Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΜΕΝΗ!!!!!! (ΠΕΘΑΝΕ!!!)


Recommended Posts

Εύχομαι να "φύγει" πριν ταλαιπωρηθει!

Και μεις χάσαμε τη θεια μου απο καρκίνο στο στομάχι,

πριν αρκετα χρόνια. Τελευταια πονούσε πολυ! ούτε

οι μορφίνες την πιάνανε!

εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξέρω πως είναι. Και γω έχω χάσει τους αγαπημένους μου παππούδες. Καλύτερα να φύγει γρήγορα να μην πονάει. Είχε την ευτυχία να μη δει νοσοκομεία σε όλη του ζωή. Είχε την ευτυχία να κάνει παιδιά και να δει εγγόνια. Μακάρι να έχουμε όλοι μας την ίδια τύχη. Αυτό λέω και στην άλλη μου γιαγιά που ζει και είναι 86. Ας φτάσω εγώ στην ηλικία σου να χαίρομαι τα παιδάκια μου και τα εγγόνια μου και ας έχω 3 κιλά ζάχαρο!!! :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell μου ευχομαι μονο να τον προλαβει η αδερφη μου ....

αυριο ειναι η πρωτη πτηση στις 10 το βραδυ

θα ειναι εδω μεθαυριοι τα ξημερωματα

δ θελω να φυγει τοσο γρηγορα

Δ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

σας στεναχωρισα ολες πρωι πρωι τετοιες μερες

ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ .......

Αυτό να μην το ξαναπείς……. μικρή μου!!!!!!!!!!

Εδώ είμαστε…… να στηρίζει η μία την άλλη!!!!!!!!!!! Αλίμονο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και μακάρι κοριτσάκι μου......

Να τον προλάβει η αδελφούλα σου..........

Εάν τον αγαπάς τόσο πολύ πάντως (που αλίμονο....... να μην αγαπάς τον παππού σου!!!!!!!!!!!)

Να εύχεσαι....... όσο σκληρό κι αν είναι......

Για όλους εσάς που μένετε πίσω.......

Να φύγει........ να ησυχάσει....... να μη βασανίζεται μάτια μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να είναι περαστικά και να το ξεπεράσει σύντομα.

Δεν υπάρχει τίποτα πιο γλυκό από στοργικούς παππούδες που λατρεύουν τα εγγονάκια τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου μπουγατσουλα πραγματικα λυπαμαι κ πραγματικα σε καταλαβαινω ,οπως κ παρα πολλες κοπελες!Ολοι εχουμε μια παρομοια ιστορια δυστυχως....

Να σκεφτεσαι οτι εζησε μια καλη κ γεματη ζωη!!!!!!Θα φυγει πληρης κ σιγουρα ευτυχισμενος!!Το σημαντικο τωρα ειναι να μην υποφερει εκεινος κ η στιγμη εκεινη να ερθει ηρεμα...σαν ανακουφιση.Μακαρι να τον προλαβει η αδερφουλα σου!

Να ειστε καλα κ δυνατες,να τον σκεφτεστε παντα δυνατο κ χαρουμενο!Σιγουρα εχετε πολλες κ γλυκες αναμνησεις απο το παρελθον,να τις αναπολειτε με αγαπη!

Εμενα η γιαγιακα μου ξαφνικα ενα πρωι δε με αναγνωριζε,ΞΑΦΝΙΚΑ,κ αυτο κρατησε 3 χρονια...Ο παππους μου υπεφερε απο φρικτους πονους για μηνες μεχρι τελους..

Ειναι σημαντικο να μην υποφερουν κ να μην ταλαιπωριουνται εκεινοι!!

Κουραγιο μπουγατσουλα μου!Σε σκεφτομαστε.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κοπέλα μου!

Αν και κάτι μου λέει οτι θα προλάβει!

Ο δικός μου παππούς, όταν ήταν στα τελευταία

του, ρωτούσε κάθε μέρα ποτε θα έρθει η Πελαγίτσα (εγώ).

Ήταν τέλη Φεβρουαρίου και ήμουν στη Βουλγαρία φοιτήτρια.

είχα εξεταστική και ήταν αδύνατον να κατέβω. Δεν είχαμε

το δικαίωμα να μεταφέρουμε τα μαθήματα για αργότερα.

Παραμονή εξετάσεων ενός πολυ δύσκολου μαθήματος με καθηγητή

εναν πολυ αυστηρό καθηγητή και ενώ είχα μιλήσει με τους γονείς

μου στο τηλέφωνο λέγοντας ότι δεν θα το περάσω, δεν θυμάμαι τίποτα,

είμαι μεσα στο άγχος κλπ, μου είπε η μάνα μου ότι ο παππούς σε είδε

στο όνειρό του, με ρούχα άσπρα, να λάμπω!

