚΑλΑΑΑΑ πλάκα με κάνεις??? όπως λεει και η ΣΕΣΙΛΙΑ!!!

Δηλ τι να σου πουμε ρε πουλάκι μου???? δεν μπορω να ακουω κουλα!!!!

Αντε εγω θα σου πω να το ριξεις! τι το περασαμε ρε παιδια? Εγινε η συλληψη? ΤΕΛΟΣ...ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ!!!! ειμαι λιγο αποτομη....αλλα για το καλο σου!!!! :laugh: ΝΑ σου πω οτι ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ γιατι ειναι ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ και τα λατρευεις....για αυτο θα πανε ολα καλα!!! Την υγεια σας να χετε !!!

Αντε εισαι και σε ενδιαφερουσα και δεν πρεπει να σε στεναχωρω ;):P

Κοιτα να χεστεις απο την χαρα σου τωρα που μπορεις γιατι μετα θα χεζει

αυτο και δεν θα προλαβαινειιιιιιιιςςςς!!! :laugh:

Η κουνιαδα μου εχει κι αυτη κοριτσι 10 χρονων και ενα ΠΑΙΔΙ (=αγορακι...χαχα) 1,5 χρονων και η κορη της την βοηθαει παρα πολυ!!!

ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ....ΑΠΛΑ ΑΚΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ

ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΤΙΚ (=ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΟΥΥΥΥ), ΤΑΚ (= ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥ),

ΤΑΚ (= ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΕ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ)

ΑΦΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΣΕ ΛΕΩ..... :laugh: ;)

ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΙΩΠΗΣΩ ΕΙΣ ΕΝΔΕΙΞΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ!!! για τιν κορη μου ναι αλλα ο μεγαλοσ δεν χαρικε πολυ .φοβατε μηπωσ δεν ειναι καλα το μωρο οταν γεννηθει!!! ειμαστε τωρα στην εφηβεια ..(οσο γαι μενα φοβαμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε χρειάζεται να φοβάσαι τίποτα.Η πεθερά μου έκανε παιδί στα 42,με τον άντρα μου να είναι στα 21 και την κουνιάδα μου στα 19.

5 χρόνια μετά,όλα είναι μια χαρά!

Και συ μια χαρά θα είσαι,και ο γιος σου θα είναι ακόμη καλύτερα όταν δει ότι το αδερφάκι του είναι μια χαρά!

Καλή λευτεριά και συγχαριτήρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! ΜΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ.. ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΕ ΑΓΓΙΞΕΤΕ ΤΟΣΟ ΒΑΘΕΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ.ΣΤΟ 2010 ΦΤΑΣΑΜΕ.ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΑΛΛΟΣΤΕ ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΣ ΣΤΑ 40.ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες μωρε ?? ειδες μωρε????

ΕΥΤΥΧΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ του σπιτιου σας,ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ και να ειστε ΟΟΟΛΟΙΙΙ

γεροί!!!!

(Καλε ξεχασα να πω για την κουνιαδα οτι και αυτη στα

41 το εκανε το μπεμπη!!!!! ΞΕΧΑΣΑ να το γραψω!!! Αυτο ηταν βασικο ΑΣΕ που της ειχε βγαλει και η αυχενικη διαφανεια 1/60 για συνδρομο ΝΤΑΟΥΝ... αλλα ΟΛΑΑΑΑ πηγαν ΑΡΙΣΤΑ!!!!)

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oλοι οι φοβοι κ οι ανησυχιες για κατι το οποιο προφανως σας ηρθε λιγο ξαφνικα,ειναι δικαιολογημενοι!Ειναι το αρχικο σοκ για ολους!Σιγα σιγα ομως θα δεις οτι ολα κ ολοι θα βρουν το δρομο τους ηρεμα κ ομορφα!!Κ ο γιος θα το δει διαφορετικα,κ εσυ θα χαλαρωσεις και η κορουλα σου θα σε βοηθαει και ο αντρας σου θα χαιρεται!

