Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η PanB είπε:

Ααα δεν το είχα σκεφτεί έτσι ? το δέχομαι ??

Κ γω το ίδιο θέλω 14 Φλεβάρη θ είμαι 37 κ 3 μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η xara1 είπε:

χαχαχα ναι αλλα....συνηθως εχω διαβασει οτι δεν κλεινουν οι περισσοτερες τις 40 εβδομαδες οποτε εσενα η μπεμπουλα μπορει να ειναι αγιοβαλεντινιάτικη ? ?

Θα σύμφωνα εδώ με την χαρά και όχι με την Μελούλα. Πολλές φορές ξεκινούν συσπάσεισ ή άλλα διάφορα κ γεννούν οι γυναίκες πριν την 40η εβδομάδα. Λιγότερες φτάνουν εκεί. @annita έχεις ήδη δύο παιδιά έτσι? Τι λες? Από την εμπειρία σου κ από φίλες? Δε θέλω την 40 χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Δεν είναι τίποτα.. Θα την είχα κάνει αυτή τη βδομάδα, αλλά μου έκατσε ίωση, θα παω Δευτέρα Τρίτη, που θα είμαι καλά πια.. Αλλα επειδη τη θυμάμαι από την προηγούμενη φορά, δεν είναι κάτι.. Σου παίρνουν αίμα, πίνεις τη γλυκόζη, και σου ξαναπαιρνουν άλλες δύο φορές, ανά μια ώρα.. Κινητό και φουλ μπαταρία να έχετε μαζί σας κοριτσια, ή κάνα βιβλίο, περιοδικό.. Πολύ ώρα παίρνει, κατά τα άλλα δεν είναι τίποτα.. 

Έχει και την μικρή καμπύλη ζαχαρου με τις δύο λήψεις αίμα. Πια σου έγραψε @Nala_89??? Εγώ την μικρή έκανα στο πρώτο. Κ είπε ότι αν είμαστε οκ κ φέτος αυτήν θα κάνουμε. Είναι ανάλογα στο γιατρό στις εξετάσεις. Θα δούμε εδώ ο κάθε γιατρός τι θα μας δώσει κ μετά θ συγκρίνουμε. Για να δούμε λοιπόν.

Εγώ λόγο ηλικίας φλερτάρω με την αμνιοπαρακεντηση. Δεν ξέρει ακόμη αν θα την κάνουμε όμως... Ανάλογα με την εξέλιξη των εξετάσεων. Μακάρι να την γλιτώσω... Δε θέλω καθόλου., ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antelope είπε:

@γωγω γωγω μου πόσο σε νιώθω... Κι εγώ σαν εσένα 22+1 όταν είχα την αιμορραγία. Καθαρό κόκκινο αίμα όμως. Παρόλα αυτά δεν ανησύχησαν ουτε οι γιατροί της εφημερίας, ουτε οι μαίες, ουτε ο δικος μου γυναικολογος, ουτε η αιματολογος που με παρακολουθει... Μονο 2 μερες ξεκούραση και προγεστερόνη. Σου είπε που μπορεί να οφειλεται αν οχι σε αποκολληση; Γιατί κι εμένα όλα τέλεια τα βρήκαν κι έχω μείνει με την απορία.

Ρώτησα και μια φίλη μου που είναι νεογνολόγος σε νοσοκομείο του εξωτερικού και μου είπε ότι συμβαίνει συχνά και μπορεί να είναι από τεταμένα αγγεία στον τράχηλο. Κάποιες έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία. Τι να πω..

Η μπεμπούλα σου είναι μια χαρά κι αυτό έχει σημασία τώρα. Ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού και όλα θα πάνε καλά!

οχι δεν μπορεσε να μου βρει..μετρησε τραχηλο,ειδε τον πλακουντα και τα βρηκε ολα καλα..απλα παραξενευτικε..και μου ειπε να κατσω στο κρεβατι μεχρι τη 32η εβδομαδα για παν ενδεχομενο!! εχω αρχισει κ φοβαμαι..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Έχει και την μικρή καμπύλη ζαχαρου με τις δύο λήψεις αίμα. Πια σου έγραψε @Nala_89??? Εγώ την μικρή έκανα στο πρώτο. Κ είπε ότι αν είμαστε οκ κ φέτος αυτήν θα κάνουμε. Είναι ανάλογα στο γιατρό στις εξετάσεις. Θα δούμε εδώ ο κάθε γιατρός τι θα μας δώσει κ μετά θ συγκρίνουμε. Για να δούμε λοιπόν.

