Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση


Μαριαααα

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια τον Φλεβάρη Είχα μία παλίνδρομη κύηση να μην τα πολυλογώ Αφού πέρασαν τρεις έμμηνη ρύση ξανά ξεκίνησα προσπάθειες και όλο αυτό τον καιρό μου έχει συστήσει ο γυναικολόγος μου να παίρνω φυλλικό οξύ γιατί βοηθάει έχω τρεις μήνες που κάνω προσπάθειες ξανά εχω καθυστέρησε 8 ημέρες και έχω ήπιους πόνους χαμηλά στην κοιλιά οι οποίοι μία σταματάνε μία ξεκινάνε άλλες φορές ήπιος πόνος και άλλες φορές αρκετά έντονος σαν αυτούς της περιόδου και όλο νομίζω ότι μου έρχεται περίοδος και όλο πάω και τελικά τίποτα Νιώθω τη μέση μου και πονάει πάρα πολύ και το στήθος μου έχει πρηστεί πιστεύω περισσότερο και από άλλες φορές που αδιαθέτησα Αφού για να καταλάβετε νιώθω ότι έχει μεγαλώσει ένα νούμερο παραπάνω Εσείς Τι πιστεύετε υπάρχουν πιθανότητες Θέλω πολύ να γίνω μαμά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαριαααα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τον Φλεβάρη Είχα μία παλίνδρομη κύηση να μην τα πολυλογώ Αφού πέρασαν τρεις έμμηνη ρύση ξανά ξεκίνησα προσπάθειες και όλο αυτό τον καιρό μου έχει συστήσει ο γυναικολόγος μου να παίρνω φυλλικό οξύ γιατί βοηθάει έχω τρεις μήνες που κάνω προσπάθειες ξανά εχω καθυστέρησε 8 ημέρες και έχω ήπιους πόνους χαμηλά στην κοιλιά οι οποίοι μία σταματάνε μία ξεκινάνε άλλες φορές ήπιος πόνος και άλλες φορές αρκετά έντονος σαν αυτούς της περιόδου και όλο νομίζω ότι μου έρχεται περίοδος και όλο πάω και τελικά τίποτα Νιώθω τη μέση μου και πονάει πάρα πολύ και το στήθος μου έχει πρηστεί πιστεύω περισσότερο και από άλλες φορές που αδιαθέτησα Αφού για να καταλάβετε νιώθω ότι έχει μεγαλώσει ένα νούμερο παραπάνω Εσείς Τι πιστεύετε υπάρχουν πιθανότητες Θέλω πολύ να γίνω μαμά

Ετσι οπως τα λες ... ολα ακουγονται θετικα! Εχει τυχει να εχεις ξανα 8 μερες καθυστερηση; Πως κρατιεσαι και δεν κανεις ενα τεστακι;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι για την εξέλιξη της προηγούμενης κύησης. Ναι φυσικά υπάρχουν και πόλκες πιθανότητες ευχομαι με ευχάριστα νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Ετσι οπως τα λες ... ολα ακουγονται θετικα! Εχει τυχει να εχεις ξανα 8 μερες καθυστερηση; Πως κρατιεσαι και δεν κανεις ενα τεστακι;?

Έχω πολύ σταθερό κύκλο 28 ημερών έρχονται ακριβώς τη μέρα που πρέπει πέρυσι μόνο είχα 10 μέρες καθυστέρηση Και αυτό επειδή άλλαξε ο κύκλος μου για αυτό και δεν πάω να κάνω το τεστ περιμένω να περάσουν Πρώτα οι 10 μέρες και μετά για να είμαι σίγουρη ότι δεν θα αδιαθετησω αλλά οι πόνοι δεν σταματάνε ή μάλλον ξεκινάνε σταματάνε Και αυτό γίνεται όλη την ημέρα και κάθε μέρα και Εκτός αυτού συνέχεια πεινάω παραδείγματος χάρη ξυπνάω το πρωί και μετά από μισή ώρα νιώθω ότι γουργουρίζει το έντερο μου μπορεί να τσιμπήσω κανένα φρούτο και μετά πάλι μου έρχεται πείνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Λυπάμαι για την εξέλιξη της προηγούμενης κύησης. Ναι φυσικά υπάρχουν και πόλκες πιθανότητες ευχομαι με ευχάριστα νέα! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ το εύχομαι και εγώ καινά είναι και υγειεστατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαριαααα εγώ θα έλεγα να κάνεις ένα τεστακι να σου φύγει και το άγχος  να ηρεμήσεις! Εγώ πιστεύω ότι είσαι έγκυος παντός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ιδια ακριβως συμπτωματα ειχα κ εγώ και ημουν εγκυος! Με τοσο μεγαλη καθυστερηση, αν κάνεις μια χοριακη αυριο, θα δειξει σιγουρα! Πιστευω το νουμερο θα ναι τριψηφιο τετραψηφιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Τα ιδια ακριβως συμπτωματα ειχα κ εγώ και ημουν εγκυος! Με τοσο μεγαλη καθυστερηση, αν κάνεις μια χοριακη αυριο, θα δειξει σιγουρα! Πιστευω το νουμερο θα ναι τριψηφιο τετραψηφιο!

