Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πως είστε σήμερα;

Καλημέρα κορίτσι μουσική μου!!!!Εγώ είμαι μια χαρά τελείωσε η περίοδος και με αισιοδοξία ξεκινάει ένας καινούργιος κύκλος!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πως είστε σήμερα;

Καλημερα κοριτσι καλα ημε. Κ. Εγω στη αναμονη σαββατο περιμενω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσι μουσική μου!!!!Εγώ είμαι μια χαρά τελείωσε η περίοδος και με αισιοδοξία ξεκινάει ένας καινούργιος κύκλος!!!!??

Ωραία μαζί θα χουμε γόνιμες μέρες δηλ? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ωραία μαζί θα χουμε γόνιμες μέρες δηλ? ?

Άντε να δούμε αυτό τον μήνα!!Εγώ τώρα είμαι στην 8 μέρα του κύκλου!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Άντε να δούμε αυτό τον μήνα!!Εγώ τώρα είμαι στην 8 μέρα του κύκλου!!!!???

Και εγώ είμαι στην 6η ημέρα. Αλλά κάνω μεγαλύτερους κύκλου. Οπότε συνήθως ωορρηξια έχω 18η ημέρα... Συνήθως... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Εγώ το Σάββατο δεν περιμένω... Προς το παρόν Είμαι μια χαρά...σήμερα είχα στο εσώρουχο λευκη βλέννα.. συνηθισμένο κ σε περίοδο κ σε εγκυμοσύνη είναι?? Θα δείξει..την Κυρίακη το πρωί Αν δεν με προλάβει θα σας έχω θετικά η αρνητικά νέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ είμαι στην 6η ημέρα. Αλλά κάνω μεγαλύτερους κύκλου. Οπότε συνήθως ωορρηξια έχω 18η ημέρα... Συνήθως... ?

Εγώ γύρω την 12μερα έχω συνήθως!!!Εσύ μετράς θερμοκρασία; Ήθελα να σε ρωτήσω αν θέλω να αρχίσω να μετράω πρέπει από την μέρα που έρχεται η περίοδος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Εγώ το Σάββατο δεν περιμένω... Προς το παρόν Είμαι μια χαρά...σήμερα είχα στο εσώρουχο λευκη βλέννα.. συνηθισμένο κ σε περίοδο κ σε εγκυμοσύνη είναι?? Θα δείξει..την Κυρίακη το πρωί Αν δεν με προλάβει θα σας έχω θετικά η αρνητικά νέα...

Ελπίζω να έχεις καλά νέα!!!!και να έχουμε επιτέλους την τυχερή του Οκτωβρίου!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ γύρω την 12μερα έχω συνήθως!!!Εσύ μετράς θερμοκρασία; Ήθελα να σε ρωτήσω αν θέλω να αρχίσω να μετράω πρέπει από την μέρα που έρχεται η περίοδος;

Ναι από την 1η ημέρα περιόδου και πρωινή ώρα.. Ψιλό μετράω.. Αλλά δεν τα θεωρώ και δεδομένα. Παίρνω κ εγώ τις βιταμίνες οπότε δεν ξέρω ποια ημέρα θα χω ωορρηξια. Ούτε τεστακια πήρα αυτό τον μήνα. Μου τα αφήνω όλα για έκπληξη.. ? Ούτως ή αλλιώς έχουμε επαφές σχεδόν κάθε μέρα παρά μέρα οπότε ότι κ να λένε θερμοκρασίες και τεστακια αν είναι να γίνει μπεμπέ θα γίνει... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι από την 1η ημέρα περιόδου και πρωινή ώρα.. Ψιλό μετράω.. Αλλά δεν τα θεωρώ και δεδομένα. Παίρνω κ εγώ τις βιταμίνες οπότε δεν ξέρω ποια ημέρα θα χω ωορρηξια. Ούτε τεστακια πήρα αυτό τον μήνα. Μου τα αφήνω όλα για έκπληξη.. ? Ούτως ή αλλιώς έχουμε επαφές σχεδόν κάθε μέρα παρά μέρα οπότε ότι κ να λένε θερμοκρασίες και τεστακια αν είναι να γίνει μπεμπέ θα γίνει... ?

 Σώστα!!!καλά κάνεις εφόσον έχετε και συχνά επαφές μια χαρά!!! μακάρι τον Νοέμβριο να έχουμε ευχάριστα νέα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

 Σώστα!!!καλά κάνεις εφόσον έχετε και συχνά επαφές μια χαρά!!! μακάρι τον Νοέμβριο να έχουμε ευχάριστα νέα!!!!!

Μακαρι δεν λες τίποτα.. Για όλες μας... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι δεν λες τίποτα.. Για όλες μας... ?

Μακάρι κορίτσια για όλες μας! κι εγώ για τυχερό Νοέμβρη με βλέπω σίγουρα! τεστ αρνητικό, αύριο θα έχω σίγουρα περίοδο! βλέπω τη θετική σας ενέργεια και παίρνω κι εγώ. πάμε δυναμικα... ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

καλημερα κοριτσι!!!!τελευταια μερα περιοδου σημερα και ξεκιναμε δυνατα!!!!!!!

Και εγώ τελευταία μέρα ελπίζω να είναι... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

καλημερα κοριτσι!!!!τελευταια μερα περιοδου σημερα και ξεκιναμε δυνατα!!!!!!!