Ειναι τοσο υπεροχο αυτο που θα ζησεις κ παλι!Ειμαι απολυτα σιγουρη οτι θα ενθουσιαστειτε!!Ειδικα οσο περναει ο καιρος κ θα το συνειδητοποιειτε ολο κ πιο πολυ!

Α!πρεπει να πω οτι και η φιλτατη Ζαχαρενια με εχει καλυψει πληρως ;):P !!

Με το καλο ολα!!!!!Εδω θα ειμαστε να μας λες τα νεα σου κ τις ανησυχιες σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως λεει και το ΜΙΚΡΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ (απο πανω μου) :laugh:

εδω ειμαστε να μας μιλας...εσυ θα μουρμουρας γιατι

δεν βολευεσαι στον υπνο, εγω θα μουρμουραω γιατι

δεν γκαστρωθηκα ακομα, εσυ θα γκρινιαζεις

γιατι η τριχα στο ποδι εγινε καγκελο και δεν φτανεις

με την κοιλια τουρλα να την ξουρισεις και εγω θα μουρμουραω

γιατι πάχυνα ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΡΩΩ (κλασσική απάντηση χαχαχα)

και θα περασει το 9 μηνο και μεταααααα θα εχουμε γεννητουρια!!!!

Τι ωραια τι καλα!!!! τριαλαλα τριαλαλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

οπως λεει και το ΜΙΚΡΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ (απο πανω μου) :laugh:

εδω ειμαστε να μας μιλας...εσυ θα μουρμουρας γιατι

δεν βολευεσαι στον υπνο, εγω θα μουρμουραω γιατι

δεν γκαστρωθηκα ακομα, εσυ θα γκρινιαζεις

γιατι η τριχα στο ποδι εγινε καγκελο και δεν φτανεις

με την κοιλια τουρλα να την ξουρισεις και εγω θα μουρμουραω

γιατι πάχυνα ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΡΩΩ (κλασσική απάντηση χαχαχα)

και θα περασει το 9 μηνο και μεταααααα θα εχουμε γεννητουρια!!!!

Τι ωραια τι καλα!!!! τριαλαλα τριαλαλα!!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

Και εγω ολο κ κατι θα βρισκω να σας λεω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ είναι να το σκέφτεσαι ??? :blink:

εννοείται οτι οοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα θα πάνε καλά και σκέψου οτι

θα είναι το πιο ξεκουραστο μωρό απο τα άλλα δυο γιατι απ οτι

διαβάζω τα αλλα δυο εχουν 1 χρόνο διαφορά μεταξύ τους και πιθανόν

να μην είχες την βοήθεια που θα ήθελες τότε, ενω τώρα θα έχεις δύο υπέροχους μικρούς βοηθούς που θα το προστατεύουν σαν αγγελάκια.

Καλά η zaxarenia είναι απίστευτη :laugh: :laugh:

καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι και οοοοοοοοοοοοοολαααα θα πάνε τέλεια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ angel ΣΤΑΜΑΑΑΤΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑΑΑΑΑ!!!!

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ!!!

ΚΑΛΑ ΘΑ ΧΕΙ ΛΙΩΣΕΙ ΤΩΡΑ Η ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ ΜΑΣ!!!! :)

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ (ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΦΙΛΑΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ

