Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες που γέννησαν Απρίλιο του 2009


Recommended Posts

καλημερα κοπελιες,

τελικα δε τη γλυτωσαμε

μου κρυωσε και εμενα, μπουκωμα και μυξουλες

το βραδυ της εβαλα ορο αλλα τωρα με καθε φτερνισμα γεμιζουμε μυξουλες

καμια συμβουλη απο τις εμπειρες??

να της δωσω κανονικα φαγητο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 649
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Εφούλα λυπάμαι πολύ... :(:( Περαστικά σας!!

Λοιπόν θα τις καθαρίζεις συχνά τη μυτούλα με ορό και θα της φυσάς..Αν δεις ότι δεν μπορεί να φυσήξει, δηλ. δε βγαίνουν οι μιξούλες, πρέπει να τις απομακρύνεις εσύ με το αναρροφητικό...Καταλαβαίνεις ποιο εννοώ..Υπάρχουν δύο ειδών..Ένα σωληνάκι που τις ρουφάς εσυ και η άλλη η φούσκα..Εγώ τη φούσκα έχω, αλλά δεν κάνει και τίποτα... :angry::angry:

Το φαγητάκι της να της το δώσεις κανονικά απλώς να είναι λίγο ζεστούλι...Και αν τρώτε γιαουρτάκι, καλύτερα να μην της δώσει σήμερα επειδή είναι λίγο κρυο από το ψυγείο..

Εμάς ο παιδίατρος μας έδωσε και το Claritine το σιρόπι, το οποίο είναι αντισταμινικό..

Εμάς μας έσωσε το ντουζάκι...Το μπάνιο την χαλάρωσε πολύ και της έβγαλε αρκετές μιξούλες..

Ειδική και έμπειρη δεν είμαι..Αλλά επειδή κι εγώ τώρα τα πέρασα, σου λέω τι βοήθησε εμάς..Βέβαια, δεν περνάει αμέσως..Το μπούκωμα μας κράτησε μια μέρα εμάς (αυτό ήταν και το χειρότερο γιατί δεν μπορούσε να αναπνεύσει) αλλά μιξούλες έχουμε ακόμα.. :angry::angry: Οπότε συνεχίζω με τους ορούς..

Α!!Επίσης να παρακολουθείς και τη θερμοκρασία της!!!Εμάς την πρώτη μέρα έκανε μέχρι 37,5, αλλά δεν είναι πυρετός αυτό..

Αυτά!!!!!Εύχομαι γρήγορα καλή ανάρρωση!!!!!

ό,τι άλλο χρειαστείς ρώτα..

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα και τη παιδιατρο

μου ειπε πολλα υγρα

νερακι και γαλατακι δηλαδη

για φαγητο να μη τη πιεσω αν δε θελει

εστειλα και τον αντρα μου να φερει χαμομηλακι να της κανω

το πουλακι μου ειναι ευδιαθετο

ολο παιζει και γυρναει γυρωγυρω

δε με ενοχλει καθολου

ολο μυξουλες και σαλακια ειναι σημερα

την εχω αλλαξει 3 φορες απο το πρωί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφάκι κι εμένα έτσι ευδιάθετη ήταν..Συνέχεια γελούσε..Δε γκρίνιαζε καθόλου..Και δε θα έχεις πρόβλημα και με το φαγητό, εαν γενικά τρώει..Εμάς από όρεξη πήγαινε μια χαρά..

Α, ναι!!!Ξέχασα να σου πω και για το χαμομηλάκι!!!!!!

