Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια κ περαστικά στα ζωάκια σας.

Κοριτσια το ότι βλέπετε εγκυμοσύνες από άτομα π δ τ περιμένατε δ πάει να πει πως δ προσπαθούσαν. Ξέρετε πόσα ζευγάρια π ξέρω εγώ τ έπαιζαν τύπου Εμείς μια δυο φορές κάναμε ελεύθερα κ ήρθε κ εκ των υστέρων εμαθα ότι προσπαθούσαν μήνες; απλά αν δ είναι κ παντρεμένοι δ τ πολύ περιμένεις. 

Καλά από Αδιακρισία φουλ. Τι έχω ακούσει Εγώ 2 χρόνια π προσπαθούσαμε δ μπορείτε να φανταστείτε. Όσο αυτό τ εσύ έχεις τη μάνα σ δ έχεις ανάγκη ελεος πια. Η μάνα μ δουλεύει όλο τ πρωί γυρνάει στις 4 παρά. Μέχρι να φάει να ξεκουραστεί λίγο πάει πέρασε. Άσε π μέχρι να κλείσει τους 6 μήνες τ παιδί δ την είχα αφήσει ούτε μια φορά για μισή ωρα π λέει ο λόγος. Λες κ εκανα παιδί για να τ μεγαλωνει η μάνα μου. Δ λέω είναι μεγάλη βοήθεια οπότε χρειαστεί να την κρατήσει και από δω ο πέρα π ανοίγει ο καιρος να την παίρνει κ εξω βόλτα με τ καροτσάκι άλλα δ έκανα παιδί γτ είχα κοντά τη μαμά μ. Κ μακρυα να ήμουν πάλι θα έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

τελικα την καλυτερη δουλεια κανετε.....Αμα παντρευτεις υπογράφεις οτι θα πεφτουν οι ερωτησεις βροχη. εμενα μετα ξεκινησαν...Αν δεν ειχα παντρευτει θα ασχολουνταν ακομα με το γαμο τουλαχιστον :P xaxaxaxaax

 

 

χαχαχαχαχαχα
Τι τραβάμε οι χορεύτριες χαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

χαχαχαχαχαχα
Τι τραβάμε οι χορεύτριες χαχαχαχα!!!!

Ναι ρε συ....Ερχεται και καλυτερο το νεο αμα δεν εισαι παντρεμένος τώρα όλοι περιμενουν να τους πεις τι κανεις....Εδω την κολλητη μου πηρα ΠΡΟΧΘΕΣ και ενω ξερει για την αποξεση, πηγα να της πω ενα κουτσομπολιο, και της λεω " να σου πω κατι...? αλλα μην το πεις σε κανεναν" και μου λεει "εισαι εγκυος?". Ε, της λεω οχι και συ Βρουτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

τελικα την καλυτερη δουλεια κανετε.....Αμα παντρευτεις υπογράφεις οτι θα πεφτουν οι ερωτησεις βροχη. εμενα μετα ξεκινησαν...Αν δεν ειχα παντρευτει θα ασχολουνταν ακομα με το γαμο τουλαχιστον :P xaxaxaxaax

 

 

Μην το λες!!Εγώ όταν ανακοινωσα ότι θα παντρευτούμε,γυρνάει η γιαγιά μου και λέει..Γιατι να παντρευτείτε,καλέ;?Κάντε μωράκι και μετά θα κάνετε γαμοβαφτιση.. Έτσι κάνουν όλοι στο χωριό!!!???

Πόσο μπροστά είναι η γιαγιά μου;?;???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλημέρα κοριτσια κ περαστικά στα ζωάκια σας.

Κοριτσια το ότι βλέπετε εγκυμοσύνες από άτομα π δ τ περιμένατε δ πάει να πει πως δ προσπαθούσαν. Ξέρετε πόσα ζευγάρια π ξέρω εγώ τ έπαιζαν τύπου Εμείς μια δυο φορές κάναμε ελεύθερα κ ήρθε κ εκ των υστέρων εμαθα ότι προσπαθούσαν μήνες; απλά αν δ είναι κ παντρεμένοι δ τ πολύ περιμένεις. 

