Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να είσαι!!!! Εφόσον είχες κάνει τεστακια ξέρεις πότε έγινε η ωορρηξία η εμφύτευση βέβαια μπορεί και να αργήσει λίγο οπότε υπάρχει περίπτωση να βγει το τεστ αρνητικό έχει τύχη σε φίλη μου η αυτό στο λέω!!!μπορείς να περιμένει 2 μέρες ακόμα και να κάνεις ακόμα ένα!!

Τεστ τέλος..χαχα.. κατευθείαν για χοριακη αν δεν έρθει αύριο κ μεθαύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η levanda είπε:

Μακάρι να σου μείνουν οι σερβιέτες στο ράφι! ?

Διανυω την 31η ημέρα του κύκλου. Περιμένω μέχρι και αύριο. Δεν έχω καθόλου πονάκια περιόδου παρά μόνο πόνο κ πρήξιμο στήθους. 

Μαζι ειμαστε λεβαντα μου μακαρη να εχουμε θετικα αποτελεσμστα.. Κεγω το ιδιο που κ που δαν κραμπες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να είσαι!!!! Εφόσον είχες κάνει τεστακια ξέρεις πότε έγινε η ωορρηξία η εμφύτευση βέβαια μπορεί και να αργήσει λίγο οπότε υπάρχει περίπτωση να βγει το τεστ αρνητικό έχει τύχη σε φίλη μου η αυτό στο λέω!!!μπορείς να περιμένει 2 μέρες ακόμα και να κάνεις ακόμα ένα!!

Ναι αυτό σκέφτομαι ότι έκανα χθες πρωί κ ήταν αρνητικο.. κ λέω δε θα έχω ελπίδες.. από την άλλη διαβάζω ότι εχςι τύχει αρνητικο τεστ κ να είναι έγγυος η κοπέλα κ μάλιστα το διαβάζω πολύ συχνά.. θα δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λενι Πώς τα πας με τη θεραπεία? Μακάρι να είναι τελικά τυχερός ο μήνας! 

@lactaki Εννοείται και μπορεί να είσαι έγκυος κ το τεστ να είναι αρνητικό. Μπορεί ακόμα να μην πιάνει την ορμόνη γιατί είναι νωρίς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η levanda είπε:

@Λενι Πώς τα πας με τη θεραπεία? Μακάρι να είναι τελικά τυχερός ο μήνας! 

@lactaki Εννοείται και μπορεί να είσαι έγκυος κ το τεστ να είναι αρνητικό. Μπορεί ακόμα να μην πιάνει την ορμόνη γιατί είναι νωρίς! 

Δεν εκανα. Τιποτα μονο κρεμα. Εβαλα γιατι  περιμενω να αιδαθετισο να τι αρχισω. Κ δεν ερχετε.. Μακαρη να ημαατε τιχερες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η levanda είπε:

@Λενι Πώς τα πας με τη θεραπεία? Μακάρι να είναι τελικά τυχερός ο μήνας! 

@lactaki Εννοείται και μπορεί να είσαι έγκυος κ το τεστ να είναι αρνητικό. Μπορεί ακόμα να μην πιάνει την ορμόνη γιατί είναι νωρίς! 

Μακάρι τι να πω... Απλά αν είναι για να μου έρθει θέλω να έρθει να τελειώνω να μη με ταλαιπωρεί. Σήμερα δεν έχω πόνους περιόδου κ είμαι καθαρή.. Παρασκευή κ Σάββατο ειχα πόνους κ καφέ υγρά.. επίσης εδώ κ κανα δυωρο Μ έχει πιάσει κράμπα αριστερά χαμηλά.. το στήθος μου τίποτα.. απλά λίγο πιο βαρύ το νιώθω δεν έχει πριστει δε με πονάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Όταν βλέπεις αυτά τα διάφανα εκείνη την ημέρα έχεις ωορρηξια?? 

Το προηγούμενο μήνα όταν τα είχα δει την επόμενη μέρα που έκανα το τεστ οωρρηξιας βγήκε θετικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Το προηγούμενο μήνα όταν τα είχα δει την επόμενη μέρα που έκανα το τεστ οωρρηξιας βγήκε θετικό! 

Εγώ ναι.... εκείνη την ημέρα έχω ωορηξια! την προηγούμενη είχα και θετικό τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 25η μέρα του κύκλου μου σήμερα κ περιμένω υπομονετικά να περάσουν οι μέρες να δω αν είναι τυχερός αυτός ο μήνας για μας!!! Συμπτώματα δεν έχω κ δεν κοιτάω!!! Έχω φάει τα μούτρα μου τόσο καιρό κ απλά περιμένω!!! Μόνο το στηθος μου έχει πρηστεί τρομερά από την ωορρηξία κ πέρα!!! Εύχομαι την Παρασκευή που είναι κ η γιορτή του αντρουλη μου να μη με θυμηθεί η περίοδος κ να έχω το πιο τέλειο δωράκι για εκείνον!!! ???Φιλιά σε όλες σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η earrp είπε:

Το προηγούμενο μήνα όταν τα είχα δει την επόμενη μέρα που έκανα το τεστ οωρρηξιας βγήκε θετικό! 

