Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου όμορφα, είμαι πολύ χαρούμενη!!! :) :) :)

Η κολλητή μου, η Ελένη (για το πρόβλημά της έγραφα πριν καιρό σε αυτό το post ) μετά από πολλές πολλές περιπέτειες, έκανε πριν λίγες μέρες νέα προσπάθεια εξωσωματικής και μόλις μάθαμε ότι η χοριακή της είναι θετική!!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!!! :) :woohoo: :silly:

Περιττό να σας πω ότι κλαίω από χαρά!!! :blush::blush::) :woohoo:

Την Παρασκευή θα επαναλάβει τη χοριακή να δουν πως προχωράει. Αχ Παναγιά μου να πάνε όλα καλά!!

Eύχομαι όλα μα όλα να πάνε καλά και σε λίγους μήνες να κρατάει το μπεμπάκι της αγκαλίτσα!!! :) :)

Φιλενάδα σ'αγαπώ πολύ πολύ!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να ευχηθω και εγω να της πανε ολα καλα και να εχει σε 9 μηνες το αγγελουδι της.Σε οσες κοπελες εχουν πεδευτει πολυ για να αποκτησουν ενα μωρακι συγκινουμε ιδιαιτερα οταν ακουω οτι τελεικα τα καταφεραν.Μακαρι να εχει ενα υγιες μωρακι ολη την θετικη μου ενεργεια της στελνω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές!!!

Μακάρι όλες οι γυναίκες που το θέλουν πολύ να τα καταφέρνουν!! :)

Λιτσάκι;;; Που'σαι Λιτσάκι;;; Τι κάνουμε;;;; ;):);):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κορίτσια μου όμορφα, είμαι πολύ χαρούμενη!!! :) :) :)

Η κολλητή μου, η Ελένη (για το πρόβλημά της έγραφα πριν καιρό σε αυτό το post ) μετά από πολλές πολλές περιπέτειες, έκανε πριν λίγες μέρες νέα προσπάθεια εξωσωματικής και μόλις μάθαμε ότι η χοριακή της είναι θετική!!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!!! :) :woohoo: :silly:

Περιττό να σας πω ότι κλαίω από χαρά!!! :blush::blush::) :woohoo:

Την Παρασκευή θα επαναλάβει τη χοριακή να δουν πως προχωράει. Αχ Παναγιά μου να πάνε όλα καλά!!

Eύχομαι όλα μα όλα να πάνε καλά και σε λίγους μήνες να κρατάει το μπεμπάκι της αγκαλίτσα!!! :) :)

Φιλενάδα σ'αγαπώ πολύ πολύ!!! :) :)

Εύχομαι και στη φίλη σου και σε σένα τα καλύτερα ΟΛΟΨΥΧΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις θερμοτερες ευχες μου ρουλιτσα μου

για την φιλεναδα σου

ευχομαι ολα να πανε καλα

κ γρηγορα να κρατησει αγκαλια ενα γερο ζουζουνιαρικο πλασματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ κορίτσια.. :blush: :blush: Σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!! :) :)

Πριν λίγο μίλησα μαζί της.. στη 10η μέρα από την εμβρυομεταφορά είχε χοριακή 53. Ο γιατρός είπε πως είναι καλή, αλλά λόγω και του ιστορικού γενικώς υπάρχει μια συγκρατημένη αισιοδοξία..

Μακάρι να πάνε όλα καλά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι μου τι να κανω απο την Πεμπτη το βραδυ μεχρι την Δευτερα πυρετο ειχα.Μου εχουν πεσει ολα μαζι και εχω ταλαιπωρηθει πολυ!Ολα καλα θα πανε ομως και συντομα θα γινω παλι καλα.Εσυ πως εισαι Ρουλα μου?Μακαρι να φερει και σε σενα ενα υγιες μωρακι συντομα γιατι εισαι πολυ καλος ανθρωπος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Λιτσάκι μου... :blush: :blush:

