Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η rosemaryf είπε:

Γεια σας κ απο μένα! Πρώτη φορα γράφω εδω! Ειμαι κ εγω εγκυουλα, κ αν πάνε ολα καλα, θα γεννήσω αρχές του χρόνου.. σημερα ειμαι 19+3 και περιμένω διδυμάκια, μετα απο εξωσωματικη! Ακομα δεν ειμαστε σίγουροι για τα φύλα.. στην αυχενική δεν φάνηκαν, και τωρα περιμένουμε τη β επιπέδου για να σιγουρευτουμε! Εχω κλείσει ραντεβού για την εξέταση στις 7/9.. 

Μ το καλό τ αγγελούδια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Μ το καλό τ αγγελούδια σου

Ευχαριστώ πολυ, επίσης!

εσεις όλες εχετε νιώσει «κινητικότητα» χαμηλά; Δεν εχω νιώσει κατι το ιδιαιτερο, ή μάλλον δεν ειμαι σίγουρη, κ ψιλοαγχωνομαι, γιατι εχω διαβάσει πως στα δίδυμα νιώθεις νωρίτερα.. παντως στον υπέρηχο που εκανα την περασμένη Δευτέρα ηταν ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η rosemaryf είπε:

Γεια σας κ απο μένα! Πρώτη φορα γράφω εδω! Ειμαι κ εγω εγκυουλα, κ αν πάνε ολα καλα, θα γεννήσω αρχές του χρόνου.. σημερα ειμαι 19+3 και περιμένω διδυμάκια, μετα απο εξωσωματικη! Ακομα δεν ειμαστε σίγουροι για τα φύλα.. στην αυχενική δεν φάνηκαν, και τωρα περιμένουμε τη β επιπέδου για να σιγουρευτουμε! Εχω κλείσει ραντεβού για την εξέταση στις 7/9.. 

Καλώς ήρθες στην παρεα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η rosemaryf είπε:

Ευχαριστώ πολυ, επίσης!

εσεις όλες εχετε νιώσει «κινητικότητα» χαμηλά; Δεν εχω νιώσει κατι το ιδιαιτερο, ή μάλλον δεν ειμαι σίγουρη, κ ψιλοαγχωνομαι, γιατι εχω διαβάσει πως στα δίδυμα νιώθεις νωρίτερα.. παντως στον υπέρηχο που εκανα την περασμένη Δευτέρα ηταν ολα καλα!!

Καλως ηρθες..ειμαι ακριβως 18 εβδομάδων και εχω καιεγω διδυμακια..δεν ρχω νιωσει τιποτα ακομα και η γιατρος μου μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικοτατο..και πως τα διδυμα δεν τα νιωθεις νωριτερα παρολο που κ εγω το διαβασα καπου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η rosemaryf είπε:

Α τι ωραια! Έχεις μάθει φύλο;

εχετε ξεκινήσει προετοιμασία για το παιδικό δωμάτιο;

Εγώ δε θ κάνω παιδικό δωμάτιο τελικά. Έκανα στο πρώτο κ εντάξει δε μου φαίνεται χρήσιμο. Εννοώ γ δεύτερη φορά... Χαχαχαχα. 

Προτιμώ να έχουν ένα δωμάτιο για να παίζουν με παιχνίδια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η rosemaryf είπε:

Γεια σας κ απο μένα! Πρώτη φορα γράφω εδω! Ειμαι κ εγω εγκυουλα, κ αν πάνε ολα καλα, θα γεννήσω αρχές του χρόνου.. σημερα ειμαι 19+3 και περιμένω διδυμάκια, μετα απο εξωσωματικη! Ακομα δεν ειμαστε σίγουροι για τα φύλα.. στην αυχενική δεν φάνηκαν, και τωρα περιμένουμε τη β επιπέδου για να σιγουρευτουμε! Εχω κλείσει ραντεβού για την εξέταση στις 7/9.. 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Με το καλό τα νινακια σου! Εγώ έκλεισα την 14η βδομάδα. Έχω την εντύπωση εδώ και μέρες πως νιώθω ένα «γλουπ» κάτω χαμηλά. Ίσως όμως επειδή είναι το τρίτο μου. Ίσως πάλι και να μην είναι τι να πω? Δωμάτια έχω ήδη 2 παιδικά, άρα περιμέναμε να μάθουμε το φύλο για να δούμε με ποιον θα συγκατοικησει στο μέλλον. Στην αρχή η κούνια θα βρίσκεται στην κάμαρα μου. Μου είπαν στην αυχενική πως μάλλον είναι κοριτσάκι? Της κόρης μας είναι πιο μεγάλο το δωμάτιο άρα μας βολεύει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η rosemaryf είπε:

Ευχαριστώ πολυ, επίσης!