Καλημέρα... Μετα σταμάτησαν τα υγρά... Οπότε θα δω κ σήμερα.... Αν κ το θεωρώ πολύ νωρίς ακόμη... Μετράω Κ πρωινή θερμοκρασία από το στόμα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 25η μέρα του κύκλου μου σήμερα κ περιμένω υπομονετικά να περάσουν οι μέρες να δω αν είναι τυχερός αυτός ο μήνας για μας!!! Συμπτώματα δεν έχω κ δεν κοιτάω!!! Έχω φάει τα μούτρα μου τόσο καιρό κ απλά περιμένω!!! Μόνο το στηθος μου έχει πρηστεί τρομερά από την ωορρηξία κ πέρα!!! Εύχομαι την Παρασκευή που είναι κ η γιορτή του αντρουλη μου να μη με θυμηθεί η περίοδος κ να έχω το πιο τέλειο δωράκι για εκείνον!!! ???Φιλιά σε όλες σας!!! 

Καλημερα. Κοριτσι. Μου.. Χαλαρα κ. Ευχομε. Να εχεις. Θετικα αποτελεσματα.. Εγω. Διανυω την 32μερα κ. Ακομα τιποτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου .

Εύχομαι θετικά αποτελέσματα και για τις δύο σας .

Λένι μου ποια μέρα θα διαλέξεις για τεστ;

Εγώ είμαι στην 28η σήμερα δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα αλλά είμαι πολύ επιφυλακτική αν περάσει η Κυριακή θα έχω ελπίδες

Εμένα τη γιορτή του ο άντρας μου την έχει στις 9 οπότε έχω μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Καλημερα. Κοριτσι. Μου.. Χαλαρα κ. Ευχομε. Να εχεις. Θετικα αποτελεσματα.. Εγω. Διανυω την 32μερα κ. Ακομα τιποτα.. 

Καλημέρα!!! Μπράβο κοπέλα μου εύχομαι το μπεμπέ να είναι ήδη στην κοιλίτσα σου!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα... Μετα σταμάτησαν τα υγρά... Οπότε θα δω κ σήμερα.... Αν κ το θεωρώ πολύ νωρίς ακόμη... Μετράω Κ πρωινή θερμοκρασία από το στόμα... ?

Καλημέρα! 

Και εγώ μετράω θερμοκρασία από το στόμα??δες και σήμερα άμα συνεχισεις να έχεις υγρά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. εγώ επιτέλους αδιαθέτησα σήμερα.. κ πάω για νέο κύκλο..με αισιοδοξία..

Καλημερα κοριτσι μου.. Δεν πειραζει να μην στεναχιορεσε παμε διναμικα κ πιο πολλες επαφες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα!!! Μπράβο κοπέλα μου εύχομαι το μπεμπέ να είναι ήδη στην κοιλίτσα σου!!!! ???

Σε ευχαριστο πολλη.. Μακαρη.. Κ. Σε σενα ευχομε θετικα αποτελεσματα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου .

Εύχομαι θετικά αποτελέσματα και για τις δύο σας .

Λένι μου ποια μέρα θα διαλέξεις για τεστ;

Εγώ είμαι στην 28η σήμερα δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα αλλά είμαι πολύ επιφυλακτική αν περάσει η Κυριακή θα έχω ελπίδες

Εμένα τη γιορτή του ο άντρας μου την έχει στις 9 οπότε έχω μέρες 

Δεν χερω σκεφτομε να παω απευθειας χοριακη σημερα η αυριο.. Φοβαμε το αποτελεσμα.. Ατε μακαρη συ το ευχομε. Να εχεις θετικα.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Καλημέρα! 

Και εγώ μετράω θερμοκρασία από το στόμα??δες και σήμερα άμα συνεχισεις να έχεις υγρά?

Ναι αυτό θα δω... Σήμερα είμαι στη 13η ημέρα. Εγώ υπολογίζω κάπου στη 16η θα έχω ωορρηξια. Ευτυχώς θα είναι σκ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Δεν χεζρω σκεφτομε να παω απευθειας χοριακη σημερα η αυριο.. Φοβαμε το αποτελεσμα.. Ατε μακαρη συ το ευχομε. Να εχεις θετικα.. ?

Ευχαριστώ κορίτσι μου εύχομαι και σε σένα καλά αποτελέσματα.δρς ποια ήταν η πιο μακριά μέρα που είχες δει την τελευταία φορά περίοδο και πήγαινε την επόμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου εύχομαι και σε σένα καλά αποτελέσματα.δρς ποια ήταν η πιο μακριά μέρα που είχες δει την τελευταία φορά περίοδο και πήγαινε την επόμενη

Δεν.χερω τυτι. Αγωνια θα. Με φαει... Τι.ενοις?το.προηγοθμενο μηνα ειδα  22..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Δεν.χερω τυτι. Αγωνια θα. Με φαει... Τι.ενοις?το.προηγοθμενο μηνα ειδα  22..

Κάνε μια χοριακη να μας πεις τα ευχάριστα... Άντε να βγει ο Νοέμβρης με εγκυμοσύνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...