ΕΝΩ ΞΑΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΖΩ....??? ΝΤΟΙΝ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι συγχαρητηρια ,δεξου με χαρα αυτο το δωρακι ,ενα δωρακι που αλλες κοπελες λαχταρουν να εχουν και δεν μπορουν!!!Και οι δυο μας ειμαστε μανουλες και ξερουμε τι ευτυχια ειναι τα παιδακια ασχετα με τις δυσκολιουλες τους!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια!!! εμένα μου φαίνεται πολύ ωραίο να κα΄νεις τρίτο παιδάκι, αν και ομολογώ ότι είμαι ακόμα έξω από το χορό - είμαι έγκυος στο πρώτο μου και είμαι 35 οπότε ούτε εμπειρία μάνας δύο παιδιών επί 10 χχρόνια έχω, και βέβαια επειδή κάποια στιγμή είχα φοβηθεί μήπως δεν προλάβω να κάνω παιδί εννοείται ότι και τα 2 και τα 3 μου ακούγονται τέλεια!! Εσυ ξέρεις καλύτερα από όλους τις δυνάμεις σου και αυτές του άντρα σου (ψυχικές και οικονομικές) - στους ενδοιασμούς των παιδιών σου όμως μην πολυδίνεις σημασία - και να ζηλέψουν λίγο στην αρχή μετά θα το λατρέψουν το αδελφάκι!

Οσο για τα θέματα υγείας, εννοείται ότι θα κάνεις όλες τις εξετάσεις που προβλέπονται. Και το καλό είναι ότι επειδη έχεις ήδη δυο παιδάκια, σίγουρα το άγχος σου θα είναι μικρότερο από ότι της ... πρωτάρας.... Κι επειδή ίσως στις πρώτες σου εγκυμοσύνες ως μικρότερη δεν προβληματίστηκες τόσο (Τυχερή...) να ξέρεις ότι εκτός από την αμνιοπαρακέντηση υπάρχει και η τροφοβλάστη που γίνεται νωρίτερα στον 3ο μήνα, οπότε μαθαίνεις νωρίτερα!

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου καλησπέρα....

Χρόνια πολλά...

Έχεις το καλύτερο δώρο Χριστουγέννων... μακάρι να το είχα και εγώ...

Η Θεία μου 43 χρόνων πριν 7 μήνες γέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι μετά από 18 χρόνια όπου είναι η μικρή της κόρη..... Στην αρχή δεν της άρεσε καθόλου στην ιδέα ότι είναι έγκυος....μετά από 18 χρόνια...

Την Κυριακή 27 Δεκεμβρίου την Βαπτίζει και δεν την αλλάζει τώρα με τίποτα μώλις την γέννησε και την εσφυξε στην αγκαλιά της το μόνο που της είπε είναι: :laugh: """""" Συγνώμη μωράκι μου, που στην αρχή δεν σε ήθελα"""""" :) η κόρη της η μεγάλη (19 χρονών) φέτος σπουδάζει και έφυγε από το σπίτι και έχει τις άλλες δυο πίσω(η μία 18 χρονών και το τρίτο το μωρό) και ξεχνιέται και δεν είναι μόνη της γιατί κακά τα ψέματα σε 2-3 χρόνια θα της φύγει η δεύτερη και θα μίνει μόνο με το μωρό.... :(

Από την στιγμή που την γέννησε έκλεγε από πάνω της μετανιωμένη... η γέννα της ήταν τόσο εύκολη που δεν το φανταζόταν...

:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μου 40 είσαι!!!Άλλες τώρα παντρεύονται μην τρελλαθούμε!!!!Συγχαρητήριαααααα, κάτι μου λέει ότι αυτό το παιδάκι θα σας δώσει τη μεγαλύτερη χαρά μετά από τόσα χρόνια...

Υ.Γ Ζαχαρένια είσαι αστέρι!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ... πες τα βρε Ζαχαρένια!!! Τις ίδιες μουρμούρες έχουμε! Που δεν έχουμε γκαστρωθεί ακόμα και που παχύναμε ενώ ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ!! :laugh: :silly: :P :laugh: :laugh:

Έλενα, καλώς ήρθες στο mammyland!!! :)

Άκου (ή μάλλον διάβασε! :P) άλλη μια ιστορία:

O άντρας μου έχει 17 χρόνια διαφορά από τον αδελφό του και 12 από την αδελφή του!!! Ήταν το "κατά λάθος"!! :P :laugh: Για την ακρίβεια, της είχαν πει μετά την κόρη πως δε θα μπορέσει να κάνει άλλο παιδί γιατί είχε κάποιο πρόβλημα. Και μετά από 12 χρόνια, ποιος ξέρει πως και τι, έσκασε μύτη το πιτσιρίκι! :P Αφού να φανταστείς η πεθερά μου, που ήταν γύρω στα 40 κι εκείνη, νόμιζε πως μπήκε πρόωρα σε εμμηνόπαυση!! :laugh: :silly:

Κι εκείνη είχε αμφιβολίες και μια ζωή έλεγε συγγνώμη στο γιο της που στην αρχή δεν τον ήθελε...

Αλλά όλοι έχουν να λένε πως είναι το καλύτερο παιδί! Lucky me!! :P :laugh: ;)

Τα αδέλφια του τον είχαν υπό την προστασία τους, άσε που η αδελφή του τον είχε αναλάβει σαν μαμά! Έκανε προϋπηρεσία καλή! χαχαχα...

Λοιπόν, εντάξει, σίγουρα σου'χει έρθει απότομο και ξαφνικό και σοκ κλπ κλπ.. Αλλά όταν ξεπεράσεις το πρώτο σοκ, θα δεις ότι το νέο είναι υπέροχο... :)

Εύχομαι όλα να πάνε καλά με την εγκυμοσύνη σου και με το καλό να κρατήσεις το μπεμπάκι σου αγκαλιά!! Θα τα λέμε! Φιλάκια!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ευχαριστω πολυ με εχετε κανει πολυ ευτηχησμενη.φοβομουν πολυ ειχα πολλα νευρα και εγω νομιζα οτι ξεκειναω κλιμακτιριο,αλλα οπως αποδεικτικε ε εχω ενα μωρο που θα το αγγαλιασω αν ολα πανε καλα γυρω στον αυγουστο. δεν σας κρυβω ομως οτι φοβαμε λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σε πω και το άλλο!

Όταν τα μεγάλα θα ανοίξουν τα φτερά τους και θα πετάξουν μακριά σου, σπουδές, παντρειά, στρατιωτική θητεία, μπάρκο στα καράβια :P , ταξίδι στο Hollywood για να γίνουν superstars :P εσύ θα έχεις το στερνοπούλι στο σπίτι για παρηγοριά! ;)

Είναι κι αυτό μια άποψη! Ε? Τι λες? :cheer:

Χωρίς πλάκα μου αρέσει πολύ η διαφορά ηλικίας που θα έχουν τα παιδιά σου. Τα πρώτα κοντά κοντά, μεγαλώνουν μαζί (φαντάζομαι πόσο δεμένα θα είναι) και το τρίτο αρκετά μικρότερο, θα απολαμβάνει τη φροντίδα και την προστασία τόσο των γονιών του όσο και των μεγαλύτερων αδερφών του!

Συγχαρητήρια λοιπόν! Όλα με το καλό να γίνουν! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ:ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 7 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ..ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΗ ΒΟΗΘΟΥΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ & ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ Κ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΤΗΣ,ΤΗ ΠΗΡΑ,ΤΗΝ ΕΠΛΥΝΑ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ!!Κ ΗΜΟΥΝ ΜΟΛΙΣ 7 ΧΡΟΝΩΝ!!!

Κ ΣΤΑ 16 ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!!!Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΙΔΕΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΑ κλπ ΑΛΛΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΗ ΛΑΤΡΕΨΑ & ΣΧΕΔΟΝ ΤΗ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΑ ΜΑΜΑ ΤΗΣ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ,ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΜΟΛΙΣ ΔΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!

ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΝΙΩΣΕΙ!!!Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 50 Κ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ 13..Κ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΝΕΑ Κ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΟΛΠΑ!!!ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ,ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ,ΤΑ CHAT ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ,ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΛΕΞΕΙΣ...ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΜΑΖΙ!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...