Το μάθημα το πέρασα και μάλιστα με πολυ καλό βαθμό! ήταν

προφορικό κια μαθαίναμε το αποτέλεσμα αμέσως.

Ήταν Παρασκευή. Την επομένη το μεσημέρι ήμουν στο σπ΄τι μου

στην Ελλάδα. Πήγαινα και τον έβλεπα όλη την εβδομάδα στο νοσοκομείο.

Την επόμενη Παρασκευή το βραδάκι πήγα εγώ να καθίσω μαζί του στο νοσοκομείο γιατί η γιαγιά μου ανέβασε πίεση, και η μαμά μου ήταν μαζί της μην τυχλον και πάθει κάτι.

Κάποια στιγμή μου ζήτησε νερό, του έδωσα, μετά ζήτησε κρέμα,

του έδωσα και λίγα λεπτά αργότερα και ενώ ήμουν δίπλα του και μιλούσαμε, γύρισε πλευρο, μου γύρισε την πλατη δηλαδή, έβγαλε έναν

αναστεναγμό και κοιμήθηκε.

Ναι.... νόμιζα ότι κοιμήθηκε. 5 λεπτά μετά ήρθε και η μαμά μου.

"Είναι πολύ ήρεμος " της λέω. "Δεν βαριανασαίνει καθόλου"

Είχε ήδη φύγει!

Μπήκε ο γιτρός, με έβγαλε έξω, και απλά είπε ότι αυτό ήταν... τέλειωσε

Την επόμένη Σάββατο έγινε η κηδεία και την Κυριακή εγώ έπρεπε να

επιστρέψω στη σχολή μου.

Θέλω να καταλήξω ότι με περίμενε πως και τι και εξάντλησε όλο το

χρονικό διάστημα που ήμουν εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ λυπαμαι που η ζωη του φυλαγε αυτο το τελος.... :(:(

Να εχετε κουραγιο πολυ και να λυτρωθει ο παπουλης απο τους πονους του..να θυμαστε οτι εζησε τη ζωη του καισας χαρισε τη ζωη και πολλες ομορφες στιγμες

Και παλι κουραγιο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula μου, λυπάμαι πάρα πολύ...... :(:(:(

Κάνε κουράγιο κοριτσάκι μου...... :(

Εύχομαι να μην ταλαιπωρηθεί πολύ ο αγαπημένος σου παππούκος...

Καταραμένη αρρώστια... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωλινάκι , οτι και να πω δεν είναι αρκετο...

Ο παππούκας σου έζησε μια γεμάτη ζωή,με παιδιά και εγγόνια και

όι αναμνήσεις του είναι γλυκές και πολλές....

Αυτό άπό μόνο του είναι πολύ σημαντικό!

Ευχομαι ολα να κυλήσουν ήρεμα και ανώδυνα γι αυτόν.

Η αδερφή σου σίγουρα θα προλάβει γιατί κάποιος την περιμένει...

