Μετάβαση σε περιεχόμενο
Δήμου ειρηνη

Γυναικολόγος-εξωσωματικής σε δημόσιο νοσοκομειο

Recommended Posts

Καλησπερα σας, 

θα ηθελα παρακαλώ να μου πείτε αν γνωρίζετε κάποιον καλο γυναικολόγο εξωσωματικής σε δημόσιο νοσοκομείο.Εχω κάνει μια προσπάθεια σε ιδιωτικό κέντρο αλλα απέτυχε..Λόγο οικονομικών δυσκολιών σκεφτόμασταν να στραφούμε σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο...Εχετε να μου προτείνετε κάποιον;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλησπέρα σε ολες!!! 

στην Αθήνα θα ηθελα εχετε κάποιον να μου συστήσετε;

στις πριν 12 ώρες, ο/η marylouchrys είπε:

Υπάρχει ομάδα εξωσωματικής στο Αλεξάνδρα, αν είσαι από Αθήνα.

Εχεις εμπειρία από εκει;;;

στις πριν 8 ώρες, ο/η Δήμου ειρηνη είπε:

Εχεις εμπειρία από εκει;;;

Προς το παρόν θα κάνω σπερματέγχυση στο Αλεξάνδρα. Αν όμως δεν τα καταφέρουμε με τις σπερματεγχύσεις θα πάω για εξωσωματική εκεί.

στο αττικο ο Συριστατιδης..πετυχαν 2 γνωστες μου μαζι του κ αρκετα δυσκολες υποθεσεις μετα απο πολλες αποτυχιες σε ιδιωτικα..

Αλήθεια;;;;σε ευχαριστω θα πάρω να κλείσω ραντεβού γιατι και εγω για να ολοκληρώσω την μια εξωσωματικη εκανα 5 μηνες...Δύσκολη περίπτωση και η δικη μου...κορίτσια οτι πληροφορίες εχετε βοηθητικές ειμαι ανοιχτή και σας ευχαριστω μεσα από την καρδιά μου..

Καλημέρα. Δεν είμαι απο Αθήνα και δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Εύχομαι όμως όλα να σου πάνε καλά αυτή την φορά.

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!Σε ολες μας να πανε καλα τα πράγματα παναγια μου!♥️

στις On 11/11/2017 at 8:23 ΠΜ, ο/η Δήμου ειρηνη είπε:

Αλήθεια;;;;σε ευχαριστω θα πάρω να κλείσω ραντεβού γιατι και εγω για να ολοκληρώσω την μια εξωσωματικη εκανα 5 μηνες...Δύσκολη περίπτωση και η δικη μου...κορίτσια οτι πληροφορίες εχετε βοηθητικές ειμαι ανοιχτή και σας ευχαριστω μεσα από την καρδιά μου..

Ναψαξεις ολα τα αιματολογικο ανοσολογικα σου κ ενδοκρινολογικα πριν απο ο,τιδηποτε..

Τα εχω κάνει όλα σχεδόν τωρα περιμενω τον καρυοτυπο να βγει το αποτέλεσμα.Τωρα θα δούμε το μονο που με απασχολεί ειναι το οικονομικό εχω δώσει παρά πολλα λεφτα και δεν αντέχω αλλο...Γι’αυτο σκεφτόμουν να κάνω μια προσπάθεια σε δημόσιο νοσοκομείο αλλα νιώθω ανασφάλεια...😔

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• 9 είναι καλά. Δεν πας για υπερδιέγερση. Απλά ωρίμασαν πολύ γρήγορα. Ισως ήθελες λιγότερες μονάδες. Η οιστραδιόλη σήμερα ήταν 131. Ενδομήτριο δεν ρώτησα. Τον είδα αρκετά θετικό συγκριτικά με την αρχή. Τον προηγούμενο μήνα που μετρήσαμε μόνο 5 στο σύνολο είχε λίγο απογοητευτει. Αλλά ρε κορίτσια πόσο μετράει η ψυχολογία. Βλέπω τον εξωσωματικό να χαμογελάει (είναι κ ωραίος) και μου φτιαχνει την διάθεση. Μιλάω με τον γυναικολόγο (που θέλει πλήρη ενημέρωση) και είναι τόσο ενθουσιασμένος και θετικός και με καλά και ενθαρυντικά λόγια.... Σήμερα αισθάνομαι ότι όλα θα πάνε τέλεια...
    • Εσένα μεγάλωσαν γρήγορα γιαυτο σου εδωσε τωρα τον ανταγωνιστη. Κάπου στα 20 νομιζω είναι ετοιμα. Ευτύχως τα δικά μου είναι κοντά σε μέγεθος κ ελπίζω να τα πιάσουμε όλα γιατί δεν έχουμε περιθώρια για να χάσουμε. Μακάρι να είναι και ποιοτικά.   Antelope πολύ μεγάλη τίμη η οιστραδιόλη. Εμένα σήμερα ήταν 131.
    • καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για όλη σου την καθοδήγηση κ φυσικά θα το διαβάσω.Η αζωοσπερμια του είναι δεδομένη κ φυσικά δε μπορούμε με φυσιολογικό τρόπο.Τις επόμενες ημέρες θα κάνουμε καρυοτυπο ζεύγους Κυστική ινώση μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα προχωρήσουμε στη βιοψία.ειμαι σε δίλημμα ο γιατρος είπε ότι καλό είναι να τα κάνουμε ταυτόχρονα .καλα κ εγώ που είμαι 28 θέλω να τα καταφέρω δε παίζει ρόλο η ηλικία σε αυτά απλά η σκέψη μας είναι εκεί στην απόκτηση παιδιου
    • @Rena28 συμφωνώ απόλυτα..!!!!! Ειδικά για τα 14 και 15 χρόνα 
    • Καλησπέρα κορίτσια!! Έκανα την αυχενική σήμερα και είμαι πολύ χαρούμενη. Χορταστικός υπέρηχος! Οι μετρήσεις είπε ο γιατρός είναι καλές, περιμένουμε και τις αιματολογικές για το τελικό αποτέλεσμα. Αλλά στο εργαστήριο μου είπαν ότι τα αποτελέσματα θα βγουν σε μια βδομάδα. Μια βδομάδα δεν ειναι πολυ;;;
  • Νέες συζητήσεις