Καλά από Αδιακρισία φουλ. Τι έχω ακούσει Εγώ 2 χρόνια π προσπαθούσαμε δ μπορείτε να φανταστείτε. Όσο αυτό τ εσύ έχεις τη μάνα σ δ έχεις ανάγκη ελεος πια. Η μάνα μ δουλεύει όλο τ πρωί γυρνάει στις 4 παρά. Μέχρι να φάει να ξεκουραστεί λίγο πάει πέρασε. Άσε π μέχρι να κλείσει τους 6 μήνες τ παιδί δ την είχα αφήσει ούτε μια φορά για μισή ωρα π λέει ο λόγος. Λες κ εκανα παιδί για να τ μεγαλωνει η μάνα μου. Δ λέω είναι μεγάλη βοήθεια οπότε χρειαστεί να την κρατήσει και από δω ο πέρα π ανοίγει ο καιρος να την παίρνει κ εξω βόλτα με τ καροτσάκι άλλα δ έκανα παιδί γτ είχα κοντά τη μαμά μ. Κ μακρυα να ήμουν πάλι θα έκανα.

Μωρέ όσο έχεις άδεια, ειναι εύκολα τα πράγματα..Οταν επιστρέφεις στη δουλειά ειναι το πρόβλημα..Εμενα οι θείοι μου είναι νοσηλευτές και οι 2 και έχουν 2 μικρά  αγοράκια  (5 και 2 χρονων)..Βγαζει η προϊσταμένη του θειου μου τις βάρδιες,τις στέλνει στην προϊσταμένη της θείας μου και αυτή μετά βάζει τη θεία μου ανάποδες βάρδιες...Προχθες μου έλεγε η θεία μου ότι είχε να δει τον άντρα της 3 μέρες..Μονο στη παράδοση-παραλαβη των μικρων βλεποντουσαν..Αν δεν είχε και την αδερφή της (σ.σ. τη μαμά μου δηλαδη) να βοηθάει λίγο θα είχε κλαταρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Καλημέρα κοριτσια κ περαστικά στα ζωάκια σας.

Κοριτσια το ότι βλέπετε εγκυμοσύνες από άτομα π δ τ περιμένατε δ πάει να πει πως δ προσπαθούσαν. Ξέρετε πόσα ζευγάρια π ξέρω εγώ τ έπαιζαν τύπου Εμείς μια δυο φορές κάναμε ελεύθερα κ ήρθε κ εκ των υστέρων εμαθα ότι προσπαθούσαν μήνες; απλά αν δ είναι κ παντρεμένοι δ τ πολύ περιμένεις. 

Καλά από Αδιακρισία φουλ. Τι έχω ακούσει Εγώ 2 χρόνια π προσπαθούσαμε δ μπορείτε να φανταστείτε. Όσο αυτό τ εσύ έχεις τη μάνα σ δ έχεις ανάγκη ελεος πια. Η μάνα μ δουλεύει όλο τ πρωί γυρνάει στις 4 παρά. Μέχρι να φάει να ξεκουραστεί λίγο πάει πέρασε. Άσε π μέχρι να κλείσει τους 6 μήνες τ παιδί δ την είχα αφήσει ούτε μια φορά για μισή ωρα π λέει ο λόγος. Λες κ εκανα παιδί για να τ μεγαλωνει η μάνα μου. Δ λέω είναι μεγάλη βοήθεια οπότε χρειαστεί να την κρατήσει και από δω ο πέρα π ανοίγει ο καιρος να την παίρνει κ εξω βόλτα με τ καροτσάκι άλλα δ έκανα παιδί γτ είχα κοντά τη μαμά μ. Κ μακρυα να ήμουν πάλι θα έκανα.

