Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσια μου Καλημέρα

σημερα το πρωι  ειχα παει σε μεγαλο νοσοκομειο για τις σχετικες εξετασεις. . αποτελεσματα  σε δυο εβδομαδες.  λεφτα τρελλα  (δεν ειμαι ελλαδα δε με καλυπτει ασφαλεια) αλλα ασ βγουν καλες και χαλαλι.....

εδω να πω οτι οι γιατροι μου ειπαν πολυ καλα εκανα και πηγα γιατι το οικογενειακο μου ιστορικο ειναι μαμησετα και κατα πασα πιθανοτητα θα μου δωσουν ασπιρινη προληπτικα ακομα κ αν οι εξετασεις βγουν πεντακαθαρες !!!! μου πηραν πολυ αιμα.  το πληρες πακετο εξετασεων οχι το μικρο .  

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 12 ώρες, ο/η Papaki2017 είπε:

κοριτσια μου Καλημέρα

σημερα το πρωι  ειχα παει σε μεγαλο νοσοκομειο για τις σχετικες εξετασεις. . αποτελεσματα  σε δυο εβδομαδες.  λεφτα τρελλα  (δεν ειμαι ελλαδα δε με καλυπτει ασφαλεια) αλλα ασ βγουν καλες και χαλαλι.....

εδω να πω οτι οι γιατροι μου ειπαν πολυ καλα εκανα και πηγα γιατι το οικογενειακο μου ιστορικο ειναι μαμησετα και κατα πασα πιθανοτητα θα μου δωσουν ασπιρινη προληπτικα ακομα κ αν οι εξετασεις βγουν πεντακαθαρες !!!! μου πηραν πολυ αιμα.  το πληρες πακετο εξετασεων οχι το μικρο .  

κ εγω εκανα προσφατα....800 ευρω πληρωσα....αλλα θα ειμαι ησυχη οτι ολα εγιναν οπως επρεπε για να ξερω για τομελλον ......με το καλο:x

ευχαριστω πολυ κοριτσια !!!! ελπιζω και ευχομαι να τη σκαπουλαρω με ασπιρινη να μη χρειασθω ενεσεις ... 

Καλά αποτελεσματα @Papaki2017 !!!!

@geozak , 800 ευρώ? ???δεν καλύπτονται με ασφάλεια αυτές οι εξετασεις?????τα αποτελέσματα τι έδειξαν? 

@Ε.Γ.Α. Ευχαριστω πολυ!!!!! 

που να ακουσεις εγω ποσα πληρωσα αχααχα μακαρι να εδινα κι εγω μονο 800 ευρω οπως στην Ελλαδα... αλλα τι να κανεις ,το ρισκαρεις ???

• Like 1

Καλησπερα δε διαβασα τα προηγουμενασχολια λογω ελειψης χρονου..ειμαι μαμαεξωσωματικβς εις διπλουν λογω θρομβοφιας..( της αυτοανοσης ομως).. Τις εξετασεις στιε βαζει αιματολογος..οι γυναικογοι δεν ειναι ειδικοι κι ας το παιζουν ειδικοι...δυο πολυ καλοι ειβαι η Λευκου( εχει πια ιατρειο στην Αθξνα γιατι ερχοταν απο Θεσ.κη) κ ο Αναγνωστου...νομιζω κ καποιος Δανηηλιδης η καπως ετσι εγω ειχα τη Λευκου..επαιρνα σαλοσπιρ( κ θα παιρνω εφ ορου ζωης) ενεσεις ηπαρινης σε ολη την κυηση κ μετα για 6 βδομαδες ειχα στη γεννα καλτσες ειδικες κ τις φορουσα α 10 μερες μετα κ δωθηλαν οδηγιες για τημ αναισθησια επισκληριδιου στη γεννα

@Papaki2017 , μα καλά. ...πόσα έδωσες? ???? 