Αυτό εύχομαι και εγώ κοπέλα μου με αύριο θα κάνω την εξέταση προσπαθώ να μην έχω άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η earrp είπε:

@Μαριαααα εγώ θα έλεγα να κάνεις ένα τεστακι να σου φύγει και το άγχος  να ηρεμήσεις! Εγώ πιστεύω ότι είσαι έγκυος παντός     @earrp Μακάρι το θέλω τόσο πολύ να είμαι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Μαριαααα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τον Φλεβάρη Είχα μία παλίνδρομη κύηση να μην τα πολυλογώ Αφού πέρασαν τρεις έμμηνη ρύση ξανά ξεκίνησα προσπάθειες και όλο αυτό τον καιρό μου έχει συστήσει ο γυναικολόγος μου να παίρνω φυλλικό οξύ γιατί βοηθάει έχω τρεις μήνες που κάνω προσπάθειες ξανά εχω καθυστέρησε 8 ημέρες και έχω ήπιους πόνους χαμηλά στην κοιλιά οι οποίοι μία σταματάνε μία ξεκινάνε άλλες φορές ήπιος πόνος και άλλες φορές αρκετά έντονος σαν αυτούς της περιόδου και όλο νομίζω ότι μου έρχεται περίοδος και όλο πάω και τελικά τίποτα Νιώθω τη μέση μου και πονάει πάρα πολύ και το στήθος μου έχει πρηστεί πιστεύω περισσότερο και από άλλες φορές που αδιαθέτησα Αφού για να καταλάβετε νιώθω ότι έχει μεγαλώσει ένα νούμερο παραπάνω Εσείς Τι πιστεύετε υπάρχουν πιθανότητες Θέλω πολύ να γίνω μαμά

Έχουμε κανένα ευχάριστο ;;; ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά έκανα σήμερα β χοριακή και τελικά είμαι και μάλιστα 7 εβδομάδων με 8 μου είπαν όταν πείρα τηλ για τις απαντήσεις αύριο θα πάω για να κάνω υπέρηχο αχ μακάρι να πάνε όλα καλαααααααα νομίζω μονάδες μου είπε 17000 μπορεί και παραπάνω δεν θυμάμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαριαααα είπε:

Τελικά έκανα σήμερα β χοριακή και τελικά είμαι και μάλιστα 7 εβδομάδων με 8 μου είπαν όταν πείρα τηλ για τις απαντήσεις αύριο θα πάω για να κάνω υπέρηχο αχ μακάρι να πάνε όλα καλαααααααα νομίζω μονάδες μου είπε 17000 μπορεί και παραπάνω δεν θυμάμαι

Τέλεια! !!!όλα θα πάνε μια χαρά! !!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τέλεια! !!!όλα θα πάνε μια χαρά! !!!❤❤❤

Το θέλω πολυυυυυυυυυυυυυυυ πολυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η earrp είπε:

@Μαριαααα Μπράβο συγχαρητήρια αχ τι καλά νέα??

Όλα μια χαρά θα πάνε?

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ μακάρι να πάνε όπως τα θέλω δηλαδή τέλειαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Συγχαρητήρια.Όλα θα πάνε τέλεια. 

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vivi.Nik. είπε:

@Μαριαααα καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σε ευχαριστώ θέλω να δω και τι θα μου πει αύριο ο γυναικολόγος μου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Μαριαααα είπε:

Τελικά έκανα σήμερα β χοριακή και τελικά είμαι και μάλιστα 7 εβδομάδων με 8 μου είπαν όταν πείρα τηλ για τις απαντήσεις αύριο θα πάω για να κάνω υπέρηχο αχ μακάρι να πάνε όλα καλαααααααα νομίζω μονάδες μου είπε 17000 μπορεί και παραπάνω δεν θυμάμαι

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Σου εύχομαι όλα καλά να πάνε. Οπότε μπορείς να γράφεις στις μανούλες άνοιξης 2019 απ όσο υπολογίζω... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...