Αυτο ποσο με νευριαζει.....Ολο αυτο που περιγράφεις. Ειδικά το εμεις με τη μια και εγινε, ετσι να στο τριβουν στη μουρη. Να σου πω την αληθεια μεχρι να ξεκινησω προσπαθειες πραγματικα ολοι μου οι γνωστοι μου χαν πει οτι μια φορα εγινε και επιασαν. Οταν λεμε ολοι εννοω πραγματικα ΟΛΟΙ οσοι ειχαν παιδια. Σε σημειο που ξεκινησα και θεωρουσα απολυτα λογικο να πιασω με τη μια και οταν δεν εγινε επεσα να πεθανω....Μετα εμαθα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni πραγματικα εχεις δικιο εμενα η μαμα μου τωρα βγηκε στην συνταξη η γυναικα και ολη μερα τρεχει για ολους μας οπου μπορει καταρχας και η ιδια μου λεει σιγα μην θες ν αμου δωσεις το νεογεννητο αμα θυλαζεις κιολας εγω θα ερχομαι αντε για κανενα φαει κανενα πλυντηριο και σουπερ και επισης συμφωνω μαζι σου το παιδι δε το εκανα για να φορτωσω στην μανα μου το παιδι θα το κανω για να το μεγαλωσω εγω οταν παω στην δουλεια οκ ναι η να με βοηθαει ετσι σε δουλειες κτλ λες και η μανα μου ειναι υπηρετρια και αυτο με την ηλικια σπαστικο!!! εμενα ξερεις τι μου λεγανε εμεις δε θελουμε φτου φτου και φτυνοντουσαν να μην τους συμβει και μετα απο δυο μηνες βρησκομασταν η μαθαιναμε εγκυος η ταδε μαλιστα λεω μαλλο και αυτοι τυχαια εγινε!!!!

@Kat-Catπαω να τους πω κατι αμεσως τιι εισαι εγκυος οχι λεω δε ειμαι !!!!!!!!!!! καλα αυτο με το μας ετυχε η μια φορα καναμε δλδ καραμελα ετσι ολοι το ιδιο λενε και αναβουνε τα λαμπακια μου αφου το ειχαμε πιστεψει με τον αντρα μου για αυτο δε καναμε ελευθερα γιατι ειμασταν συγουροι και οι δυο χανοι οτι θα επιανα με την μυρωδια!!!! φυσικα θα υπαρχουν περιπτωσης αλλα οχι ολοι οπως μας το παρουσιαζουν !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Μην το λες!!Εγώ όταν ανακοινωσα ότι θα παντρευτούμε,γυρνάει η γιαγιά μου και λέει..Γιατι να παντρευτείτε,καλέ;?Κάντε μωράκι και μετά θα κάνετε γαμοβαφτιση.. Έτσι κάνουν όλοι στο χωριό!!!???

Πόσο μπροστά είναι η γιαγιά μου;?;???

θεα η γιαγια πολυ προχω !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ετσι ακριβως!! ξερεις τι εγω δε λεω θελεις να το κρατησεις για σενα ειναι κατι πολυ προσωπικο και εγω δε το λεω παντου απανταω τυπου οταν ειναι θα ερθει η οποτε ο θεος θελει κτλ ξερεις!! αλλα απλα μην λες παραμυθια αυτο καταλαβες με ενοχλει !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat ετσι ακριβως!! ξερεις τι εγω δε λεω θελεις να το κρατησεις για σενα ειναι κατι πολυ προσωπικο και εγω δε το λεω παντου απανταω τυπου οταν ειναι θα ερθει η οποτε ο θεος θελει κτλ ξερεις!! αλλα απλα μην λες παραμυθια αυτο καταλαβες με ενοχλει !! 