@Finally , εσύ πόσα πληρωσες? Από τον εοπυ δε γράφονται? 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papaki2017 είπε:

@Ε.Γ.Α. σε ευρωπουλα 1500.... ξαναλεω δεν ειμαι ευρωπη.... περαστικα μου ακομα κλαιω αχααχα

Βγηκαν τα αποτελέσματα? ???

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papaki2017 είπε:

οχι ακομα .....εχω μελλον ακομα !!! θα σας ενημερωσω εννοειται !!!! 

Καλά αποτελέσματα εύχομαι! !!!!😊😊😊εννοείται περιμένουμε!!!!☺☺☺

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Papaki2017 , μα καλά. ...πόσα έδωσες? ???? 

@Finally , εσύ πόσα πληρωσες? Από τον εοπυ δε γράφονται? 

ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΙ ΟΧΙ ΜΕΤΑΛΛΑΞΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΣΤΗΝΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΑΛΛΑ Η ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΕΔΩΣΑ 300 ΕΥΡΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..ΟΧΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ

στις On 13/11/2017 at 8:38 ΜΜ, ο/η Finally είπε:

ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΙ ΟΧΙ ΜΕΤΑΛΛΑΞΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΣΤΗΝΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΑΛΛΑ Η ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΕΔΩΣΑ 300 ΕΥΡΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..ΟΧΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ

Σε αιματολογο θα απευθυνθώ κι εγώ και βλεπουμε.σε ευχαριστω για την απάντηση! Να σου ζησει το θαυματακι σου!😊😊😊

• Like 1

στις On 15/11/2017 at 12:14 ΠΜ, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Σε αιματολογο θα απευθυνθώ κι εγώ και βλεπουμε.σε ευχαριστω για την απάντηση! Να σου ζησει το θαυματακι σου!😊😊😊

2 θαυματα εχω.....σε διαφορετικες προσπαθειες...κι ευχομαι μεσα απο την καρδια μου και σε σενα τα καλυτερα

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια like δεν μπορώ να κάνω. Έχω φτάσει το όριο.
    • @Scooby! κάθε γιατρός είναι διαφορετικός εμένα που είχα μιλήσει μόνο μια φορά όταν του είπα στο τηλ ότι θέλουμε μα αρχίσουμε προσπάθειες μας είπε καλό είναι να μας δει από κοντά και να μιλήσουμε όπως και βασικές εξετάσεις. Μπορει να σου πει οχι λογο οτι ειστε στην αρχή. Ήταν απότομη η αλλαγή για εμένα.. Μόνο την μαμα μου έχω κοντά τα πεθερικά μου είναι κάποιους μήνες Αθήνα και μετά όλους τους λαούς στο χωριό του άντρα μου @babybaby εγώ δεν είπα τίποτα και λέει λίγο πριν φύγουμε α κάτσε να κάνουμε και προγεννετικο έλεγχο λέω ωραία..!! Περισσότερο άγχος γιούπι.. αχαχα 
    • 26 στα 27... κοιτα απλα εμενα μου ειπε οτι οταν μεινω να ξερω οτι λογικα θα τις ξανακανω, γιατι το "πρωτοκολλο" ειναι να υπαρχουν αυτες οι εξετασεις στο φακελο μου αφου ξεκινησει η εγκυμοσυνη. Αλλα ειναι δικαιωμα σου να τις θελεις απο πριν, και ειναι καλυτερα αν υπαρχει κατι (κατα την αποψη μου) να το ξερεις πριν μεινεις εγκυος (που ειναι πολυ τυπικες εξετασεις, συνηθως δε σου βρισκουν κατι, μην ανησυχεις!)
    • @babybaby α ναι.? Εγώ θα τ πω να τα γράψει λες να πει όχι? Θα τ πω κ εγώ ότι θέλω.. Πόσο χρονών είσαι.? 
    • Προγεννητικο οπως μου ειπε κι εμενα συνηθιζουν να κανουν αμεσως μολις μεινεις εγκυος... Απλα εγω επεμενα οτι ηθελα απο πριν και μου τις εγραψε...
  • Νέες συζητήσεις