Κουράγιο και μην πνίγεις τον πόνο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουγατσουλα μου ποσο σε καταλαβαινω δεν μπορεις να φανταστεις.Τα περασα και εγω τωρα προσφατα με τον παππου του αντρα μου τον παππου μου δηλαδη ετσι τον ενιωθα και ετσι ηταν.Δυστηχως ετσι ξαφνικα μας "επεσε" και εμας και μαθαμε οτι ειχε καρκινο τελεικα και εφυγε πολυ γρηγορα.Μεχρι το τελος τα ειχε 400 που λενε και μεχρι τελος ειχε στο νου του να κερασουμε τον κοσμο που ειχε παει να τον δει.Τον ειδα στο ονειρο μου ομως και ειναι καλα εκει μου το ειπε.Αχ συγκινηθηκα παλι τωρα που στα γραφω!Ευχομαι ο δικος σου παππους να πηγαινει καθε μερα ολο και καλυτερα η αν "φυγει" τουλαχιστον να μην ταλαιπωρηθει πολυ αυτο ειναι το σημαντικο.Κουραγιο και μακαρι να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουγατσουλα μου ποσο σε καταλαβαινω δεν μπορεις να φανταστεις.Τα περασα και εγω τωρα προσφατα με τον παππου του αντρα μου τον παππου μου δηλαδη ετσι τον ενιωθα και ετσι ηταν.Δυστηχως ετσι ξαφνικα μας "επεσε" και εμας και μαθαμε οτι ειχε καρκινο τελεικα και εφυγε πολυ γρηγορα.Μεχρι το τελος τα ειχε 400 που λενε και μεχρι τελος ειχε στο νου του να κερασουμε τον κοσμο που ειχε παει να τον δει.Αλλα ξερεις ποτε πεθανε?Οταν ηρθε ο γιος του που μενει Αμερικη..ηρθε Σαββατο και Κυριακη πεθανε!Τον περιμενε αφου την Παρασκευη που τον ειχαμε στο νοσοκομειο παλευε το βραδυ και επεσε απο το κρεβατι του.Παλευε να μεινει στην ζωη για να τον δει.Τον ειδα στο ονειρο μου ομως και ειναι καλα εκει μου το ειπε.Αχ συγκινηθηκα παλι τωρα που στα γραφω!Ευχομαι ο δικος σου παππους να πηγαινει καθε μερα ολο και καλυτερα η αν "φυγει" τουλαχιστον να μην ταλαιπωρηθει πολυ αυτο ειναι το σημαντικο.Κουραγιο και μακαρι να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουγατσουλινα οταν βλεπεις ενα δικόσου ανθρωπο σε μια τετοια κατασαση σιγουρα επηρεαζεσε και ψυχολογικα εισαι Χαλια .Ζω την ιδια κατατσαση με τν πατερα μου ειμαι 39 χρονων και απο τα 13 μου βλεπω εναν ανθρωπο αρρωστο με πολλα προβληματα υγειας τον θυμαμαι να κανει ενεσες ινσουλινης να πεφτει κατω απο υπογλυκεμια και τωρα να μην μπορει να μας ξεωρισει .Να εχει γυρισει πισω σε παλια χρονια οταν ακομα ειμασταν παιδια ακομα καποιες ελαχιστες στιγμες ερχετε στην πραγματικοτητα .

Εχει καποιες εκρηξεις θυμου και ολη αυτη η κατασταση εχει επηρεασε όλ την οικογενεια τη μαμα μου που ξαφνικα γερασε την αδερφη μου η οποια μενει πιο κοντα και εχει υποστει ολα τα τρεχαματα .Απο την άλλη όμως καταλαβαινω οτι ο πατερας μου ειναι ενας ανθρωπος 78 ετων περασε ναι δυσκολα παιδικα χρονια αφου εμεινε ορφανος απο τα 12 του και απο τους δυο γοις καικληθηκε αν ερθει στην Αθηνα μαζι με τα τριααδρφια του εκεινος τοτε που ηρθε στην Αθηνα ηταν 18 και απο πισω ειχε καιμια μικρη αδερφη επισης υπηρχε ενας μεγαλυτερος αδερφος καιμια ακομα αδερφη περασαν ασχημα δεν ειχαν κανεναν απλα ο ενας τον αλλον και καταφεραν να σταθουν .Ο πατερας μου εκανε οικογενεια ειδε τα παιδια του να μγαλωνουν να παντρευονται να κανουν τη δικη τους οικογενεια να αποκτουν παιδια εκανε πεντε εγγονια ηδη τα τεσερα ειναι μεγαλα εχει παρει χαρες στη ζωη του ειναι ενας ανθρωπος γεματο εμπειριες και καταστασεις .

Να σας πω κατι δνε μου αρεσει αν τον βλεπω καθηλωμενο δνε θελω α τον βλεπω να υποφερει αν ειναι να τελειωνουν τα βασανα του και αν ξεκουραστει αν αυτο πρεπει να γινει δνε μπορω να αλλαξω ρα πραγματα .Απλα ξερει οτι τον Αγαπω και οτι ειμαι ευτυχισμενη που ειχα ενα τοσο καλο πατερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου λυπάμαι πάρα πολύ για τον παππού σου!!!

εγώ προσωπικά αν κάποιο δικό μου αγαπημένο πρόσωπο ήταν πολύ άρρωστο θα ήθελα να το δω πριν γίνει το μοιραίο και αν ήμουν στη θέση της αδερφής σου θα ήθελα να μου το πεις.

και πάλι λυπάμαι πολύ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

για την συμπαρασταση σας δ ξερω τι αλλο να σας πω .....

ημουν εκει τον ειδα......ελεγε πως ειναι καλυτερα σημερα ...

κ μου εδειξε πως κουναει τα χερια του κ γελαγε

ηταν μαζεμενος στην ακρη του κρεββατιου ....

μολις τον ειδα ενας κοπμπος εκατσε στον λαιμο μου

προσπαθησα πραγματικα να μην το δειξω ...