Να σου πω κατι? Τελικα ειναι και θεμα διακριτικοτητας πολλες φορες. Δηλαδη να το πω σε μια φιλη μου που εχει και ηδη παιδακι οτι επιασα πχ με την πρωτη οκ, αλλα να το λεω σε μια που δεν εχει, οχι....Γιατι δεν μπορεις να ξερεις τι περναει. Επισης οκ, και τι με αυτο? Επιασες με την πρωτη ή με την 20η? Τι σημαινει? Δεν ειναι αγωνας δρομου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catακριβως ρε παιδι μου εγω εχω κοπελα που μου τα λεει σαν συμβουλες τυπου μην αχγωθεις μπορει να πιασεις με την μια αλλα μου λεει ασπουμε και σε εξι μηνες η παραπανο παιζουν πολλα ρολο εχω ομως και καποιες που δε ξερω το κανουν για  να δειχτουν πως να το πω να κοκορευτουν αααα εγω με την μια ααα εγω ετσι ααα εγω αλλιως !! ακριβως τι κανουμε ολυμπιακους και δε το ξερω!! τωρα ημουνα στο χωριο και να εχω μια εκει συγγενης αντε τι κανετε εγω με την πρωτη εκανα και τα δυο και ετσι και κοκορετσι και ολα τελεια !! δε ξερω μερικες φορες αυτες που εχουνε λενε και χηροτερα ειναι καθαρα ξερεις κοπελας χαρακτηρα ανθρωπου !! εν το μεταξυ εμεις οι γυναικες σε τετοια θεματα οπως  και στην μητροτητα πρεπει να στηριζει η μια την αλλη και συμβουλευει!! αμα κανουμε βλεπω εγω απο τις κοπελες στο περιγυρο μου ολοι τις κρινουν γιατι γεννησες ετσι και γιατι δε θυλασες και γιατι θυλασες τοσο πολυ και μην δωσεις πιπιλα και δωσε πιπιλα και οχι ετσι και οχι αυτο και λαθος εκεινο αντι να σταθουν διπλα στην κοπελα την κανουν χηροτερα και δε λεω για μια συμβουλη μ εωραιο τροπο ξερεις τυπου εμενα δουλεψε αυτο για να κοιμηθει δοκιμασε να δεις αλλιως να λες ετσι και αλλιως να λες καλε τι κανεις πως το κοιμηζεις ετσι απαραδεκτω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλα απο συμβουλές μεγαλώματος.......Άλλο τιποτα.....Ααχαχαχαχχα

ακριβως ολες ειναι εξπερ σαυτο για ολα τα θεματα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Catακριβως ρε παιδι μου εγω εχω κοπελα που μου τα λεει σαν συμβουλες τυπου μην αχγωθεις μπορει να πιασεις με την μια αλλα μου λεει ασπουμε και σε εξι μηνες η παραπανο παιζουν πολλα ρολο εχω ομως και καποιες που δε ξερω το κανουν για  να δειχτουν πως να το πω να κοκορευτουν αααα εγω με την μια ααα εγω ετσι ααα εγω αλλιως !! ακριβως τι κανουμε ολυμπιακους και δε το ξερω!! τωρα ημουνα στο χωριο και να εχω μια εκει συγγενης αντε τι κανετε εγω με την πρωτη εκανα και τα δυο και ετσι και κοκορετσι και ολα τελεια !! δε ξερω μερικες φορες αυτες που εχουνε λενε και χηροτερα ειναι καθαρα ξερεις κοπελας χαρακτηρα ανθρωπου !! εν το μεταξυ εμεις οι γυναικες σε τετοια θεματα οπως  και στην μητροτητα πρεπει να στηριζει η μια την αλλη και συμβουλευει!! αμα κανουμε βλεπω εγω απο τις κοπελες στο περιγυρο μου ολοι τις κρινουν γιατι γεννησες ετσι και γιατι δε θυλασες και γιατι θυλασες τοσο πολυ και μην δωσεις πιπιλα και δωσε πιπιλα και οχι ετσι και οχι αυτο και λαθος εκεινο αντι να σταθουν διπλα στην κοπελα την κανουν χηροτερα και δε λεω για μια συμβουλη μ εωραιο τροπο ξερεις τυπου εμενα δουλεψε αυτο για να κοιμηθει δοκιμασε να δεις αλλιως να λες ετσι και αλλιως να λες καλε τι κανεις πως το κοιμηζεις ετσι απαραδεκτω!!

