Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια βλεπω κανετε τα τεστακια σας ε? Αντεβκαι τον επομενο μηνα να ειναι τεστ εγκυμοσηνης και μαληστα πολυυυυυ θετικα!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλησπερα κοριτσια βλεπω κανετε τα τεστακια σας ε? Αντεβκαι τον επομενο μηνα να ειναι τεστ εγκυμοσηνης και μαληστα πολυυυυυ θετικα!!!!??

Καλησπέρα χαχαχαχαχα τι να κάνουμε.....εδώ στον αγώνα!!!Ευχαριστούμε πολυυυυ μακάρι μα γίνει!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα χαχαχαχαχα τι να κάνουμε.....εδώ στον αγώνα!!!Ευχαριστούμε πολυυυυ μακάρι μα γίνει!?

Θα γινει θα γινει!!!! Εγω ουτε ξερω πως δουλευουν τα τεστ ωορεξιας δεν εκανα ποτε ειναι ευκολα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Θα γινει θα γινει!!!! Εγω ουτε ξερω πως δουλευουν τα τεστ ωορεξιας δεν εκανα ποτε ειναι ευκολα?

Χαχαχαχαχα κι εγώ 2ο μήνα τα χρησιμοποιώ....εύκολα είναι μωρέ απλά κάποιες μέρες σου προκαλούν άγχος,τουλάχιστον σε εμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο ανχος αλλο καλο τι να κανουμε δυστηχως δεν μπορουμε να πατησουμε το κουμπακι χαχαχ εγω δεν εκανα ποτε γιατι αντε ωορεξια θα εβλεπα.....απο ποια μερια δεν θα το ηξερα και λογο μιας σαλπιγγας επρεπε να το ξερω επομενος πηγενα στο γιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Απο ανχος αλλο καλο τι να κανουμε δυστηχως δεν μπορουμε να πατησουμε το κουμπακι χαχαχ εγω δεν εκανα ποτε γιατι αντε ωορεξια θα εβλεπα.....απο ποια μερια δεν θα το ηξερα και λογο μιας σαλπιγγας επρεπε να το ξερω επομενος πηγενα στο γιατρο!

Αυτό όταν υπάρχει  θέμα είναι το ιδανικό.Είχες δλδ βουλωμενη τη μια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την εβγαλα μου ειχανε πει πως ηταν υδροσαλπιγγα  την εβγαλα και πηγα να κανω υστεροσαλπιγγογραφια στον θδιο που ειχα κανει την σαλπιγγογραφια πριν την επεμβαση και μου ειπε γιατι την εβγαλες ηταν απλα κλειστη οχι υδροσαλπιγγα!!!! Αραααααα θελανε να μοιυ παρουν λεφτα αλλα εγω την εκανα σε αλλον την επεμβαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@love30 τι να πω.......μερικοί γιατροί θέλουνε πολλές κλωτσιές τελικά. 

Αστα να πανε μονο κλωτσιες!!! 8 στις 10 ειχα ωορεξια απο εκει που δεν εχω σαλπιγγα αλλα δεν υπαρχει προβλημα σαν ανεξηγητη υπογονημοτιτα παμε για εξωσωματικη τωρα πια!στο τσακ δεν ξερω πως κρατηθηκα και δεν ετρεξα τον ενα γιατρο στα δυκαστηρια εκανα τρεις εξωσωματικες χωρις σαλπιγγογραφια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αστα να πανε μονο κλωτσιες!!! 8 στις 10 ειχα ωορεξια απο εκει που δεν εχω σαλπιγγα αλλα δεν υπαρχει προβλημα σαν ανεξηγητη υπογονημοτιτα παμε για εξωσωματικη τωρα πια!στο τσακ δεν ξερω πως κρατηθηκα και δεν ετρεξα τον ενα γιατρο στα δυκαστηρια εκανα τρεις εξωσωματικες χωρις σαλπιγγογραφια !!!!

Koritsii esu den eisai eguos?apo giatrous alo tipota k exw xeirourgio tha ekana xwris logo..ola gia ta lefta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αστα να πανε μονο κλωτσιες!!! 8 στις 10 ειχα ωορεξια απο εκει που δεν εχω σαλπιγγα αλλα δεν υπαρχει προβλημα σαν ανεξηγητη υπογονημοτιτα παμε για εξωσωματικη τωρα πια!στο τσακ δεν ξερω πως κρατηθηκα και δεν ετρεξα τον ενα γιατρο στα δυκαστηρια εκανα τρεις εξωσωματικες χωρις σαλπιγγογραφια !!!!

@love30 αχ βρε κοριτσάκι μου πόσο δύσκολο.......έπρεπε να του την κάνεις τέτοια καθίκια (συγνώμη για το χαρακτηρισμό αλλά νευριάζω υπερβολικά με κάτι τέτοια)δεν πρέπει να έχουν άδεια ασκήσεως επαγγέλματος! Ελπίζω και εύχομαι να συμβεί το πολυπόθητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χαρα123 είπε:

Koritsii esu den eisai eguos?apo giatrous alo tipota k exw xeirourgio tha ekana xwris logo..ola gia ta lefta...

