Μετάβαση σε περιεχόμενο

Online Αγορές


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!

Το mothercare στελνει διαφορα ενημερωτικα μειλ κ προσφορες σε ολους τους πελατες του απο συστημα!

Δεν ελεγχει την χωρα καταγωγης γι'αυτο μας τρελαινει με τις εκπτωσει κλπ!!! :laugh: :woohoo:

Απο ποιο σαιτ κοιτας?Πες μου μηπως γνωριζω!!!

Αν και καπου θα λεει αν παραδιδει Ελλαδα κ ποσο στοιχιζει! ;)

΅Εγω εεχω ξετρελαθει με το asos αλλα δεν μπορω να κανω εγγραφη! :huh::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Καλημερα!!!

Το mothercare στελνει διαφορα ενημερωτικα μειλ κ προσφορες σε ολους τους πελατες του απο συστημα!

Δεν ελεγχει την χωρα καταγωγης γι'αυτο μας τρελαινει με τις εκπτωσει κλπ!!! :laugh: :woohoo:

Απο ποιο σαιτ κοιτας?Πες μου μηπως γνωριζω!!!

Αν και καπου θα λεει αν παραδιδει Ελλαδα κ ποσο στοιχιζει! ;)

΅Εγω εεχω ξετρελαθει με το asos αλλα δεν μπορω να κανω εγγραφη! :huh::blink:

Καλά αυτά που κοιτάω εγώ δε στέλνουν σίγουρα Ελλάδα.

Γι αυτό έλεγα μήπως ξέρει καμία κοπέλα κάποιο άλλο site

να...βγάλω το άχτι μου!!!!1 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εγω κοιτάω στο:AVENUE DESIGNWEAR και στο TOMMY HILFIGER ONLINE STORE

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ!Τα θέλω όλααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Molly μου..τωρα καταλαβα!!!

Σαν κ εμενα...ξυνεται η τσαπη σου! :laugh: :laugh: :laugh:

Δες κ αυτα μπας κ καλυψουν την..."αναγκη" σου!!!!!

http://www.childrensalon.co.uk/

http://www.asos.com/

http://www.notjustboyssuits.co.uk/index.asp

http://www.dpam.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly έγραψε:

ΑΧ!!!!!!!Τι μου το είπες για το ASSOS!Αλλα τέλεια από κει!!!!!!!!!!

Τι θα κάνουμε για να τα αποκτήσουμε??????????????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

xaxaxaxaxaxaxa!!!!!Εννοεις ΕΚΤΟΣ απο το να βρουμε λεφτα για ξοδεμα??? :P:P

Δες αν μπορεις να κανεις εγγραφη κ πες μου βρε κοπελα μου!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ θες να με στείλεις πρωινιάτικα!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχα εεεεελα που δε θελειειεις!!!!!χαχαχαχαχαχαχα

αντε ελα να ξοδεψουμε μαζι τα λεφτουδακια μας!!!

ΟΧΙ για εμας!!!Για τα κακομοιρα τα παιδακια μας! :P:P:P :laugh: :laugh: :laugh:

(πως ειναι το ονομα σου?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία με λένε!Εσένα Αναστασία έτσι?

Μέχρι τώρα τα ξόδευα όλα στον εαυτό μου!

Τώρα με έχει πιάσει όμως μανία με το παιδί!

Εχεις αγόρι ή κορίτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την τσαχπινουλα μου εχω!!!

Κ εγω γι'αυτην θελω να ψωνιζω συνεχεια!!!!

Αντε να μεγαλωσει λιγο ακομη κ να πηγαινουμε αγορα με τις ωρες! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Έχω εδώ και κάποιο καιρό που ψωνίζω κι εγώ μέσω διαδικτύου τα περισσότερα παραγματά μου. Έχω να προτείνω το www.24eshop.gr για ρούχα και την oriflame για καλλυντικά, που είναι πραγματικά τα καλύτερα για μένα. Αν σας ενδιαφέρει μπορείτε να γίνετε μέλη μέσα από την ιστοσελίδα μου να δείτε τον κατάλογο και να πάρετε τα προιόντα με 30% έκπτωση από τις αναγραφόμενες τιμές.Η ιστοσελίδα είναι:

my.oriflame.gr/oriflame-grigoria.

Eπίσης άλλο site για ρούχα είναι το www.fashioneshop.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Επαναφέρω το θέμα για να πει αν ξέρει κάποια

κοπέλα αξιίπιστα site με ωραία και φθηνά πραγματάκια

για εμάς και τα παιδάκια μας!!!!

Αλλά να μπορούν να τα στείλουν στη Ελλάδα,μη τα κοιτάζουμε μόνο!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax εμενα μου βγηκαν τα ματια να ψαχνω εδω κ 3 ωρες σερυ !

ακομα δεν μπορω να ξεπερασω το mothercare με τα τελεια φανελακια κ πιτζαμακια ...

παντως οποιο site σε ενδιαφερει πηγαινε στο shipping που λεει κ κοιτα αν εχει την Ελλαδα !

και ... οτι νεοτερο μας λες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα Κορίτσια και θα ήθελα να σας ευχηθώ σε όλες ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ !!

Ειμαι και εγώ μητέρα 2 παιδιών. Και μπορώ να σας πω οτι ψωνίζω συχνά απο το διαδύκτυο.Εχω να σας προτείνω ένα σαίτ για έσας και τα μωρά σας.

http://www.luckyclub.gr

Αυτό το σαίτ στέλνει και Ελλάδα.

Επίσης εχώ και έγω ένα ηλεκτρονικό κατάστημα δικό μου αλλά δεν ξέρω εαν επιτρέπεται να το γράψω έδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kouklitsa έγραψε:

Καλημέρα Κορίτσια και θα ήθελα να σας ευχηθώ σε όλες ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ !!