Εγώ πάντως,κορίτσια,την μόνη που πιστεύω ότι όντως πιάνει με μια φορά ειναι  η συντεκνισσα μου!!Έριξε κλάμα μόλις έμαθε ότι είναι έγκυος..Αυτη να κλαίει γιατί δεν ήθελε και εγώ να την παρηγορω!!Στο τέλος,ευτυχώς ηρέμησε και κατάλαβε ότι ένα μωράκι οπότε και να έρθει ειναι ευλογία..

Κατά τα άλλα,όλες οι υπόλοιπες που καυχιουνται,ζήτημα να λέει 1 στις 10 αλήθεια..

Επίσης,όσον αφορά τις συμβουλές,αλλά όλοι ξαφνικά έγιναν ειδήμονες!!Εγώ θα ακούω μόνο τη μαμά μου πάντως..Σαν νηπιαγωγός τόσα χρόνια,κάτι θα ξέρει παραπάνω..

Μιλάω τώρα,λες και είμαι έγκυος και σε λίγο θα γεννησω αλλά τεσπα...????

Δεν μπορεί!!Θα το πετύχουμε και εμείς το σπορακι κάποια στιγμή!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Εγώ πάντως,κορίτσια,την μόνη που πιστεύω ότι όντως πιάνει με μια φορά ειναι  η συντεκνισσα μου!!Έριξε κλάμα μόλις έμαθε ότι είναι έγκυος..Αυτη να κλαίει γιατί δεν ήθελε και εγώ να την παρηγορω!!Στο τέλος,ευτυχώς ηρέμησε και κατάλαβε ότι ένα μωράκι οπότε και να έρθει ειναι ευλογία..

Κατά τα άλλα,όλες οι υπόλοιπες που καυχιουνται,ζήτημα να λέει 1 στις 10 αλήθεια..

Επίσης,όσον αφορά τις συμβουλές,αλλά όλοι ξαφνικά έγιναν ειδήμονες!!Εγώ θα ακούω μόνο τη μαμά μου πάντως..Σαν νηπιαγωγός τόσα χρόνια,κάτι θα ξέρει παραπάνω..

Μιλάω τώρα,λες και είμαι έγκυος και σε λίγο θα γεννησω αλλά τεσπα...????

Δεν μπορεί!!Θα το πετύχουμε και εμείς το σπορακι κάποια στιγμή!!????

ναι και εγω εκει εχω καταληξει οτι τα λενε για να τα πουνε!!!!!!!1 

καλε εσυ εχεις την ειδικο μην φοβασαι τπτ !!!!!!!φοβερη εμπειρια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι δ τ συζητω είμαι πολύ τυχερή π έχω βοηθεια. Αλλά εκτός από την πρώτη βδομάδα που δ μπορούσα να κάνω κ πολλά μετά όλα μόνη μου. Πλυντήρια, σίδερο, πιάτα, τα πάντα. Άσε π είχα ένα μωρο π θηλάζε ανά μια η ανά μιάμιση ώρα. Πώς να την αφησω; άσε π δεν ήθελα. Αλλά αν έχεις κάποιον έστω για λίγο να έρχεται να κρατάει τ μωρο είναι πολύ σημαντικό. Ειδικά τώρα π μεγαλωνει μπορούν να την κρατάνε κ πιο άνετα. Κ καλά ειναι να μαθαίνει κ αυτή γτ όταν γυρίσω στη δουλειά θα δουλεύω βάρδιες. Απλά δ είπα ποτέ θα κάνω παιδί όταν πάω στην πόλη μου. Έτυχε κ γυρίσαμε εδώ.