Οχι κοριτσι μου δυστηχως παλυνδρομησε στην 6η εβδομαδα η μονη θετικη χωριακη μετα απο 4 εξωσωματικες συν της αλλης ειχα διαφραγμα και δεν το ειδε κανεις που το βλεπεις απο ενα απλο υπερηχο το ειδε η γυναικολογος που πηγα πρωτη φορα για να δω τι θα κανω παρακατω!και αυτη με εστηλε στον εξωσωματικο που τον λετρεψα απλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.koτι να κανω ηθελα επρεπε να παω παρακατω ερχοταν το ενα μετα το αλλο και δεν ηξερα τι να πρωτοφτιαξω σαλπιγγα διαφραγμα απο λαθος μας ειπανε και για το σπερμα λαθος θεραπεια αστα και μονο που τα σκεφτομαι τρελενομαι!!! Ο γιατρος μου τωρα απορει πως δεν εμεινες ποιονπριν μα δεν ειχα βαλει ποτε εμβρυα στην καταψυξη φαντασου!!!και τωρα εβαλα 10 και βλαστοκυστες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Οχι κοριτσι μου δυστηχως παλυνδρομησε στην 6η εβδομαδα η μονη θετικη χωριακη μετα απο 4 εξωσωματικες συν της αλλης ειχα διαφραγμα και δεν το ειδε κανεις που το βλεπεις απο ενα απλο υπερηχο το ειδε η γυναικολογος που πηγα πρωτη φορα για να δω τι θα κανω παρακατω!και αυτη με εστηλε στον εξωσωματικο που τον λετρεψα απλα

Axouuu..den leirazei koritsaki mou thelish kai pisth thelei kai ola tha ginoun...sou euxomai to kalutero...kai grigora eguoulaa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

@zoi.koτι να κανω ηθελα επρεπε να παω παρακατω ερχοταν το ενα μετα το αλλο και δεν ηξερα τι να πρωτοφτιαξω σαλπιγγα διαφραγμα απο λαθος μας ειπανε και για το σπερμα λαθος θεραπεια αστα και μονο που τα σκεφτομαι τρελενομαι!!! Ο γιατρος μου τωρα απορει πως δεν εμεινες ποιονπριν μα δεν ειχα βαλει ποτε εμβρυα στην καταψυξη φαντασου!!!και τωρα εβαλα 10 και βλαστοκυστες!

Koritsi mou esu pou exeis kanei exosomatikh einai epiponh?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χαρα123 είπε:

7 mines koritsi mou alla o antras mou einai nautikos kai den einai sinexomena...opote auto einai ligo mion...to kalokairaki tha pame gia exetaseis kai apo kei vlepoume esu prospathouses kairo?pws to apofasisate?

Εμείς σύνολο 5 χρόνια..στα 2 είχαμε μια βιοχημική κ μια παλλίνδρομη εγκυμοσύνη κ μετά την τελευταία μπλόκαρα τελείως..το χειρίστηκα λάθος κ έκανα 1χρόνο να συνέλθω με αποτέλεσμα μετά να προσπαθώ κ να μην μπορώ..οι γιατροί με έδιωχναν στο σπίτι αλλά τπτ..μπήκαμε στην ανεξήγητη υπογονιμότητα κ είπα να μην το αφήσω κ άλλο..ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά..εύχομαι να είναι και τελειόμηνη!!γι αυτό κοριτσάκια μου περιορίστε όσο μπορείτε το στρες γιατί δυστυχώς παίζει μεγάλο ρόλο στην προσπάθεια..αα επίσης για τις δουλειές του σπιτιού που λέγατε να προσέχετε τη σκούπα..εγώ βάζω τον αντρούλη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χαρα123 είπε:

Koritsi mou esu pou exeis kanei exosomatikh einai epiponh?

Θα ελεγα ποιο πολυ ψυχοφθορα παρα επιπονη γιατι σου κανουν μεθη και εισαι οκ οι ενεσεις δυστηχως η ευτυχως τις συνηθιζεις γιατι τις κανουμε και αρκετο καιρο!!! Την αναμονη πως την παλευουμε δεν το εχω βρει ακομα χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

@Smurf88 να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσηνη να την απολαυσεις και ασε τις δουλειες για τον αντρουλι σου χαχα

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου..κ για σενα εύχομαι η επόμενη προσπάθεια να είναι κ η τυχερή!!αυτό με τους γιατρούς πάντως μεγάλο θέμα..ευτυχώς έπεσα σε ανθρώπους!!εφόσον ο τωρινός σου εμπνέει εμπιστοσύνη κράτησε τον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Εμείς σύνολο 5 χρόνια..στα 2 είχαμε μια βιοχημική κ μια παλλίνδρομη εγκυμοσύνη κ μετά την τελευταία μπλόκαρα τελείως..το χειρίστηκα λάθος κ έκανα 1χρόνο να συνέλθω με αποτέλεσμα μετά να προσπαθώ κ να μην μπορώ..οι γιατροί με έδιωχναν στο σπίτι αλλά τπτ..μπήκαμε στην ανεξήγητη υπογονιμότητα κ είπα να μην το αφήσω κ άλλο..ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά..εύχομαι να είναι και τελειόμηνη!!γι αυτό κοριτσάκια μου περιορίστε όσο μπορείτε το στρες γιατί δυστυχώς παίζει μεγάλο ρόλο στην προσπάθεια..αα επίσης για τις δουλειές του σπιτιού που λέγατε να προσέχετε τη σκούπα..εγώ βάζω τον αντρούλη μου!!

Xaxaxaxa k egw ton antroulh mou vazw gia skoupa...egw pantws kai me ta testakia den agxonome katholou xarika kiolas giati eida oti eimai stis gonimes...pisteuw pws an mpw sthn exosomatikh den tha exw agxos tha deixei sou euxomai na einai ola kala kai na pareis to mwraki sou agalitsaaa♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι πολυ καλος ενδιαφερετε σου εξυγει να παρει τηλεφωνο να δει τι κανεις να μου πεις αυτα ειναι αλλα ολα παιζουν το ρολο τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...