Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικολόγος-εξωσωματικής σε δημόσιο νοσοκομειο


Recommended Posts

Καλησπερα σας, 

θα ηθελα παρακαλώ να μου πείτε αν γνωρίζετε κάποιον καλο γυναικολόγο εξωσωματικής σε δημόσιο νοσοκομείο.Εχω κάνει μια προσπάθεια σε ιδιωτικό κέντρο αλλα απέτυχε..Λόγο οικονομικών δυσκολιών σκεφτόμασταν να στραφούμε σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο...Εχετε να μου προτείνετε κάποιον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marylouchrys είπε:

Υπάρχει ομάδα εξωσωματικής στο Αλεξάνδρα, αν είσαι από Αθήνα.

Εχεις εμπειρία από εκει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Δήμου ειρηνη είπε:

Εχεις εμπειρία από εκει;;;

Προς το παρόν θα κάνω σπερματέγχυση στο Αλεξάνδρα. Αν όμως δεν τα καταφέρουμε με τις σπερματεγχύσεις θα πάω για εξωσωματική εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο αττικο ο Συριστατιδης..πετυχαν 2 γνωστες μου μαζι του κ αρκετα δυσκολες υποθεσεις μετα απο πολλες αποτυχιες σε ιδιωτικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια;;;;σε ευχαριστω θα πάρω να κλείσω ραντεβού γιατι και εγω για να ολοκληρώσω την μια εξωσωματικη εκανα 5 μηνες...Δύσκολη περίπτωση και η δικη μου...κορίτσια οτι πληροφορίες εχετε βοηθητικές ειμαι ανοιχτή και σας ευχαριστω μεσα από την καρδιά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!Σε ολες μας να πανε καλα τα πράγματα παναγια μου!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/11/2017 at 8:23 ΠΜ, ο/η Δήμου ειρηνη είπε:

Αλήθεια;;;;σε ευχαριστω θα πάρω να κλείσω ραντεβού γιατι και εγω για να ολοκληρώσω την μια εξωσωματικη εκανα 5 μηνες...Δύσκολη περίπτωση και η δικη μου...κορίτσια οτι πληροφορίες εχετε βοηθητικές ειμαι ανοιχτή και σας ευχαριστω μεσα από την καρδιά μου..

Ναψαξεις ολα τα αιματολογικο ανοσολογικα σου κ ενδοκρινολογικα πριν απο ο,τιδηποτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα εχω κάνει όλα σχεδόν τωρα περιμενω τον καρυοτυπο να βγει το αποτέλεσμα.Τωρα θα δούμε το μονο που με απασχολεί ειναι το οικονομικό εχω δώσει παρά πολλα λεφτα και δεν αντέχω αλλο...Γι’αυτο σκεφτόμουν να κάνω μια προσπάθεια σε δημόσιο νοσοκομείο αλλα νιώθω ανασφάλεια...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...