Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mariloux είπε:

Χαχα μήπως είχες δει εμένα; Εγώ πάντα με φόρμες πήγαινα λόγω του οτι έφευγα καπάκι για δουλειά!!! 

Χαχαχα ηταν από τα jumbo ή φόρμα της την αναγνώριση.οχι δεν ήσουν εδυ γιατί αυτή τώρα έμεινε έγκυος.εγω το ζώον πήγαινα με τη πλατφόρμα μου βαμμένη αλλά άλλο περιποιημένη ρε κορίτσια κ άλλο ακριβά ντυμένη δηλ.αυτες που δεν έχουν χρήματα δεν πρέπει να περιποιούνται τον εαυτό τους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα εντάξει πλάκα κάνω γτ ο άντρας μου δεν ντύνεται με ρούχα οικοδομής, καμία σχέση απολύτως!! Απλά τύχατε και εσείς στην περίπτωση, μην σε ρίχνει κάτω μια ήττα, την επόμενη θα έχεις τα μάτια σου δεκατέσσερα θα ξέρεις περισσότερα και θα είσαι υποψιασμένη σε όλα!! Δεν είναι πάντα εύκολος αυτός ο δρόμος αλλά όλες θα φτάσουμε στο τέλος αργα ή γρήγορα!! Το οικονομικό είναι πολύ δύσκολο & εμάς μας έφυγαν όλες οι οικονομίες αλλά αν δεν υπάρχει άλλη επιλογή θα πρέπει να προσπαθήσουμε να ανταπεξέλθουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάμε πάλι ότι θέλουν παίρνουν γρ τους ελέγχει κανείς.5000πληρωσα τη πρώτη μου εξωσωματική.Χειρουργειο 6000μαζι με νοσοκομείο για αφαίρεση σάλπιγγας ξ η σάλπιγγα μέσα τι να προτωθυμηθω.μερικοι δεν πρέπει ασκούν ιατρικη να σαπίζουν σε κανά κελί μέσα.Υστεροσκοπηση επεμβατική κουφαθειτε τώρα 250 και 50αναθσθησιολιγος είχα και τυχερά.ο άλλος μου βγάλε χολή το πλήρωσα και ήθελε και 500δεν τούτα έδωσα του πήγα όμως άλλα δώρα ε τον είδατε εσείς τόσο και εγώ άφαντος μετά πολλά πολλά τίνα πεις εδώ το κοσμακι τους καρκινοπαθείς δεν είδατε τι κάνανε για το χρήμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

@Bloublou85 στη θέση σου δεν θα του έδινα όλα τα λεφτά, θα του έλεγα αφού δεν ξέρεις και δεν έχεις απαντησεις θα τα κρατήσω για κάποιον που ξέρει ή θα έκανα τον κινέζο πολύ απλά και θα έφευγα χωρίς να πληρώσω (όπως και έκανα στον γιατρό που μας ξεζουμισε με 3 προσπάθειες, άριστες βλαστοκύστες, σίγουρη επιτυχία για αυτόν αλλά αρνητικές χοριακες)!! Άντε γτ νευριάζω που μας εκμεταλλεύονται τόσο πολύ!! Πατάνε πάνω στην άγνοια και την μεγάλη μας επιθυμία να αποκτήσουμε μωράκι!! 

Κοριτσια ειναι επικερδεις επιχειρησεις. Δυστυχως. Ειναι πολλα τα λεφτα. 

Εμενα παντως ο αντρας μου καποια στιγμη του το ειπε του ντοκ για τα λεφτα. 

Κ οταν πηγαμε στην νεα γιατρο το ειπε ξεκαθαρα. Θελουμε εναν γιατρο που δεν θα μας βλεπει σαν χιλιαρικα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Το ίδιο μας ρώτησε κ εμάς!κ όσο για τα λεφτά όταν έκανα την εμβρυομεταφορά κ καθομουνα ξαπλωμένη ήρθε μέσα ή γραμματέας να πάρει τον άντρα μου για να πληρώσει δεν περίμενε καν να σηκωθω όταν φύγουμε.

Αα ναι δεν έχει τα λεφτά και όχι ο γιατρός ή μαία έρχεστε λίγο στο γραφείο και όλα μαύρα.εγω τι έπαθα κατάψυξη πλήρωσα κ κατάψυξη δεν έγινε και λεφτά καπνός 180 παρακαλώ γρ;η απάντηση έχω περάσει έτσι και δεν μπορώ να σας τα δώσω για να μην μαθευτεί διοίκηση κ τι τα δικά σας στραβά εγώ θα τα πληρώσω όταν ήθελε να τα πάρει όμως ούτε λεπτό στο γραφείο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια ειναι επικερδεις επιχειρησεις. Δυστυχως. Ειναι πολλα τα λεφτα. 

Εμενα παντως ο αντρας μου καποια στιγμη του το ειπε του ντοκ για τα λεφτα. 

Κ οταν πηγαμε στην νεα γιατρο το ειπε ξεκαθαρα. Θελουμε εναν γιατρο που δεν θα μας βλεπει σαν χιλιαρικα. 