Εγώ λόγο ηλικίας φλερτάρω με την αμνιοπαρακεντηση. Δεν ξέρει ακόμη αν θα την κάνουμε όμως... Ανάλογα με την εξέλιξη των εξετάσεων. Μακάρι να την γλιτώσω... Δε θέλω καθόλου., ??

Με τις 2 λήψεις μου έγραψε!! Άντε να δούμε!!! Όλα καλα θα πάνε ξ με την αμνιοπαρακέντηση ! Αν πρέπει να γίνει να την κανείς κ όλα καλα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Nala_89 είπε:

Με τις 2 λήψεις μου έγραψε!! Άντε να δούμε!!! Όλα καλα θα πάνε ξ με την αμνιοπαρακέντηση ! Αν πρέπει να γίνει να την κανείς κ όλα καλα!!?

Την μικρή σου έγραψε κ εσένα. Ωραία πιο λίγο χρόνο. Χαχα τίποτα δεν ειναι απλά είναι αηδία αυτό το υγρό. Εγώ επειδή κ στο πρώτο μου παιδί έκανα εμετούς απλά το έκανα εμετό κ μου έδωσαν άλλο ξανά. Εγώ ζορίστηκα γτ δεν ετρωγα. Κ αυτό με αηδίασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Έχει και την μικρή καμπύλη ζαχαρου με τις δύο λήψεις αίμα. Πια σου έγραψε @Nala_89??? Εγώ την μικρή έκανα στο πρώτο. Κ είπε ότι αν είμαστε οκ κ φέτος αυτήν θα κάνουμε. Είναι ανάλογα στο γιατρό στις εξετάσεις. Θα δούμε εδώ ο κάθε γιατρός τι θα μας δώσει κ μετά θ συγκρίνουμε. Για να δούμε λοιπόν.

Εγώ λόγο ηλικίας φλερτάρω με την αμνιοπαρακεντηση. Δεν ξέρει ακόμη αν θα την κάνουμε όμως... Ανάλογα με την εξέλιξη των εξετάσεων. Μακάρι να την γλιτώσω... Δε θέλω καθόλου., ??

Καλά ναι υπάρχει και αυτή η καμπύλη. Εδώ πάντως όλες τη μεγάλη κάνουν.. Ειναι πιο αξιόπιστη, γιατι τσεκάρεις αν επανήλθε στα φυσιολογικά ο γλυκαιμικος δείκτης. Καλα εσυ γιατι να κάνεις αμνιο; αφου είχες καλή αυχενική; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Θα σύμφωνα εδώ με την χαρά και όχι με την Μελούλα. Πολλές φορές ξεκινούν συσπάσεισ ή άλλα διάφορα κ γεννούν οι γυναίκες πριν την 40η εβδομάδα. Λιγότερες φτάνουν εκεί. @annita έχεις ήδη δύο παιδιά έτσι? Τι λες? Από την εμπειρία σου κ από φίλες? Δε θέλω την 40 χαχαχαχαχαχα 

Οχι. Οι περισσότερες ξεπερνούν την 40η εβδομάδα, ειδικα οι πρωτότοκες. Το λένε στοιχεία δεν είναι θέμα αν συμφωνείς ή όχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μελούλα είπε:

Καλά ναι υπάρχει και αυτή η καμπύλη. Εδώ πάντως όλες τη μεγάλη κάνουν.. Ειναι πιο αξιόπιστη, γιατι τσεκάρεις αν επανήλθε στα φυσιολογικά ο γκυκαιμικος δείκτης. Καλα εσυ γιατι να κάνεις αμνιο; αφου είχες καλή αυχενική; 

Θ δούμε στη πορεία είπε. Κοίτα κ η φίλη μου που ήταν 41 όπως εγώ της το άφησαν στη κρίση της. Άλλο γιατρό έχει. Τώρα ο δικός μου θ δούμε. Κάτι θ ξέρει που αφήνει το ενδεχόμενο. Δεν γνωρίζω καθόλου. Δεν είναι σίγουρο. Θ δούμε πιο μετά είπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Θ δούμε στη πορεία είπε. Κοίτα κ η φίλη μου που ήταν 41 όπως εγώ της το άφησαν στη κρίση της. Άλλο γιατρό έχει. Τώρα ο δικός μου θ δούμε. Κάτι θ ξέρει που αφήνει το ενδεχόμενο. Δεν γνωρίζω καθόλου. Δεν είναι σίγουρο. Θ δούμε πιο μετά είπε 

Ποσών εβδομαδων είσαι ρε αγάπη μου θύμισέ μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μελούλα είπε:

Ποσών εβδομαδων είσαι ρε αγάπη μου θύμισέ μου.. 

