Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψαχνω γυναικα για καθαριοτητα


Moussa

Recommended Posts

Κοριτσια ξερω ειναι χαζο να γραφω κατι τετοιο σε αυτο τ φορουμ αλλα θα με την εγκυμοσυνη τα εχω ολα αφησει λιγακι και οταν τα πιανω να τα φτιαξω το μωρο κοπαναει σαν τρελο (χουζουρικο θα βγει:P ).Γιαυτο πηρα το θαρρος μηπως καποια γνωριζει καμια καλη κοπελα για να μου κανει καθαριοτητα στο σπιτι.Μια φορα την εβδομαδα και φυσικα οσα λεφτα μου πει..Χιλια συγνωμη για αυτο το θεμα στο ομορφο φορουμ μας:( .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa μπορείς να το καταχωρήσεις στις αγγελίες μας! Εδώ στο φόρουμ αργά ή γρήγορα θα χαθεί.:huh: Και δεν είσαι άσχετη με το θέμα μην στεναχωριέσαι κι' αυτά μες' το πρόγραμμα είναι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa μπορείς να το καταχωρήσεις στις αγγελίες μας! Εδώ στο φόρουμ αργά ή γρήγορα θα χαθεί.:huh: Και δεν είσαι άσχετη με το θέμα μην στεναχωριέσαι κι' αυτά μες' το πρόγραμμα είναι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa μπορείς να το καταχωρήσεις στις αγγελίες μας! Εδώ στο φόρουμ αργά ή γρήγορα θα χαθεί.:huh: Και δεν είσαι άσχετη με το θέμα μην στεναχωριέσαι κι' αυτά μες' το πρόγραμμα είναι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa kalispera!!

An meneis Athina tha sou dwsw to thl. ths kopelas pou fwnazw ki egw.. einai mia poli glikia Filipineza, para poli kali kai to gleifei to spiti.. Thn lene Leni, to til einai: 6932363908

Elpizw na voithisa,

filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa kalispera!!

An meneis Athina tha sou dwsw to thl. ths kopelas pou fwnazw ki egw.. einai mia poli glikia Filipineza, para poli kali kai to gleifei to spiti.. Thn lene Leni, to til einai: 6932363908

Elpizw na voithisa,

filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa kalispera!!

An meneis Athina tha sou dwsw to thl. ths kopelas pou fwnazw ki egw.. einai mia poli glikia Filipineza, para poli kali kai to gleifei to spiti.. Thn lene Leni, to til einai: 6932363908

Elpizw na voithisa,

filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελινα καλη μου θα την παρω τηλ αμμεσα.Η περιοχη μου ειναι στο γαλατσι και ελπιζω να την βολευει.Χιλια ευχαριστω καλη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελινα καλη μου θα την παρω τηλ αμμεσα.Η περιοχη μου ειναι στο γαλατσι και ελπιζω να την βολευει.Χιλια ευχαριστω καλη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελινα καλη μου θα την παρω τηλ αμμεσα.Η περιοχη μου ειναι στο γαλατσι και ελπιζω να την βολευει.Χιλια ευχαριστω καλη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 years later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...