εσεις όλες εχετε νιώσει «κινητικότητα» χαμηλά; Δεν εχω νιώσει κατι το ιδιαιτερο, ή μάλλον δεν ειμαι σίγουρη, κ ψιλοαγχωνομαι, γιατι εχω διαβάσει πως στα δίδυμα νιώθεις νωρίτερα.. παντως στον υπέρηχο που εκανα την περασμένη Δευτέρα ηταν ολα καλα!!

καλως ηρθες! να χαιρεσαι τα διδυμακια σου και να ειναι γερα και ομορφα ? ναιιιι εγω τον εχω νιωσει τον μπεμπουλη και ειμαι 18w5d! και εγω ετσι νομιζα οτι στις μανουλες που εχουν διδυμα η κοιλιτσα τους ολη της ωρα θα κανει σαν τρελη αλλα τωρα που το σκεφτομαι.... ισως επειδη ειναι δυο να μην εχουν τοσο χώρο για να κανουν τις απλωτές τους ?? οποτε λογικο μου φαινεται να μην τα εχετε ακουσει ακομα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια που ειστε ολες σημερα;δεν μου λετε εχω ηδη μια συρταριερα που μας εδωσε ο αδερφος του αντρα μου αλλα εχει τιγκαρει μονο με τα ρουχα που επισης μας εφερε ..αρα κυοφορωντας διδυμα θεωρω οτι χρειαζομαι και δευτερη.το θεμα ειναι δεν βρισκω καποια που να ναι αρκετα μεγαλη και σχετικα οικονομικη.ασε δε που αν χρησιμοποιησω τον ορο "βρεφικη" συρταριερα οι τιμες εκτοξευονται στα υψη..εχετε κάτι υποψιν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ ολες για τις ευχες σας κ για το καλωσόρισμα! Κ σε σας εύχομαι με το καλο τα παιδάκια σας κ να χαίρεστε αυτα που ηδη εχετε! Δεν ξερω κ γω τι να κανω με τα έπιπλα! Έχουμε δυο κρεβατοκάμαρες στο σπίτι κ κ μια ντουλάπα στο καθε δωμάτιο, οι οποιες ειναι ηδη γεματες με τα ρουχα μας! Θα κάνουμε ενα ξεκαθάρισμα σιγουρα κ θ απελευθερωθεί κανενα συρτάρι! Κ λεω να παρω κ μια συρταριερα! Έλεγα κ ντουλαπιτσα αλλα κ ακριβές ειναι, κ δεν υπάρχει πολυς χώρος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια με τα μικρά ανθρωπάκια! Μεθαύριο έχω Β επιπέδου. Θα είμαι 21w5d και ανυπομονώ! 

Σας έχουν κοιταξει καθόλου μήκος τραχηλου ή το μετράνε αργότερα; Άκουσα κάτι περιπτώσεις που χρειάστηκαν κατακλιση για αυτό το λόγο τους τελευταίους μήνες και σκέφτομαι να του πω να το δούμε τώρα στο μεγάλο υπέρηχο. Δεν είναι βέβαια ο γιατρός μου, αλλά τόσα λεφτά θα πάρει! Λέτε να είναι βλακεια; 

@konstantinou&elenis αν μπορείς να παραγγείλεις από ΙΚΕΑ εκεί που είσαι θα βρεις σίγουρα πολλές οικονομικες συρταριερες. Μου η αρέσει η malm με τα 4 συρτάρια που έχει και ιδανικό ύψος για να βάλεις πάνω στρωματακι για αλλαξιερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Γεια σας κοριτσάκια με τα μικρά ανθρωπάκια! Μεθαύριο έχω Β επιπέδου. Θα είμαι 21w5d και ανυπομονώ! 