Περαστικούλια...άντε.. μόλις γίνεις καλά, βουρ στο ψαχνό!! ;):P :p

Ο καινούριος χρόνος να μας βρει όλες με μωράκια!!! :) :) :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου Ρουλακι!!!Μακαρι να της πανε ολα καλα της κοπελας!!!Ο καινουργιος χρονος να της κανει δωρο το νινακι της!!!Ενα υγιεστατο νινακι!!!Μακαρι με την τοση θετικη ενεργεια και αγαπη που σκορπιζει γυρω μας λογω Χριστουγεννων ολοι οι ανθρωποι να γεμισουν χαρα με οτι επιθυμει ο καθενας!Μακαρι!Εισαι πολυ γλυκια!!!Μακαρι ολοι οι ανθρωποι να ειχαν φιλους σαν κι εσενα! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλιτσα ευχομαι στη φιλη σου να πανε ολα καλά ...και επισης ευχομαι να της κανεις ενα φιλαρακι για να παιζουνε μαζι!!!!!τι στο καλο ολοκληρο πουλι με εχεσε πριν απο λιγο....λιγη τυχη θα την εχω...ας τη μεταδωσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

Ρουλιτσα ευχομαι στη φιλη σου να πανε ολα καλά ...και επισης ευχομαι να της κανεις ενα φιλαρακι για να παιζουνε μαζι!!!!!τι στο καλο ολοκληρο πουλι με εχεσε πριν απο λιγο....λιγη τυχη θα την εχω...ας τη μεταδωσω!!!!

Ωχ... τι έγινε καλέ;;;; Βρέχει... τύχη;;; :P :laugh: :P :silly:

Σ'ευχαριστούμε φιλενάδα!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

theioyla mou na pane ola teleia h panagitsa konta tis!!! ola teleia tha pane!!!! min anisixeis katholou!!!! ;) tha exete doraki xristoygenniatiko!!!! filaki megalo megalo sti fili sou!!! ante kai se sena,min paraponiesai!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κορίτσια μου όμορφα, είμαι πολύ χαρούμενη!!! :) :) :)

Η κολλητή μου, η Ελένη (για το πρόβλημά της έγραφα πριν καιρό σε αυτό το post ) μετά από πολλές πολλές περιπέτειες, έκανε πριν λίγες μέρες νέα προσπάθεια εξωσωματικής και μόλις μάθαμε ότι η χοριακή της είναι θετική!!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!!! :) :woohoo: :silly:

Περιττό να σας πω ότι κλαίω από χαρά!!! :blush::blush::) :woohoo:

Την Παρασκευή θα επαναλάβει τη χοριακή να δουν πως προχωράει. Αχ Παναγιά μου να πάνε όλα καλά!!

Eύχομαι όλα μα όλα να πάνε καλά και σε λίγους μήνες να κρατάει το μπεμπάκι της αγκαλίτσα!!! :) :)

Φιλενάδα σ'αγαπώ πολύ πολύ!!! :) :)

με τόσο καλή φίλη δίπλα της όλα καλά θα της πάνε!!!!Σίγουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να της δώσεις τα συγχαρητήρια μου, Ρουλάκι μου!!!!!!

Να προσέχει κι όλα θα πάνε κατ’ ευχήν!!!!!

Εσύ καλά μου είσαι?????

Και σε σένα τα καλυτερότερα εύχομαι……

Μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι απλα θετικη

τεραστεια θετικη ενεργεια να πανε ολα καλα της ευχομαι

ξερω απο τετοια περιπτωση και δικου ανθρωπου και ξερω την αγωνια της

ολα να πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy να πάνε όλα καλά στην φίλη σου που θα της πάνε όπως και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν και θέλουν τόσο πολύ να γίνουν μανούλες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσα εύχομαι η Παναγίτσα να βοηθήσει να πάνε όλα υπέροχα στην φίλη σου!!!

Τις θερμότερες ευχές μου για μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Και στα δικά σου εύχομαι σύντομα Ρουλίτσα μου μέσα απο την καρδιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy εύχομαι η φίλη σου στην επόμενη χοριακή της να έχουν φτασει στα ύψη οι τιμές της χοριακής. Να μην αγχωνεται και όλα μα όλα θα πάνε καλα.

Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι μόνο όλη μας τη θετική ενέργεια αλλά και όλες μας τις ευχές!!!! Είμαι βέβαιη ότι όλα θα πάνε καλά γιατί αυτές τις ημέρες έζησα κάτι πολύ καρμικό που έχει να κάνει με εγκυμοσύνη γνωστής μου και αισθάνομαι ότι το σύμπαν διάκειται θετικά αυτή την περίοδο σε αυτά τα θέματα!!!! Θα στα πω τηλεφωνικά Ρούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...