Όλα θα πάνε καλά..Εμένα μου είπε ο παιδίατρος ότι εάν οι μυξούλες της είναι καθαρές (δηλαδή δεν είναι πράσινες ή κίτρινες) δεν υπάρχει πρόβλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!!!!Σάλια έχει και μενα πολλά, αλλά δεν ξέρω αν συνδέονται...Εγώ υποψιαζόμουν δοντάκι..Πάντως κι εμείς έτσι..Συνέχεια μπλούζες της αλλάζαμε..Γινόταν μούσκεμα από τα σάλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tati καλως ήρθες στην παρέ μας! Ευχαριστούμε πολύ για τα περαστικά!!! Efi μου γρήγορα περαστικά εύχομαι! Εμείς ακόμα έχουμε μυξούλες και βήχα, κυρίως το βράδυ. Πάλι καλά δεν τον ενοχλεί στον ύπνο, ταλαιπωρείται όμως το γιαβράκι μου. Κλασσικά κι εμένα έχει ξενερώσει εντελώς με τον ορό και κλαίει με το που πάω να τον ακινητοποιήσω. Και δεν έφτανε αυτό. Επειδή και η σύριγγα που του δίνω το σιρόπι είναι διαφανής και μοιάζει με τον ορό, με το που τη βλέπει γυρνάει πεισματικά το κεφάλι και μπήγει τα κλάμματα! Α και κάτι που παρατήρησα με το Aerolin (σιρόπι). Κορίτσια, τους κάνει ταχυκαρδία και παθαίνουν κατι σαν να έχουν πάρει αναβολικά. Ο δικός μου χτυπιόταν σαν το χταποδάκι χερια ποδια μες την ενέργεια και μετά από ώρες έπεσε ξερός για ύπνο :dry: . Άσχετο!!! Είναι και τα δικά σας ταυράκια (στο ζωδιο) τόσο πεισματάρικα ή μόνο το δικό μου??? ΄΄Απαξ και βάλει κατι στο μυαλό του, ο κόσμος να χαλάσει πρέπει να γίνει, και μάλιστα τη στιγμή που το θέλει! Φαντάσου να γίνει 16 τι έχουμε να πάθουμε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe έγραψε:

Άσχετο!!! Είναι και τα δικά σας ταυράκια (στο ζωδιο) τόσο πεισματάρικα ή μόνο το δικό μου??? ΄΄Απαξ και βάλει κατι στο μυαλό του, ο κόσμος να χαλάσει πρέπει να γίνει, και μάλιστα τη στιγμή που το θέλει! Φαντάσου να γίνει 16 τι έχουμε να πάθουμε :P

Το δικό μου ταυράκι πάντως είναι πολύ πεισματάρης :) Αν δεν θέλει κάτι, τελείωσε αυτο θα γίνει και αν θέλει επίσης κάτι τα ίδια... Χωρίς κλάματα, άντε μόνο λίγο γκρίνια θα περάσει το δικό του. Τέλος... Κι επειδή είμαι κι εγώ ταυράκι καταλαβαίνετε τι θα γίνει όταν μεγαλώσει ;) Τώρα υποκύπτω γιατί μόλις κάνει αυτό που θέλει μου σκάει κι ένα χαμόγελο νίκης :laugh: :laugh: :laugh:

Κορίτσια περαστικά στα μωράκια σας :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το νινί μου ευτυχώς ξεκίνησε και τρώει την φρουτοκρεμα. Μάλλον περάσαμε φάση... Κατά τα άλλα θέλει συνεχώς να περπατάει και μας έχει φύγει η μέση.... :ohmy: Δεν κάνουμε και άλλη δουλειά... :S

Την Παρασκευή έχουμε και παιδίατρο, ανυπομονώ για να δω κιλά και τι θα μας προσθέσει στην διατροφή μας... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!!!Εδώ είμαι κι εγώ...Πολλή δουλειά ρε γαμώτο... :(:(

Η αρκουδίτσα μου ευτυχώς είναι καλά..Δεν κρατιέται με τίποτα..Και μπορεί να μην είναι Ταυράκι στο ζώδιο, αλλά θέλει πάντα να περνάει το δικό της...Αν δεν κάνεις αυτό που θέλει, κάνει νεύρα, πάει να κλάψει, αλλά εγώ δε μασάω από τέτοια... :P:P:P Δεν της κάνω τα χατήρια... :laugh: :laugh: :laugh: Ρε κορίτσια η μικρή μου εδώ και 2 βράδια ενώ στην αρχή κοιμάται κανονικά, μέσα στον ύπνο της, την ακούω να κλαίει...Τρέχω στο δωμάτιό της και τη βλέπω να κοιμάται κανονικά...Και έχει σταματήσει το κλάμα..Αλλά τη βλέπω που γυρίζει συνέχεια..Προφανώς δε βολεύεται...4-5 φορές το έκανε αυτό και χθες και σήμερα...Σας έχει συμβεί;;;

Νινάκι μου κι εμείς την Πέμπτη περιμένουμε τον παιδίατρο..Άντε να δούμε τί θα μας πουν...

Λένα βγάλε το τικεράκι με το πότε επιστρέφεις τη δουλειά, γιατί θα σε δαγκώσω... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Έχω γυρίσει εδώ και 3 μήνες στη δουλειά.... :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μένα κορίτσια!!!

Εμένα δεν κάθεται πουθενά!!!πιάνεται απ τα τραπέζια,σηκώνεται,πιάνει βάζα,τασάκια..καταλαβαίνεται!!!!ειναι και 11 κιλά παιδί..άντε να τον έχεις συνέχεια αγκαλιά...