Σας έχουν κοιταξει καθόλου μήκος τραχηλου ή το μετράνε αργότερα; Άκουσα κάτι περιπτώσεις που χρειάστηκαν κατακλιση για αυτό το λόγο τους τελευταίους μήνες και σκέφτομαι να του πω να το δούμε τώρα στο μεγάλο υπέρηχο. Δεν είναι βέβαια ο γιατρός μου, αλλά τόσα λεφτά θα πάρει! Λέτε να είναι βλακεια; 

@konstantinou&elenis αν μπορείς να παραγγείλεις από ΙΚΕΑ εκεί που είσαι θα βρεις σίγουρα πολλές οικονομικες συρταριερες. Μου η αρέσει η malm με τα 4 συρτάρια που έχει και ιδανικό ύψος για να βάλεις πάνω στρωματακι για αλλαξιερα.

Εγω εχω β επιπεδου στις 15/9 θα ειμαι 20εβδ και 5 ημερων .μωρε ψαχνω αλλα αυτη που εχω ειναι 91×48×81 και ψαχνω μηπως βρω μια εξίσου μεγαλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Γεια σας κοριτσάκια με τα μικρά ανθρωπάκια! Μεθαύριο έχω Β επιπέδου. Θα είμαι 21w5d και ανυπομονώ! 

Σας έχουν κοιταξει καθόλου μήκος τραχηλου ή το μετράνε αργότερα; Άκουσα κάτι περιπτώσεις που χρειάστηκαν κατακλιση για αυτό το λόγο τους τελευταίους μήνες και σκέφτομαι να του πω να το δούμε τώρα στο μεγάλο υπέρηχο. Δεν είναι βέβαια ο γιατρός μου, αλλά τόσα λεφτά θα πάρει! Λέτε να είναι βλακεια; 

@konstantinou&elenis αν μπορείς να παραγγείλεις από ΙΚΕΑ εκεί που είσαι θα βρεις σίγουρα πολλές οικονομικες συρταριερες. Μου η αρέσει η malm με τα 4 συρτάρια που έχει και ιδανικό ύψος για να βάλεις πάνω στρωματακι για αλλαξιερα.

ναι να τον κοιταξεις ειναι σημαντικο! εγω οταν πηγα τον βρηκαμε λιγο ερεθισμενο και λιγο "μαλακό". ο ερεθισμος ειναι απο τις ορμονες και μου ειπε να μην ερχόμαστε σε επαφη. επισης επειδη ειναι μαλακος μου ειπε γενικα οχι εντονη δραστηριοτητα αλλα δεν ηταν κατι ανησυχητικό. θα το εχουμε υπ'όψιν μας και θα το τσεκαρουμε και στη β επιπεδου. καλα αποτελεσματα !! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η rosemaryf είπε:

Σας ευχαριστώ ολες για τις ευχες σας κ για το καλωσόρισμα! Κ σε σας εύχομαι με το καλο τα παιδάκια σας κ να χαίρεστε αυτα που ηδη εχετε! Δεν ξερω κ γω τι να κανω με τα έπιπλα! Έχουμε δυο κρεβατοκάμαρες στο σπίτι κ κ μια ντουλάπα στο καθε δωμάτιο, οι οποιες ειναι ηδη γεματες με τα ρουχα μας! Θα κάνουμε ενα ξεκαθάρισμα σιγουρα κ θ απελευθερωθεί κανενα συρτάρι! Κ λεω να παρω κ μια συρταριερα! Έλεγα κ ντουλαπιτσα αλλα κ ακριβές ειναι, κ δεν υπάρχει πολυς χώρος! 

Κ εγω σκεφτηκα την ντουλαπα αλλα δν ξέρω αν ειναι πρακτικη επιλογή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!!!να μαι και εγω!ειμαι στην 16η εβδομαδα με ΠΗΤ μέσα Φεβρουάριου!!είχα δύσκολο α' τρίμηνο(αίμα,αναρρωτικές,κλεισούρα κτλπ) αλλα ευτυχώς τώρα καλύτερα! είναι τόσα τα θέματα που με απασχολούν κ δεν έχω μπει σε λεπτομέρειες...κυκεώνας μου φαίνεται είναι κ το πρώτο μου παιδάκι...από εδώ θα παίρνω καμιά ιδέα ...άντε με το καλό σε όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Σας έχουν κοιταξει καθόλου μήκος τραχηλου ή το μετράνε αργότερα; Άκουσα κάτι περιπτώσεις που χρειάστηκαν κατακλιση για αυτό το λόγο τους τελευταίους μήνες και σκέφτομαι να του πω να το δούμε τώρα στο μεγάλο υπέρηχο. Δεν είναι βέβαια ο γιατρός μου, αλλά τόσα λεφτά θα πάρει! Λέτε να είναι βλακεια; 