 

Α ωραίο αυτό θα το πω κι εγώ.αλλα καμιά φορά τα λεω έτσι χύμα κ νομίζω θυμώνουν κ μετά δεν θα με προσέξουν.δε ξέρω κορίτσια εγώ την επόμενη θα την κάνω σε πανεπιστημιακό όπου έκανε κ μία κοπέλα εδώ κ πέτυχε με τη πρώτη της φορά κ εννοείται με πολύ μικρό κόστος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Αα ναι δεν έχει τα λεφτά και όχι ο γιατρός ή μαία έρχεστε λίγο στο γραφείο και όλα μαύρα.εγω τι έπαθα κατάψυξη πλήρωσα κ κατάψυξη δεν έγινε και λεφτά καπνός 180 παρακαλώ γρ;η απάντηση έχω περάσει έτσι και δεν μπορώ να σας τα δώσω για να μην μαθευτεί διοίκηση κ τι τα δικά σας στραβά εγώ θα τα πληρώσω όταν ήθελε να τα πάρει όμως ούτε λεπτό στο γραφείο

Στα κατεψυγμένα πλήρωσαν 1400 τα χίλια μαύρα κ τα 400 επειδή υπήρχε όριο κ δεν μπορούσαμε να βγάλουμε μας την είπε κ μας έκοψε απόδειξη ότι κάναμε σπερματεγχυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είπαμε να πάμε λετσαρια κάτι πιο κάτω πιο φθηνό φαίνεται το ρούχο ένας που δεν έχει σου λέει ούτε μαλλιά βάφει ούτε το νύχι το Χτιστο έχετε ιδέα τίποτε δεν αφήνουν να πέσει κάτω κλάμα μπορείτε κλάψτε συνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Στα κατεψυγμένα πλήρωσαν 1400 τα χίλια μαύρα κ τα 400 επειδή υπήρχε όριο κ δεν μπορούσαμε να βγάλουμε μας την είπε κ μας έκοψε απόδειξη ότι κάναμε σπερματεγχυση.

Ναι το πάθαμε και εμείς με τη δοτρια τα δανεικά που να μάζευα θέλαν τα 2500χερι μαύρα ααα δεν μπορώ να κάνω τίποτα σας είχα ενημερώσει λεει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η karen είπε:

Δεν είπαμε να πάμε λετσαρια κάτι πιο κάτω πιο φθηνό φαίνεται το ρούχο ένας που δεν έχει σου λέει ούτε μαλλιά βάφει ούτε το νύχι το Χτιστο έχετε ιδέα τίποτε δεν αφήνουν να πέσει κάτω κλάμα μπορείτε κλάψτε συνε

Ο γιατρός που φορούσε τα πάντα tommy hilfiger και τα άλλα με το αλογάκι κ είχε μοστραρισμενη τη bmw τι να πεις.εγω ρε κορίτσια μόνη μου τα βάφω τα μαλλιά κ τα νύχια επειδή ξέρω δεν έπρεπε την επόμενη θα πάω φυσική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα ο δικός μου γυναικολόγος είναι αξιολατρευτος άργησα να τον βρω και κατά τύχει μετά από πολλές προσπάθειες και ταλαιπωρίες λεφτά 00αν θέλετε το πιστεύετε πέρα από το πρώτο ραντεβού και αυτό 70και με απόδειξη από κει και πέρα Φράγκο ούτε υπερήχους ούτε τίποτε τίποτε πκαι εξέτασεις πάντα ψάχνει να δούμε που έχει πακέτα προσφορών ο ίδιος παίρνει ρωτάει και με στέλνει τ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Α ωραίο αυτό θα το πω κι εγώ.αλλα καμιά φορά τα λεω έτσι χύμα κ νομίζω θυμώνουν κ μετά δεν θα με προσέξουν.δε ξέρω κορίτσια εγώ την επόμενη θα την κάνω σε πανεπιστημιακό όπου έκανε κ μία κοπέλα εδώ κ πέτυχε με τη πρώτη της φορά κ εννοείται με πολύ μικρό κόστος.

Εμεις οταν αποτυχαμε κ στην δευτερη προσπαθεια πηγαμε μετα απο καποιες ημερες για να μιλησουμε κ κοντεψε να μας βγαλει τρελους για καποια πραγματα που ειχαν συμβει. Ό,τι κ να του λεγαμε δεν τα δεχόταν. 

Ελεγε ολη την ωρα εγω ετσι,εγω αλλιως, εχουμε τους καλυτςρους υπερηχους, εχουμε στην Αγγλια κλινικη, εχουμε τοσο κοσμο κλπ κλπ.

Κ του λεει καποια στιγμη ο αντρας μου: γιατρε να σου πω κι εγω μια ιστορια για μενα; Ειχα καποτε ενα μαγαζι αλλα μετα απο ενα διαστημα αρχισα να βλεπω τους πελατες μου σαν χρημα. Και γι αυτο το εκλεισα μετα απο λιγα χρόνια. 