Άντε ωραίαααα... Τεστακια παρήγγειλες ??εμένα που είμαι στο νησί κάνουν 3-4 μέρες να έρθουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου κάτι που παρατήρησα ήθελα να σας πω αν κ είπαμε δε βλέπουμε σημάδια κ πολύ γιατί στο τέλος θα φάω τα μούτρα μου χαχα... Νιώθω ώρες ώρες ότι καίγομαι.. πυρετό δεν έχω.. γενικά νιώθω αυξημένη την θερμοκρασία μου..μάλιστα Μ είπε ο άντρας μου όταν ήρθαμε σε επαφή πριν λίγες μέρες πως καίω.. χωρίς να του έχω αναφέρει καθόλου πως το έχω παρατηρήσει κ εγώ.. τι γίνεται είναι τπτ αυτό σημαίνει κατι η είμαι καυτή γυναίκα??? Χαχαχαχ χάχα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου κάτι που παρατήρησα ήθελα να σας πω αν κ είπαμε δε βλέπουμε σημάδια κ πολύ γιατί στο τέλος θα φάω τα μούτρα μου χαχα... Νιώθω ώρες ώρες ότι καίγομαι.. πυρετό δεν έχω.. γενικά νιώθω αυξημένη την θερμοκρασία μου..μάλιστα Μ είπε ο άντρας μου όταν ήρθαμε σε επαφή πριν λίγες μέρες πως καίω.. χωρίς να του έχω αναφέρει καθόλου πως το έχω παρατηρήσει κ εγώ.. τι γίνεται είναι τπτ αυτό σημαίνει κατι η είμαι καυτή γυναίκα??? Χαχαχαχ χάχα ???

Ευχομε θετικα να μας πεις.. Μετα. Την ωοριξεια. Ι θερμοκρασια. Μας. Ανεβενει. Αμα δεν πεσει κ εινε. Μεχρι την μερα που θα δοθμε. Περιοδο.σιμενει.ισε.ενγκιος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Ευχομε θετικα να μας πεις.. Μετα. Την ωοριξεια. Ι θερμοκρασια. Μας. Ανεβενει. Αμα δεν πεσει κ εινε. Μεχρι την μερα που θα δοθμε. Περιοδο.σιμενει.ισε.ενγκιος?

Δε το έχω ξανά νιώσει μάλλον δε το παρατήρησα αφού γίνεται κάθε μήνα όπως λες.. Μ το είπε κ ο άντρας μου.. δε μέτραω θερμοκρασία οπότε αν είναι να πέσει θα το μάθω μια κ καλή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Δε το έχω ξανά νιώσει μάλλον δε το παρατήρησα αφού γίνεται κάθε μήνα όπως λες.. Μ το είπε κ ο άντρας μου.. δε μέτραω θερμοκρασία οπότε αν είναι να πέσει θα το μάθω μια κ καλή..

Νε κοριτσι μ μια μερα πρην τη περιοδο πεφτει αν χε πεσει σιμενει ενγκιμοσινη.. Κε. Εγ. Πριν μερεσ. Ενιοθα μια ζεστη σημερα που μετρηθηκα 36.6..μακαρι να μην. Ερθει ιπομονη.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Λενι είπε:

Νε κοριτσι μ μια μερα πρην τη περιοδο πεφτει αν χε πεσει σιμενει ενγκιμοσινη.. Κε. Εγ. Πριν μερεσ. Ενιοθα μια ζεστη σημερα που μετρηθηκα 36.6..μακαρι να μην. Ερθει ιπομονη.. ?

Τι να πω θα δείξει.. λίγες μέρες μείνανε κ για τις δυο μας..υπομονή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααα?? 

Εμ έκανα εμ το κάνα κ απόγευμα.. αρνητικότατο.. δε θα έδειχνε έστω κάτι αχνό 3 μέρες πριν??

Ξέρω ξέρω χαζομάρα αλλά τι φταίω εγώ που τα στέλνουν δώρο. Χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλά, συμβουλή μου είναι να κάνετε τεστ εφόσον έχετε καθυστέρηση τουλάχιστον μια μέρα από το μεγαλύτερο κύκλο σας. Και εμένα αυτή τη συμβουλή μου έδωσαν άλλες κοπέλες όταν πρώτο μπήκα εδώ και πέτυχε.! Υπομονή και όλα θα πάνε καλά! Σας το εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια !! Είμαι κ εγώ μετά από ωορρηξία κ περιμένω στο τέλος του Οκτώβρη!! Εγώ χρησιμοποιώ τα clear blue ! Επειδή είναι πολύ ακριβά λέω να τα σταματήσω όμως, το θέμα μου είναι πως θα καταλάβω την ωορρηξία από μόνη μου; Έχω παρατηρήσει ότι ξεκινάει κ πονάει το στήθος μου αλλά μια μέρα μετά την ωορρηξία άρα είναι αργά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσιααααααα?? 

Εμ έκανα εμ το κάνα κ απόγευμα.. αρνητικότατο.. δε θα έδειχνε έστω κάτι αχνό 3 μέρες πριν??

Ξέρω ξέρω χαζομάρα αλλά τι φταίω εγώ που τα στέλνουν δώρο. Χαχαα

κοριτσάκι για σένα είναι πάρα πολύ νωρίς.... μην απογοητευεσαιι...! κ δεν πειράζει που έκανες εφόσον μπήκε στο μυαλό... κ η αγωνία είναι τόσο μεγάλη.. αλλά 3-4 μέρες πριν είναι πραγματικά νωρίς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...