Ειμαι και εγώ μητέρα 2 παιδιών. Και μπορώ να σας πω οτι ψωνίζω συχνά απο το διαδύκτυο.Εχω να σας προτείνω ένα σαίτ για έσας και τα μωρά σας.

http://www.luckyclub.gr

Αυτό το σαίτ στέλνει και Ελλάδα.

Επίσης εχώ και έγω ένα ηλεκτρονικό κατάστημα δικό μου αλλά δεν ξέρω εαν επιτρέπεται να το γράψω έδω.

Καλέ γράψτο,γιατί να είναι κακό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγόρασα πρόσφατα απο αυτό το site

http://www.bce-europe.com/home/

προϊόντα της Weleda k Lavera κ τα πήρα πιο φτηνά απο τα φαρμακεία.Είναι γερμανικό site, μου ήρθαν σε μια βδομάδα κ μου στείλανε κ διάφορα δείγματα κ ενα tester κρέμας προσώπου 50ml της Weleda!! Τα μεταφορικά κόστισαν 10 ευρώ αλλά επειδή ήταν η πρώτη παραγγελία είχα έκπτωση 5 ευρώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasoula2 έγραψε:

Αγόρασα πρόσφατα απο αυτό το site

http://www.bce-europe.com/home/

προϊόντα της Weleda k Lavera κ τα πήρα πιο φτηνά απο τα φαρμακεία.Είναι γερμανικό site, μου ήρθαν σε μια βδομάδα κ μου στείλανε κ διάφορα δείγματα κ ενα tester κρέμας προσώπου 50ml της Weleda!! Τα μεταφορικά κόστισαν 10 ευρώ αλλά επειδή ήταν η πρώτη παραγγελία είχα έκπτωση 5 ευρώ!!

me ti tropo pliroses;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλήρωσα με πιστωτική κάρτα.Έχω βγάλει μια απο την τράπεζα Αττικής τη Attica gift card,είναι κάρτα προπληρωμένη δηλ. μπορείς να ξοδέψεις όσο χρήματα έχει μέσα η κάρτα.Για το ίντερνετ βολεύει πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κaλησπέρα Molly και όλες οι υπόλοιπες,

Δέν θέλω μήπως υπάρξει προβλήμα για διαφιμιστικούς λόγους και μην με διώξει το admin.Θά σου στείλω πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.....

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ........

ΘΕΛΟΥΜΕ Ν'ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ perego ΑΠΟ ΤΟ bimbomarket

Κ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΣΩ internet.

AN ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.....

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ........

ΘΕΛΟΥΜΕ Ν'ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ perego ΑΠΟ ΤΟ bimbomarket

Κ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΣΩ internet.

AN ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.....

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ........

ΘΕΛΟΥΜΕ Ν'ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ perego ΑΠΟ ΤΟ bimbomarket

Κ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΣΩ internet.

AN ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasoula2 έγραψε:

Αγόρασα πρόσφατα απο αυτό το site

http://www.bce-europe.com/home/

προϊόντα της Weleda k Lavera κ τα πήρα πιο φτηνά απο τα φαρμακεία.Είναι γερμανικό site, μου ήρθαν σε μια βδομάδα κ μου στείλανε κ διάφορα δείγματα κ ενα tester κρέμας προσώπου 50ml της Weleda!! Τα μεταφορικά κόστισαν 10 ευρώ αλλά επειδή ήταν η πρώτη παραγγελία είχα έκπτωση 5 ευρώ!!

Μόλις είδα αυτό το σαίτ πάρα πολύ ωραίο !

Ευχαριστούμε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ISMHNH έγραψε:

www.childrensalon.com

Για καλά ρουχαλάκια..πήρα από εκεί φορεματάκι για να πάω την κόρη μου στη βάπτισή της..

έχει πολύ ωραια ρουχα!! ευχαριστω ισμηνη σιγουρα θα παρω καποια πραγματα! και τα παπουτσια ειναι ωραια βρηκα ενα τελειο ζευγαρι για τον γιο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα! όχι βρε κορίτσια επαρχεία είμαι και γω. Και τόσο παίρνουν όλοι οι γιατροί εδώ πάνω κάτω, απ' ότι ξέρω από φίλες μου που έχουν άλλους γιατρούς.  Τι να πω....μάλλον σε κάθε περιοχή ανάλογα πόσοι είναι έχουν και άλλο κοστολόγιο.  
    • Καλημέρα κορίτσια..τι κάνετε; Ο καιρός τι φάση; ζέστη είχαν πει και εδω Αθήνα σήμερα είμαι με ζακέτα και μια μουνταμάρα.. Και εγώ 50 δίνω για το ΠΑΠ που σε αυτή την τιμή περιλαμβάνεται το ΠΑΠ, ο κολπικός υπέρηχος και η ψηλάφηση..το λέω γιατί ο πρώτος γιατρός που είχα από μικρή  μου έπαιρνε πότε 50€ πότε 70€ μόνο για να πάρει το δείγμα του ΠΑΠ..και να τονίσω ότι ούτε καν στο ιατρείο του..πήγαινα εγώ στο ιδιωτικό νοσοκομείο που συνεργαζόταν μου έπαιρνε δείγμα και γεια σας..άντε να έκανε 5 λεπτά  φυσικά τον άλλαξα νωρίς και ηρέμησα..σε ερώτηση μου πριν χρόνια για να μου γράψει εξετάσεις πριν ξεκινήσω προσπάθειες για παιδί (έστω τις βασικές ορμονολογικές) μου είχε πει μείνε έγκυος πρώτα και μετά θα κάνουμε όλες τις εξετάσεις  ε είχαμε Thank You Next 👋
    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...