αλλα βγηκα εξω δ αντεξα κ εκλεγα σαν την χαζη

ειμαι καλα μου ελεγε ...

δ το καταλαβε βεβαια οτι εκλεγα

μου εδειχνε οτι μπορει να πιανει το μπουκαλι με το νερο κ να το

πινει μονος του ....

κοιτα με μπορω να ετσι κοιτα ...

ποναει η ψυχη μου το μεσα μου δ μπορουσα να τον βλεπω ετσι...

οταν εφτασα εκει μου ειπε η νοσοκομα οτι εκανε τσισα

πανω του δ προλαβε να σηκωθει κ ενιωθε παρα πολυ ασχημα μου ειπε

οτι στεναχωρηθηκε πολυ...

κ ηταν με την πανα γιατι δ ειχε αλλα καθαρα ρουχα κ μολις μπηκα

ντραπηκε κ σκεπαστηκε

ρωταγε για την αδερφη μου που ειναι αν ειναι στην δουλεια κ αν θα ερθει

κ για τον μικρουλι μας (τον αδερφο μου ) αν θα ερθει του ειπε η μαμα μου οτι θα ερθει αυριο γιατι ειχε σχολειο κ κατσουφιασε

την κυριακη που ειχαμε παει ο ανδρας μου ηταν διπλα μου κ μου λεει ο θανασης τι κανει?????του λεω εδω ειναι διπλα σου ...

εσυ εισαι ο θανασης????τον ρωτησε.....

ο θεουλης ας του δωσει δυναμη ....σε ενα μηνα παντρευετε ο αλλος του εγγονος κ αναρωτιεμαι θα προλαβει??????η οχι???????

υγ.εχει κ 7 δυσεγγονα ο παπους μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula μου, ο παππούς σου καταλαβαίνει την κατάσταση του.ό,τι κάνει το κάνει για να μη στεναχωρεί εσάς!!Μπράβο του ψυχάρα ο παππούς για να περιμένει την αδελφή σου καταλαβαίνει ότι δεν είναι καλά..Δυστυχώς..Όσο για σένα μπράβο σου που δεν έκλαψες μπροστά του, για να μην τον στεναχωρήσεις, αυτός κάνει ότι μπορεί για να είστε εσείς καλά..Στεναχωριεται με τη στεναχώρια σας..Δε θα ξεχάσω όσο ζω τον πατέρα μου να μου λέει μία βδομάδα περίπου πριν φύγει..Θέλω να ξέρεις Μαρίνα μου ότι προσπάθησα, προσπάθησα πάρα πολύ ΓΙΑ ΣΑΣ αλλά κουράστηκα και σου τ ορκίζομαι ότι δε φοβάμαι να πεθάνω...και γω με λυγμούς του είπα καλέ μου παπά μην προσπαθείς άλλο για μας σε βλέπω πόσο κουράστηκες φτάνει όλοι μια μέρα θα φύγουμε ας γίνει το θέλημα του Θεού...χάλια έγινα πάλι αλλά χαλάλι αν μπορώ να απαλύνω λίγο τον πόνο σου και να σε προετιμάσω για αυτό που επίκειται, mpougatsoula μου ο πόνος είναι αφόρητος και δε ξέρω αν φεύγει και ποτέ το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να δεχτούμε το αναπόφευκτο,δεν έχουμε και άλλη επιλογή, μόνο τότε θα φύγει ήσυχος και ο παππούς σου όταν ξέρει ότι σας αφήνει καλά για να γαληνέψει και η ψυχούλα του..κουράγιο κούκλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου λυπαμαι πολυ εχω χασει ενα πολυ αγαπημενο μου προσωπο απο καρκινο των οστων και ξερω οτι ειναι πολυ οδυνηρο και επιπονο για τον ασθενη (θεωρω οτι ειναι η χειροτερη μορφη καρκινου)

καντε κουραγιο και να ειστε διπλα του!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Πωλίνα μου.... :( :(

Όποτε και να γίνει... με όποιο τρόπο και να γίνει... Και στα ξαφνικά και στα αναμενόμενα... Όταν αγαπημένοι μας άνθρωποι αρρωσταίνουν και χάνονται, ο πόνος είναι πολύ μεγάλος...

Κουράγιο κοριτσάκι μου... και σε όλους σας σ'αυτήν την τόσο δύσκολη στιγμή... Να'στε κοντά του να του δίνετε δύναμη όσο μπορείτε.. Αν και αρκετά συχνά γίνεται το αντίθετο... ο ασθενής δίνει δύναμη στους γύρω του και κάτι μου λέει πως ο παππούς σου είναι τέτοιος τύπος.

