Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια πείτε μου είναι θετικό η ακόμα..

IMG_20181006_113537.jpg

Καλημέρα! Νομίζω πως έχει ακόμα για να σκουρυνει... Σε ποια μέρα βρίσκεσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

και στο μαγαζι κιολας χαχχα πως μπορεις; Μπραβο! Σε αυτη τη φωτο μια χαρα θετικο μου φαινεται.... οταν γυρισετε σπιτι.... κατευθειαν επαφηηηηη!!!!!

Άστα να πάνε.. τι να κάνω θα την έχανα πάλι αν έκανα 1 την ημέρα.. ήρθε κ πιο νωρίς.. άλλες μέρες υπολογίζεις άλλες έρχεται. Σήμερα κ αυριο επαφή λέτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Νομίζω πως έχει ακόμα για να σκουρυνει... Σε ποια μέρα βρίσκεσαι? 

16η.. δες κ την άλλη φωτογραφία από κάτω πιο καθαρή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άστα να πάνε.. τι να κάνω θα την έχανα πάλι αν έκανα 1 την ημέρα.. ήρθε κ πιο νωρίς.. άλλες μέρες υπολογίζεις άλλες έρχεται. Σήμερα κ αυριο επαφή λέτε??

ναι ναι σημερα και αυριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

16η.. δες κ την άλλη φωτογραφία από κάτω πιο καθαρή

Όντως, στην άλλη φαινεται πιο έντονο. Μέσο όρο κύκλου τι έχεις? Εμένα έτσι ήταν την επομένη που βγήκε θετικό. Αν έχεις αρκετά, κάνε κι απόγευμα ένα ακόμα.. Καλά οι επαφές χαμένες δεν πάνε ούτως ή άλλως ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Να τα χαίρεσαι!!!!είναι θέμα χρόνου πιστεύω!!!θα έρθει και το τρίτο!!!!❤️❤️❤️

Ευχαριστώ! !!!!στις προσπάθειες για το πρώτο είστε εσείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έβγαλα μια πιο καλή δειτεε

IMG_20181006_115151.jpg

@lactakiτέλειαααααα θετικό φαίνεται! εγώ θα έκανα κ ένα σε 3 ώρες κ μετά ένα ακόμη προς απογευματάκι - βραδάκι χαχαχα.... ξεκινάς επαφές άμεσα.... ? ? ?  μπράβο μπράβο, είδες που αγχωνοσουν; όλα καλάαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ευχαριστώ! !!!!στις προσπάθειες για το πρώτο είστε εσείς? 

Ναι για το πρώτο!!Αλλά μας δυσκολεύει και δεν έρχεται!!! είμαστε στον 15 μήνα προσπάθειας Έχουμε κάνει κάποιες βασικές εξετάσεις οι οποίες έχουν βγει καλές!!!Μέχρι τον Ιανουάριο θα προσπαθούμε μόνοι μας μετά λέω να το ψάξουμε παρά πάνω να δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άστα να πάνε.. τι να κάνω θα την έχανα πάλι αν έκανα 1 την ημέρα.. ήρθε κ πιο νωρίς.. άλλες μέρες υπολογίζεις άλλες έρχεται. Σήμερα κ αυριο επαφή λέτε??

επαφές σήμερα αύριο μεθαύριο, θα έλεγα εγώ! εύχομαι να το πιάσετε το μπεμπουλινιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Ναι για το πρώτο!!Αλλά μας δυσκολεύει και δεν έρχεται!!! είμαστε στον 15 μήνα προσπάθειας Έχουμε κάνει κάποιες βασικές εξετάσεις οι οποίες έχουν βγει καλές!!!Μέχρι τον Ιανουάριο θα προσπαθούμε μόνοι μας μετά λέω να το ψάξουμε παρά πάνω να δούμε

