Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΡΕΦΙΚΟ Η ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ


Recommended Posts

Koριτσάκια μου τα έπιπλα τα πήρα απο εδώ που ζω. Τα είδα στην Θεσνικη και ξετρελάθηκα στο Cosmos πήρα τηλ στην Ιταλία και δεν μου τα έστελναν διότι υπάρχει αντιπρόσωπος στην Ελλαδα, ο δε αντιπροσωπος ακομη μου τηλεφωνεί . Πηρα στην Ιταλια και μου έδωσαν της Θεσνικης απο κει μου είπαν πως τα πουλάν και εδώ που μένω Νομο Κοζάνης. Λοιπον χθες τα παρείγγειλα. Κρατηθείτε για τις τιμές είναι λίγο τσουχτερες αλλα για τον πρίγκηπά μου που με τοσο κόπο θα τον αποκτήσω κάνω τις μεγαλυτερες θυσίες.

Λοιπον κρεβάτι χωρίς στρώμα 830

Στρώμα παρείγγειλα τις media 165 ευρώ

Προικα πάλι σε ασπρο με ελάχιστα σχεδια σαμπανί και χρωμα τις άμμου με σβαροφσκι και αυτα 300 ευρώ

Συρταριέρα με μπανιέρίτσα 690 ευρώ.

Ο καθρέφτης 300 ευρω

και η ταζιέρα 280 ευρώ

Το site babyexpert.it ειναι....

Και ακουστε το κουφο σήμερα απο το κατάστημα που τα πήρα ήθελε να μου τα κρατήσει στο καταστημα 4 μήνες στην βιτρίνα...... να περνάνε όλοι και να τα ακουμπάνε και να τα φάει η σκονη και ο ήλιος . Αφήστε που το αρκουδάκι είναι με σβαρόφκι και έχει κινδυνο να ξεκο΄λλήσουν λέμε τώρα απο το ακουμπα η μία μαμα πιάσε η άλλη. Και έτσι της είπα πως μόλις έρθουν τα τα πάρω σπίτι μου.

Κάνουν περιπου ένα μήνα να έρθουν απο την Ιταλία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 509
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Και για τα ρουχα εγκυμοσύνης καθώς και τα παιδικά εγω ψωνίζω απο το prenatal.Αρκετα καλές τιμές και με την Ιταλική φινέτσα...τα δε παιδικά δεν παίζονται τρέλα σε πιάνει........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για τα ρουχα εγκυμοσύνης καθώς και τα παιδικά εγω ψωνίζω απο το prenatal.Αρκετα καλές τιμές και με την Ιταλική φινέτσα...τα δε παιδικά δεν παίζονται τρέλα σε πιάνει........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για τα ρουχα εγκυμοσύνης καθώς και τα παιδικά εγω ψωνίζω απο το prenatal.Αρκετα καλές τιμές και με την Ιταλική φινέτσα...τα δε παιδικά δεν παίζονται τρέλα σε πιάνει........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΚΟΥΝΙΑ-ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ (ΣΧΕΔΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑ) ΚΑΙ ΠΡΟΙΚΑ FERETTI.

ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΕ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.

ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ

www.feretti.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΚΟΥΝΙΑ-ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ (ΣΧΕΔΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑ) ΚΑΙ ΠΡΟΙΚΑ FERETTI.

ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΕ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.

ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ

www.feretti.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΚΟΥΝΙΑ-ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ (ΣΧΕΔΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑ) ΚΑΙ ΠΡΟΙΚΑ FERETTI.

ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΕ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.

ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ

www.feretti.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΞΑΧΝΕ ΜΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΤΟ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

210-9956272

ΗΦΑΙΣΤΟΥ 8 ΒΑΡΗ ΕΝΑΝΤΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ WWW.TOYS.GR

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΤΙ Η ΦΩΤΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ JPEG ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΞΑΧΝΕ ΜΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΤΟ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

210-9956272

ΗΦΑΙΣΤΟΥ 8 ΒΑΡΗ ΕΝΑΝΤΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ WWW.TOYS.GR

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΤΙ Η ΦΩΤΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ JPEG ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΞΑΧΝΕ ΜΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΤΟ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

210-9956272

ΗΦΑΙΣΤΟΥ 8 ΒΑΡΗ ΕΝΑΝΤΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ WWW.TOYS.GR

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΤΙ Η ΦΩΤΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ JPEG ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Εγώ έκανα παραγγελία την παρακάτω αλλαξιέρα, κουτί παιχνιδιών και κρεβατάκι από την Vibel..

Την άλλη εβδομάδα θα βάψω το δωμάτιο οπότε θα σας δείξω και τους τοίχους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Εγώ έκανα παραγγελία την παρακάτω αλλαξιέρα, κουτί παιχνιδιών και κρεβατάκι από την Vibel..

Την άλλη εβδομάδα θα βάψω το δωμάτιο οπότε θα σας δείξω και τους τοίχους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Εγώ έκανα παραγγελία την παρακάτω αλλαξιέρα, κουτί παιχνιδιών και κρεβατάκι από την Vibel..

Την άλλη εβδομάδα θα βάψω το δωμάτιο οπότε θα σας δείξω και τους τοίχους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Πολυ ωραια τα δωματιακια σας!Να τα χαρουνε τα μικρα σας με πολυ αγαπη.Θα ηθελα να ρωτησω ποτε αρχισατε να κανετε ερευνα αγορας γυρω απο τα βρεφικα ειδη,ποσο σας κοστισαν και ποτε περιπου ειναι η καταλληλη εποχη για ν αρχισω να φτιαχνω το δωματιο:) Στο σπιτι υπαρχουν δυο κενες κρεβατοκαμαρες και σκεφτηκαμε να βαλουμε τα μωρα στην ιδια και την αλλη να την κανουμε playroom,και αν καποια στιγμη μεγαλωνοντας θελησουν να χωριστουν να το κανουμε υπνοδωματιο.Ελπιζω να μην σας κουρασα:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραια τα δωματιακια σας!Να τα χαρουνε τα μικρα σας με πολυ αγαπη.Θα ηθελα να ρωτησω ποτε αρχισατε να κανετε ερευνα αγορας γυρω απο τα βρεφικα ειδη,ποσο σας κοστισαν και ποτε περιπου ειναι η καταλληλη εποχη για ν αρχισω να φτιαχνω το δωματιο:) Στο σπιτι υπαρχουν δυο κενες κρεβατοκαμαρες και σκεφτηκαμε να βαλουμε τα μωρα στην ιδια και την αλλη να την κανουμε playroom,και αν καποια στιγμη μεγαλωνοντας θελησουν να χωριστουν να το κανουμε υπνοδωματιο.Ελπιζω να μην σας κουρασα:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς επιλέξαμε αυτο το δωμάτιο με κάτασπρα έπιπλα

http://img217.imageshack.us/my.php?imag ... grnve0.jpg

Και την φωτο που έχω αβαταρ ειναι το λίκνο μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...