Μετάβαση σε περιεχόμενο

εξετάσεις


M@mmy

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου έδωσε η γυναικολόγος μου να κάνω εξετάσεις αίματος και μου είπε να κάνω γενική αίματος γενική ούρων ηπατίτιδας τοξόπλασμα ερυθράς κολπικό υγρό θυορυδη καμπύλη ζαχάρου αυτά τα έκανα και βγήκαν όλα καλά.εχω ακούσει όμως ότι κάνουν και για HIV ομάδα αίματος και το στίγμα που εμένα δεν μου τα ζήτησε και με προβληματίζει ξέρει κάποια κάτι γι'αυτό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, τα κανουν κ αυτα που λες! Ειδικα ομαδα δε παιζει να μη σου κανει! Ισως σ'τα γραψει αργοτερα-εκτος κ αν τα εχεις κανει παλαιοτερα.. Ζητα τα κιολας.

Επισης κυτταρομεγαλοιο (με κατι αρχικα στα αγγλικα το γραφουν) κ εννοειται Tsh.

Εμενα μου κανει κ τρανσαμινασες κ crp (αλλα αυτα τα δυο δεν τα κανουν ολοι) κ ειχα κανει κ λιστερια.

Τι βδομαδα εισαι?? Μην αγχωνεσαι-ολα θα γινουν σιγα σιγα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rosemary είπε:

Ναι, τα κανουν κ αυτα που λες! Ειδικα ομαδα δε παιζει να μη σου κανει! Ισως σ'τα γραψει αργοτερα-εκτος κ αν τα εχεις κανει παλαιοτερα.. Ζητα τα κιολας.

Επισης κυτταρομεγαλοιο (με κατι αρχικα στα αγγλικα το γραφουν) κ εννοειται Tsh.

Εμενα μου κανει κ τρανσαμινασες κ crp (αλλα αυτα τα δυο δεν τα κανουν ολοι) κ ειχα κανει κ λιστερια.

Τι βδομαδα εισαι?? Μην αγχωνεσαι-ολα θα γινουν σιγα σιγα!!

Ναι εννοείται αν δεν μου πει τίποτα θα τα ζητήσω εγώ είμαι στις 7 εβδομάδες και την δευτέρα θα πάω να της δείξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ hiv κ όλες τις παραπανω! Τεστ δρεπανωσεως εννοειται όπως κ στίγμα! Θα στης δωσει σιγουρα..κ αν δεν στης δωσει ζήτησε τες εσυ ειναι μέσα στον προγεννητικό απλά επειδή είναι πααααρα πολλες κ εμένα μου τις έδωσε σε 2 δόσεις. Κ μάλιστα στην δεύτερη μου έδωσε κ καλλιέργεια κολπικού υγρού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...