Αφού οι εξετασεις σας είναι καλές θα έρθει το μικρούλι! Αλλά θα είναι εκεί που  το περιμένεις και θα σας κάνει πολύ πολύ ευτυχισμένους! !!!☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αφού οι εξετασεις σας είναι καλές θα έρθει το μικρούλι! Αλλά θα είναι εκεί που  το περιμένεις και θα σας κάνει πολύ πολύ ευτυχισμένους! !!!☺☺☺

Σ' ευχαριστώ πολύ!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι για το πρώτο!!Αλλά μας δυσκολεύει και δεν έρχεται!!! είμαστε στον 15 μήνα προσπάθειας Έχουμε κάνει κάποιες βασικές εξετάσεις οι οποίες έχουν βγει καλές!!!Μέχρι τον Ιανουάριο θα προσπαθούμε μόνοι μας μετά λέω να το ψάξουμε παρά πάνω να δούμε

να σκέφτεσαι ότι είναι όλα καλά, είστε υγιείς κ αυτό είναι πολύ σημαντικό! να το οραματιζεσαι το μωράκι σου κ να είσαι σίγουρη ότι κάποιο παιδάκι σε έχει ήδη διαλέξει για μανούλα του! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όντως, στην άλλη φαινεται πιο έντονο. Μέσο όρο κύκλου τι έχεις? Εμένα έτσι ήταν την επομένη που βγήκε θετικό. Αν έχεις αρκετά, κάνε κι απόγευμα ένα ακόμα.. Καλά οι επαφές χαμένες δεν πάνε ούτως ή άλλως ?

Κύκλο 30-31 έχω περίπου.. η εφαρμογή στο κινητό Μ δείχνει την  Τρίτη ωορηξια.. αλλά βγάζω κ μια μέρα γτι είχα αδιαθέτησει βράδυ κ την έπιασα ως ημέρα... όποτε αν αύριο κάνω ωορηξια αφού Σήμερα βγήκε η γραμμή υπολογίζω 1 μέρα διαφορά με την εφαρμογή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

να σκέφτεσαι ότι είναι όλα καλά, είστε υγιείς κ αυτό είναι πολύ σημαντικό! να το οραματιζεσαι το μωράκι σου κ να είσαι σίγουρη ότι κάποιο παιδάκι σε έχει ήδη διαλέξει για μανούλα του! 

Αχ σ'ευχαριστω παρα πολύ!έτσι νιώθω και εγώ !πλέον δεν στεναχωριέμαι πιστεύω ότιι κάποια στιγμή θα μου έρθει!!!??? Εύχομαι και σε σένα να έρθει γρήγορα ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κύκλο 30-31 έχω περίπου.. η εφαρμογή στο κινητό Μ δείχνει την  Τρίτη ωορηξια.. αλλά βγάζω κ μια μέρα γτι είχα αδιαθέτησει βράδυ κ την έπιασα ως ημέρα... όποτε αν αύριο κάνω ωορηξια αφού Σήμερα βγήκε η γραμμή υπολογίζω 1 μέρα διαφορά με την εφαρμογή

Λογικά Δευτέρα θα έχεις ωορρηξία αυτό μου λέει το ένστικτό μου.. Πιστεύω πως αύριο θα κοκκινίσει κι άλλο! Να μας ενημερώσεις! Παρεμπιπτόντως, έχουμε ίδιο κύκλο περίπου. Εμένα κοκκινισε την 16η περισσότερο, κι η εφαρμογή μου έβγαζε ωορρηξία δύο μέρες μετά... Άρα πρέπει να έπεσε μέσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είμαι στην εικοστή ημέρα του κύκλου κ ωορρηξία είχα 11η-12η.