16  την Κυριακή 17

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Θα σύμφωνα εδώ με την χαρά και όχι με την Μελούλα. Πολλές φορές ξεκινούν συσπάσεισ ή άλλα διάφορα κ γεννούν οι γυναίκες πριν την 40η εβδομάδα. Λιγότερες φτάνουν εκεί. @annita έχεις ήδη δύο παιδιά έτσι? Τι λες? Από την εμπειρία σου κ από φίλες? Δε θέλω την 40 χαχαχαχαχαχα 

Εγώ κορίτσια δεν ξέρω δεν εχω διαβασει κατι αλλά δεν έχω γνωρίσει καμία πρωτότοκη να έχει ξεπεράσει τις 40 όλες νωρίτερα γεννησαν απο οσε ξερω..Μια και δύο εβδομάδες νωρίτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Εγώ κορίτσια δεν ξέρω δεν εχω διαβασει κατι αλλά δεν έχω γνωρίσει καμία πρωτότοκη να έχει ξεπεράσει τις 40 όλες νωρίτερα γεννησαν απο οσε ξερω..Μια και δύο εβδομάδες νωρίτερα..

Καλά ο περίγυρός μας δεν είναι αντιπροσωοευτικο δείγμα.. Και επίσης πάνε σύννεφο οι προκλήσεις.. Και χωρίς να το γνωρίζει η έγκυος πολλές φορές... Όταν τις τσεκάρει ο γυναικολογος για να δει αν κοντεύουν, γίνονται πολλά.. Τεσπα δε θέλω να επεκταθώ, οποια θέλει, ψάχνει τα στατιστικά, δεν είπα τη γνώμη μου, ένα γεγονός παρουσίασα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Εγώ κορίτσια δεν ξέρω δεν εχω διαβασει κατι αλλά δεν έχω γνωρίσει καμία πρωτότοκη να έχει ξεπεράσει τις 40 όλες νωρίτερα γεννησαν απο οσε ξερω..Μια και δύο εβδομάδες νωρίτερα..

Κ γω... Κ έχω πολλές φίλες πολύ κύκλο. Αλλά η Μελούλα λέει τα στατιστικά. Άρα ισχύει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Κ γω... Κ έχω πολλές φίλες πολύ κύκλο. Αλλά η Μελούλα λέει τα στατιστικά. Άρα ισχύει 

ναι γριουλα μου, κι εγω ξερω γυναικες που γεννησαν στις 37 και στις 39 και στις 42..δε λεει κατι..ψαχνω τα στατιστικα του 2013-2016, ηταν απο επισημο φορεα, αλλα μαλλον τα διεγραψα οταν τελειωσα τη δουλεια μου τοτε..

ξερετε τι; ας μη μενουμε εκει..εγω απλα ηθελα να ενημερωσω, οτι αν καποιος γιατρος σας πει παμε προκληση ή καισαρικη, γιατι "ληγει" το μωρο μετα τις 40 εβδ να μην την πατησετε..αυτα..δεν θελω να κακοκαρδισω, ουτε αμφισβητω οτι πολλες γεννουν πριν τις 40.

φιλακια, παω να δωσω τελευταιο μαθημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

ναι γριουλα μου, κι εγω ξερω γυναικες που γεννησαν στις 37 και στις 39 και στις 42..δε λεει κατι..ψαχνω τα στατιστικα του 2013-2016, ηταν απο επισημο φορεα, αλλα μαλλον τα διεγραψα οταν τελειωσα τη δουλεια μου τοτε..

ξερετε τι; ας μη μενουμε εκει..εγω απλα ηθελα να ενημερωσω, οτι αν καποιος γιατρος σας πει παμε προκληση ή καισαρικη, γιατι "ληγει" το μωρο μετα τις 40 εβδ να μην την πατησετε..αυτα..δεν θελω να κακοκαρδισω, ουτε αμφισβητω οτι πολλες γεννουν πριν τις 40.