Κοριτσια θα ακούσετε ένα σωρό. Εντάξει υπάρχουν όντως κ ζευγάρια που πιάνουν αμέσως. Και οι 3 4 μήνες αμέσως θεωρείται. Δεδομένου όμως ότι σε κάθε κύκλο οι πιθανότητες εγκυμοσύνης είναι 20 με 25 τοις 100 πάει να πει 1 στους 4 μήνες. Γι αυτό κ δίνουν ένα χρόνο οι γιατροί.

Επίσης ξέρετε πόσα ζευγάρια ξέρω π λεγανε Εμείς προσπαθούμε άλλα δ πιάνουμε άλλα δ έχουμε τπτ. Κάναμε όλες τις εξετάσεις κ είμαστε οκ. Και μετά από καιρό πάνω σε συζήτηση εμαθα τυχαία για βιταμίνες π περνάν για τ σπέρμα. Και όχι απλές τύπου βιταμίνη c. Ειδικές για υπογονιμότητα και ακριβές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anni7 είπε:

και μενα μου τα λεγανε πριν επισης με ρωταγανε αν ειμαι εγκυος και παντρευομαστε!!!!!!!!!! και εχετε παρατηρησει κατι οτι τα λενε σε εμας στους αντρες δε λενε τπτ η πολυ πιο λιγα απο εμας ολοι ερχονται και το λενε σε μας λες και  εμεις δε ξερω θα τους βαλουμε κατω και ...... 

Χαχαχαχα μα καλά δεν έχεις ακούσει την ατάκα ότι πολλές γυναίκες κατάφεραν να μείνουν έγκυος χωρίς απαραίτητα να το γνωρίζει ο άντρας;;; Το λεγομενο τύλιγμα;;;; Χαχαχαχα 

Σας πληροφορώ γυναίκα μου έχει δώσει αυτή τη συμβουλή.. μείνε έγκυος!!! Χαχαχαχα τύλιξε τον δηλαδή με ένα παιδι για να σε παντρευτεί.. που εγώ δεν της ειπα ποτε ότι ο άντρας μου δεν με παντρεύεται, δεν ήθελα εγώ μάλιστα να παντρευτώ. Αυτό πριν 3 χρόνια περίπου 

Αφήστε βρε κορίτσια , υπάρχουν κι αυτά στη ζωή.. και βέβαια η κοπέλα τα έχει κάνει άνω κάτω στη ζωή της.. ήταν με κάποιον έτοιμη να παντρευτεί, χώρισε και τελικά στο καπάκι γνώρισε κάποιον , έμεινε έγκυος στο μπαμ και τον παντρεύτηκε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Χαχαχαχα μα καλά δεν έχεις ακούσει την ατάκα ότι πολλές γυναίκες κατάφεραν να μείνουν έγκυος χωρίς απαραίτητα να το γνωρίζει ο άντρας;;; Το λεγομενο τύλιγμα;;;; Χαχαχαχα 

Σας πληροφορώ γυναίκα μου έχει δώσει αυτή τη συμβουλή.. μείνε έγκυος!!! Χαχαχαχα τύλιξε τον δηλαδή με ένα παιδι για να σε παντρευτεί.. που εγώ δεν της ειπα ποτε ότι ο άντρας μου δεν με παντρεύεται, δεν ήθελα εγώ μάλιστα να παντρευτώ. Αυτό πριν 3 χρόνια περίπου 

Αφήστε βρε κορίτσια , υπάρχουν κι αυτά στη ζωή.. και βέβαια η κοπέλα τα έχει κάνει άνω κάτω στη ζωή της.. ήταν με κάποιον έτοιμη να παντρευτεί, χώρισε και τελικά στο καπάκι γνώρισε κάποιον , έμεινε έγκυος στο μπαμ και τον παντρεύτηκε.. 

Πως ακριβως τον τυλιγεις?? Δλδ πως γινεται να μην καταλαβει οτι τελειωσε εκει που δεν επρεπε?? Αχαχαχαχ

@ diwni ασε γιατι για το 35 ανω μου δωσε βια 10 τα εκατο. Οποτε νταξει την πρωτη φορα που εμεινα συγκαταλεγομαι στις τυχερες τρομαρα μου!! 