Νιώθω πονακια όπως αυτά της περιόδου. Λογικά αδιαθετη πιστεύω. Εσείς τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Αχ σ'ευχαριστω παρα πολύ!έτσι νιώθω και εγώ !πλέον δεν στεναχωριέμαι πιστεύω ότιι κάποια στιγμή θα μου έρθει!!!??? Εύχομαι και σε σένα να έρθει γρήγορα ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

τα μωράκια μας θα έρθουν.. όταν θέλουν αυτά... όχι όταν θέλουμε εμείς! υπομονή λοιπόν... κ εμείς τα περιμένουμε..? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Λογικά Δευτέρα θα έχεις ωορρηξία αυτό μου λέει το ένστικτό μου.. Πιστεύω πως αύριο θα κοκκινίσει κι άλλο! Να μας ενημερώσεις! Παρεμπιπτόντως, έχουμε ίδιο κύκλο περίπου. Εμένα κοκκινισε την 16η περισσότερο, κι η εφαρμογή μου έβγαζε ωορρηξία δύο μέρες μετά... Άρα πρέπει να έπεσε μέσα 

Θα ξανά κάνω τεστακι το απόγευμα να δω πως θα είναι .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι στην εικοστή ημέρα του κύκλου κ ωορρηξία είχα 11η-12η.

Νιώθω πονακια όπως αυτά της περιόδου. Λογικά αδιαθετη πιστεύω. Εσείς τι λέτε;

Δεν σημαίνουν κάτι τα πονάκια αναγκαστικά... Μακάρι να οφείλονται σε σύλληψη.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δεν σημαίνουν κάτι τα πονάκια αναγκαστικά... Μακάρι να οφείλονται σε σύλληψη.. ?

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι να είναι αυτό αλλά δεν ξέρω.

Νιώθω τον πόνο στη μέση, τον πόνο δεξιά και αριστερά χαμηλά, η κοιλιά μου κάνει ένα γουργουρητο όπως συμβαίνει στο στομάχι γενικά. Αυτά όταν μου συμβαίνουν αδιαθετω μετά.

Μόνο ο πονοκέφαλος δεν με έχει πιάσει ο οποίος άλλοτε με πιάνει πριν την περίοδο κ άλλοτε κατά τη διάρκεια.

Νιώθω απογοήτευση γιατί αυτό το μήνα κάναμε όντως πολύ στοχευμένες προσπάθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ποιες ειναι που περιμένουν μέχρι 8-10 Οκτωβρίου? Γιατί δεν θυμάμαι.. 

Γειά σου @Starrr μου εγώ περιμένω 10 του μηνός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η France είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι να είναι αυτό αλλά δεν ξέρω.

Νιώθω τον πόνο στη μέση, τον πόνο δεξιά και αριστερά χαμηλά, η κοιλιά μου κάνει ένα γουργουρητο όπως συμβαίνει στο στομάχι γενικά. Αυτά όταν μου συμβαίνουν αδιαθετω μετά.

Μόνο ο πονοκέφαλος δεν με έχει πιάσει ο οποίος άλλοτε με πιάνει πριν την περίοδο κ άλλοτε κατά τη διάρκεια.

Νιώθω απογοήτευση γιατί αυτό το μήνα κάναμε όντως πολύ στοχευμένες προσπάθειες.

Ξέρεις τι? Κι εγώ πονάω και μάλιστα από την ωορρηξία και μετά μόνιμα στην κοιλιά, στις ωοθήκες, ούτε ξέρω τι συμβαίνει.. Το χρέος μας το κάνουμε, ελπίζουμε, κι από εκεί και πέρα θεωρώ πως μερικά πράγματα έρχονται τη στιγμή που πρέπει για τον καθένα. Όσο κι αν ζοριζομαστε ψυχολογικά από την αναμονή, πρέπει να κάνουμε πέρα το άγχος και να λέμε απλά πως θα γίνει... Τώρα, τον άλλο μήνα, σε έξι μήνες.. Όποτε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η earrp είπε:

Γειά σου @Starrr μου εγώ περιμένω 10 του μηνός

A ωραία τέλεια. Μάλλον κι γω κάπου τότε περιμένω.. Γιατί πια αυτός ο μήνας πολύ εχει παραταθεί... Είμαι σήμερα στην 33η ημέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...