νινάκι είδες..ήθελε το χρόνο του..και μενα στην αρχη δεν έτρωγε...

ρε κοριτσια αυτο που με απασχολει....δόντια πότε θα βγάλουμε οέο...;;;;;σε λίγο κλεινουμε και τον 10ατο και ουτε..ένα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!!!Εδώ είμαι κι εγώ...Πολλή δουλειά ρε γαμώτο... :(:(

Η αρκουδίτσα μου ευτυχώς είναι καλά..Δεν κρατιέται με τίποτα..Και μπορεί να μην είναι Ταυράκι στο ζώδιο, αλλά θέλει πάντα να περνάει το δικό της...Αν δεν κάνεις αυτό που θέλει, κάνει νεύρα, πάει να κλάψει, αλλά εγώ δε μασάω από τέτοια... :P:P:P Δεν της κάνω τα χατήρια... :laugh: :laugh: :laugh: Ρε κορίτσια η μικρή μου εδώ και 2 βράδια ενώ στην αρχή κοιμάται κανονικά, μέσα στον ύπνο της, την ακούω να κλαίει...Τρέχω στο δωμάτιό της και τη βλέπω να κοιμάται κανονικά...Και έχει σταματήσει το κλάμα..Αλλά τη βλέπω που γυρίζει συνέχεια..Προφανώς δε βολεύεται...4-5 φορές το έκανε αυτό και χθες και σήμερα...Σας έχει συμβεί;;;

Νινάκι μου κι εμείς την Πέμπτη περιμένουμε τον παιδίατρο..Άντε να δούμε τί θα μας πουν...

Λένα βγάλε το τικεράκι με το πότε επιστρέφεις τη δουλειά, γιατί θα σε δαγκώσω... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Έχω γυρίσει εδώ και 3 μήνες στη δουλειά.... :angry::angry::angry:

μπεμπούλα..αυτό μου συμβαίνει εδω και ένα μηνα!! :(:( τον βάζω για ύπνο και ξυπνάει κλαιγιντας τουλάχιστον 2-3 φορές..αλλά μετά ξανακοιμάται. ;);) απ οτι έχω καταλάβει..επειδη κοιμάται πολύ άτσαλα μάλον..πιάνεται..αλλά οταν μιλάμε ατσαλα...αλλού πόδια..αλλού το κεφάλι..ανάποδα..πλάγια..τα πάντα..εκτος απο κανονικα :laugh: :laugh: το κακο βέβαια είναι οτι μένω εγω άυπνη :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana έγραψε:

mpempoula16 έγραψε:

μπεμπούλα..αυτό μου συμβαίνει εδω και ένα μηνα!! :(:( τον βάζω για ύπνο και ξυπνάει κλαιγιντας τουλάχιστον 2-3 φορές..αλλά μετά ξανακοιμάται. ;);) απ οτι έχω καταλάβει..επειδη κοιμάται πολύ άτσαλα μάλον..πιάνεται..αλλά οταν μιλάμε ατσαλα...αλλού πόδια..αλλού το κεφάλι..ανάποδα..πλάγια..τα πάντα..εκτος απο κανονικα :laugh: :laugh: το κακο βέβαια είναι οτι μένω εγω άυπνη :angry:[/quote:pamwfdwf]

Κορίτσια κι εμένα μου το κάνει αυτό και κάποιες φορές θέλει να τον πάρω αγκαλίτσα έστω και για 1 λεπτό και μετά να τον βάλω στο κρεβάτι του. Ο ύπνος του ειναι άτσαλος, αλλού τον βάζω αλλού τον βρίσκω... Έχει και την πλάκα του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...Ευτυχώς σήμερα το έκανε μόνο μια φορά..Κατά τη 1 τη νύχτα την ακούω να κλαίει,πάω στο δωμάτιό της έκλαιγε με κλειστά τα μάτια και δυσανασχετούσε..Δε βολευόταν!!!Της έβαλα πιπίλα και σταμάτησε αμέσως!!!!!!Ούτε καν ξυπνάει..Όλο αυτό που σας λέω δε διαρκεί ούτε ενα λεπτό..Αλλά θα πάθω κανένα καρδιακό επεισόδιο έστι όπως πετάγομαι μες στη νύχτα!!!! :laugh: :laugh: :laugh: Καψόνια μου κάνει μάλλον... :P:P

Αλλά ο ύπνος της είναι.......παλεύει μόνη της!!!!Ένα βράδυ ξύπνησα και πάω να τη δω στο δωμάτιό της..Κοιμόταν στο πλάι..Το μισό κορμί της κάτω και το άλλο μισό στον αέρα.. :laugh: :laugh: Είχε πιαστεί από το πάνω μέρος της πάντας και κραιόταν..Το χέρι και το μισό κορμί στον αέρα...Ήθελα να 'ξερα δεν κουραζόταν...