@ love30 τι κανειιιις??? Τα νεα σου πες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Πως ακριβως τον τυλιγεις?? Δλδ πως γινεται να μην καταλαβει οτι τελειωσε εκει που δεν επρεπε?? Αχαχαχαχ

@ diwni ασε γιατι για το 35 ανω μου δωσε βια 10 τα εκατο. Οποτε νταξει την πρωτη φορα που εμεινα συγκαταλεγομαι στις τυχερες τρομαρα μου!! 

@ love30 τι κανειιιις??? Τα νεα σου πες μας

Δεν ξέρω πως γίνεται, ειλικρινά.. ποτε δεν κατάλαβα! Χαχαχαχαχα 

Για το άλλο θέμα που αναφέρετε σχετικά με την ευκολία σύλληψης .. εχω πιάσει συζήτηση  με άντρα πελάτη του γραφείου (τι να κάνω η δόλια εμπνέω εμπιστοσύνη και μου τα λένε όλα) μου είπε ο άνθρωπος ότι ενώ δεν είχαν κανένα θέμα με τη σύζυγο έκαναν 1 χρόνο να πιάσουν το πρώτο παιδάκι τους. Μάλιστα μου ανέφερε πως πήρανε ένα κομμάτι μήλο απο ένα μοναστήρι κι έτσι τα κατάφεραν.. δεν τα πιστεύω αυτά να σας πω την αλήθεια. Βέβαια τώρα περιμένουν το 3ο τους νινί να γεννηθεί , αλλά το αναφέρω γιατί ο άνθρωπος δεν μου είπε ότι το αποφάσισαν κι έγινε.. τώρα με γυναίκες να σας πω την αλήθεια δε θυμάμαι να έχω κουβεντιάσει αυτό το θέμα. Πιο πολύ κρατάω   πληροφορίες για μετά την επιβεβαίωση της εγκυμοσύνης τους , χωρίς βέβαια να καρφωνομαι Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Δεν ξέρω πως γίνεται, ειλικρινά.. ποτε δεν κατάλαβα! Χαχαχαχαχα 

Για το άλλο θέμα που αναφέρετε σχετικά με την ευκολία σύλληψης .. εχω πιάσει συζήτηση  με άντρα πελάτη του γραφείου (τι να κάνω η δόλια εμπνέω εμπιστοσύνη και μου τα λένε όλα) μου είπε ο άνθρωπος ότι ενώ δεν είχαν κανένα θέμα με τη σύζυγο έκαναν 1 χρόνο να πιάσουν το πρώτο παιδάκι τους. Μάλιστα μου ανέφερε πως πήρανε ένα κομμάτι μήλο απο ένα μοναστήρι κι έτσι τα κατάφεραν.. δεν τα πιστεύω αυτά να σας πω την αλήθεια. Βέβαια τώρα περιμένουν το 3ο τους νινί να γεννηθεί , αλλά το αναφέρω γιατί ο άνθρωπος δεν μου είπε ότι το αποφάσισαν κι έγινε.. τώρα με γυναίκες να σας πω την αλήθεια δε θυμάμαι να έχω κουβεντιάσει αυτό το θέμα. Πιο πολύ κρατάω   πληροφορίες για μετά την επιβεβαίωση της εγκυμοσύνης τους , χωρίς βέβαια να καρφωνομαι Χαχαχα 