Εγω εμεινααφωνη. Λεω τωρα θα μας βρισει. Αλλα ηταν τοσο ηρεμος κ ειπε οτι τον εκπλησσει η αφοπλιστικη ειλικρινεια του αντρα μου. 

Κι ετσι οτ;ν πηγαμε στη νεα γιατρο η οποια ειδε ολο το ιστορικο απο τις προηγουμενες προσπαθειες της ειπε οτι θελουμε να σας βρισκουμε την ιδια, να μιλαμε μαζι σας κ οχι με αλλους για οτι θελουμε κ πανω απολα να μην μας δειτε ως χιλιαδες ευρω οπως ;ισθανθηκαμε με τον προηγουμενο. 

Αποδειξεις εμας μας τις εδιναν ολες. Σε αυτο δεν εχω να πω κατι. Κ επειδη πληρωναμε παντα με μετρηταας εκοβαν 500αρες κ οταν πηγαιναμε τις παιρναμε ή ζητουσα να μου τις στειλουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κ ξεχασα να γραψω κ το εξης. 

Εμας κοριτσια σημειωνε στον υπολογιστη μεχρι κ τι αυτοκινητο εχουμε. Κ οταν το καταλαβαμε μετα απο καποια ραντεβου κ συζητησεις παθαμε πλακα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Α κ ξεχασα να γραψω κ το εξης. 

Εμας κοριτσια σημειωνε στον υπολογιστη μεχρι κ τι αυτοκινητο εχουμε. Κ οταν το καταλαβαμε μετα απο καποια ραντεβου κ συζητησεις παθαμε πλακα. 

Ε!Δεν είμαστε καλά με τα πόδια άλλη φορά.Τι να πούμε Θεός να μας φυλάει από τους φιλοχρηματίες...Έχει γίνει πολύ εμπορικό το θέμα εξωσωματική ς δυστυχώς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

χαχα Κάρεν για γέλια είναι ο άνθρωπος!!! Κ κλάματα όμως μαζί!!!

Από τα νεύρα είναι αυτά τα γέλια.Αχχ πέσαμε σε καλά φιντανια στο παρελθόν.Που να τους βρεις ειδικά κάτι ονόματα μεγάλα και κέντρα με πολύ διαφημηση που φημίζονται απαπα εκεί και αν δε βλέπεις γιατρό μόνο στη έμβρυο μεταφορά.Συζητηση ούτε 5'λεπτων και πολύ βάζω βρε φίλε αφού δε προλαβαίνεις γιατί αναλαμβάνεις δεν μας θυμόταν ούτε καν από τη καρτέλα ονόματα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Α κ ξεχασα να γραψω κ το εξης. 

Εμας κοριτσια σημειωνε στον υπολογιστη μεχρι κ τι αυτοκινητο εχουμε. Κ οταν το καταλαβαμε μετα απο καποια ραντεβου κ συζητησεις παθαμε πλακα. 

Χαχαχαχαχα αυτο είναι αλήθεια μία φορά που ήμασταν όρθιοι τον επιασα να κοιτάει τα παπούτσια του άντρα μ.κ κάθεται κ στο παραθυρο κ κοιτάει ποιος καταφτάνει κ με τι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσια παίρνει καμία inofert?1 ή 2 κάψουλες??Ο γιατρός μου έδωσε το οκ να πάρω αλλά δε μου είπε πόσα!!

Έναν φάκελο τη μέρα.δεν παίρνω αλλά το έχω διαβάσει.ποια πήρες αυτά για τη λειτουργία των ωοθηκών;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ξεκιναω και γω για την δευτερη προσπαθεια. Με κατεψυγμενα αυτη τη φορα. Απο σημερα cyclacur 1 Χ 3 και σε 5 ημερες υπερηχο για να μετρησουμε ενδομητριο.... Βεβαια βρισκομαι στην 6η μερα του κυκλου... Επρεπε να ξεκινησω cyclacur απ την 1η μερα του κυκλου ? 

Και γω θεμα με το ενδομητριο... Στην πρωτη μας προσπαθεια πηγε 7,5... Για να δουμε τωρα ... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Κοριτσια ξεκιναω και γω για την δευτερη προσπαθεια. Με κατεψυγμενα αυτη τη φορα. Απο σημερα cyclacur 1 Χ 3 και σε 5 ημερες υπερηχο για να μετρησουμε ενδομητριο.... Βεβαια βρισκομαι στην 6η μερα του κυκλου... Επρεπε να ξεκινησω cyclacur απ την 1η μερα του κυκλου ? 

Και γω θεμα με το ενδομητριο... Στην πρωτη μας προσπαθεια πηγε 7,5... Για να δουμε τωρα ... 

 

Από τη δεύτερη μέρα ξεκινά μόλις σου ερχεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Έναν φάκελο τη μέρα.δεν παίρνω αλλά το έχω διαβάσει.ποια πήρες αυτά για τη λειτουργία των ωοθηκών;

Πήρα τα combi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...