Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου έδωσε η γυναικολόγος μου να κάνω εξετάσεις αίματος και μου είπε να κάνω γενική αίματος γενική ούρων ηπατίτιδας τοξόπλασμα ερυθράς κολπικό υγρό θυορυδη καμπύλη ζαχάρου αυτά τα έκανα και βγήκαν όλα καλά.εχω ακούσει όμως ότι κάνουν και για HIV ομάδα αίματος και το στίγμα που εμένα δεν μου τα ζήτησε και με προβληματίζει ξέρει κάποια κάτι γι'αυτό???

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Ναι, τα κανουν κ αυτα που λες! Ειδικα ομαδα δε παιζει να μη σου κανει! Ισως σ'τα γραψει αργοτερα-εκτος κ αν τα εχεις κανει παλαιοτερα.. Ζητα τα κιολας.

Επισης κυτταρομεγαλοιο (με κατι αρχικα στα αγγλικα το γραφουν) κ εννοειται Tsh.

Εμενα μου κανει κ τρανσαμινασες κ crp (αλλα αυτα τα δυο δεν τα κανουν ολοι) κ ειχα κανει κ λιστερια.

Τι βδομαδα εισαι?? Μην αγχωνεσαι-ολα θα γινουν σιγα σιγα!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rosemary είπε:

Ναι, τα κανουν κ αυτα που λες! Ειδικα ομαδα δε παιζει να μη σου κανει! Ισως σ'τα γραψει αργοτερα-εκτος κ αν τα εχεις κανει παλαιοτερα.. Ζητα τα κιολας.

Επισης κυτταρομεγαλοιο (με κατι αρχικα στα αγγλικα το γραφουν) κ εννοειται Tsh.

Εμενα μου κανει κ τρανσαμινασες κ crp (αλλα αυτα τα δυο δεν τα κανουν ολοι) κ ειχα κανει κ λιστερια.

Τι βδομαδα εισαι?? Μην αγχωνεσαι-ολα θα γινουν σιγα σιγα!!

Ναι εννοείται αν δεν μου πει τίποτα θα τα ζητήσω εγώ είμαι στις 7 εβδομάδες και την δευτέρα θα πάω να της δείξω..

Κ hiv κ όλες τις παραπανω! Τεστ δρεπανωσεως εννοειται όπως κ στίγμα! Θα στης δωσει σιγουρα..κ αν δεν στης δωσει ζήτησε τες εσυ ειναι μέσα στον προγεννητικό απλά επειδή είναι πααααρα πολλες κ εμένα μου τις έδωσε σε 2 δόσεις. Κ μάλιστα στην δεύτερη μου έδωσε κ καλλιέργεια κολπικού υγρού

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Γάλα Μαγνεσησιας λεγεται..
    • @Vivi.Nik. και η δικιά μ μπουσουλαει άλλα πάει εκεί που θεκει για να πιαστεί να σηκωθεί. Στο τραπεζάκι, στον καναπέ, μέχρι κ στο καλοριφέρ πάει κ προσπαθεί να σηκωθεί. Δηλ έλεος! Δ μπορείς να απέχεις πάνω από μισό μέτρο γτ κάπου θα τ φάει τ κεφάλι της. Ναι κ ο γιατρός αυτό μας είπε ότι όταν αρχίσει να περπατάει θα αλλάξει πολύ. Μπορεί κ για μήνες να μην πάρει ούτε γραμμάριο. Ρε κορίτσια έμας μας έχει τρελάνει στο θέμα ύπνος. Πότε δ κοιμήθηκε ώρες συνεχόμενες η εύκολα. Για 2.5 μήνες ενώ κοιμόταν από τις 10 στην αγκαλιά μ μόλις την έβαζα στο κρεβατάκι ούρλιαζε λες κ την χτυπούσε ρεύμα. Μέχρι τις 2 2.30 δ μπορούσα να την αφήσω. Μετά ξυπνούσε ανά μισή με μια ωρα. Είχα να κοιμηθώ πάνω από μιάμιση ώρα συνεχόμενα 2.5 μήνες. Έστρωσε κάπως τ πράγμα όταν ξεκινήσαμε τ αποθηλασμο δηλ 7.5 μηνων. Κοιμόταν στις 10 ξυπνούσε 2 φορές ως τις 12 ίσα ίσα για αγκαλιά μετά στις 3 για γάλα μετά στις 7 πάλι για γαλα κ στις 8 μια κ εξω. Ενδιάμεσα βέβαια ξυπνουσε μια δύο φορές. Αλλά για πολύ λίγο. Σύνολο δηλ μετά τις 12 σηκωνομουν γύρω στις 4 φορές λ ήμουν πολύ ικανοποιημένη σε σχέση με τις 10 κ 15 π ξυπνούσα. Τώρα έχει 15 μέρες περίπου π αν δ πάει 12 δ κοιμάται. Δ χορταίνει παιχνίδι. Νυστάζει γύρω στις 10 την κάνουμε μπάνιο πίνει γάλα κ χαζό κοιμάται μόλις τελειώσει τ γάλα με σμπρωχνει κ παλεύει να ξύπνησει. Τελικά ξυπνάει κ θέλει παιχνίδια ως τις 12. Κ να πω μετά τ παίρνει ως τ πρωι πάει κ έρχεται. Ξυπναει 3 4 φορες. Μας έχει τεντωσει κανονικα. Δ έχουμε πλέον ούτε μισή ώρα τ βράδυ να χαλαρώσουμε. Ελπίζω να είναι φάση γτ πραγματικά δ θα την παλέψουμε.  Άσχετο με τ θέμα μας αλλα ήθελα να πω τον πόνο μου.
    • Θέλει κάτω από 2 να είναι μια χαρά πίεση έχω θα το δω 
    • Κάνε ένα τεστακι!!!!!εύχομαι να είναι θετικοτατο! !!!!!!😊😊😊
    • Ο επόμενος μήνας θα είναι ο τυχερός! !!!!!!!😊😊😊😊
  • Νέες συζητήσεις