Αφήστε που πολλές φορές έχω πάθει εγκεφαλικό..Σηκώνομαι μέσα στη νύχτα να τη δω, πάω στο δωμάτιό της μες στα σκοτάδια και βλέπω την κούνια της άδεια και μου κόβονται τα πόδια...Κι ανάβω το φως και τη βλέπω κολλημένη στην κάτω πλευρά της κούνιας, παράλληλα με το ξύλο..Όχι κάθετα..Εντωμεταξύ δε χωράει..Και βλέπεις το κεφάλι της κολλημένο στα κάγκελα και τα πόδια έξω από τα κάγκελα... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Juliana μου δεν έχετε ούτε ένα δόντι ε;;;;Δεν πειράζει!!!!!!!Καλύτερα!!Εμείς βγάλαμε στους 5,5 μήνες τα δύο κάτω με διαφορά μιας εβδομάδας και πριν 3 εβδομάδες ταυτόχρονα τα δύο πάνω...Σε πληροφορώ ότι στο πρόσωπό μου είναι χαραγμένα τα δόντια της...Συνέχεια με δαγκώνει και πονάω... :woohoo: :woohoo: Αλλά μην ανησυχείς!!!!!!Σύντομα θα σκάσουν και του μπόμπιρα τα δόντια!!!Και μάλιστα όλα μαζί και θα σε φάει.... :P:P:P

11 κιλά είστε εσείς;;;Εμείς 9.300 και μου φαίνονται πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να΄μαι και εγω

δε σας ξεχασα

απλα εχω τη μικρη αρρωστη και ειναι εκει το μυαλο μου

λαρθγγιτιδα

βηχει η κακομοιρα ολη νυχτα

ελπιζω με τισ σταγονιτσες που μας εδωσε η γιατρος να παμε καλυτερα

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efi21 έγραψε:

να΄μαι και εγω

δε σας ξεχασα

απλα εχω τη μικρη αρρωστη και ειναι εκει το μυαλο μου

λαρθγγιτιδα

βηχει η κακομοιρα ολη νυχ

τα

ελπιζω με τισ σταγονιτσες που μας εδωσε η γιατρος να παμε καλυτερα

φιλια σε ολες

Περαστικά στην μπομπού Εφούλα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη περαστικα στη μικρουλα σου

Γωγω κ ο μικρος μου το κανει αυτο αρκετες φορες, βγαζει μια τσιριδα τρεχω του σκοτωμου εγω μεσα κ τον βλεπω να κοιμαται κ μαλιστα με το στομα ανοιχτο!!!

Κοριτσια σημερα εσκασε και το 4ο δοντι!!!!! Ολα μαζι τα εβγαλε ο ατιμος!!! Αντε να δουμε θα σταματησει λιγο αυτη η γκρινια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλ μην ανησυχεις θα τα βγαλει τα δοντακια του!! Απλα αποτι φαινεται θα τα βγαλει ολα μαζι..

Αντε ρε 11 κιλα??? Πω πω!! Και μετα λεω τον Ανασταση ζυμαρουλη!! χαχαχαχα Δωσε φιλακια στις πατουσαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφούλα μου περαστικά στο μπυμπουκάκι σου...Εύχομαι σύντομα να γίνει περδίκι και να συνεχίσει τις ταρζανιές της... :laugh: :laugh:

Καλά ρε Λενάκι εσείς μας φάγατε λάχανο!!!!Εκεί που δεν ήταν φαφούτης ο Αναστασάκος, την έφτασε τη γυναίκα του;;;;;Έχουν να ρίξουν δαγκωματιές μεταξύ τους... :P:P:P Σιδερένια μωρέ τα δοντάκια σας!!!!!

Νινάκι μου πώς πάτε με τη φρουτόκρεμα;;;;Εξακολουθεί να την τρώει;;;;;Είδες που ήταν απλώς μια φάση;;;Κι εμείς το είχαμε περάσει αυτό το στάδιο και τώρα δεν προλαβαίνουμε τις κουταλιές.... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα Γωγω εχει να τις κανει κατι πιπιλιες ο δρακουλινος!!!! Θα τον κυνηγας!!!!