φιλακια, παω να δωσω τελευταιο μαθημα!!

Την γνώμη μας λέμε εδώ αν νομίζεις ότι σου την λέμε καμία σχέση επειδή βλέπω ότι απαντάς συνέχεια. Οκ διάβασες στατιστικά. Εμείς λέμε την γνώμη μας δε σε αμφισβήτησε κάνεις ούτε η @Hope25

Καλό μάθημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

ναι γριουλα μου, κι εγω ξερω γυναικες που γεννησαν στις 37 και στις 39 και στις 42..δε λεει κατι..ψαχνω τα στατιστικα του 2013-2016, ηταν απο επισημο φορεα, αλλα μαλλον τα διεγραψα οταν τελειωσα τη δουλεια μου τοτε..

ξερετε τι; ας μη μενουμε εκει..εγω απλα ηθελα να ενημερωσω, οτι αν καποιος γιατρος σας πει παμε προκληση ή καισαρικη, γιατι "ληγει" το μωρο μετα τις 40 εβδ να μην την πατησετε..αυτα..δεν θελω να κακοκαρδισω, ουτε αμφισβητω οτι πολλες γεννουν πριν τις 40.

φιλακια, παω να δωσω τελευταιο μαθημα!!

Μελουλα σημαντικό αυτό που λες το έχω ακούσει κι εγώ "απο μέσα" ότι γίνεται κατά κόρον στα ελληνικά νοσοκομεία.

Το θέμα ειναι πώς αμφισβητείς το γιατρό σου αν σου πει πχ ότι έχει ριξει σφυγμούς ή ότι έχει γεμίσει μηκωνιο, ή ότι ο πλακούντας δεν τροφοδοτεί σωστά και φαντάζομαι θα υπάρχουν 100αδες "ιατρικοι" λόγοι που μπορει να επικαλεστει ένας γιατρός αν θέλει να σου το πάρει νωρίτερα. Δεν χρειάζεται να το κάνει πονηρά και ύπουλα

Δύσκολες καταστάσεις... εύχομαι να μη βρεθεί καμία μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Μελουλα σημαντικό αυτό που λες το έχω ακούσει κι εγώ "απο μέσα" ότι γίνεται κατά κόρον στα ελληνικά νοσοκομεία.

Το θέμα ειναι πώς αμφισβητείς το γιατρό σου αν σου πει πχ ότι έχει ριξει σφυγμούς ή ότι έχει γεμίσει μηκωνιο, ή ότι ο πλακούντας δεν τροφοδοτεί σωστά και φαντάζομαι θα υπάρχουν 100αδες "ιατρικοι" λόγοι που μπορει να επικαλεστει ένας γιατρός αν θέλει να σου το πάρει νωρίτερα. Δεν χρειάζεται να το κάνει πονηρά και ύπουλα

Δύσκολες καταστάσεις... εύχομαι να μη βρεθεί καμία μας

Υποτίθεται έχουμε διαλέξει νορμάλ γιατρούς τώρα να χαμε να λέγαμε και κρυφά να κλεγαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Υποτίθεται έχουμε διαλέξει νορμάλ γιατρούς τώρα να χαμε να λέγαμε και κρυφά να κλεγαμε. 