Ειναι πάρα πολύ σημαντικό και αν θυμάμαι καλά το κοιτάνε στη Β επιπέδου.. Οσο περνάει ο καιρός θα στο μετράει και κάθε φορά ο γιατρός σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, όσον αφορά τις ντουλάπες, τα ρουχα κλπ.. Πραγματικά, μην φορτωθείτε με ρουχαλάκια νεογέννητου, ισα που θα προλάβει να τα βάλει.. Μεγαλώνουν ραγδαία στην αρχή τα μωρακια!! Εγώ είχα στη μικρή μου κούνια - κρεβάτι με ενσωματωμένη συρταριερα, αλλα η αλήθεια είναι ότι δεν έβαλα ποτέ πολλά εκεί, μόνο σεντονακια, γιατι εχει πολυ μεγαλη ντουλάπα εντοιχισμένη σε κάθε δωμάτιο, άρα δεν ειχα πρόβλημα χώρου.. Αν όμως δεν έχετε το χώρο, μια ντουλάπα με συρτάρια είναι ότι πρέπει.. Οχι μόνο συρταριερα κατά την άποψή μου, γιατί εν καιρώ θα χρειαστεί να κρεμάσετε κιόλας ρούχα. Επίσης, μην κολλάτε σε "βρεφικά" έπιπλα.. Ντουλάπες δεν αγοράζουμε κάθε χρόνο, θα πάρετε μια καλή, γερή και όμορφη να την έχετε πολλά χρόνια.. Αν θέλετε να την "βρεφοποιησετε" υπαρχουν όμορφα αυτοκόλλητα που μπαίνουν και βγαίνουν όταν ο κύριος ή η κυρία δεν θα τα θέλουν πια.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελούλα έχεις απόλυτο δίκιο. Με μερικά αυτοκολλητάκια γίνονται υπέροχα τα επιπλάκια.

Να συμπληρώσω επίσης ότι είτε οι συρταριέρες είναι βρεφικές είτε όχι, με τον ίδιο ασυγκράτητο ενθουσιασμό θα την ανοίξει το μωρό για να πετάει τα ρούχα του δεξιά και αριστερά και να τρώει φρίκες η μαμά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η sevi17 είπε:

γεια σας κορίτσια!!!να μαι και εγω!ειμαι στην 16η εβδομαδα με ΠΗΤ μέσα Φεβρουάριου!!είχα δύσκολο α' τρίμηνο(αίμα,αναρρωτικές,κλεισούρα κτλπ) αλλα ευτυχώς τώρα καλύτερα! είναι τόσα τα θέματα που με απασχολούν κ δεν έχω μπει σε λεπτομέρειες...κυκεώνας μου φαίνεται είναι κ το πρώτο μου παιδάκι...από εδώ θα παίρνω καμιά ιδέα ...άντε με το καλό σε όλες μας!!

Γεια σου καλή μου!!! Για πότε είσαι; Εγώ 18/2!!! Έχω ήδη ένα γιο που περιμένει τον αδερφούλη του!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον τράχηλο μου τον μέτρησε στην αυχενική διαφάνεια κ λογικά πάλι την επόμενη εβδομάδα που έχω τη β επιπέδου! Έχω ακούσει κ γω πως είναι πολύ σημαντικό, κ προβλέπει τον πρόωρο τοκετό, που λόγω διδύμων τον φοβάμαι είναι η αλήθεια!

οσον αφορά τα έπιπλα, δε θέλω να κάνουμε κ μεις υπερβολές στα ψώνια! Κ είναι κ ο χώρος που μας περιορίζει! Αλλά σκεφτείτε πως ήδη μια ξαδέρφη μου μου χει δώσει σαλιαρες κ λίγα πανάκια, κ έχουν πιάσει μισό συρτάρι! Κ  τα παιδιά είναι 2! Κ γω ρουχαλάκια-φορμάκια θα πάρω ελάχιστα.. να δούμε κ τα φύλα με το καλό, όλο κ κάτι θα μου δώσουν ξαδέρφη-κουνιάδα, κ σίγουρα θα χουμε κ δώρα!