Ναι αυτο το κλασικο με την Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου. Και στο φορουμ αυτο καπου το πηρε το ματι μου. Κοιτα, η πιστη ειναι προσωπικη επιλογη του καθενα. Προσωπικα και ειδικα στα δυσκολα το παραδεχομαι, προσευχομαι, θα αναψω και κανα κερι. Τωρα μηλα και κατι ζωνες που διαβαζα κλπ, δε θα τα εκανα και μου φαινονται και καπως προσωπικα. Γενικα ειμαι της αποψης οτι αν υπαρχει κατι ανωτερο, και πιστευεις δε χρειαζονται μαντζουνια. Αρκει η πιστη σου. Ασχετο κοριτσια αλλα επεσε πολλη δουλεια. Δε λεω καλο ειναι για μενα που ειμαι ελευθερος επαγγελματιας, αλλα νομιζω οτι θα τα φτυσω, και βασικα φοβαμαι μη γινει και κανα λαθος....Αυριο με περιμενει χαμος.......Τουλαχιστον ξεχναω για λιγο την περιοδο που ειναι η νεα μου εμμονη. αχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η love30 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα τι κάνετε?

γεια σου κοριτσι.εδω .... περιφερομαστε και ευχομαστε να ερθουν κ λιγο καλυτερες μερες. εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι αυτο το κλασικο με την Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου. Και στο φορουμ αυτο καπου το πηρε το ματι μου. Κοιτα, η πιστη ειναι προσωπικη επιλογη του καθενα. Προσωπικα και ειδικα στα δυσκολα το παραδεχομαι, προσευχομαι, θα αναψω και κανα κερι. Τωρα μηλα και κατι ζωνες που διαβαζα κλπ, δε θα τα εκανα και μου φαινονται και καπως προσωπικα. Γενικα ειμαι της αποψης οτι αν υπαρχει κατι ανωτερο, και πιστευεις δε χρειαζονται μαντζουνια. Αρκει η πιστη σου. Ασχετο κοριτσια αλλα επεσε πολλη δουλεια. Δε λεω καλο ειναι για μενα που ειμαι ελευθερος επαγγελματιας, αλλα νομιζω οτι θα τα φτυσω, και βασικα φοβαμαι μη γινει και κανα λαθος....Αυριο με περιμενει χαμος.......Τουλαχιστον ξεχναω για λιγο την περιοδο που ειναι η νεα μου εμμονη. αχαχαχαχαχ

Κι εγώ πιστεύω πάρα πολύ!!Και είμαι σίγουρη ότι ο Θεος μας στέλνει τα μωράκια μας..Αλλα τη πίστη σου δεν χρειάζεται να την διατυμπανίζεις..Πιστευεις για εσένα και όχι για τους υπόλοιπους..

Κι εμείς απο δουλειά, άλλο τίποτα..Αρχισαν να έρχονται τα τουριστακια και άνοιξε και η δική μας δουλειά..

@Diwni,εσύ πραγματικά έγινες συνειδητοποιημένα μανούλα..Εγω όσο ήμουν στην Αθήνα,ουδεποτε σκέφτηκα να κάνω μωρό..Και πιστευω ότι δύσκολα θα το έπαιρνα απόφαση εάν ζουσα ακομα πάνω...

@love30εσύ πως είσαι;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Κι εγώ πιστεύω πάρα πολύ!!Και είμαι σίγουρη ότι ο Θεος μας στέλνει τα μωράκια μας..Αλλα τη πίστη σου δεν χρειάζεται να την διατυμπανίζεις..Πιστευεις για εσένα και όχι για τους υπόλοιπους..

Κι εμείς απο δουλειά, άλλο τίποτα..Αρχισαν να έρχονται τα τουριστακια και άνοιξε και η δική μας δουλειά..

@Diwni,εσύ πραγματικά έγινες συνειδητοποιημένα μανούλα..Εγω όσο ήμουν στην Αθήνα,ουδεποτε σκέφτηκα να κάνω μωρό..Και πιστευω ότι δύσκολα θα το έπαιρνα απόφαση εάν ζουσα ακομα πάνω...

@love30εσύ πως είσαι;?

συμφωνωωωω!!! Στο μεταξυ εκανα mention σε @love30 και @Diwni  απο το μεσημεροαπογευμα και δε μου βγαζει τα Tags για καποιο λογο σημερα η βλακεια....γκρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...