Τωρα που λετε για τη φρουτοκρεμα εγω επιχειρησα αλλη μια φορα να του δωσω πορτοκαλι κ ο κωλος του εγινε παλι πουα... Λετε να φταιει εκεινος ο βλακας ο γιατρος που μου ειχε πει να του στιβω χυμο κ να του δινω να τον πινει? Ηταν 5.5 μηνων τοτε... Τι να πω.. Μα τον πειραζει παρα πολυ, ενω το μανταρινι οχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μας.

Λένα μου τα έβγαλε τελικά ε;;Καλορίζικα βρε.

Γωγώ είδες ο γαμπρούλης σου;;; :laugh: :laugh:

Βρε κορίτσια εμένα δε μπουσούλησε ακόμη. Αυτό που κάνει είναι να σέρνεται με τον ποπό του και να πιάνεται από αντικείμενα να σηκώνεται.

Επίσης θέλω να σας ρωτήσω.

1)Τον 10ο μήνα θα δώσει κάποια φακές;;;

(Επιτρέπεται η ρίγανη ,δάφνη ή μόνο κρεμμύδι - λάδι)

2)Σπανακόρυζο-Γεμιστά. Το λάδι θα το βάλω απο την αρχή . Πειράζει;

Εννοείται πως δε θα βάλω αλάτι. Ετσι μου είπε η παιδ.

3)Δίνεται ψωμί;;;

Εσας τρώνε τίποτε άλλο;;;

Εμείς μόνο φρουτα ,γιαούρτι, λαχανικά, μοσχάρι, κοτόπουλο και ψάρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Γωγώ μου ευτυχώς την τρώμε τώρα. Παλι καλά...

Καλέ κι εμένα δεν μπουσουλάει και δεν του αρέσει και καθόλου, θέλει να έιναι όρθιος συνέχεια...

Κι εμείς αυτά τρώμε ακόμη Παναγιώτα, θα δούμε για τον άλλο μήνα..

Το πορτοκάλι κάνει αλλεργίες αλλά νομίζω ότι περνάει στο χρόνο. Και το μανταρίνι όμως είναι καλό αφού και αυτό έχει βιταμίνη C.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου ούτε η αρκουδίτσα η δικιά μου μπουσουλάει... :(:(

Κάνει βηματάκια, πιάνεται απ'όπου βρει και σηκώενεται, φέρνει βόλτες γύρω γύρω το τραπεζάκι του σαλονιού και το πάρκο μόνη της, αλλά για μπουσούλημα ούτε λόγος.... :angry::angry:

Μόνο έρπεται...Αλλά με αυτό τον τρόπο πηγαίνει παντού... :laugh: :laugh: Τεντώνει πίσω τα πόδια της, τα σηκώνει στις μύτες και σπρώχνει το κορμί της προς τα μπρος...

Επίσης εμείς δεν έχουμε καταφέρει ακόμα να σηκωνόμαστε από ξαπλωμένες καθιστές...Μόνο αν πιαστεί από κάπου σηκώνεται..Μόνη της όχι...Έχω αρχίσει να ανησυχώ, αλλά αύριο που θα έρθει ο γιατρός για εμβόλιο θα δούμε τι θα μας πει... :dry::dry::unsure::unsure:

Κι εμείς ακόμα αυτά τρώμε..Εκτός από πορτοκάλι, ψάρι και λαχανικά που αρχίζουν από σ...

Άντε να δούμε μήπως μας προσθέσει τίποτα άλλο να φάμε..Συνέχεια τα ίδια και τα ίδια ρε γαμώτο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Παναγιωτα μου!

Α καλα ουτε εμενα μπουσουλαει κ δε νομιζω να μπουσουλησει.. Σηκωνεται ορθιος και γυρναει γυρω γυρω απο τα επιπλα αλλα για μπουσουλημα.. ουτε λογος!! Και ηθελα τοσο πολυ.. Φανταζομαι πως θα περπατησουν αμεσως.

Λοιπον οσον αφορα τη διατροφη εγω οσπρια θα δωσω μετα το χρονο, μου εχουν πει πως τους πεφτουν βαρια κ δε θελω να τα βιαστω. Τωρα για το λαδι, εγω εχω ρωτησει την παιδιατρο κ μου ειπε οτι ειναι καλυτερα να τα κανω χωρις λαδι τα φαγητα και να το προσθετω στο τελος.

Ψωμι ναι τρωει εδω και καιρο και τρελαινεται!!!

Εμεις ψαρι δεν τρωμε ακομα. Τρωμε αυγο και ντοματα ομως και σε λιγες μερες θα του ξεκινησω και βουβαλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...