ετσι σκέφτομαι τώρα! Παρόλα αυτά λέω ήδη πως μετά την εξέταση της ερχόμενης εβδομάδας, θα πάω να τους πάρω από ένα φορμάκι!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Γεια σας κοριτσάκια με τα μικρά ανθρωπάκια! Μεθαύριο έχω Β επιπέδου. Θα είμαι 21w5d και ανυπομονώ! 

Σας έχουν κοιταξει καθόλου μήκος τραχηλου ή το μετράνε αργότερα; Άκουσα κάτι περιπτώσεις που χρειάστηκαν κατακλιση για αυτό το λόγο τους τελευταίους μήνες και σκέφτομαι να του πω να το δούμε τώρα στο μεγάλο υπέρηχο. Δεν είναι βέβαια ο γιατρός μου, αλλά τόσα λεφτά θα πάρει! Λέτε να είναι βλακεια; 

@konstantinou&elenis αν μπορείς να παραγγείλεις από ΙΚΕΑ εκεί που είσαι θα βρεις σίγουρα πολλές οικονομικες συρταριερες. Μου η αρέσει η malm με τα 4 συρτάρια που έχει και ιδανικό ύψος για να βάλεις πάνω στρωματακι για αλλαξιερα.

Εμένα το μήκος το μέτρησε και στην αυχενικη, ήταν μέσα στις μετρήσεις που έκανε.. Μήπως στο έχει μετρήσει και το σημείωσε χωρίς να αναφέρει κάτι; ? κι εμένα αυτό έκανε, αλλά το είδα στα αποτελέσματα γραμμένο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμένα στην αυχενική το μήκος το μέτρησε κολπικά κ μετά συνεχίσαμε κοιλιακά! Όποτε μου εξήγησε τι μετράει! 

Μοσχονάς αφορά τα έπιπλα, κ προσωπικά για μένα μιλώντας, επειδή η συρταριερα είναι ένα έπιπλο που θα μείνει χρόνια, δεν είναι πχ κούνια, θα ήθελα κάτι καλό κ ευρύχωρο! Μας έχουν πάρει ήδη δώρο αλλαξιερα, όποτε θα πρέπει να βάλω κ αυτή από πάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια. Εκλεισα ραντεβου για β επιπεδου στις 15/9.μου ειπε οτι μπορει να χρειαστει να με εξετασει και κολπικα.ισχυει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Καλημερα κορίτσια. Εκλεισα ραντεβου για β επιπεδου στις 15/9.μου ειπε οτι μπορει να χρειαστει να με εξετασει και κολπικα.ισχυει;

Ίσως για να δει τον τράχηλο, όχι το έμβρυο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η rosemaryf είπε:

Τον τράχηλο μου τον μέτρησε στην αυχενική διαφάνεια κ λογικά πάλι την επόμενη εβδομάδα που έχω τη β επιπέδου! Έχω ακούσει κ γω πως είναι πολύ σημαντικό, κ προβλέπει τον πρόωρο τοκετό, που λόγω διδύμων τον φοβάμαι είναι η αλήθεια!

οσον αφορά τα έπιπλα, δε θέλω να κάνουμε κ μεις υπερβολές στα ψώνια! Κ είναι κ ο χώρος που μας περιορίζει! Αλλά σκεφτείτε πως ήδη μια ξαδέρφη μου μου χει δώσει σαλιαρες κ λίγα πανάκια, κ έχουν πιάσει μισό συρτάρι! Κ  τα παιδιά είναι 2! Κ γω ρουχαλάκια-φορμάκια θα πάρω ελάχιστα.. να δούμε κ τα φύλα με το καλό, όλο κ κάτι θα μου δώσουν ξαδέρφη-κουνιάδα, κ σίγουρα θα χουμε κ δώρα!

ετσι σκέφτομαι τώρα! Παρόλα αυτά λέω ήδη πως μετά την εξέταση της ερχόμενης εβδομάδας, θα πάω να τους πάρω από ένα φορμάκι!! Χαχαχα

@rosemaryf κ εγω  περιμενω την β επιπεδου  να δω το φυλο απ τα διδυμακια  μου για να παω μετα να τους παρω απο ενα φορμακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...