Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο!!!!


olga86

Recommended Posts

Κορίτσια είμαι πολύ συγκινημένη!!! Ενώ το είχα προαίσθημα πως θα μείνω έγκυος αυτό τον μήνα όλα τα συμπτώματα έλεγαν πως θα έρθει περίοδος. Χθες το βράδυ όμως ένιωσα πόνο περιόδου, είχα λίγο αιματακι και μετά τπτ. Έγινε η εμφύτευση και σήμερα το πρωί το επιβεβαίωσα με τεστ!καλή χρονιά σε όλα τα κορίτσια κ εύχομαι να γεμίσουν πολλές κοιλιτσες.

IMG_20171229_104239.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η olga86 είπε:

Κορίτσια είμαι πολύ συγκινημένη!!! Ενώ το είχα προαίσθημα πως θα μείνω έγκυος αυτό τον μήνα όλα τα συμπτώματα έλεγαν πως θα έρθει περίοδος. Χθες το βράδυ όμως ένιωσα πόνο περιόδου, είχα λίγο αιματακι και μετά τπτ. Έγινε η εμφύτευση και σήμερα το πρωί το επιβεβαίωσα με τεστ!καλή χρονιά σε όλα τα κορίτσια κ εύχομαι να γεμίσουν πολλές κοιλιτσες.

IMG_20171229_104239.jpg

Μετράμε τα ευχάριστα σήμερα..... συγχαρητήρια!!!!?? Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η olga86 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!με το καλό και το δικό σου μωράκι! πότε με το καλο? Εγώ υπολογίζω γύρω στις 10/9

Εμένα από πρόχειρους υπολογισμούς (ακόμα δεν έχω παέι στο γιατρό, την Τετάρτη θα πάω) η ΠΗΤ είναι 27/8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...