Χαχαχα ακριβώς αλλά και πάλι να εμπιστευτείς δεν μπορείς κανέναν.. εχω ζήσει και δύο περιπτώσεις συγγενών μου που πέρασε η 40 εβδομάδα και της μιας ειχε παθει αφυδάτωση και της αλλης γεννηθηκε πεθαμένο.. γι'αυτό να λέμε ο Θεός βοηθός για να γεννηθούν τα μωράκια μας καλά.. καμια φορα και οι γιατροι κανουν λαθη και απερισκεψιες και ειτε τα βγαζουν προωρα οπως ειπε κ η Μελουλα είτε τα αφήνουν παραπάνω από όσο θα έπρεπε..μακάρι να μην είμαστε μέσα σε αυτές τις ατυχες και με το νέο έτος να συζητάμε εδώ για τα υπέροχα μωράκια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια πείτε μου..όσες έχετε κάνει τη Β επιπέδου βλέπετε και εσείς τη φωτογραφία (3d εννοω) και λετε ποσο ομορφο παιδι θα κανετε;; η ειμαι η μονη τρελή κουκουβαγια που βλεπω τον μικρουλη μου κουκλο;χιχιχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Χαχαχα ακριβώς αλλά και πάλι να εμπιστευτείς δεν μπορείς κανέναν.. εχω ζήσει και δύο περιπτώσεις συγγενών μου που πέρασε η 40 εβδομάδα και της μιας ειχε παθει αφυδάτωση και της αλλης γεννηθηκε πεθαμένο.. γι'αυτό να λέμε ο Θεός βοηθός για να γεννηθούν τα μωράκια μας καλά.. καμια φορα και οι γιατροι κανουν λαθη και απερισκεψιες και ειτε τα βγαζουν προωρα οπως ειπε κ η Μελουλα είτε τα αφήνουν παραπάνω από όσο θα έπρεπε..μακάρι να μην είμαστε μέσα σε αυτές τις ατυχες και με το νέο έτος να συζητάμε εδώ για τα υπέροχα μωράκια μας..

Γαμησε τα. Υπάρχουν πολλά ναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Βρε κορίτσια πείτε μου..όσες έχετε κάνει τη Β επιπέδου βλέπετε και εσείς τη φωτογραφία (3d εννοω) και λετε ποσο ομορφο παιδι θα κανετε;; η ειμαι η μονη τρελή κουκουβαγια που βλεπω τον μικρουλη μου κουκλο;χιχιχι 

Χαχαχαχαχαχα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα 

Τρελη... Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Μελουλα σημαντικό αυτό που λες το έχω ακούσει κι εγώ "απο μέσα" ότι γίνεται κατά κόρον στα ελληνικά νοσοκομεία.

Το θέμα ειναι πώς αμφισβητείς το γιατρό σου αν σου πει πχ ότι έχει ριξει σφυγμούς ή ότι έχει γεμίσει μηκωνιο, ή ότι ο πλακούντας δεν τροφοδοτεί σωστά και φαντάζομαι θα υπάρχουν 100αδες "ιατρικοι" λόγοι που μπορει να επικαλεστει ένας γιατρός αν θέλει να σου το πάρει νωρίτερα. Δεν χρειάζεται να το κάνει πονηρά και ύπουλα

Δύσκολες καταστάσεις... εύχομαι να μη βρεθεί καμία μας

Δυστυχώς αν επικαλεστεί ΣΟΒΑΡΟΥΣ ιατρικούς λόγους (και όχι μυωπία, μεγάλες πλάτες, μικρό νούμερο παπούτσι και λοιπές βλακειες) δεν μπορείς να κάνεις κάτι.. Απλα τα αυτονόητα να τα ξέρουμε, όπως αυτό ας πούμε, ότι δεν λήγει κανένα μωρό και δεν το χονευουμε, αν περάσουν οι 40 εβδομάδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Την γνώμη μας λέμε εδώ αν νομίζεις ότι σου την λέμε καμία σχέση επειδή βλέπω ότι απαντάς συνέχεια. Οκ διάβασες στατιστικά. Εμείς λέμε την γνώμη μας δε σε αμφισβήτησε κάνεις ούτε η @Hope25

Καλό μάθημα 

Οχι ρε δεν νομίζω ότι μου τη λέτε, σιγά.. Τι λόγος μου πέφτει κιόλας ποτέ θα γεννησει η καθεμία; Φυσικά και απαντάω συνέχεια, όπως άλλωστε κάνεις κι εσύ.. Ολες λέμε τη γνώμη μας, εγώ απλα στην προκειμένη περίπτωση, τόνισα ότι δεν είπα τη γνώμη μου.

Εχαριστώ κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Βρε κορίτσια πείτε μου..όσες έχετε κάνει τη Β επιπέδου βλέπετε και εσείς τη φωτογραφία (3d εννοω) και λετε ποσο ομορφο παιδι θα κανετε;; η ειμαι η μονη τρελή κουκουβαγια που βλεπω τον μικρουλη μου κουκλο;χιχιχι 

Ω καλά είσαι.. Μάλιστα μια ωραία 3d μου την έδωσε σε μεγάλη ο γιατρός να τη βάλω και στο ψυγείο να τη βλέπω συνέχεια χαχαχα πώς με ξέρει ο άτιμος όμως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...