Μακάρι να προλάβει το γάμο του εγγονου του και να'ναι σε καλή κατάσταση να το χαρεί!

Είμαστε κοντά σου... και μην λες χαζά του στυλ "συγγνώμη αν σας κούρασα"! Εδώ είμαστε όλες η μία για την άλλη - και στη χαρά και στη λύπη και στον πόνο και στην τρέλα και σε όλα!

Φιλάκια πολλά κοριτσάκι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι και να σου πούμε είναι ανώφελο...Απλά ξέρεις τί σκέφτομαι μπουγατσούλα μου;

Είναι τέτοιες μέρες,και μας νοιάζει ποιος θα βάλει το ακριβότερο και πιο επιβλητικό δέντρο στο σαλόνι του,ποιος θα κάνει καλύτερη επίδειξη των χρημάτων του,και πώς θα γεμίσουμε όσο το δυνατόν περισσότερο την κοιλιά μας!

Αντί να δούμε ότι είναι μέρες άγιες,μέρες προσευχής,και ότι κάποιοι άνθρωποι όπως εσύ περνούν το δικό τους δράμα.

Είμαστε γλοιώδεις και άπληστοι...Και λυπάμαι πολύ.

Εύχομαι από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και ο παππούς σου να φτάσει 150 χρονών!

Υ.Γ:Στις 24 του μήνα κλείνει κι ο δικός μου παππούλης 3 χρόνια που 'κοιμήθηκε'....Από τότε τα επόμενα Χριστούγεννα μου θυμίζουν εκείνο το τηλεφώνημα,και μου δημιουργούν θλίψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, εννοείται ότι οι γιατροί οφείλουν να σου πουν οτιδήποτε βλέπουν για να είναι καλυμμένοι! Το σημαντικό είναι ότι αυτό που είδαν δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. Προσπάθησε να μην το Googlαρεις γιατί μπορεί τζάμπα να αγχωθεις. Εγώ πχ έχω διπλό ουρητήρα από αριστερά και το ανακάλυψα τυχαία σε αξονική (στο ίντερνετ έλεγε ότι κάνει ενοχλήσεις και συνήθως χρειάζεται εγχείρηση) κι ο γιατρός είπε ότι αφου δεν έχω ενόχληση όλα καλά. Εννοείται το άγχος θα υπάρχει! Είναι λογικό να αγχωνόμαστε για το αν είναι καλά τα μωράκια μας.  Εύχομαι όλα πολύ καλά!!!  
    • Καλημέρα κορίτσια μου...εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρούλη μας!!!Όλα καλά,ο μικρούλης μεγαλώνει φυσιολογικά και προχωράμε!!!28+2 σήμερα 🩵👣🧿🧿 7.6 έχουμε doopler και θα μας ξανά δει μέσα του Ιούνη 🥰🥰🥰 Η κοιλίτσα έχει πεταχτεί για τα καλά πια,ευτυχώς τα κιλάκια μου είναι καλά ακόμα 🤗.. Εσείς πώς τα πάτε??
    • Το κατάλαβα και εγω ότι κάπως δυσανασχετούν είναι η αλήθεια και βγάζουν παραξενιές  εμενα ο δικός μου δεν με είπε τίποτα βέβαια αλλά μόλις έφυγα λέω πως μάλλον έπρεπε να παω λίγο νωρίτερα σκέψου ο αντρας μου σκεφτόταν να πάμε μετά το Πάσχα   σίγουρα κάποιον θα βρεις εννοεται που να σου κάνει και να βολεύουν και οι ημερομηνίες  αλλη μαία βρήκες ε; Όχι αυτήν του ιδιώτη γιατρού που έχεις ; 
    • Καλημέρα κορίτσια μου...εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρούλη μας!!!Όλα καλά,ο μικρούλης μεγαλώνει φυσιολογικά και προχωράμε!!!28+2 σήμερα 🩵👣🧿🧿 7.6 έχουμε doopler και θα μας ξανά δει μέσα του Ιούνη 🥰🥰🥰 Η κοιλίτσα έχει πεταχτεί για τα καλά πια,ευτυχώς τα κιλάκια μου είναι καλά ακόμα 🤗.. Εσείς πώς τα πάτε??
    • Θα τα καταφέρεις, να είσαι αισιόδοξη!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Εγώ τέλος Ιουνίου λογικά, με 3 κατεψυγμένα έμβρυα. Εχεις την θετική μου σκέψη! ❤
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...