Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

@love30 20 χρόνια καπνίζω πολλά για να το κόψω τόσο απότομα!!!ξέρω ότι φταίει και αυτό γι'αυτά που τραβάω αλλά τρελαίνομαι!!Το κόβω σε κάθε εγκυμοσύνη και με το που πάει στραβά πέφτω πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elviraice είπε:

@love30 20 χρόνια καπνίζω πολλά για να το κόψω τόσο απότομα!!!ξέρω ότι φταίει και αυτό γι'αυτά που τραβάω αλλά τρελαίνομαι!!Το κόβω σε κάθε εγκυμοσύνη και με το που πάει στραβά πέφτω πάλι!!!

Ο αντρας μου το ειχε κοψει μαχαιρι για ενα χρονο και μετα παλι και τωραπηρε ηλεκτρονικο αλλα δεν τον βλεπω να το κοβει !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε κοριτσια λιγα περναμε τι να κανουμε και εμεις τοσα που μας συμβαινουν βλεπουμε και πολλα γυφω μας και μας τη δινει ακομα περισσοτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις τι με θυμώνει όταν βλέπω ναρκομανείς να μένουν έγκυοι και φυσικά να μη θέλουν το παιδί!!!να κάνουν χρήση σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνη και όλα να πηγαίνουν καλά!!!προς θεού εννοείται ότι χαίρομαι για το παιδάκι θα θυμώνω!!!εξοργίζομαι!!!εξοργίζομαι να πετάνε τα βρέφη στα σκουπίδια ας ήξερα που και θα το έπαιρνα Εγώ!!!Δεν με νοιάζει να υιοθετήσω φτάνει να μου το κάνανε εύκολο!!!παιδί μου θα είναι!!!!Και θα το αγαπάω διπλα!!!όλα μου τα ρούχα τα στέλνω σε ορφανοτροφείο για να βοηθήσω και ξέρω την χαρά που περνούν τα έχω δει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσες φορες το εχω σκεφτει γιατι να τα πετανε ας ερθει καποια και να πει δεν το θελω παρτο με οοοοολη μου την καρδια γιατι ετσι ειναι δεν τα θελουν τις ψυχουλες δηλαδη τι να πω πισα εχουμε ακουσει αυτο τον καιρο κιολας καθε μερα στα σκουπιδια στον ακαλυπτο ασε και αυτο που ασελγουν στα παιδακια ΕΛΕΟΣ πια φτανει!!!!!!!!εμεις τι θελουμε ενα μωρακι ενα ενα  ρε γ@μ@τ@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Ποσες φορες το εχω σκεφτει γιατι να τα πετανε ας ερθει καποια και να πει δεν το θελω παρτο με οοοοολη μου την καρδια γιατι ετσι ειναι δεν τα θελουν τις ψυχουλες δηλαδη τι να πω πισα εχουμε ακουσει αυτο τον καιρο κιολας καθε μερα στα σκουπιδια στον ακαλυπτο ασε και αυτο που ασελγουν στα παιδακια ΕΛΕΟΣ πια φτανει!!!!!!!!εμεις τι θελουμε ενα μωρακι ενα ενα  ρε γ@μ@τ@

Ακριβώς και δε με νοιάζει πως θα έρθει φτάνει να έρθει!!!!δικό μου θα είναι από όλες τις πλευρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elviraice είπε:

Και ξερεται γιατί με απορρίπτουν??Γιατί ο άντρας μου είναι ναυτικός!!!

Αααα δεν θα μεγαλωσει σωστα ε θα μεγαλωσει σωστα αν ειναι δασκαλος που ασελγει δυκυγορος που ασελγει και μαληστα παππους το ακουσα εχθες !!!!! Βρε δε πανε να πνιγουν λεω εγω !!!!!!! Τοσα παιδακια στα αζυτητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ντε!!!όλοι απατεώνες και λαμόγια αλλά σε διάσημες και μη παντρεμένες δίνουν εκεί μεγάλωνουν σωστα φαίνεται!!!είναι να κλαις και να γελάς!!!Και να ντρέπεσαι για το πώς έχουμε καταντήσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι τοσο ζορισμενη αυτη την περιοδο που πραγματικα δεν ξερω απορω με τον εαυτο μου με εχω χασει και βλεπω η ζωη μου να γυριζει γυρω απο αυτο λαθος αλλα δεν γινεται αλλιως ειναι η ολη διαδικασια πρεπει να κανεις καποια πραγματα που αναγκαστικα σου περνει χρονο δεν ξερω αν καταλαβατε πως το λεω αλλα μπορει καπβς ετσι να νιοθετε και εσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ίδιο ειχα πει πριν κάτι μέρες!!!τα πάντα γυρίζουν γύρω από αυτό!!Η σχέση μου με τον άντρα μου έχει πάει πίσω!!!φοβάται να μου μιλήσει!!!με παρακαλεί για να φύγουμε και εγώ εδώ και 3 χρόνια αρνούμαι!!!εκεί το κεφάλι μου!!!σήμερα μου είπε ότι φοβάται ότι αν δε πάει καλά και αυτό ότι θα τον παρατήσω!!!άρα δεν είναι μόνο τα αποτελέσματα αλλά και όλα τα υπολοιπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το έψαξα έκανα και τα χαρτιά μου και για υιοθεσία και για αναδοχή!!!!για υιοθεσία όπως σου είπα με απέρριψαν λόγω ότι ο σύζυγός είναι ναυτικός και δε θα έχει αντρικό πρότυπο για αναδοχή το παράτησα μετά την απορριψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα με πηρανε τηλεφωνο για δουλεια και φυσηκα ειπα οχι γιατι ποιος θα επερνε καποια που μετα απο μια εβδομαδα θα σταματαγε για εξωσωματικη?κανενας απλο πραμα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εμενα με πηρανε τηλεφωνο για δουλεια και φυσηκα ειπα οχι γιατι ποιος θα επερνε καποια που μετα απο μια εβδομαδα θα σταματαγε για εξωσωματικη?κανενας απλο πραμα!!!!!!

Τι να πω ειλικρινά μόνο θυμό μπορείς να νοιώσεις για όλα αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elviraice είπε:

Ναι το έψαξα έκανα και τα χαρτιά μου και για υιοθεσία και για αναδοχή!!!!για υιοθεσία όπως σου είπα με απέρριψαν λόγω ότι ο σύζυγός είναι ναυτικός και δε θα έχει αντρικό πρότυπο για αναδοχή το παράτησα μετά την απορριψη

Μπράβο αλήθεια!στα ιδρύματα έχουν αντρικό πρότυπο δηλαδή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux μου εχεις δικιο σε αυτο με τα φαρμακα κ την περιοδο.

Απλα ανεφερα τι γινεται στις περισσοτερες περιπτωσεις. 

Το εχω διαβασει κ απο καποιες αλλες κοπεκες οτι αδιαθετησαν πριν τα κοψουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Μπράβο αλήθεια!στα ιδρύματα έχουν αντρικό πρότυπο δηλαδή;;

Τι να σου πω αλήθεια!!!Επίσης το κόλλημα τους ήταν ότι έλειπε μεγάλα διαστήματα και δε θα μπορούσε να συμμετέχει στις συνεδρίες!!!Δηλαδή για 8-9 μήνες το λιγότερο θα έπρεπε να είναι Ελλάδα για να μας αξιολογούν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@Mariloux μου εχεις δικιο σε αυτο με τα φαρμακα κ την περιοδο.

Απλα ανεφερα τι γινεται στις περισσοτερες περιπτωσεις. 

Το εχω διαβασει κ απο καποιες αλλες κοπεκες οτι αδιαθετησαν πριν τα κοψουν. 

Ναι @nikona και σε εμένα τον προηγούμενο μήνα έτυχε.... αδιαθέτησα την ημερα της χοριακής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η love30 είπε:

Ειμαι τοσο ζορισμενη αυτη την περιοδο που πραγματικα δεν ξερω απορω με τον εαυτο μου με εχω χασει και βλεπω η ζωη μου να γυριζει γυρω απο αυτο λαθος αλλα δεν γινεται αλλιως ειναι η ολη διαδικασια πρεπει να κανεις καποια πραγματα που αναγκαστικα σου περνει χρονο δεν ξερω αν καταλαβατε πως το λεω αλλα μπορει καπβς ετσι να νιοθετε και εσεις!

Κουράγιο κοριτσάκι όλες έτσι είμαστε.... η καθημερινότητα διαμορφώνεται σύμφωνα με τον στόχο. Θα τα ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ !!!! ❤️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...